احمدی نژاد از خداش بود روحانی رای بیاره!!


احمدی نژاد چرا تو چهارسال اول هیچ انتقادی از روحانی نکرد؟ چرا تا رئیسی اومد اونم با بقایی با تمام قوا اومد؟ اون دوست داشت روحانی رای بیاره


+ 
73

- 
34

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام
  او خواهد آمد تا حقیقت معنا شود ....

 • کلیپ رو دیدم واقعا عالی بود نظرات روهم تا جایی خوندم.
  من وخانوادم بی نهایت آقای ریسی رو دوست داریم حتا اقای جلیلی.
  راستی از مشایخی ها به اندازه اصلاح طلبها متنفریم.
  حرف آخرم از هر فردی و جناحی ک به رهبرم ذره ای با رفتارش و حرفاهش توهین یا بی اعتنایی کنه حالم بهم میخوره و بشدت تابتونم توجمعها برعلیشون حرف میزنم.

 • کلیپ رو دیدم واقعا عالی بود نظرات روهم تا جایی خوندم.
  من وخانوادم بی نهایت آقای ریسی رو دوست داریم حتا اقای جلیلی.
  راستی از مشایخی ها به اندازه اصلاح طلبها متنفریم.
  حرف آخرم از هر فردی و جناحی ک به رهبرم ذره ای با رفتارش و حرفاهش توهین یا بی اعتنایی کنه حالم بهم میخوره و بشدت تابتونم توجمعها برعلیشون حرف میزنم.

 • بسیار عالی بود

 • کلیپ عالی ای بود . لذت بردم

 • و بعد از انتخابات:
  رئیسی که فقط سابقه قوه قضاییه داشته بلایی بر سر احمدی نژاد می آورد که تا عمر دارد یادش نرود و بقایی و مشایی در زندان می افتند.
  چرا باید صحنه سیاست ما منحصر به جدالهای افراد یا گروهها و تصفیه حسابهای آنها شود؟

 • عزیز من بقایی و مشایی خیلی قبل از رئیسی یعنی سال اخر دوره لاریجانی زندان افتادن

 • احمدی نژاد از داعشیان دی ماه 96 که قرآن آتیش زده بودن حمایت کرد و اونا رو مردم معترض دونست! این حروم زاده برای قرآن هم ارزش قائل نیست! این حروم زاده یزیدی پارسال میخواست با داعش مذاکره کنه!

 • اجمدی نژاد را خیلی ملت ما دوست دارند فقط سیاسیون رانت خوار تهران باهاش مخالفند نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرشما چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • و بعد از انتخابات:
  رئیسی که فقط سابقه قوه قضاییه داشته بلایی بر سر احمدی نژاد می آورد که تا عمر دارد یادش نرود و بقایی و مشایی در زندان می افتند.
  چرا باید صحنه سیاست ما منحصر به جدالهای افراد یا گروهها و تصفیه حسابهای آنها شود؟

 • فشار اقتصادی باعث شده توهم بزنی داداش

 • هرکسی که فکر میکند تمام اون 25 میلیون نفری که به احمدی نژاد رای دادند احمدی نژادی هستند بی عقل ترین و نادان ترین انسان هاست . البته به نظر میرسد خود محمود هم همین فکر را کند.
  حداقل 16 میلیون نفرشون اصولگرا هستند .
  چون مجموع رای اصول گرا ها در سال 92 16 میلیون نفر میشد. در سال 96 هم با اینکه احمدی نژاد رد صلاحیت شد 16 میلیون رای اوردند.
  5 یا 6 میلیون نفر از اون 25 میلیون قشر بیطرف هستند یعنی نه اصولگرا و نه اصلاح طلب و نه احمدی نژادی (با توجه به شرایط رای میدهند)
  میمونه 3 یا 4 میلیون
  این افراد هم اکثرشون زیاد کشته و مرده احمدی نیستند.

 • یعنی خیلی عالی گفتید ایول

 • چرا دست از سر دکتر احمدی نژاد برنمیدارید... چرت و پرت میگید... واقعا عملکرد خوبی در دولتش داشت...
  ولی فقط احمدی نژاد دولت 9 و 10 نبوده کلی آدم های بااخلاص و انقلابی کمکش بودند ولی با اشتباهات و موضع گیری ها نامناسبش تقریبا بعد از زمان دولتش آنها از دورش رفتند... حیف نیست اینهمه زحمات و اخلاص های افراد انقلابی و مردم بااخلاصی که زحمت کشیدند کمک کردند دعا کردند و... را در دولت 9 و 10 با این تحلیل چرت و پرت به باد هوا می دهید؟؟...
  حالا احمدی نژاد قدر خودش را ندانست و زحماتش را ضایع کرد حالا شما هم دست بردارید... فکر کنم احمدی نژاد را با آمریکا اشتباه گرفتید... بذارید لج کنند بهتر ... نتیجه اش را هم دارند می بینند دلار و ارز نجومی حقوق نجومی هسته ای از بین رفته اقتصاد و کارخانه های فشل... نوش جونشون

 • به همان اندازه که از روحانی متنفرم از احمدی نژاد هم متنفرم.
  هر کس این کلیپ رو دید برای دوستان هم ارسال کند.

 • اصلی ترین دلیلی که باعث شد سال 92 روحانی رای بیاورد کارها و سیاست های اشتباه احمدی نژاد بود  به ویژه در زمینه اقتصاد . اگر احمدی نژاد دوره دوم را همانند 4 سال اول ریاست جمهوریش عمل کرده بود قطعا سال 92 روحانی رای نمی آورد.

 • یک سوال ساده:
  اگر مشایی در انتخابات 92 تایید صلاحیت شده بود باز هم روحانی رای می آورد؟

 • بزار مثله خودت استدلال كنم

  اگر هاشمي تاييد صلاحيت ميشد آيا راي ميورد؟
  اگر هر كسي ميدونست تاييد صلاحيت ميشه، اون وقت آيا خاتمي يا موسوي ثبت نام نميكردند؟
  و اگه ثبت نام ميكردند آيا راي مي آوردند؟

  حالا يه سوال ديگه:
  آيا مشايي ميدانست كه رد صلاحيت ميشود؟
  به نظرم همين سوال، جواب خيلي از حرفاي بعديتون را ميده

 • اتفاقا سوالی که باید از خودتان بپرسید همین است چرا هاشمی درست هم زمان با مشایی وارد وزارت کشور شد
  و چرا بعد از رد صلاحیت محترمانه به دلیل کبر سن هیچ اعتراض خاصی نکرد.

  من در آن روز تاریخی لحظه به لحظه در حال چک کردن سایتهای دولت بهار ( نماینده احمدی نژاد) و جماران ( نماینده هاشمی) بودم.
  تا ظهر هر دو تاکید می کردند هنوز خبری نیست و فشارهای مردمی برای حضو آقایان در انتخابات در جریان است دعا کنید مشایی ( یا هاشمی) بیاید و..
  تا اینکه ساعت سه و نیم بعد از ظهر بود که دولت بهار تیتر زد باد بهاری وزیدن گرفت!
  یعنی مشایی راه افتاد به سمت وزارت کشور!
  جماران هم بلافاصله تیتر کرد بزرگان نظام در حال متقاعد کردن هاشمی برای حضور!
  و درست با هم وارد وزارت کشور شدند!
  در حقیقت هاشی در خانه ای در همسایگی وزارت کشور مترصد بود که ببینند مشایی می آید یا نه! همینکه متوجه شد مشایی دارد می آید هم خودش را فورا در وزارت کشور گذاشت که برخوردشان هم دیدنی بود.
  تنها نگرانی هاشمی فقط مشایی بود.
  چون خوب می دانست و کاملا هم درست فهمیده بود که با وجود روحانی نیازی به او نیست و همین آخوند دغل به راحتی مچ همه آنها را خواهد خواباند. که همین هم شد.
  لهذا بعد از رد صلاحیت مشایی به رد صلاحیت شدن خودش اعتراض چندانی نکرد و تازه از مظلومیتی که به دست آورد برای حمایت از کپی خودش یعنی روحانی استفاده کرد. به این ترتیب هاشمی حالا در انتخابات یک نماینده داشت ولی احمدی نژاد هیچ کس را نداشت. حتی جلیلی ضعیف و ناتوان هم بشدت ضد احمدی نژاد بود و در حرکتی ابلهانه و برای کسب حمایت مصباح یزدی از احمدی نژاد بارها اعلام برائت کرد.
  نتیجه داستان از قبل قابل پیش بینی بود. یک مناظره تماما در تخریب دولت احمدی نژاد بی آنکه او هیچ مدافعی داشته باشد و خواباندن مچ کاندیداها توسط روحانی و اتمام داستان مطابق دلخواه هاشمی.
  در حقیقت تنها چیزی که سبب شد هاشمی بعد از 9 دی 88 دست از ادامه دادن به آشوبها بردارد این بود که تضمین گرفت که نظام احمدی نژاد را حذف کند...
  نظام به قولی که به هاشمی داد وفادار ماند.

 • ضمنا اضافه می کنم که آری. مشایی کاملا خبر داشت که به احتمال قوی تایید صلاحیت را نمی آورد.
  فقط برای اتمام حجت آمد. در واقع احمدی نژاد خوب می دانست امثال الهام و نظایر او افراد سخنوری نیستند و شانسی ندارند.
  پس از از قاعده یا همه یا هیچ استفاده کرد.
  یا مشایی می آمد و تایید صلاحیت می شد و رای می آورد.
  یا مشایی می آمد و رد می شد و احمدی نژاد می توانست بگوید اگر گذاشته بود مشایی بیاید رای می آورد.
  هر دو حالت بهتر از عدم حضور یا فرستادن کاندیدای ضعیف به میدان بود.

 • اینکه جنابعالی میپرسید : ((کجای نظرات رهبری بود که مشایی منحرف است؟)) و خودتون رو به هر آب و آتیشی میزنید تا از این واقعیت فرار کنید و حرف از سرخوردگی دیگران میزنید , نشانه اوج بی خبری و اصطلاحا در باغ نبودن هست!

  ببینید .. من جمله م رو بدون کوچکترین تغییر دوباره میفرستم :
  (( آقای مشایی با بقیه احمدی نژادی ها یک فرق اساسی از اول داشت و از نظر شخص رهبر بعنوان راس این حکومت (و نه از نظر من) شخص آقای مشایی انحرافات داره ... پس شورای نگهبان , بعنوان یک بخش زیر نظر شخص رهبری نمیتونه کسی که رهبر منحرف میدونه رو تایید کنه...))

