سخنرانی استاد عباسی در همایش «بوشهر 2قرن مقاومت دربرابر استعمار»


سخنرانی استاد عباسی در همایش «بوشهر 2قرن مقاومت دربرابر استعمار»

خسارت 11 هزار میلیاردی انگلیس به مردم ایران/ رمز گشایی از تأکید غربی ها بر تعلیق های 10 ساله

به گزارش " بوشهر 24 "، دکتر عباسی در همایش بین المللی « بوشهر، 2 قرن مقاومت» که با حضور بی نظیر مردم استان بوشهر برگزار شد، سخنانی ایراد کرد. در ادامه متن صحبت های وی آمده است؛

انقلاب اسلامی 36 سال قبل رخ داد و قرار نیست در حال حاضر ما گورستان برای استعمارگران در خاک خود ایجاد کنیم، اینها مربوط به قبل از انقلاب است.

ما بارها بر سر رژیم صهیونیستی کوبیدیم و قرار نیست با سربازان استعمار و استثمار روبرو شویم، باید یک نگاه تهاجمی تر داشته باشیم و از این زاویه آن را ببینیم.

پروژه جنگ ستارگان در برابر شوروی قرار بود عظیم ترین سپر دفاعی را شکل بدهد و هیچ موشکی از آن عبور نکندف با فروپاشی شوروی این پروژه در فلسطین اشغالی و به اسم گنبد آهنین اجرا شد و قرار بود اسرائیل را حفظ کند، ولی هزاران راکت حماس از آن عبور کرده و بر سر اسرائیلی ها فرود آمدند.

دوستان جوان ما بدانند راکت 33 میلیمتری فجر که در جنگ غزه مورد استفاده قرار گرفت، ذره ای از توان دفاعی ایران است.

در خطبه 27 نهج البلاغه می گوید، ذلیل و خوار خواهد شد کسی که در خانه خود با دشمنش بجنگد، ما هم در خانه خود با دشمن نمی جنگیم.قرار ما این است که شریک غم مردم دنیا باشیم،

نتانیاهو می گوید ایران بر 4 پایتخت در منطقه سیطره دارد، دمشق، بیروت، صنعا و بغداد، اما اشتباه می کند، ایران بر تمام مراکز کشورهای دنیا سیطره دارد.

داعشی های دست پرورده انگلیسی ها و آمریکایی ها 21 مسیحی قبطی را در کشور لیبی می چینند و 4 دوربین فیلمبرداری در صحنه است، آیا گروه تروریستی به چنین آرایشی نیاز دارد، به گونه ای ویژه 21 مسیحی قبطی را سر می برند و جای دیگر ژاپنی و .. را سر می برند تا جهان را نسبت به اسلام بدبین کنند.

114 انگلیس در 300 سال گذشته 114 برابر خاک خود را تصرف کرده است. استرالیا، کانادا، نیوزیلند و آمریکا توسط آنها گرفته شد و به نوعی استان های انگلیس هستند.

یک دریادار به نام تاسمانی استرالیا را کشف کرد و تبدیل کرد به زندان جنایتکاران انگلیسی. جنایتکارترین انگلیسی ها به جان مردم استرالیا افتادند و عده ای زیادی از بومی های آنجا را کشتند. جایی به نام نیوزیلند را گرفتند و یک زندان برای گانگسترهای انگلیسی در آنجا ساختند.

بخش اعظمی از ثروت مردم آفریقا را بردند و اروپا را با آن ساختند، رهبری فرمودند غربی ها را روی صندلی متهم حقوق بشر بنشانید و محاکمه کنید. ولی آنها می گویند چرا خانم ها به ورزشگاه نمی روند و ما را ناقض حقوق بشر می دانند.

خسارتی که آمریکا و انگلیس به ما در 200 سال گذشته وارد کرده اند را بررسی کردیم. انگلیسی 11 تریلیون دلار به ما خسارت زدند، 11 هزار میلیارد دلار که بخشی از آن به استان بوشهر وارد شده بود.

آمریکا در 60 سال گذشته 14 هزار میلیارد دلار خسارت وارد کرده است. ما باید حقمان را از حلقوم آنها بیرون بکشیم. همه ملت های دنیا باید حقوقشان از این کشورها را محاسبه و از آنها طلب کنند.

آنها با پول های سایر ممالک به اینجا رسیدند. دیگر دوره ورود آنها و جنگ رئیسعلی دلواری گذشته است. نادر مهدوی و یارانش در آب های بین المللی آنها را زمین گیر کردند. این در تاریخ جنگ های دنیا بی سابقه است.

