زندگی پس از زندگی | فصل دوم | قسمت سیم


این قسمت: از جنس یقین
تجربه‌گر : آقای محسن مهاجری

پخش: سه شنبه ۲۱ اردیبهشت حوالی ساعت ۱۸:۲۵

ویژه برنامه افطار شبکه ۴

هر شب در ماه مبارک رمضان
ساعت پخش: حوالی ۱۸:۲۵
بازپخش روز بعد : حوالی ۱ بامداد و ۱۳:۲۰ ظهر


+ 
35

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خطرناک ترین ترفندهای دین فروشان مذهب فروش را بشناسید!!!
  ---
  مقید کردن تفسیر و تاویل نقش حیاتی و سرنوشت ساز تبلیغی و آموزشی احکام و اعتقادات شناختهای محکم و مفصل فرهنگ دین داری قرآنی به تعداد افراد غیر موجود که بحکم خداوند در قرآن بشر اند و به زمان و مکان و دانش و توان محدود ؛ مقید هستند دکانی است که دین فروشان مذهب فروش برای ترویج کاسبی حرام من در آوردی پروری و خرافه گستری و تحریف احکام و اعتقادات قرآن و ابتکار احکام و اعتقادات انحرافی و ترویج جعلیات متضاد با قرآن و عقل بنفع کاسبی حرام خود و بنفع دشمنان بیگانه باز کرده اند.
  این دین فروشان مذهب فروش با این کاسبی حرام اذهان توده های مردم متدین نا آگاه را برای گمراه کردن و سرکیسه کردن و دوشیدن آنان در راستای تامین منافع حرام خود و تامین و تضمین اهداف پلید اربابان بیگانه ی خویش قبضه می کنند.
  این شیادان برای این که بتوانند با ترفندها و نیرنگهای شیطانی خود اذهان توده های مردم متدین را بنفع تفرقه افکنیها و فتنه انگیزیهای دشمنان دین و مذهب قبضه کنند ؛ مذبوحانه تلاش می کنند پیوسته من در آوردیها و خرافات و جعلیات غیر قابل اثبات متضاد با محکمات مفصل قرآن را بنام اهل بیت مظلوم پیامبر ترویج کنند.

 • - آیا همه یکساعت و نیم را دیدید؟
  -نکات ضیعف را با ذکر نام بنویسید.
  -نکات غلط را هم همیطور.
  -نکات مثبت را هم همینطور.
  بعد با هم قضاوت می کنیم. البته اگر معتقد به حق طلبی باشید و باشم.
  بعنوان اشاره ، تذکر بجای شما در مورد مواردی که قابل اثبات نیست. اما در مقابل الَّذِينَ يُؤْمِنُونَ بِالْغَيْبِ ...

 • MA.Amiri 00/2/29 ساعت 19:37

  بله! کاملا حق با شما است !!! احسنت، عجب دلایل منطقی فرمودید... میلیونها انسان که از اقصی نقاط دنیا به زیارت امام حسین (ع) می روند و پیاده چند روز طی طریق میکنند هم گرفتار این دین فروشان اروپایی و آمریکائی شده اند و یا خواب نما هستند... انشاالله خداوند همه گمراهان و انکارکنندگان حقیقت را هدایت کند و از دامن شیاطین نجات دهد!

 • دست رسی به حقایق غیر قرآنی پس از مرگ در توان بشر نیست
  ---
  سخن بشر از رخدادهای غیر قرآنی پس از مرگ بیش از آنچه که توسط وحی تحریف نشده ی الهی در قرآن فاش شده است گزافه گویی و سنگ اندازی در چاه است.
  خداوند با این که داشتن توان فاش سازی هر حقیقتی از حقایق فرا طبیعی نهفته را به بشر اعلام کرده : « وَإِنَّا عَلَى أَنْ نُرِيَكَ مَا نَعِدُهُمْ لَقَادِرُونَ » ﴿ آیه ۹۵ سوره مؤمنون ﴾ ؛ ولی هیچ وعده ای نداده است بیش از آنچه که از این حقایق فرا طبیعی را در قرآن فاش کرده است ؛ حقایق بیشتری را به بشر در دنیا فاش خواهد کرد.
  خداوند یگانه دانای مطلق پیگیری حقایق فرا طبیعی نهفته را در خطاب به پیامبر اسلام در قرآن منع کرده و این پیگیری را مسئولیت آفرین اعلام نموده است: « وَلَا تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولَئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْئُولًا . » ﴿ آیه ۳۶ سوره اسراء ﴾ .
  این منع قرآنی آشکار ؛ تاکید می کند هر گونه پیگیری در باره ی حقایق فراطیعی که در قرآن ثابت نشده اند در توان بشر نیست و بحکم شرع بعلت امکان دخیل شدن القاءات شیطانی در آن حرام است « وَكَذَلِكَ جَعَلْنَا لِكُلِّ نَبِيٍّ عَدُوًّا شَيَاطِينَ الْإِنْسِ وَالْجِنِّ يُوحِي بَعْضُهُمْ إِلَى بَعْضٍ زُخْرُفَ الْقَوْلِ غُرُورًا وَلَوْ شَاءَ رَبُّكَ مَا فَعَلُوهُ فَذَرْهُمْ وَمَا يَفْتَرُونَ . وَلِتَصْغَى إِلَيْهِ أَفْئِدَةُ الَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ بِالْآخِرَةِ وَلِيَرْضَوْهُ وَلِيَقْتَرِفُوا مَا هُمْ مُقْتَرِفُونَ » ﴿ آیات ۱۱۲ و ۱۱۳ سوره أنعام ﴾.

 • مهمان 00/10/21 ساعت 13:49

  این آیه هایی که فرمودید چه ربطی به این موضوع داره لااقل یه آیه یا حدیثی مرتبط میاوردی !!!!!!!!