ارسال در 1400/3/20 ساعت 06:04 2021-6-10 06:04:09
امیرعلی
توسط امیرعلی


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • هی انشاء الله رو آب بخندی تو و دار دسته ی مزدورت ؛ شیخ حسن ستم پیشه ی دشمن خونی ملت و نوکر اجنبی که 8 سال تمام پول ملی را با پیاده کردن نقشه های کثیف دشمنان انقلاب اسلامی ، با وجود این همه ثروتهای خدا داده در ایران ، به حضیض نابودی انداختی و ملت خداپرست وفا دار را برای خشنودی غرب و آمریکا و صهیونیسم جنایت کار ضد بشر و بنفع یک مشت سرمایه دار زالو صفت از خدا بی خبر به فقر و فلاکت و نابودی کشاندی .

 • امید 00/3/27 ساعت 00:47

  خدایی اش باید محاکمه بشه سه بار هم حکم اعدام صادر بشه براش

 • آقا آیا ما حسن روحانی(منوچهر فریدون) رو در دادگاه برای پاسخگویی به خیلی از کارهایش(خیانت هایش) خواهیم دید ؟

 • - نوش دارو ئی و بعد از مرگ سهراب آمدی *** سنگ دل این زود تر می بایدت حالا چرا؟

  - هفتاد سفر و تحصیل و مسئولیت های سنگین ... ! سر کارش نبوده ! اینهمه کار وقت گیر ( مثلاً نوشتن مقاله یا تصمیم گیری در مورد بازگشائی فتنه خانه ...) ، و مثل همه بیست چهار ساعت در روز ! اینها همه نشانه نفوذ سازمان دهی شده است. چطور کسی در بالاترین مقام امنیتی بوده و کار هایش کنترل نشده ؟ چطور به این مقام رسیده؟ تازه انگلیسی حرف زدن ایشون را کسی دیده؟ کسی که در حقوق فارغ التحصیل میشه زبان تخصی اش باید در حد استاد ادبیات باشد ، چه نوشتاری و چه گفتاری. تازه چه نونِ حلالی که در پستهای کلیدی ( امنیت ملی ) حقوق دریافت کرده و در راه گلاسکو بوده بجای پشت میز و انجام وظیفه.

  - انسان چقدر باید احمق باشد که در این دوران که فیلم هست و اینترنت ، دروغ بگِ.
  -

 • یعنی کی باید عکس العمل نشون بده
  شورای نگهبان نتونست بفهمه
  مجلس که فهمید چکار کرد
  نماینده ها چکار کردن
  همین چهار تا سوال
  معلومه جواب نمیده
  خدا به ما مردم رحم کنه

 • دیگه ادم چی بگه ؟بعد از انقلاب اولین رئیس جمهورجاسوس بود وعزل شدکه با لباس زنونه فرار کرد وحالا بعد از 40 سال دوباره رئیس جمهور جاسوسه وباید عزل وفرار کنه تا بعضی متوجه بشن که چه خبره .صلوات.