  مشایی .. بعنوان یک احمدی نژادی!
  نه روحانی و جهانگیری و رییسی و قالیباف و اسناد دزدیشون...چراکه هیچ کدام احمدی نژادی نیستند.
  الان بحث سر احمدی نژاد و مریدانش هست... احمدی نژادی که بین رییس جمهورها , نزدیک ترین بوده به رهبری... و انحراف این مشایی مرید نزدیک ترین رییس جمهور به رهبر , فرق داره با انحراف روحانی و خاتمی و هاشمی و مریدانشون..اونم انحراف از روز اول!
  این یک

  دوما
  تقابل بین رهبری و این احمدی نژادی خاص , و البته منحرف دانستن ایشان از همان روزهای اول حضورش آشکار بوده و هست.
  و در تمامیه شکل گیری اختلافات جدی بین این رییس جمهور نزدیک به رهبر و خود رهبری , میتوانید نام اسفندیار رحیم مشایی را ببینید.
  بیاد زیاد به گذشته های دور نریم و سر فصل های تاریخیه دولت احمدی نژاد را رو مرور کنیم.
  از همان معرفی مشایی بعنوان معاون اولی شروع کنیم , این نقش اساسی آشکار میشود.
  که وقتی این معاون اولی پیشنهاد شد با مخالفت بخش عمده ای از جناح تند رو و مرید رهبر رو به رو شد و کار به جایی رسید که خود رهبر شخصا وارد عمل شد و حکم حکومتی با دست خط خود خطاب به احمدی نژاد نوشت تا از گذاشتن مشایی در این سمت خودداری کند ( و این حکم توسط پایگاه اطلاع رسانی و نشر آثار رهبر در اختیار عموم قرار گرفت و الان هم موجوده )..احمدی نژاد هم البته مقاومت کرد و جلسه هییت وزیران رو ترک کرد...وقتیم که دیگه تیغش به ولی مطلقه فقیه نبرید با مثلا استعفای مشایی موافقت کرد .. اما فراموش نکرد و تلافی را سر اژه ای در آورد.
  سر قضیه ی برکناری مصلحی که شرایط رسما فکاهی شده بود..
  وزارت اطلاعاتِ مصلحی , مشایی را شنود کرده و از اون جاسوسی میکنه و احمدی نژاد مصلحی رو برکنار میکنه!!!
  رهبر میگه مصلحی برگرده سر کارش و احمدی نژاد 11 روز خونه نشین میشه.
  بعد با وحدت بیشتر , تند رو ها و تعوریسین های خشونت سر همین موضوع به احمدی نژاد حمله میکنند..برید ببینید چه کسایی...مصباح یزدی (که البته خودش در 88 بزرگ ترین حامی احمدی نژاد بود) ..نوری همدانی .. جنتی...شاهرودی...علم الهدی..طاعب..حسین همدانی...فلاحیان ..مکارم....و... بقیه ی بلندگوهای رهبر.

  حتی منصور ارضی , بزرگ تمام مداحان بیت , مشایی رو با سلمان رشدی مقایسه کرد و گفت حاضر است به فردی پول بدهد تا ایشان را بکشد!

  تازه این ها مواردی کوتاه و خلاصه است که رسانه ای شده...وقت روی پرده همین است بدون شک در بین خودشان این اختلاف و انحراف ده ها برابر است.
  لذا اگر کسی دو ..نه! ... یک چشم نیمه سالم هم داشته باشد این اختلاف و منحرف بودن مشایی از نظر رهبر را , به وضوح میبیند.

  این هم که برای کاندید شدن و رد صلاحیت هاشمی داستان سرایی های بی سند و مدرک و زاییده ی فکر خودتان را بکار میبرید از خالی بودن چنته خبر میدهد که با بی خبری از بدیهیات و بجای پرداختن به واقیعیت , دست به دامان داستان های هزار و یک شب میشوید.

  : (( باد بهاری وزیدن گرفت , هاشمی که با دوربین شکاری از صد متری منتظر اسفند یار بود هم همان لحظه آمد , تنها نگرانی هاشمی مشایی بود و بعد از 9 دی تضمین گرفته بود و ....))

  : ))
  ببینید .. اینا داستانه .. شما میتونید در خلوت خودتون با احمدی نژادی های دیگه بشینید و تعریفشون کنید و کیف کنید..اما وقتی پا به بحث با غیر همفکرتون میگذارید , باید بدانید که این حرف ها چیزی نیست جز یک مشت جعلیات که نشان از اوج بلاهت بوده و علیه خود شما میشود بکارشان گرفت.
  اگرم بنا به داستان سرایی باشد تا دلت بخواد داستان در مورد جن گیری و رمالیه جناب مشایی و ماجرای عباس غفاری هست که هم از داستان های جدید شما , ریشه دار تر است و هم بیشتر با شخصیت امثال مشایی و دولت آخر زمانی احمدی نژاد جور در می آید.

  دلیلتون هم برای اعتراض نکردن هاشمی به رد صلاحیتش طبق معمول بسیار نادرست هست..
  اولا که رد صلاحیت هاشمی امری حتمی بود و احتمالا خود ایشان هم این رو میدونستن..اما با این وجود خود رو کاندید کردن تا به نوعی پیشمرگ دیگر هم فکرانشون بشن...دقیقا شکل همون کاری که احمدی نژاد در 96 میخواست بکنه...خودش رو پیش مرگ بقایی کرد... اما بدلیل تکراری بودن این سیاست و کپی کردن ناشیانه و عجولانه به شکست انجامید.
  اعتراض نکردن هاشمی بعد از رد صلاحیت هم چیز عجیبی نبود ...هاشمی ای که در خصوص ریاست خبرگان با شرایط بسیار بسیار سخت تر و نا حق تری رو به رو بود و آنجا هم بدون کوچکترین اعتراضی کنار رفت...و جالبتر اینجاست که ایشان نه برای خود بلکه برای رد صلاحیت سید حسن خمینی بود که اعتراض کرد!

  و باز هم تاکید میکنم , اینکه شما اصرار باطل بر این دارید که مشایی (آن هم در 92 که نفرت عمومی از احمدی نژاد به اوج خود رسیده بود) حتما انتخاب میشد , ادعای بسیا بسیار نادرستیه!

  تنها و یگانه دلیلتون هم برای این ادعا اینه که اگر میدانستند رای نمی آورد پس تاییدش میکردن تا بیشتر زمین بخورد!!!
  اخه برادر عزیز...این چجور دلیل و منطق بی منطقیه که شما هی اون رو تکرار میکنید؟!
  اگر مشایی انتخاب میشد , کار جلیلی و قالیباف تمام میشد و تند رو ها این رو نمیخواستن و با آن حجم نفرت از دولت احمدی نژاد در سال 92 هیچ اتفاقی برای روحانی و اصلاح طلب ها نمیفتاد...بلکه م به نفعشان هم بود.
  اگر در سال 96 بقایی یا خود احمدی نژاد می آمد , جهانگیری که دیگه میر حسین نبود که چیز چیز کنه تو مناظره و غافل گیر بشه...صدای رسای جهانگیری در مناظرات بخاطر بغض و ناراحتیه سکوت میر حسین در 88 بود...این صدا دربرابر احمدی نژاد رساتره!
  اگر می آمدن , انتقاد و حمله ی احمدی نژاد به رییسی بعنوان نماینده ی عالی رتبه ی قوه قضاییه ریاست جمهوری رییسی رو در نطفه خفه میکرد و شانس قالیباف رو هم از اول میسوزاند...شورای نگهبان این رو هم نمیخواست.
  اما همین احمدی نژاد که بعد از 88 و اون همه بگیر ببند و حصر و .. که خودش درش نقش داشته و تو مصاحبه هاش ادعا میکرده قوه قضاییه مستقله , از دهن خودش محکوم میشد.
  اونم جلوی اصلاح طلبایی که بزرگانشون هنوزم در حصر و زندان و زیر تیغ بودن و جهانگیری هم صداشون بود.

  خیر!
  سرنوشت احمدی نژاد و مشایی در 92 و 96 در صورت تایید صلاحیت کاملا مشخصه.
  هیچ اتمام حجت و یا همه یا هیچی ای هم در کار نبوده و نیست.
  بلکه احمدی نژاد بزرگ ترین پوپولیست ایران بوده و هست و سوار بر این موج , هر روز رفتار جدیدی از خود نشان داده و خواهد داد..
  یه روز قوه قضاییه مستقله..یه روز دزد روزه و فلان و بهمانه ( که البته فلان و بهمان هست )
  یه روزم نزدیک ترین رییس دولت به رهبره هر جنایتی برای نظام انجام میده ... یه روزم نقش اوپوزیسیون رو بازی میکنه.
  سرطانی به اسم پوپولیسم...اونم از نوع احمدی نژادی.

 • من داشتم نظرات رو میخوندم و جدای بحث های مربوط به انحراف مشایی یه نکته خیلی به نظرم جالب اومد.
  اونم اینه که کسی داره از انحراف مشایی از رهبری میگه که همفکراش همون 88 عکس های رهبری رو پاره کردن خودش نظام رو که اتفاق این همه سال طرفشون بودهو نه انقلابی ها رو جنایتکار میدونه و کسایی که جلوی شورش این خس و خاشاک (تنها جمله ای که احمدی نژاد صد در صد درست گفته بود) رو گرفته بودن ،سرکوبگر و تند رو میدونه...
  اول به مهمان که من با شما کاری ندارم چون شما راهت مشخصه و نمیخوام دوباره به جواب های تکراری، تکرار میکنم "تکراری" شما را بشنوم.

