کتاب سه دقیقه در قیامت | جلسه هفتاد و هشتم


مرور و بررسی کتاب «سه دقیقه در قیامت»
روایت جانباز مدافع حرمی که در کردستان و در درگیری با گروهک پژاک صدمه میبیند و تجربه نزدیک به مرگ خود را روایت میکند.

توسط حجت الاسلام امینی خواه

مشاهده تمامی جلسات: yun.ir/h31x51


+ 
91

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام اگر بقیه جلسات رو میخواین در کانال تلگرامی روشنگری هست

 • باسلام وتشکر لطفا از جلسه 78 به بعدهم را بار گذاری کنید خداخیرتون بده

 • عرض سلام و ادب. کاش ادامه جلسات رو بگذارید. از هیچ کجای دیگه دسترسی ندارم به ادامه جلسات. ممنون ازتون.

 • Kb 99/12/1 ساعت 11:33

  در کانال تلگرامی روشنگری بقیه جلسات هست

 • متولیان آموزش و تبلیغ دین برای مصون نگه داشتن دین داری مردم از تحریف چه کرده اند؟؟؟!!!
  ---
  افسوس که متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب از مراجع و حوزه های علمیه و دین شناسان تلاش عملی و وجود همیشگی جدی در صحنه عمل اجتماعی برای مصون نگه داشتن روز مره ی دین داری و مذهب داری پیروان دین و مذهب از گرفتار شدن در تار پود من در آوردیها و خرافات روز افزون که بحکم قرآن دین داری و مذهب داری این پیروان را نابود می کنند نداشته اند!!!
  متاسفانه این متولیان در زمینه ی نیاز مبرم به نگهبانی و حفاظت عملی از دین داری و مذهب داری مردم در مقابل تحریف گریهای روز مره بگونه ای که این دین داری و مذهب داری بتوانداز تحریف گریهای دین فروشان من در آوردی پرور و خرافه گستر مصون بماند تلاش جدی عملی همیشگی محسوی خدا پسندانه ای ندارند!!!
  اکثریت پیروان مذهب تشیع آگاهی ندارند که تا چه اندازه دین داری و مذهب داری آنان مطابق با حد و مرزهای شناختهای فرهنگ خرد گرای دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی است و به همین علت پیوسته بسادگی در دام انحراف وکج روی در دین و مذهب گرفتار می شوند و فریب شیادان دین فروش را می خورند!!!
  اکثریت متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب هیچ گونه تلاش علمی ضابطه مند و سازماندهی شده ی پیوسته ی قرآنی و عقلی ندارند که از گرفتار شدن مردم در دام من در آوردیها و خرافات دین زدا جلوگیری کنند.
  متاسفانه دین و مذهب در دست مبلغانی گرفتار شده که هیچ آگاهی علمی قرآنی و عقلی برای تشخیص سره از ناسره ی آنچه که بنام دین و مذهب آموزش می دهند و تبلیغ می کنند در اختیار ندارند.
  این مبلغان جاهل و بی سواد بی حساب و کتاب بی هیچ ضابطه ی علمی ؛ بنام دین و مذهب با مطالب و احادیث و روایات جعلی و دروغ در تضاد با محکمات قرآن کریم و در تعارض با اصول متین استدلال عقلی مردم نا آگاه را آموزش می دهند و از جاده ی مستقیم دین قرآنی خداوند و از مذهب توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر منحرف می سازند و بیرون می آورند.

 • فدانلود نمیشوند