اگر یک روز در تنگستان و دشتستان و بوشهر جلوی انگلیسی ها ایستادیم، امروز جوانان! که در سرزمین های اسلامی جلوی داعش و سایر تروریست ها ایستادند، بدانید مرزهای اسلام مدام گسترش پیدا می کند. نبرد حق و باطل آشکارتر شده است. رهبری فرمود استمعار فرا نو کارش تسخیر قلب ها و ذهنهاست. دیگر مثل سرگرد و این افرادی که قبرهایشان اینجا موجود است وارد نمی شود.

آنها در فضای مجازی و اینستاگرام و وایبر وارد ذهن شما می شود. امروز آمریکا آنچه را که آرزوی انبیا بود، آرزوی ائمه بود 37 سال تلاش برای اقامه عدل و دین. آمریکایی ها به دنبال گسترش ربا در جامعه اسلامی هستند. شیر و نطقه پاکی که نادر مهدوی و رئیسعلی دلواری از آن به وجود آمده است از این معاصی مبرا بوده است، خشکسالی و سایر گرفتاری ها بابت معاصی است که گریبانگیر جامعه شده است.

اینها را ما در یونیفورم سرباز آمریکایی و انگلیسی نمی بینیم، نبرد امروز از جنس مبارزه با استعمار فرانوست. ذهن و قلب ما را با حب و بغض تسخیر کرده اند. سرزمین قلب شما با جاذبه های آنها مثل فوتبالیست ها و هنرمندانشان پر کرده اند.

چندین فیلم درباره انبیاء ساخته اند، چرا به انبیا حمله می کنند چرا به کشورها حمله می کنند، طرح استراتژیک آنها گرفتن تنگه هرمز نیست، هدف آنها قلب ها و ذهن های شماست. ایمان شما به ملائکه و انبیاء ایمان به قرآن و کتاب ایمان به آخرت و ایمان به خدا را نشانه گرفته اند.

ما بررسی کردیم یک رشته در علوم انسانی پیدا نکردیم که تثلیثی نباشد. خود آمریکایی ها می گویند قوای مقننه و مجریه و قضائیه مبتنی بر تثلیث هستند. فوق لیسانس و دکتر نمی داند که چطور ذهن آنها را خراب کرده اند.

ذهن شما را با شک و یقین و قلب شما را که باید از حب خدا و معصومین مملو باشد را مدیریت حب و بغض می کنند. از طریق شبکه های ماهواره ای و شبکه های مجازی و موبایلی. قلبتان را باید واکسینه کنید.

رئیسعلی دلواری و نادر مهدوی با خون خودشان حضور آنها را زدودند و دور ریختند. ولی عزیزان در حال حاضر گام های استعمارگران آنقدر خفیف و آرام است که شما متوجه نمی شوید. مانند راه رفتن مورچه بر سنگ تاریک در شب سیاه. همه بسیج شده اند تا ذهن و قلب تو را اشغال کنند. هر جا که هستید باید ذهن و قلب خود را از استعمارگران نو نجات بدهید.

امروز بر مبنای تفکر انحرافی خودشان تمام ذهن ها و قلب ها را فتح می کنند. امشب گِرد هم آمده ایم تا با ائمه، فاطمه زهرا و امام حسین و فرزند برومندشان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که برای تحقق حکومت جهانی مهدوی فراتر از مرزهای جهان اسلامی پیام اسلام را فریاد می زند، عهد ببندیم.

آنچه سینمای هالیوود دارد برای زدن ائمه، انبیاء و ملائکه می سازد را نباید ببینیم.

غربی ها اگر می توانستند مشکلات خود را برطرف کنند برطرف می کردند، مردم دارند در اروپا و آمریکا لیبرالیسم را کنار می زنند.

خود سازمان های بین الملی نقشه ای را منتشر کردند کشورهایی که به رنگ قرمز درآمده اند رنگشان قرمز است آمریکا کانادا، مکزیک، اروپا، چین هند ژاپن کره جنوبی و استرالیا، اقتصاد آنها را حال پاشیدن است. به ما دروغ گرفته اند تلاش می کنند اینها به نسل جوان نرسد.

در دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران اساتید ما نمی گویند که اقتصاد لیبرالی آمریکا در حال فروپاشی است، چرا چون دیگر نمی توانند به آمریکا لبخند بزنند، دیگر نمی توانند بگویند اشغال سفارت آمریکا اشتباه بود.

استعمار فرانو در سیستم مالی و حسابداری ما نفوذ کرده است و می خواهند با تسخیر پول ما را زمین بزنند. در نظام مالی آرام آرام ما را به مال شبهه ناک خوردن عادت می دهند. اینجا ما نادر مهدوی و رئیسعلی های جدید نیاز داریم که با فکر و اندیشه و قلم پاسخ اینها را بدهند.