  دوم من طرف حسابم با اون کساییه که خودشون رو اصولگرا و انقلابی میدونن.ببینید چی شده که دارید مثل بن شداد در کنار شمر نماز میخونید ؟... چرا بی بی سی هم در 96 میگه امام خامنه ای ؟؟؟... و باز هم چرا بی بی سی که قبلا میگفت انتخابات تحریم بشه، 96 در کنار رهبر ایستاد و گفت مشارکت حداکثری کنین؟؟؟ ... واین که چرا خود فرح پهلوی بعد این همه سال میاد رای میده؟؟؟ ... و چرا بی دین هایی که داشتن تو خارج رای میدادن به سلطنت طلب ها علامت پیروزی نشون میدادن؟؟؟... چرا روحانی کسیه که لقب "امام" را به رهبر انقلا ب اسلامی آیت الله خمینی داد؟ ... چرا امثال ناطق نوری کسانی بودند که از ذوب شدن در ولایت سخن به میان اوردن؟ ... و چرا هایی دیگر........
  و بزرگترین چرا این که چرا حرف های رهبری توسط دفتر خود ایشان (همان دفتری که نامه محرمانه رهبری به احمدی نژاد را مستقیما به ابوترابی داد) و صدا و سیما (که مثلا رییس آن منصوب رهبریه و واقعا نیست مثل ....ق ق) سانسور میشه و حتی از ان همه جمعیتی هم که در دیدار با رهبری حضر داشتند ابا نمی کنن؟ (آیا نمیشه گفت رهبری سالهاست که داره سانسور میشه تا عده ای بی شرم هرچه دروغ بخواهند به خورد عوام الناس بدهند و بعد بگویند "امام" خامنه ای این را گفت؟)
  میدونم الآن که اینا رو گفتم یه عده ای به ظاهر انقلابی که تحت تاثیر امثال عباسی هستن بدون این که ذره ای فکر کنن همراه با غرب پرستان و بی وجود های دیگر به من حمله میکنن ولی امیدوارم حداقل یه نفر تو گوشش زنگ بخوره.................التماس تفکر برای کسایی که خودشون رو انقلابی میدونن ولی تا به حال جواب این سوالها به خصوص سوال آخر را صریح نداده اند.

 • اصلاحیه بند اول:
  اونم اینه که کسی داره از انحراف مشایی از رهبری میگه که همفکراش همون 88 عکس های رهبری رو پاره کردن و خودش نظام (البته منظور من کلیت این نظامه و نه رهبری و منظور این مهمان خود شخص رهبریه و گرنه لاریجانیشون که همون موقع به موسوی تبریک گفت) رو که اتفاقا این همه سال طرفشون بوده ، جنایتکار و کسایی که جلوی شورش این خس و خاشاک (تنها جمله ای که احمدی نژاد صد در صد درست گفته بود) رو گرفته بودن ،سرکوبگر و تند رو میدونه...

 • حقا که بویی از مسلمانی نبرده اید.
  این تویی که در باغ نیستی. برای رهبری بسیار ساده بود که در همان نامه خصوصی که زیر فشار امثال ابوترابی نوشت بنویسد که مشایی صلاحیت ندارد! چرا نوشت سرخودگی؟
  تازه اصلا گیرم و سلم مشایی صلاحیت ندارد و خود رهبری هم این حرف را زده.
  آن وقت روحانی و جهانگیری صلاحیت داشتند؟ مدعیان اسلام رحمانی صلاحیت داشتند؟

  چرا خودتان را اینطور به خریت و تجاهل می زنید؟

  احمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد. چون رهبری تحت تاثیر امثال ابوترابی ها نامه ای نوشت که همان ها آن را لو دادند. جالب اینکه رهبری صرفا نگران سرخوردگی همین حضرات بود. اما چه بهتر که سرخورده شوند کسانی همه آنها خود را در ماجرای برجام لو دادند و فهمیدید که چه کاره اند. امثال ابوترابی و لاریجانی و توکلی و..
  11 روز خانه نشینی کرد؟ آنهم کار خوبی بود.
  چون اگر او بعد از شهادت احمدی روشن این کار را نکرده بود هرگز رهبری زیر فشار قرار نمی گرفت که با دخالت اطلاعات سپاه در امور وزارت اطلاعات موافقت کند ( تا جایی که مصلحی علنا گفت نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند) و در نتیجه دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود به همراه عده ای دیگر در اردیبهشت 92 اعدام شدند.
  می دانستی؟

  نامه رهبری خطاب به وزیر اطلاعات بود . از او می خواهد به کار برگردد از مصلحی می خواهد که در انجام فعالیتهایش بیشتر جدیت کند
  از او می خواهد تحت حمایت دولت خدمتگزار دلگرم باشد. به او دستور می دهد با سایر نهادهای اطلاعاتی همکاری کند.
  چیزهایی است که قابل ذکر نیست:

  تأکید وزارت اطلاعات بر لزوم جلوگیری از موازی‌کاری دستگاه‌های اطلاعاتی

  http://www.19dey.com/26948-%D8%AA%D8%A3%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D9%84%D8%B2%D9%88%D9%85-%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C.html

  وزیر اطلاعات: نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند

  http://www.jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=86622&Serv=26
  این خبر را حذف کردند.

  و نماینده آن نهاد امنیتی دیگر اینطور پاسخ می دهد:

  سازمان امنیتی موازی با وزارت اطلاعات در {نهاد مزبور }ادعای دشمن است

  http://www.yjc.ir/fa/news/4006846/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%AF%D8%B9%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

  حالا این را هم در نظر بگیرید که نامه رهبری خطاب به وزیر اطلاعات بود از او خواست که "تحت حمایت دولت خدمتگزار" و " همکاری سایر نهادهای
  اطلاعاتی" و " باجدیت بیشتر" به کار خود بازگردد.. حالا قضیه کاملا واضح می شود. احمدی نژاد نمی تواند برای دفاع از خودش هیچ چیزی بگوید. اما
  اینکه چه اتفاقی افتاده به هیچ وجه نباید افشا شود چرا که امنیت کشور بیش از آبروی احمدی نژاد می ارزد.

  این راهم بدانید که آن جاسوس در وزارت اطلاعات، بالاخره در اردیبهشت 92 و
  یک ماه قبل از انتخابات اعدام شد.

  http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920229001265
  بخصوص به این بخش از اطلاعیه توجه کنید:
  «دو جاسوس اعدام شده با سوء‌استفاده از دسترسی‌های مستقیم و غیرمستقیم خود به پاره‌ای اطلاعات مهم و طبقه بندی شدۀ کشور، مورد تطمیع سرویس‌های
  اطلاعاتی دشمن قرار گرفته بودند.»  اینم فیلم این دو نفر
  http://www.farsnews.com/MediaDisplay.aspx?nn=13920229001214

  پس شما مدعیان ولایتمداری در خانه احمدی نژاد باید سجده کنید.


  این هایی هم که نوشتی داستان است فقط برای فرار از حقیقت بود. اینها عبنا تیترهای دولت بهار و جماران بود. منتهی فکر کرده اید با سانسور می توانید حقیقت را بپوشانید. اما بگیر و فرض کن که این خبرها هم نبود.
  چرا هاشمی بعد از رد صلاحیت صدایش در نیامد؟ لابد خیلی ولایت مدار بود؟
  صد رحمت به آی کیوی جلبک.

  کار جلیلی و قالیباف از همان اول تمام بود برای همین هاشمی هیچ نگرانی نداشت. خیالش تخت بود که حالا که مشایی در کار نیست روحانی از پس این افراد پیزری بر می آید. که راحت بر آمد.
  اینقدر فهمیدن این بدیهیات برایت مشکل است؟

  تازه خوشحالم که خودت را لو دادی. احمدی نژاد دوبار برای رفع حصر و البته محاکمه علنی موسوی به قوه قضاییه نامه داد.
  حالا می گویی او عامل حصر بود؟ او فقط یک نفر بود در شورای امنیت ضد ملی.
  فکر کرده ای چرا موسوی را محاکمه نمی کنند؟
  چون او را نمی توانند مخفیانه محاکمه کنند.
  اگر هم محاکمه علنی باشد او صریحا خواهد گفت چه کسانی به او تبریک گفتند و قول حمایت علنی دادند.
  و اینطوری است که پای خاندان فاسد و مفسد لاریجانی به دادگاه باز خواهد شد.
  برای همین دادگاهی در کار نیست.
  البته آملی هم عزل نخواهد شد.
  چون او داماد آقای وحید خراسانی است و منصبش حق السکوتی برای آن مرجع.
  که ماجرای شریعتمداری تکرار نشود

  سرنوشت جمهوری اسلامی کاملا مشخص است.
  نظامی که خادمان را محکوم و طرد می کند و منافقان را جایزه می دهد.

 • خانم / آقای ((به مهمان 18/8/13 ساعت 08:59 هستم 18/8/15 ساعت 10:43 18/8/15 ساعت 14:34 ...)) نظر شما رو مطالعه کردم..
  یک بخشیش فحاشی و توهین به من بود (که البته بدون کم و زیاد لایق خودت و خانوادت) , یک بخشیش هم نشونه ی بزدلی و کوری بود , و بخشی دیگر اصرار بر دور باطل زدن.
  ادبیات متن هم بسیار مبتدی و گنگ بود که این ها همه نشان از کم بودن سن و سال و بی هویتیه.

  همونطوری که در نظر قبلم گفتم , منحرف بودن فردی چون مشایی از نظر رهبر و زد خورد بین احمدی نژادی ها و رهبر , آشکار و بدیهیه ...دلایل تاریخی و بدیهیات غیر قابل انکار هم در تایید این مساله زیاده...من فقط به چندی از مهم هاش که نشان از منحرف بودن مشایی از نظر رهبر بود اشاره کردم ..
  البته این دعوا و زد و خورد یک طرفه نیست و کاملا دوطرفه هست..آقای مشایی هم کم حمله نکرده ن به ایشون....
  فی المثال وقتی جناب مشایی غیر مستقیم , نشانه های آن ولایت فقیه ی که قبول ندارن را اعلام میکنن ..وقتی احمدی نژاد بحث بابی سندز ایرلندی رو پیش میکشه یا در کنفرانس خبری خودش رو در زمان دولتش هیچکاره معرفی میکنه ... وقتی بقایی و دیگر احمدی نژادی ها , از جمله خود شما به قوه قضاییه ای که تا دیروز مستقل مینامیدند , اینگونه حمله میکنند , آنهم قوه ای که رهبری شخصا رییس اون رو انتخاب میکنه , نشان از دو طرفه بودن این دعوا دارد.
  اتفاقا نظر شما هم بارها به این دو طرفه بودن , مهر تایید زد... مخصوصا انجا که گفتید : (( احمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد ))
  البته طبیعتا قدرتی که برای رهبری تعریف شده از هر کسی بیشتره و تمامی اینان به حاشیه رفتن..

