واکنش الهام چرخنده درباره ادعای جنجالی چند سال قبل خواهران منصوریان


صحبتهای الهام چرخنده درباره ادعای جنجالی چند سال قبل خواهران منصوریان و اتهام به او+ 
34

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • Ff 02/1/17 ساعت 13:50

  انسانیت باشه خودشو نشون میده نباشه با چادر نمیشه اداشو در اورد

 • امان از پول پرستی... هنوز بت پرستی تمام نشده

 • الهام چرخنده با خطاب قرار دادن شهربانو منصوریان که گفت تو یه جریان رو زدی، عضویت خودش(چرخنده) رو در اون جریان تلویحا تایید کرد و شاید هم با بوبرنگ تهدید!!!
  مرده شور هر چی جریانه ببره..
  اگه چادر هم اسباب جریانه که هست باس گفت مرده شور همون چادر رو هم ببره...
  هرچیزی که قابلیت سوء کاربری در جریانات علیه حق رو داشته باشه ولو اینکه خودش رو حق معرفی کنه رسما باطله و باید معدوم شه.. البته ترجیحا اون نگرش و استفاده... وگرنه هر کس و ناکسی در هر زمانی میتونه چند متر پارچه دورش بگیره و در جامعه ظاهر بشه ولی نباس بتونه به خاطر اون مدعی معنویت و گنده نمایی و گنده گویی بشه.. .
  چادر هم اسباب بازی دشمن شد..
  پس... زنهار محجبه های چادر پوش که اگر حرمت زنان این سرزمین رو به چند متر پارچه سیاه منوط کنید عضو جریان های آلوده به انانیت و منیت پرور دشمن و همچو او مستکبرید...
  این نظر به پشتوانه ادله محکمه پسند ارائه شده.. من خودم زخمی این نگاه پست و رذیلانه فوج چادری های مدعی انقلابی گری هستم‌.. خدا بیامرزدتون.. آمین

 • برو بمیر. همین.
  کسی که نسبت به زنان عفیف و مجبه اینطور عناد دارد قطعا یکی از نوکران ابلیس است.

  ضمنا به کوری چشم تو جریان خدا پرستی در مقابل جریان شیطان پرستی از زمان جنگ هابیل و قابیل وجود داشت و تا قیامت هم ادامه دارد.
  تو تصمیم گرفته ای جزو شیطان پرستان باشی. حرفی نیست. اما حق نداری ادعا کنی جریان حق وجود ندارد.

 • چرا؟

 • خدا نکند که گدا معتبر شود ( البته اعتباری که ندارند ولی به پول رسیدن ) گر معتبر شود ز حکم خدا بی خبر شود ( البته خدا هم بیکار نیست غضب کند اما شب زیاد و قلندر بیدا ر ) انشاالله که بدبختی شما رو نبینم چون من عاشق موفقیت و در رفاه زندگی کردن اینان و امثال اینها هستم اما باید بگذاریم زمان بگذر د بعد میبینیم در چه حالید. ( خدایا تو شاهدی قصد بی حرمتی ندارم اما باید بگم فاحشه ها هم با خود فروشی صاحب خونه و ماشین میشن )