در پایان دولت اصلاحات جک استرا گفت حیف شد تیم مذاکره کننده عوض شد، تیم مذاکره کننده ما قول تعلیق 10 ساله داده بود، یعنی تا امسال، این خبر را در پاییز 84 روزنامه شرق منتشر کرد. یعنی جوان اگر چشمتان را روی هم بگذارید می شود 1403 ما دوباره هم انرژی هسته ای را تعلیق کرده ایم و آرام آرام همینطور جلو می روند.

درحال حاضر کشورهای آمریکایی و برخی اروپایی ها با راه انداختن کنسرسیومی به دنبال راه اندازی نیروگاه های جدید با جوش هسته ای هستند و چند وقت دیگر آن را افتتاح می کنند. بعد می گویند کشورهایی که جزو این کنسرسیوم نیستند نمی توانند از نیروگاه های قدیمی هسته ای خود استفاده کنند به همین دلیل فعلا کاری به بوشهر ندارند. اما اگر ما تعلیق 10 ساله را بپذیریم، از این فن آوری عق افتاده و پس از پایان 10 سال که نیروگاههای جدید جوش هسته ای این کنسرسیوم راه افتاد، نیروگاه بوشهر را به بهانه ایجاد آلودگی تعطیل می کنند.

ما هستیم تا امام مسلمین نگران نشود و امروز هم بر این عهد هستیم و اجازه نمی دهیم امام مسلمین نگران شود، جریان انگلیس مآب و طرفدار آمریکایی ها، برخی جاهای کلیدی را در کشور اشغال کرده اند. نباید عملیات تأخیری در جامعه ما استارت بخورد تهدید سخت بر نظام جمهوری اسلامی کارگر نیست بلکه تهدید نرم است که تأثیر می گذارد. این فرزندان رئیسعلی دلواری و شماها هستید که جلوی اینها خواهید ایستاد.


+ 
92

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خدا حفظ كنه آقاي عباسي رو ؛ آدم ياد شهيد باقري و شهيد همت مي افته چون حرف هاش دلنشين و همه فهم است و نفهميديم 45 دقيقه كي تموم شد .

 • سلام،خسته نباشید
  لطفا این نظرات خودتونو بخونید بعد دوباره قضاوت کنیدکه چرا کشور ما درست نمیشه¿ماها اونقد جوگیر میشیم که فقط و فقط خودمونو عقل کل میدونیم و هرچی سر زبونمون میاد میگیم و فکری به عواقب کار نمیکنیم،سرار حرفامون توهین،افترا،تهمت و متاسفانه متاسفانه و بازم متاسفانه توهین،فحش و ناسزا س،که تز سیاستمدارا گرفته تا ریز جامعه،شرمندم اینو میگم 'مثل دوتا آدم عاقل و بالغ نمیتونیم حرف بزنیم،نمونش هم مناظرات مختلف اصلاح طلبا با افراد از طیفای دیگس،مناظرات کاندیداهای ریاست جمهوریمون،حرفای بیفکرانه یونسی و ....،همه جای دنیا اگه حزبها اختلاف سیاسی دارن مملکت خودشونو ویران نمیکنن بازم شرمندم اینو میگم شدیم مثل عقب افتاده هایی که با شروع کار یه دولت اونقد مملکتو میچاپن که انگار بیصاحبه این مملکت تا رهبر عزیز هم حرفی میزنه اونقد تفسیر بیجا میکنن از حرفاشون و یکی با قهر یکی با تهدید یکی با جام زهر از آقا استقبال میکنن و ماها هم منتظریم آقا خودشون بیاد کار اجرایی کنه که اونوقت بگن دیکتاتوری و نمیذارن کار کنیم و ...،ماها نمردیم اما میشه مثل روزی که امیرالمومنین علی ع تنها میشه و تو مسجد مرکزی کوفه یه فرد شناخته شده با شمشیر آشکارا به فرقش میزنه(عمرا پیش بیاد)اما تعقل هم بد نیست.از حرارت انگلیس و آمریکا آبی واسه مردم ما گرم نمیشه،نمیدونم کی میخوایم متوجه بشیم

 • سلام
  هنوز متن سخنرانی رو نخوندم.
  اما ظاهرا بجای دقت به مسائل و احترام به نظرات مخالف سعی داریم با حمله و هجمه نظر خودمون رو تحمیل کنیم.با توجه به نظر دوستان: درسته که همیشه مرغ همسایه غاز میشه ولی ما بجای اینکه منتظر حرکتی از طرف سایرین باشیم باید خودمون از خودمون شروع کنیم
  نظرم رو راجع به متن بعد از خوندنش میگم
  موفق باشید.

 • سکوت 94/1/10 ساعت 00:19

  برخی نظرات حاوی توهین اند، درست نیست اتهام به رئیس جمهور یک مملکت در نظرات منتشر بشه، این جرمه.افرادی مثل استاد عباسی برای روشن کردن جوانان مملکت تلاش می کنند، به جای توهین و تمسخر انتقاد سازنده داشته باشیم.