  جالبتر این بود که حضرت عالی , دلیل نوشتن نامه ی همین رهبر در مورد مشایی را , تحت فشار! بودن رهبر توسط ابوترابی!!!! اعلام کردید!
  این موضوع میتونه به راحتی بعنوان جک سال انتخاب بشه : ))))

  آخه چطور کسی که در این نظام برایش قدرت خدایی تعریف شده , ولی مطلقه فقیهه , نایب امام زمان و رهبر مسلمین جهانه ; توسط فرد دون پایه ای چون ابوترابی که صرفا به واسطه ی شهرت برادرش در بین اسرا , تونسته خودش رو بالا بکشه , تحت فشار!! قرار بگیره؟!
  آخه عقل و شعورم چیز خوبیه!!
  اونکه مجلس خبرگان بود و طبق قانون وظیفه ش نظارت بر رهبری بود توسط مهدوی کنی کارش شد صیانت از رهبری!!!
  بعد شما میگی ابوترابی!
  وقتی میگم شما کوری , معنای این اصطلاح رو میدونم...مثل شما نیستم که تراوشات متناقض ذهن بیمارتون رو تایپ میکنید! و معنای کلمات رو نمیدونید و صرفا پای منبر دولت بهار نشستید و الانم همون حرفایی رو که شنیدین دارید برا ما تکرار میکنید..

  یا ماجرایی که از داستان مصلحی , بشکل 180 درجه وارونه میسازید !
  و لینک های کاملا بی ربطی که بهشون استناد میکنید.
  شما چنان داستان رو بر عکس جلوه میدید که انگار نامه ی رهبر برای عدم صلاحیت مشایی , برای تایید صلاحیت مشایی بوده!!!!!!
  گویی :
  ((حکم حکومتی برای برگشت مصلحی برای برگشت مصلحی نبوده , بلکه برای پیچوندن گوش و تنبیه مصلحی بوده!!!!!!))

  آخه بخدا بلاهت هم حدی داره ... اینجوری صد و هشتاد درجه برعکس! ... کلمات و منتظور کاملا آشکاره و نیازی به تراوشات ذهن بیمار شما نیست.... مصلحی هم بدون شک در 30 سال اخیر , نزدیک ترین وزیر اطلاعات به رهبر بوده و بیشترین حمایت ها ازش شده.

  البته خب شمام میراث خور امثال مشایی هستید .. رفتارتون رو هم از امثال ایشون به ارث بردید!
  مثل مشایی که میگفتن :(( نه ! منظور رهبری این نبوده که آقای احمدی نژاد در انتخابات 96 و اداره کشور شرکت نکنن ... وگرنه بجای استفاده از واژه ی صلاح نمیدونم , میگفتن نباید بیاید))
  دقیقا مثل شما!
  طرف اکیدا و با چند دفعه تکرار پشت بلندگو گفته نیا .. بعد مشایی روی کلمات و اصطلاحات دعوا میکنه!
  مثل شما که روی اصطلاح ((سرخوردگی)) دور باطل میزنی!
  البته این دور باطل و تکرار مکررات مطالب غلط نشان از فقر اطلاعاتی و نداشتن چیز دیگری در چنته و اینگونه پیچش ها و بازی با کلمات , نشانه ی بزدلی ست.
  که میترسید و میترسن رسما و بدون روده درازی اعلام کنن رهبر گفت و ما مخالفش عمل کردیم..
  البته حق هم دارن برای ترس ... اما حداقل میتونن سکوت کنن ...سکوت که تاوان نداره .. اینگونه بازی با کلمات و داستان سرایی ها نشونه ی بزدلیه !

  اینم که باز سوال کردید که چرا هاشمی سکوت کرد و فلان و بهمان , نشون میده مشکل بینایی هم دارید و واقعا کورید!
  چون بنده در نظر قبلم دلیل اون و نادرست بودن حرف های شما رو اثبات کردم..مراجعه کنید.
  جایگاه هاشمی هم در خود نظام (چه اصلاح طلب و چه اصول گراش) و چه دربین مخالفان نظام (از هر نوع) کاملا مشخصه و قرار دادن و مقایسه ی فردی دون پایه مثل مشایی که نقش یکی از نوچه های احمدی نژاد رو بازی میکنه با ایشون بسیار نادرست و ناموزونه..
  مثل این میمونه که سایت روشنگری و تولیداتش خودش رو با تشکیلات صدا و سیما یا بی بی سی مقایسه کنه...چه موافق این سایت یا صدا و سیما و یا بی بی سی باشیم و چه مخالفشون این مقایسه بسیار اشتباهه.

  از نظراتتون هم پیداست که در برابر فهمیدن با چنگ و دندان مقاوت میکنید لذا من هم دیگه خودم رو خسته نمیکنم..

  خوش باش که از هفت دولت آزادی.
  (بجز دولت بهار !)
  : )))

 • حقیقت تماما همان بود که خواندی.
  خواه پند گیر و خواه ملال.
  فرض کن همه این اسناد و لینک ها چرت و پرت است و مشایی هم عددی نیست و هاشمی هم برای رضای خدا ثبت نام کرده!
  چیزیهایی که برایت نوشتم در تمام سایتهای احمدی نژاد نیست و در دولت بهار هم نبود چون احمدی نژاد دستور داده بود این بحثها را فاش نکنند.
  اما من چنین مسوولیتی حس نمی کنم و می دانم حقیقت باید گفته شود والا فردا دیر است.
  هر آنچه دیدی و خواندی کاملا جدید بود.
  بر عکس تمام انگاره و تصورات شما که تماما تکراری و ساخته رسانه ها است.
  تو حاضر نیستی ذهنیتی که برایت در طول سالها ساخته اند را عوض کنی.

  آری. مصلحی آنقدر منفور رهبری شد که حتی رهبری او را به مجمع مصلحت هم تا الان وارد نکرده است با وجود همه پیشنهادها!
  نمی توانی باور کنی که مشایی مشکلی نداشت. مشکل از امثال سرخوردگانی مانند ابوترابی بود.

  کسی که یکیارنوشته های تو را بخواند راخت می فهمد چه کسی در مقابل حقیقت مقاومت می کند.

  گالبله پرده از حقیقت برداشت و ثابت کرد خورشید دور زمین نمی گردد اما برای کسانی که دهها هزار سال حرکت خورشید را به دور زمین دیده بودند قابل باور نبود.

 • به احتمال خیلی زیاد , بله!

 • با جساب تحیلات و احتمالات زندگی می کنید؟
  اگر شورای نگهبان احتمال می داد که مشایی رای نمی آورد که می گذاشت او بیاید و رای نیاورد و توسط خود مردم حذف شود! اینکه خیلی بهتر بود!
  پس احتمال رای نیاوردن مشایی بسیار کم بوده است.
  نگویید شورای نگهبان نگران عدم صلاحیت مشایی بود!
  چون دیدیم چون صلاحیت دزدهایی که اسناد دزدی همدیگر را رو می کردند در انتخابات 96 تایید کرد!

 • در 92 اگر مشایی یا هر احمدی نژادی دیگری تایید صلاحیت میشد , رای امثال جلیلی و قالیباف میشکست و از اول حضورشون به شکست می انجامید.
  اینم که شما ادعا میکنید چون حتما رای میاورد رد شد هم ادعای بسیار غلطیه!
  هزار و یک دلیل هم برای این ادعای غلط وجود داره...یکیش رو بالا گفتم...یکی دیگرش اینه که آقای مشایی با بقیه احمدی نژادی ها یک فرق اساسی از اول داشت و از نظر شخص رهبر بعنوان راس این حکومت (و نه از نظر من) شخص آقای مشایی انحرافات داره ... پس شورای نگهبان , بعنوان یک بخش زیر نظر شخص رهبری نمیتونه کسی که رهبر منحرف میدونه رو تایید کنه...
  اینم دلیل دوم ... و تا دلت بخواد دلیل و منطق قوی هست که اگر حتی خود شخص احمدی نژاد هم در 92 اجازه کاندید شدن رو داشت , و تایید هم میشد باز حسن روحانی بود که از صندوق بیرون می آمد .... اما دیگه جلیلی شانسی نداشت و قالیبافم دوم نمیشد...در 96 هم حضور رییسی از اول محکوم به شکست میشد.

 • کجای نظرات رهبری بود که مشایی منحرف است؟ اینکه سبب سرخوردگی بعضی ها می شود یعنی منحرف است؟ شهید آیت هم خیلی ها را سرخورده کرد! اصلا مگر صلاحیت افراد ربطی به سرخورده نشدن بعضی ها دارد؟ همان بعضی ها نظیر ابوترابی ها و توکلی ها که برجام بیست دقیقه ای را تصویب کردند؟
  و آیا افرادی که اسناد دزدی های همدیگر را رو کردند منحرف نبودند؟ کسی که گفت پلیس به قانون عمل کند نه به اسلام منحرف نبود؟ کسی که همه سخنانش دایم در مدح اسلام رحمانی است - که رهبری قویا آن را رد کرد- منحرف نبود؟ پس چرا تایید شدند؟

  واقعیت همان است که گفتم. اتفاقا اگر شورای نگهبان امیدی به رای نیاوردن احمدی نژاد داشت حتما او را تایید می کرد تا رای نیاورد و راحت حذف شود و اتفاقا اینطوری بهتر هم بود چون ثابت می شد مردم از احمدی نژاد ناراختند که به روحانی رای دادند!
  اما می دانستند که رییسی مرد این میدان نیست و قالیباف خودش کلی مساله دارد. آن کسی که مرد میدان بود احمدی نژاد بود.
  اما شما باید بدانید نظام لز شورش مجدد الیگارشی وحشت داشت.
  برای همین احمدی نژاد را قربانی کرد.

 • Rozegar 97/5/21 ساعت 19:11

  یعنی طبق چه منطقی این حرفها رو میزنید؟؟؟ چطور اومدن قالیباف باعث ریزش آرای رئیسی نشد؟؟؟
  شعور سیاسی چیز خوبی است!!!
  احمدی نژاد پدرش دراومد از بس که دولت اول روحانی رو نقد کرد و به مناظره دعوت کرد!!!!!

 • طرفداري احمدي نژاد هم جالبند براي خودشون

  عزيز من جوري حرف ميزني كه انگار فراموش كرديم دلار ٩٠٠ تومني در زمان ايشون به كجا رفت، يا فراموش كرديم تورم به كجاها كه نرسيد، يا تصميمات عجولانه و بدون كارشناسي در مورد منابع آبي و ورزش و ......
  اين ها را هك فراموش كنيم مسئله مشايي و تعهد و پايبندي ايشون به ولايت فقيه را چي كارش كنيم

  نه عزيز من همونطور كه روحاني سعي كرد رايش را از ايرادات احمدي نژاد جمع كنه، احمدي نژاد هم ميخواد از ضعف هاي روحاني براي موجه جلوه دادن خودش استفاده كنه

  روحاني از ٢٠ اگه نمره ٣ بگيره شايد احمدي نژاد بهتر از روحاني باشه ولي بالاتر از ٥ و ٦ نميگيره-
  درسته شايد بهتر باشه ولي هر جفتشون توي درس رياست جمهوري نمره قبولي نگرفتند

  شبيه به اون قول معروف:
  روحاني، احمدي نژاد ترين و احمدي نژاد، روحاني ترين اشخاص سپهر سياسي ايران هستند

  دو روي سكه
  پر از اشكال
  استفاده (يا بهت بگم سوء استفاده) كننده از ضعف ديگران براي پوشاندن نواقص خود

  خيلي بايد در اشتباه باشيم كه ولي فقيه كنارمون باشه و راه و مسيرمون را به كس ديگه اي گره بزنيم

 • مخالفنان احمدي نژاد که خیلی جالترند و درجات خباثت را تا ته طی کرده اند.

  احمدی نژاد نه معصوم بود و نه بی خطا اما واقعا اینقدر شعور ندارید که بفهمید ماجرای گرانی سال 90 محصول توطئه مشترک خارجی و داخلی بود؟ اینکه نمی فهمید اقلیتی مافیایی در اقتصاد ایران صاحب 90 درصد نقدینگی کشور هستند و هر وقت بخواهند آن را روانه بازار مسکن و ارز و سکه می کنند و هدفشان هم فقط زمین زدن احمدی نژاد و تسلیم حاکمیت برای پذیرش برجام بود و جالب اینکه اینبار هم همینکار را در سال 97 تکرار کردند و البته این دفعه ربییس جمهور را مقصر نکردند بلکه تقصیر ها را گردن رهبری انداختند که چرا تسلیم آمریکا نمی شود؟ و دیدید در تظاهراتهایشان حتی شعار علیه روحانی نداندند؟

  اما اینکه مشایی خوب است یا بد یک بحث است اما اینکه رهبری که می گوید فقط رییس رییس قوه قضاییه را تغیین می کند و دخالتی در تصمیمات آن ندارد چطور در تصمیمات رییس جمهور دخالت می کند می کند یک بحث دیگر. و اینک چطور همان سینه چاکان دریده ولایت که برای ماجرای مشایی خودشان را جر دادند تا جایی که نامه محرمانه رهبری را فاش کردند تبدیل به حامیا سینه چاک برجام شدند هم داستان دیگری. ماحرای خبیثانی نظیر ابوترابی و توکلی و امثال آنها لعنت اللهم علیهم اجمعین.
  یا اینکه هنوز می ترسند به مردم بگویند با کمک احمدی نژاد و همان خانه نشینی تاریخی بود که وزارت اطلاعات تسلیم شد و بالاخره دستیار مصلحی و چند نفر دیگر به دلیل جاسوسی برای موساد در اردیبهشت 92 اعدام شدند.

  و مهم این نیست که تو به احمدی نژاد نمره بدهی یا ندهی.
  چون به قول حاج یوسف فیلم رسوایی پرونده ای را که آدمها بنویسند خدا نمی خواند!

  ولی فقیه هم باید تصمیم بگیرد چه چیز را می خواهد:
  حفظ آرامش را و یا حفظ عدالت و انقلاب اسلامی را.
  هر دو با هم دیگر ممکن نیست.

 • سلام بر موافق احمدی نژاد عزیز
  که دستمالش افتاده در زیر میز

  عزیز دل خیلی داری تند میری، میترسم اینطوری یه وقت جاده بپیچه شما نپیچی، یا شما بپیچی جاده نپیچه

  اول که تشکر بابت نسبت هایی که بهم دادی: -واقعا اینقدر شعور ندارید- خودشان را جر دادند -
  جوابش اینکه من نه بیشعورم و نه خودم را تا حالا جر داده ام

  دوم بریم سر بقیه قضایا:

  گفتی : هدفشان هم فقط زمین زدن احمدی نژاد و تسلیم حاکمیت برای پذیرش برجام بود
  داداش یکم تنظیمت بهم خورده، اصولا دوره احمدی نژاد چیزی به نام برجام نداشتیم،
  بعدش هم فرض میکنم یه لحظه جاده پیچیده شما نپیچیدی دوره احمدی نژاد و روحانی را اشتباه گرفتی ولی....
  ولی با این استدلال شما که .....

  آخه داداش من به حرف شما باشه روحانی هم میتونه بگه الآن این وضعیت به خاطر دخالت فلان شخص و بهمان سازمانه که میخواهند منا بزنند زمین
  اصولا این حرف که نشد چون نزاشتند و دستم بسته بود نتوستم، اومدم انجام بدن .....
  این حرفا فقط به درد فرار از پاسخگویی میخوره- شما هر مطلبی خواستی را با همین روش میتونی براش توجیه بتراشی

  پس نزن جاده خاکی که ....
  اگه خواستی بحث کنی چهار تا دلیل درست حسابی بیار تا اصولی با هم بحث کنیم
  وگرنه وقت تلف کردنه

  ولی خوشم میاد ازت که همون اول صادقانه حرفتا زدی و گفتی بین احمدی نژاد و رهبری طرف کی هستی
  خوب این همون اصلی ترین اشکال ما به احمدی نژاد و احمدی نژادیسمی هاست

  وقنی میگم طرفدارای احمدی نژاد جالب هستند برای همینه دیگه:

  خودشون را در چارچوب ولایت فقیه میدونند و باهاش مخالفند
  از چارچوب انقلاب حرف میزنند و با شخص ولی فقیه مخالفند

  عزیز برای اینکه یه وقت اشتباه نشه میگم اسم رهبر ایران سید علی خامنه ای هستش
  گفتم یه وقت با حسن روحانی اشتباه نگیریش- اون یکی دیگست

 • حقا که هر چه بیشتر کامنت می گذاری بیشر مراتب رذالت خودت را نشان می دهی.

  البته که در دوره احمدی نژاد چیزی به نام برجام نبود چون تا او بود برجامی قابل امضا کردن و بتنی قابل ریختن نبود. پس اول باید او را حذف می کردید.
  کنسرسیوم نفتی زاهدی هم نمی توانست اتفاق بیفتد مگر با کودتا و حذف مصدق. و تو فرض کن مصدق کافر بود اما بزرگترین تحریمها و تورم های تاریخ ایران را بر سر مصدق آوردند تا مردم به تورم تک رقمی زاهدی رضایت دهند!
  کسی که با آنهمه فشارهای اقتصادی سالهای 90 و 91 برای تحمیل برجامی بود که قرار بود روحانی امضا کند را نمی بیند و یا خیال کرده بردار احمدی نژاد بوده که صرافی می زده یا بانک شهر احمدی نژاد داشته پول به بازار ارز و سکه تزریق می کرده ، حقیقا دیوانه است اگر نگوییم خودش خائن است.

  اما صریحا عرض می کنم با ولایتی که معنای آن نفی عدالت و توجیه ظلم به اسم مصلحت باشد مخالفیم.
  اصل و اصول اول و آخر انقلاب اسلامی همین بود و تا آخر هم همین است.

  که حالا رهبرتان بیاید علنا بگوید اشتباه کردم!
  آره! بدجور اشتباه کردید و ولایتمداران هم با همین اشتباهات شما به ته چاه سقوط کردند.

 • اول ممنون كه وقتي جواب منا ميدي بهم فحش ميدي: "رذالت اخلاقي"

  جوابش اينه كه من آدم رذلي نيستم- همين
  :-)

  دوم بريم سر بقيه قضايا
  عمو يه كلمه بگو اشتباه كردي در مورد برجام و احمدي نژاد و...
  و منم ادامه نميدم و فرض ميكنم اشتباه سهوي بوده

  ديگه آسمون ريسمون به هم بافتن نداشت كه اين ..... سه نقطه ها را بنويسي- خداييش خيلي گشتم دنبال يه كلمه مناسب براي اين سه نقطه هايي كه نوشتي ولي پيدا نكردم

  واقعا اين محيط را تنگ و محدود ميدونم براي اينكه بخوام با شما با اين سطح از معلومات سياسي متحير كننده موردي و مصداقي بحث كنم سر عدالت در نگاه و عمل احمدي نژاد و رابطه بين تخصص و تعهد اين طور مطالب

  يا بخوام براتون ولايت فقيه و خيلي موارد ريز و درشت را توضيح بدم، بحث كنم و ببخشيد ولي حقيقتا وقت خودم را تلف كنم

  ولي

  ولي

  من همون اعترافتون را ازتون ميخواستم كه در كامنت قبلي هم بابتش ازتون تشكر كردم:

  جدايي راه بخش قابل توجهي از طرفداران احمدي نژاد از راه انقلاب و ولايت فقيه

  نه در مورد خودش دارم به صراحت و قطعيت حرف ميزنم نه در مورد تمام طرفدارانش (با تاكيد دارم ميگم اين جمله را)، بلكه در مورد بخش قابل توجهي از حاميان احمدينژاد دارم بحث ميكنم- ( لازم به تذكر هست كه فرق هست بين بخش قابل توجهي از، بخش بزرگي از، بخش حداكثري از)

  ولي در مورد بخش قابل توجهي از حاميان اين آقا ميشه به صراحت گفت دغدغشون نه انقلابه و نه ولايت و نه .....