 • وای بر ملتی که حمقا سخنرانند

 • وای بر ملتی که حمقا سخنرانند

 • باسلام...
  متقابلاتشکروقدردانی میکنم.اجرکم عندمولانارسول الله ص
  یاعلی مددی بحق ام ابیها س

 • عباسی واقعا دوستت داریم..این زنا زاده ها توی اینترنت دائم با کامنت های دروغ با نرم افزار های کامنت گزار برضد شما دوستان رو مورد اذیت قرار می دهند اما همه شماهارو دوست دارند...

 • احمدی نژاد دزد نبود...دزد خاتمی و هاشمی و روحانی هستن....

 • عباسی جان راست بگو در باره دزدیهای زمان احمدی نژاد ساکت ماندی افشاگری نکردی خداوکیلی راست بگو شما شریک نبودی

 • ... 94/1/1 ساعت 20:00

  دکتر عباسی باعث خیر شدی, کمی خندیدیم!!!!
  نشستین جک میگینا!!!!!
  مردم رو چی فرض کردین?
  بابا برید به کار مملکت برسید, شما خوب, شما آقا, شما سیاستمدار, آمریکا و اسرائیل بد؟
  اینکه آمریکا و اسرائیل از طریق اینترنت و ماهواره و موبایل و وایبر و.... تیشه به ریشه ی جامعه ی ایرانی میزنن درست, اما راه حلش این نیست که به جوانان بگیم تورو خدا گول نخوریدا!!!!
  آمریکا و اسرائیل از خلاء موجود در کشور نهایت استفاده رو کرده, شما و مسئولین بی زحمت این خلاء ها رو که به دست جوانان پر نمیشه رو پر کنید, نه اینکه تفکیک جنسیتی و ...
  حرکت آمریکا و اسرائیل به این آرومی هم که میگید نیست, به هم ریختن خانواده ها و کاهش آمار ازدواج و افزایش آمار طلاق, صدای پای مورچه نیست, یا شما گوشتان ضعیفه و نیاز به سمعک دارین یا اینکه فهمیدین کار از کار گذشته و در حال برگشتن هستن و برای همین صدای پاشون و ضعیف میشنوید.
  اسرائیل از زنان و مادران ایرانی میترسید,از مادرانی که حسین فهمیده ها تربیت میکردن که تانکهایی با پیشرفته ترین تجهیزات امنیتی را از بین میبرد, برای همین دست گذاشتن روی تربیت و پوشش و حجاب و باور زنان و دختران ایرانی.خوب هم تونستن.
  فقط به امید خدا

 • دوست عزیز، خدا رو شکر مشخصه که آسیب‌ها و معضلات بیان شده توسط استاد عباسی مورد قبول شما هم است و در نظر خودتون به اون اقرار کردید. اما چند نکته رو برادرانه خدمت شما عرض می‌کنم:
  ۱- اگه به صحبت‌ها و سخنان کسی ایرادی وارد می‌دونید سعی کنید در دیدگاهتون کسی رو مورد تمسخر قرار ندهید و صرفا نگاه شخصی خودتون را مطرح کنید به دور از هرگونه توهین و بی احترامی.
  ۲- تمسخر کردن خبر از جهل و نادانی میده و نشون دهنده اینه که شخص مسأله و مشکل رو درست متوجه نشده و فقط براساس ظاهر قضایا حکم کرده و نظر خودشو داده .
  3- مشکلات و معضلات همگانی و عمومی شده‌اند و جوری نیستن که بشه صرفا با یه دستور خاص از مقامات بالا و یا با تصویب یه قانون حلشون کرد. حل شدن اونا با مشارکت و همدلی عموم ملت ممکن خواهد شد، نکته‌ای که رهبر معظم انقلاب در آغاز امسال با جمله‌ی «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» ما رو رهنمایی فرمودند.
  3- بزرگان میگن، علم و عمل، یعنی دانستن و آگاهی، مقدمه انجام یک کار یا عملی شدن اون کاره؛ همین جوانان که گفتید امروز تا موضوعی رو ندونن به هیچ وجه حاضر به مشارکت و همراهی نمیشن.
  4- صبور باشید که از پس مشکلات با صبر و استقامت می‌توان گذشت.
  یــــاعـــلـــی

 • شما به بزرگواری خودت ببخشش که اول با شما هماهنگ نکرد که چی بگه مرغ دانا . نظراتت و حرفهات خیلی دقیق و حساب شده بود جامعه کنونی ایران به شما سخت نیاز داره لطفا با نظرات کارشناسی خودت همه رو اگاه کن مرغ دانا. یا علیییییییی

 • سلام از اهنگ جدید حامد زمانی رونمایی شده کلیپی از این اهنگ دارید بزارید؟