  اين سه نقطه را هم صبر كن آروم آروم معلوم ميشه

  همونطور كه مخالفت با ولايت فقيه اولش مبهم بود و الآن داره به لطف شما عزيز دل و هزار دليل ديگه مشخص و مشخص تر ميشه

  پس اين سه نقطه ي آخر را هم ميزارم خودتون كم كم كمك ميكنيد برا روشن شدنش :-)

  .......تغيير ايدئولوژي .......
  خيلي دور نيست


  ولي عزيز، يه كلمه هم با خودت دارم:
  اين ره كه شما داري ميروي به تركستان است، جاده پيچيده ولي حواست نيست

 • رذالت نشانه دارد و تاکید می کنم تو رذل هستی و نشانه هایش را هم داری.
  . مجددا تاکید می کنم که برجام سالها قبل توسط آمریکا تنظیم شده بود و حتی عینا برایش فیلم و سریال 24 ساخته بودند و تنها مانع تحقق آن احمدی نژاد بود که باید حذف می . دولت روحانی هم کاری جز امضای دیکته آمریکا انجام نداد و من هم مطلقا اشتباه نکردم.
  این تویی که عمدا تجاهل می کنی.

  می دانم جواب هم نداری و اصلا در شان علامه ای مثل تو نیست مه با بیسوادی مثل من بحث کنی.
  چون ما همان اقشار بی سواد دهاتی بی شناسنامه هستیم و شما همان نخبگان فرهیخته.
  تا ابد هم با هم سر جنگ خواهیم داشت.

  ولایت فقیه هم با تعریفی که شما دارید کفر محض است. این را هم به صراحت اعلام می کنم.
  بلکه از اسلام شما اعلام برائت می کنم که جز بت پرستی نیست.

  شما نمی دانید اگر کورکورانه از هر انسانی اطاعت کنید پیرو طاغوت هستید؟ یک نکته انحرافی به شما گفته اند به نام ماجرای شیعه تنوری اما نگفته اند آن شیعه از روی یقین اطاعت کرد . رفتنش به تنور هم زیاد مهم نبود. کما اینکه سنکا هم به دستور نرون خود کشی کرد. مهم این بود که هارون مکی زنده از تنور درآمد. چون اطاعتش کورکورانه نبود. بلکه از روی یقین بود و همین یقین آتش جهنم را هم سرد می کند چه رسد به آتش دنیا. و برای همین ابراهیم علیه السلام هم در آتش نسوخت.

  اما ولایتی که شما تعریف کرده اید چیزی جز بت برستی نیست که فقط مشتی توجیهات قشنگ برایش درست کرده اید.
  اصولا بتها را کسانی می تراشند که قصد فروختنشان را دارند.
  مثل کسانی که وقتی رهبری خودش اعتراف می کند اشتباهع کردم این اعتراف او را سانسور می کنند.
  چون همانها هستند که از اشتباهات رهبری حداکثر سود را می برند.
  آن ها راهبری را فریب می دهند. رهبری اشتباهی می کند. شما هم اطاعت می کند و دنیا به کام آن بت تراش ها می شود.

  ولایت فقیه را هم نفهمیده اید.
  فقیه از خودش هیچ ولایتی ندارد. بلکه رسول الله هم از خودش هیچ ولایتی نداشت.
  ولایت خاص خدا است و بیعت فقط برای او است.
  اگر پیغمبر هم ولایت دارد برای آن است که از خودش حرفی ندارد و هر چه می گوید عینا دستور خدا است که "و ماینطق عن الهوی ان هو الا وحی یوحی".
  اصلا برای همین امام باید معصوم باشد و اهل سنت که از فرد غیر معصوم اطاعت کردند دچار شرک شده اند.
  فقیه هم اگر ولایتی دارد فقط تا وقتی است که دارد دستور خدا را انتقال می دهد و اجتهادی مطابق کتاب و سنت انجام می دهد.
  اتفاقا ولایت مطلق هم دارد یعنی تا هر جا که با یقین دستور خدا را استخراج و ابلاغ می کند ولایت دارد. حتی در مساله جنگ و صلح.
  بلکه آمر به معروف و ناهی از منکر هم بر گناهکار ولایت دارد چون حکم خدا را ابلاغ می کند.
  حتی پدر هم اگر بر فرزندش ولایت دارد فقط به خاطر انتقال ربوبیت خدا است ولی همین پدر اگر دستوری خلاف دستور خدا بدهد او هم ولایتی ندارد. و ان جاهداک لتشرک مابی لیس به علم فلا تطعهما
  اما همین فقیه اگر ذره ای از هوای نفس پیروی کرد و یا جایی حکمی بر خلاف حکم خدا داد
  دیگر در آن دستور کمترین ولایتی ندارد.

  متاسفانه این شمایید که شخص محور شذه اید با اطاعت کورکورانه از فردی که معصوم نیست و اتفاقا به اشتباهاتش هم اعتراف می کند در حال کمک به کسان و جریاناتی
  هستید که رهبری را فریب دادند یا تصمیماتی را بر وی تحمیل کردند. امثال انواری را به جرم مخالفت با رهبری در قضیه مجوز تحدید نسل طرد کردید و چاپلوسان متملق مانند ناطق نوری را که شعار ذوب درولایت دادند سر دست بردید! خوب این هم نتیجه اش.

  احمدی نژاد حرف رهبری را گوش نکرد؟ کار خیلی خوبی کرد. چون رهبری تحت تاثیر امثال ابوترابی ها نامه ای نوشت که همان ها آن را لو دادند. جالب اینکه رهبری صرفا نگران سرخوردگی همین حضرات بود. اما چه بهتر که سرخورده شوند کسانی همه آنها خود را در ماجرای برجام لو دادند و فهمیدید که چه کاره اند. امثال ابوترابی و لاریجانی و توکلی و..
  11 روز خانه نشینی کرد؟ آنهم کار خوبی بود.
  چون اگر او بعد از شهادت احمدی روشن این کار را نکرده بود هرگز رهبری زیر فشار قرار نمی گرفت که با دخالت اطلاعات سپاه در امور وزارت اطلاعات موافقت کند ( تا جایی که مصلحی علنا گفت نهادهای امنیتی به تیپ هم نزنند) و در نتیجه دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود به همراه عده ای دیگر در اردیبهشت 92 اعدام شدند.


  آری. احمدی نژاد معصوم نیست و اشتباهات بیشماری دارد. اما اشتباهاتش اینها نیست. او اساسا در اعتقاد به تشیع مشکل دارد و فرق حق و اختیار را نمی داند و تعیین حاکم را حق مردم می داند. اقتصاد را مهمتر از فرهنگ می داند و در قضیه فرهنگ کاملا لیبرال است و دو تا تار مو را - که چه عرض کنم به تن نمایی کشید- بلا اشکال می داند! و.. جالب ایتکه در تمام این خطاها مخصوصا در قضیه حجاب مورد حمایت رهبری قرار گرفت و رهبری هم متاسفانه برای حمایت از احمدی نژاد در سخنانی نسنجیده ناهیان از منکر را شیوخ گناهکار نامید و به بهانه اینکه همه گناهان مخفی دارند و کسی معصوم نیست مجوز گناه علنی را صادر کرد و آن را نقص ظاهر دانست که بلافاصله نتیجه اش در موج ساپورت و لباس پاره پوشی دیده شد. در حالی که اتفاقا در همانجا باید احمدی نژاد بشدت توبیخ می شد نه در ماجرای افشای فیلم فاضل لاریجانی!

  من بیش از شما به احمدی نژاد انتقاد دارم. اما می دانم که ایرادت شما و امثال شما به او تماما تحت تاثیر رسانه ها و از سر نامردی محض است.
  برای همین جایی که او مظلوم واقع شود از او حمایت کرده و خواهم کرد.

 • خخخخخخخخخخخخخخخ معلومه که هیچ چی از ولایت نمیدونی عزیز من تو نیستی که تعیین میکنی کدوم حرف ولی مطابق دستورات خداس کدوم نیس که بخوای بگی اطاعت نمیکنم چون مطابق دستور خدا نیس بفهم اینو که تو در حدی نیستی که تعیین کنی حرف ولی مطابق کلام خدا هست یا نه بفهم که در حدی نیستی که بلند شی بگی اینایی که قرآن سر نیزه کردن کافر نیستن و ما با اونا نمیجنگیم علی (امام معصوم) ولی ماست ولی الان حرفش مخالف حرف خدا و قرآنه و ما اطاعت نمیکنیم و علی کافر شده بفهم اینو که تو و امثالت از همون خوارج هستید که فکر میکردید خودتون بیشتر از ولی حالیتونه عصمت رو هم بهانه نکن که مسلم بن عقیل که تو زیارت نامش نوشته لعنت بر کسی که جایگاه تورو نشناخت معصوم نبود ولی نایب امام حسین بود و اطاعت از او واجب و سلیمان و طرفداراش مثل تو و امثالت اطاعت نکردن و امام معصوم رو به کشتن دادن مختار هم همین طور معصوم نبود و اطاعت از او واجب بله خوارج هم مثل امثال تو گفتن ولی از خودش ولایت نداره ولایتش از خداس الان داره مخالف کلام قرآن حکم میده پس ما اطاعت نمیکنیم بفهم ابله نفهم بفهم که تو تعیین نمیکنی حرف ولی موافق قرآن هست یا نه بفههههمممم با اون تحلیل مسخره تو هر کی میتونه مطابق میل خودش قرآن رو تفسیر کنه و هر کاری دلش میخواد بکنه نه آقاجون ما اتفاقا اتفاقا اتفاقا منش شیعیان رو پیش گرفتیم که برای حدیث امام زمان که گفت در مورد وقایع زمان به راویان حدیث ما رجوع کنید بفهم که امام صادق گفت به یکی از یاران ما مراجعه کنید که چهارتا ویژگی داشته باشن بله چهارتا ویژگی داشته باشن ولی تو تعیین کننده نیستی که اون ویژگی ها در ولی هست یا نه یا بوده و الان نیست بفهههمممم تو تعیین کننده نیستی اگه بخوای خودت تعیین کنی با خوارج هیچچچچ فرقی نداری اتفاقا اتفاقا اتفاقا ولایت هیچ ارتباطی به عصمت نداره اصل ولایت اطاعته اصل اطاعتم اعتماده و ما از روی همون یقینی که ازش دم میزنی از ولی فقیه اطاعت میکنیم و اینو بدون که امثال تو بودن که موقعی که معاویه قرآن سر نیزه کرد به یاران مخلص امام علی میگفتن شما میخواهید کورکورانه از علی اطاعت کنید و این یعنی اطاعت از طاغوت !!! بفهمممممم بفهههممممم خوب امثال شما تو آزمون حکمیت گند زدید خوبببب چرا چون اصلا ولایت رو نفهمیدید چرا چون مغرورید و فکر میکنید فقط خودتون دین رو میفهمید هنوز نمیفهمید که اصل اطاعت به اعتماده هنوز نمیفهمید که هرجا مخلصانه به حرف رهبری اعتماد نکردیم ، ضربه خوردیم و باز هم رهبری مایه گذاشت از خودش و گفت من اشتباه کردم و شما احمقا نفهمیدید و دلتونو خوش کردید . به قول شهید چمران ملتی که به حرف ولی فقیه خودشون اعتماد میکنن خدا اجازه اشتباه به اون فقیه رو نمیده
  اینم بدون تا زمانی که در اطاعت از ولی فقیه انقولت بهانه بیاری و اعتماد نکنی ، خدا ولی معصوم رو نخواهد فرستاد
  اتفاقا ما از ولی فقیه پیروی میکنیم و بهش اعتماد میکنیم چون به یاری خدا یقین داریم و شماها هستید که هر وقت دیدید دستور ولی فقیه مطابق میلتون هست اطاعت میکنید و هر وقت نبود اطاعت نمیکنید و ادعا میکنید مخالف قرآنه و شما طاغوت پرستید و ... خوارج ام امثال شما بودن که به یاران امام علی میگفتن طاغوت پرست و میگفتن کافره و دیگه ولایت نداره بفههههم
  حالا بچرخ تا بچرخیم

 • مجددا سلام و تشکر بابت فحش هایت
  اول جواب فحاشیت را بدهم: نه من رذل نیستم- نامرد محض هم نیستم-

  در واقع تشکر کردم از اینکه صادق هستی و شخصیت خودت را مستقیم نشون میدی- به هر حال هر کسی شخصیتی دارد و این هم شخصیت شماست
  حالا حاصل چیست ، خانواده، جامعه، دریافت های شخصی شما یا چه و چه ...... نمیدانم ولی به هر حال این شمایید و این شخصیتتان

  فحش خوردن از امثال عزیزتان هم برای ما حس خاصی دارد

  ۲ موضوع در این رابطه و تمام:
  اول بنا ندارم با انحراف بحث به این مسایل از اصل موضوع دور بشم برا همین سعی میکنم بیشتر کشش ندهم
  دوم اینکه اهل فحاشی نیستم ولی بنا هم ندارم توهین و فحاشی را تحمل کنم مگر به شرایطی و نمیخواهم متقابلا پاسخ بدهم،‌ چون که گفتم به هر حال این از خصوصیات شماست نه من، پس اگه نمیتونی درست حرف بزنی من دیگه برای ادامه حرفی ندارم پس ..........

  ولی اصل مطلب:
  داداش شما ظاهرا داری برا من کتاب تعلیمات دینی کپی پیست میکنی، تعریف و تفسیر ولایت فقیه را شما نمیخواد به دیگران آموزش بدی.
  به شما هم توصیه میکنم به جای این تفاسیر شخصی برو دنبال منابع اصلی

  عزیز بگم حالت خوش نیست ناراحت میشی؟
  من کی تعریف از ولایت فقیه دادم که میگی این تعریف من کفر محض است!!!!؟؟؟؟
  حاجی کلا باحالی ها- فکر میکنم یکم سیستمت ریخته گل هم :
  احمدی نژاد، برجام، بعد فشار به حاکمیت برای تصویبش تو زمان احمدی نژاد، تعریف من از ولایت فقیه

  عزیز یه بار ریستش کن شاید درست شد

  زمین و زمان را داری به هم میبافی تا من وارد بحث انحرافی بشم! ولی نه، نشد

  نشد چون جلوتر هم که به من گفتی بیشعور بهت گفتم بیشعور نیستم، اضافه کنم احمق هم نیستم

  خیلی از اینایی که داری اسم میبری و میچسبونیش به من ، اصلا مورد تایید من نیستند که بخوام بیام ازشون دفاع بکنم یا نکنم و برم اون راهی که شما میخوای
  پس خیالت راحت از بحث اصلی منحرف نمیشم،

  سه نقطه کامنت بالایی را هم خودت داری آروم آروم پر میکنی ==>> ا....
  بهت گفتم بنا ندارم اینجا درباره ولایت فقیه و تفسیرها و مصداق هاش و اینطور بحث ها حرف بزنم

  فقط کلی گفتم من معتقد به این اصلم و بخش عمده ای از شما احمدی نژادی ها نه معتقد و نه پایبند به این اصل
  همین که تصدیق میکنی ممنون
  من بحث دیگه ای با شما ندارم

  در ضمن حالا که داری گریز میزنی به صدر اسلام و تنور و اون دوران، چندتا ورق بیشتر هم بزن و برو سر جنگ صفین
  برو اون طرفا را هم یه برگی بزن ولی مواظب سرعت ورق زدنت باش چون اونجا یه عده تندتر از ولیشون ورق زدند

  باز هم من وارد توضیح و تفسیرش نمیشم
  ولی نگرانم از اسلام کسایی که اون روز به تفسیر خودشون از اسلام حرکت کردند


  در کل یه بار دیگه از صداقتت تشکر میکنم

 • داداش اینا امثال همون خوارج هستن که فکر حکم خدا رو به ولی خدا یاد میدادنو میگفتن لا حکم الا لالله میبینی چه قدر دقیق ؟!! به ولی خودشون میگفتن لاحکم الا لله یعنی عین حرفی که این احمق زد الان عین همین حرفه به خدا قسم اینا امثال همونان بیا من دست رو قرآن میذارم که اینا امثال همونان اینا فکر میکنن خودشون دین رو بهتر از ولی میفهمن و فکر میکنن اینا تعیین میکنن کدوم حکم ولی مطابق حکم خداس کدوم نیس اینا اصلا ولایت رو نمیفهمن اصل ولایت به اعتماده اعتماد اتفاقا در مواقعی که نظرت با نظر ولی مخالف باشه معلوم میشه ولایت مداری یا نه ما از ولی فقیه اطاعت میکنیم و بهش اعتماد میکنیم چون اتفاقا اتفاقا به یاری خدا یقین داریم امثال اینا همونایین که میگفتن حکم علی مخالف حکم خداس و دیگه ولایت نداره و اونایی که دارن اطاعت میکنن از طاغوت اطاعت میکنن و از این مزخرفات

 • حاجی یه نکته دیگه را هم اضافه کنم
  http://roshangari.ir/video/54480

  داشتم اتفاقی نطرات این صفحه را هم میخوندم دیدم شما اونجا هم داری با یه کاربری به نام *مرگ بر خوارج زمان* بحث میکنی
  مباحث هم به هر حال چون سر قضییه احمدی نژاد بود یکم به هم شبیه بود البته تفاوت های ساختاری زیادی داشت

  تا اینجا مشکلی نیست ولی یه دفعه دیدم یکی از کامنتتاتون اونجا تقریبا همینی هست که به من هم جواب داده بودی

  چند تا مورد پیش اومد گفتم روشن کنم:
  اول اینکه من اون نیستم من اینم هاهاهاها - با هم اشتباهمون نگیر- ضد احمدی نژادی زیاد پیدا میشه تو دنیا اما یکیش ....
  دوم اینکه حاجی شما همینطور کپی پست میکنی جواب اون طرف را اینطرف نمیگی یه وقت مطالب با هم همخونی نداره!!؟؟

  میگم سیستمت ریست لازم شده از همین جا بوده خوب

  من یه چیزی میگم شما یه چیز دیگه جوای میدی.....
  یه فحش میزاری اولش و کپی پیست علی برکت الله!!

 • اگر رذل و نامرد نیستی به همین اطلاعات به قول خودت کپی کتاب دینی پاسخ بده. چرا فرار می کنی؟
  چرا به جای تمسخر و اتهام زنی جوابی نداری؟ آره. من بدم و بیشعورم. کافر هم هستم.
  تو که مسلمانی جواب بده.
  البته جوابی نداری.
  البته که با تعریف شما ما ضدولایت هستیم و البته ثابت کردم این ولایتی که شما معنی کرده اید ولایت طاغوت است و ما از اول هم در آن نبوده ایم و نخواهیم بود.
  ولایت فقیهی که ما شناسیم در طول ولایت الله است نه در عرض آن.

  یا پاسخ بده چرا داستان برجام و حتی ویلچر نشستن وزیر خارجه ایرانش عین سریالهای هوملند و 24 بود؟
  و پاسخ بده چرا هر وقت قرار است ایران زیر فشار قرار گیرد و از استقلال خود کوتاه بیاید ابتدا ایران دچار بحران تورم می شود؟
  چرا ماجراهای دو سال آخر احمدی نژاد اینهمه به ماجراهای سال آخر مصدق شبیه است؟
  چرا مصدق هم متهم به کفر و دیکتاتوری و بی کفایتی و تورم بی سابقه و انزوای بین المللی و عدم فروش نفت و... شد؟

  آره. من همان پاسخی که به آن یکی رفیقت دادم را به تو هم دادم. البته اگر واقعا دو نفر باشید.
  چون پاسختان یکی است. مطلبتان هم عینا یکسان است. فقط نوع عبارتهایش فرق دارد. اما هر دو دقیقا یک چیز می گویید.
  در زمان احمدی نژاد تورم رخ داد! احمدی نژاد ضد ولایت است! و .. همه حرفهای تکراری دیگر. که هزاران بار هم جوابش داده شده.
  من هم به روش خودم جوابتان را دادم.
  و ضمنا جوابهای کاملترش را ذیل نظر همان رفیق فکریت دیدی.

  پس صریحا اعلام می کنم که تعریف شما از ولایت فقیه و اطاعت کورکورانه از او را قبول نداریم.
  بلکه حتی خود حضرت علی علیه السلام به مالک اشتر می نویسد
  "... و هر دستوری از مافوق رسید ( یعنی خود امام!) را با قرآن بسنج و هرگز کورکورانه اطاعت مکن و مگو که مامورم و معذور!"
  البته مالکی که خودش در نهایت یقین بود و می دانست هر چه علی می گوید عین قرآن است.
  اما خطابش به ما است. به در گفته تا دیوار بفهمد.

  در حقیقت بزرگترین خطر از ابتدای سقیفه تاکنون تفکر امثال شما است.
  اگر در مقابل تخدیر امت درخصوص معنای امامت سکوت کنیم اجازه داده ایم فرقه ای جدید در تشیع شکل بگیرد که اسما شیعه است اما روح و تفکرش کاملا سنی است و دقیقا با همان منطق و منش اهل سنت هر نوع حاکمیتی را توجیه کرده و مفترض الطاعه معرفی می کند و اولی الامر می خواند.

 • نفهم سنی ها اولش چه کار کردن که شدن طاغوتی ؟! اولش امام معصومی که تو جامعه هم حاضر بود هم ظاهر رو کنار گذاشتن رفتن سراغ یکی دیگه چرا شدن طاغوت ؟ چون آخرین حرف ولیشون یعنی پیامبر رو به قول تو کورکورانه قبول نکردن بفهههممممم
  وقتی امام معصوم ظاهر نیس ولی وفقیه باید به قول تو کورکورانه اطاعت شه بفهمممم این به قول تو کورکورانس اتفاقا اتفاقا از روی یقینه یقین به حفاظت خدا از اون حکم به یاری خدا و این شماهایید که مطیع مغز ناقص خودتون شدید و دین فهمی خودتونو بیشتر از دین فهمی ولی میدونید همونایی هستید که دین فهمی خودتونو بیشتر از دین فهمی مسلم بن عقیل که نایب امام حسین بود ولی معصوم نبود میدونستید همونایی هستید که به حرف مختار که ولی بود اما معصوم نبود گوش نکردید امثال شما که سپر امام معصوم رو به این بهانه مفت که ناشی از خودخواهی و خودپسندی خودتون بوده سپر امام معصوم نیس یا بوده و الان نیس خرد کردید وباعث مرگ ولی شدید خدا لعنتتون کنه

 • ضمنا اضافه باید که الان که من این کامنت را می نویسم همه سایتها و رسانه های ولایتمدار و غیر ولایتمدار در اقدامی هماهنگ اظهارات رهبری در خصوص اعتراف به خطای اجازه دادن برای مذاکره با آمریکا و برجام را سانسور کرده اند!
  ظاهرا عده ای هستند که از اشتباه رهبری خیلی سود برده اند و می خواهند حقیقت رو بشود.
  اما حقیقت رو خواهد شد.
  بالاخره مردم می فهمند که این خود رهبری بود که به صالحی اجازه مذاکره مخفیانه با آمریکا را داد حال آنکه احمدی نژاد مخالف بود ( بنا بر اظهارات خود صالحی و کمالوندی) . اما خنده دار آنکه احمدی نژادی را که خواستار مذاکره علنی و در شرایط برابر و در صحن سازمان ملل با آمریکا بود را متهم به سازش با آمریکا کردند!

  به احتمال قوی جریان سانسورچی سخنان رهبری دیگر به ایشان اجازه حضور در بین مردم و سخنرانی را نخواهد داد.

  جالب است که بدانید من خودم شخصا با بسیاری از اقدامات احمدی نژاد مخصوصا رویکردهای لیبرالی او در عرصه فرهنگ و حجاب مخالف بوده و هستم. اما می بینم که ماجرای احمدی نژاد شباهت دردناکی به ماجرای مصدق دارد. او هم مسلم نبود اما به جرم استقلال طلبی با بحران اقتصادی و متهم شدن به سرکشی از قانون و ایستادن در مقابل مجلس و گرانی های افسار گسیخته و تحریمهلی بین المللی سرنگون شد.

 • خطاب به 19 31
  اقای مزدور و حقوق بگیر احمدی نژاد
  اولا اقای احمدی نژاد داره پولاشو هدر میده .
  دوما مشخصه از حرفهای رهبری در مورد در زمین دشمن بازی کردن احمدی نژاد میسوزید.
  و اما سوال اصلی : مردک دروغگو بنده سخنان کامل رهبری را نگاه کردم ، کجاش گفت من از این که اجازه مذاکره را دادم پشیمانم؟؟؟؟
  اگر رهبری اجازه مذاکره را نمیداد دولت میگفت مشکلات تقصیر رهبری است.
  تازه الان که برجام انجام شد هم بعضی ها همین حرف را میزنند.

 • خاک بر سرت که نفهمیدی حرفهای رهبری به دستور حجازی سانسور شد.
  http://kheybaronline.ir/fa/news/51947/

  خدا لعنتتان کند.

 • خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد. موضوع بیانات رهبر انقلاب اصل برجام نبود،مذاکره مستقیم با آمریکا بود.
  https://www.farsnews.com/news/13970524001122/-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D9%88%D8%AF-

 • کلیپ | بخش‌های سانسور شده بیانات اخیر امام خامنه ای مدظله العالی درباره اشتباه در مذاکرات هسته‌ای
  ▪️از زبان یکی از حاضران جلسه...

  http://roshangari.ir/video/54557

 • گزینه ای بعدی BBCبرای حمایت قطعا احمدی نژاد هست و این جریان انحرافی اصلاحات هم قطعا از احمدی نژاد حمایت خواهند کرد،در نگاه لیبرالی هدف وسیله رو توجیه میکند.
  احمدی نژاد سر دسته ای خوارج زمان

 • حتی احمدی نژاد لیبرال کامل بشود بی بی سی از او حمایت نخواهد کرد چرا که فردی استقلال طلب است.
  مگر امثال آلنده یا چاوز مسلمان بودند که این همه مورد حمله بی بی سی بودند؟
  در عوض بی بی سی از یک آخوند شیعه ای که نوکری غرب و نرمالیزاسیون را ترویج کند بشدت حمایت کرده و خواهند کرد.

 • تحلیل جالبی بود و تاثیرگذار که اینقدر طرفداران احمدی نژاد رو به فحاشی انداخته!

 • جواب های هوی است.
  البته هیچ جوابی برای مدافغان احمدی نژاد ندارید الا چماقی به نام ولایت فقیه که ابدا معنایش را نفهمیده اید.

 • نویسنده دارد از حقد و حسد می ترکد. لابد از آدمهای زاکانی و قالیباف است.

  اما مهم این است هر کسی ذره ای شعور داشته باشد می فهمد در صورت حضور احمدی نژاد در انتخابات و تایید صلاحیت شدن وی روحانی هیچ شانسی نداشت.
  پس همین که احمدی نژاد در انتخابات ثبت کرد در رد کلیه تخیلات سازنه کلیپ کافیست.

  سازنده کلیپ از اینکه احمدی نژاد حاضر به تایید رییسی یا قالیباف نشده ناراحت است.
  بدرک بگذار ناراحت باشد.
  ما که یک کلمه از رییسی در مورد آرمانها ارزشهای انقلاب و فلسطین و نظایر آن نشنیدیم.
  فقط برای اقتصاد حرف می زد گویی که هدف از انقلاب اقتصاد بوده است.

 • اگه احمدی نژادم این کارا رو نمیکرد بازم مردم به روحانی رای میدادن. این ربطی به احمدی نژاد نداره. دلیل های شما هم قانع کننده نیست.

 • بیچاره ملتی که شما روشناش باشید....به جای این اراجیف یه بار سخنان احمدی نژاد رو بین مردم عادی گوش کنید که چه قشنگ از انقلاب و نظام دفاع می‌کنه....کدومتون جرأت دارید بین مردم سختی کشیدی بایستید و از نظام و انقلاب بگید

 • چرت و پرت هات رو فیلم نکن

 • آقای بامعرفت ، بجای توهین به دیگران شما تحلیل خودتونو بگین،
  شاید مارو هم قانع کرد
  احمدی نژاد هیچ خطایی نکرده باشه، همینکه دید ملت رو به انقلابیون ویران کرد، برای بی کفایتیش کافیه...

 • یک سوال: اگر احمدی نژاد امکان داشت رای نیاورد باز هم رد صلاحیت میشد؟ هرگز.
  اما شورای نگهبان مطمئن بود که آمدن احمدی نژاد یعنی پیروزی او و این هم یعنی شورش مجدد الیگارشی و تکرار 88.
  پس برای مصلحت نظام لازم بود احمدی نژاد حذف شود.

  ضمنا شما این طرز تفکر اگر در سال 41 هجری بودید جزو کسانی می شدید که العیاذ بالله می گفتند علی علیه السلام هیچ خطایی نکرده باشه، همینکه دید امت رو به اهل بیت رسول الله و بنی هاشم ویران کرد- و سبب اقبال مردم به معاویه شد- ، برای بی کفایتیش کافیه...

 • جواب سوالت بسیار واضح است.
  اگر می خواست روحانی رای بیاورد نیازی نبود برای شرکت در انتخابات و حذف روحانی تلاش کند.
  فکر کرده ای اگر احمدی نژاد تایید صلاحیت می شد روحانی رای آورد؟

 • یعنی باید تاسف خورد برای سایت روشنگری با این کلیپش....

 • اتفاقا تحلیلش تحلیل خوبی بود اما کامل نبود...اگر چه احمدی نژاد داره منجی نمایی می کنه (این یه واقعیته)...اما همچنان باید رئیسی بیشتر و بیشتر تخریب شه...یعنی ناکارآمدی روحانی+تخریب رئیسی+منجی نمایی احمدی نژاد...که به نظر پازل تحلیل ایشون یکیش رو کم داشت

 • احمق تر از این تحلیلگر ترامپه.

 • حاجی زودقضاوت نکنیداینم یه تحلیله خیلی هم بدنیست بذاریدکنارتحلیلهای دیگه-خوب بودروشنگری ولی بهتره ازاستادرائفی پورسوال شه بابن این تحلیل

 • هرکسی که فکر میکند تمام اون 25 میلیون نفری که به احمدی نژاد رای دادند احمدی نژادی هستند بی عقل ترین و نادان ترین انسان هاست . البته به نظر میرسد خود محمود هم همین فکر را کند.
  حداقل 16 میلیون نفرشون اصولگرا هستند .
  چون مجموع رای اصول گرا ها در سال 92 16 میلیون نفر میشد. در سال 96 هم با اینکه احمدی نژاد رد صلاحیت شد 16 میلیون رای اوردند.
  5 یا 6 میلیون نفر از اون 25 میلیون قشر بیطرف هستند یعنی نه اصولگرا و نه اصلاح طلب و نه احمدی نژادی (با توجه به شرایط رای میدهند)
  میمونه 3 یا 4 میلیون 
  این افراد هم اکثرشون زیاد کشته و مرده احمدی نیستند

 • جنسش خوب بوده لامصب