مستند صوتی شنود - پرسش و پاسخ | قسمت سوم


پرس و پاسخ پیرامون مستند صوتی شنود

تجربه‌گر کتاب شنود در پی حذف برخی قسمت‌های این کتاب توسط ارشاد و نامفهوم شدن برخی قسمت‌های آن و همچنین بیان برخی مطالب گفته نشده، تصمیم به روایت صوتی تجربه خود گرفته‌ است و استاد امینی‌خواه مستندات روایی مرتبط با تجربه را بیان می‌دارد.

مشاهده تمامی جلسات:
Roshangari.ir/group/ms-shonood


+ 
49

- 
8

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • داداش ممنونم خیلی ممنونم از نشر این مستند . شش شماره از پرسش و پاسخ جدید هم منتشر شده لطفا منتر کنید تا به دست علاقمندان برسه

 • محمد 01/4/31 ساعت 00:16

  بسیار متشکر از شما تجربه گر عزیز و همه ی دوستانی که شما رو در این امر مهم یاری کردند
  اباعبدالله یارتون

 • بسیار آموزنده بود تشکر از دست اندرکاران

 • دین شناسان محض رضای خدا از قرآن و عقل پاسخ دهند
  ---
  بهت آور است چرا و با چه دلیل قطعی غیر قابل انکار از قرآن و عقل دین شناسان ما هرگز نمی پذیرند با تحقیق و تفحص علمی روشمند و ضابطه مند برای شناخت حد و مرزهای و ملاک و معیارهای الهی اصیل خدا شناسی وپیامبر شناسی و رفتار شناسی دینی به آیات محکم و مفصل قرآن کریم که در این زمینه با گفتار تحریف نشده خداوند تعیین کننده ترین و سرنوشت ساز ترین و حیاتی ترین نیازهای دین داری و مذهب داری هر خدا پرست هستند رجوع کنند و با روشنگری عقلی وقرآنی هماهنگ با این شناختها تکلیف و وظیفه و مسئولیت خویش و مردم را محض رضای خدا در زمینه ی شناخت سره از ناسره ی آنچه هر روزه بنام دین و مذهب به متدینان عرضه می شوند با صراحت خدا پسندانه بی پرده مشخص سازند؟؟؟!!!
  در انجام این وظیفه ی الهی هرگز از حقیقت خطیر قرار داشتن آحادیث و روایات همیشه در معرض جعل و تحریف نیاید غفلت کنیم بلکه باید با دلایل قرآنی و عقلی همه تلاش خود را عالمانه برای جدا کردن سره ها از ناسره های خدیث و روایت که بنام دین و مذهب به متدینان عرضه می شوند به کار ببریم .
  باید بعنوان خطیر ترین وظیفه ی الهی که نخستین وظیفه ی پیامبران بوده ، دین داری و مذهب داری متدینان را با تلاش و کوشش عالمانه ؛ پیوسته با تکیه به قرآن و منطق عقل از کج روی و انحراف و کمراهی هلاکت بار که در نتیجه رواج روزانه ی ناسره ها دامن گیر متدینان می شوند و دین داری و مذهب داری آنان را بحکم قرآن تباه می کنند ؛ همیشه مصون نگه داریم .

 • سایتهای اطلاع رسانی همگانی با انتشار هر موضوعی بنام دین و مذهب ، اگر این موضوع با شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی تضاد داشته باشد ، خود را در گناه کبیره ی دشمنی با خدا و قرآن و در عذاب این گناه و در گناه کبیره ی ترویج این دشمنی بی تردید سهیم می سازند ؛ مگر این که برای روشنگری اذهان عموم مردم پاسخ قرآنی و عقلی چنین موضوعی را همراه با آن پخش کنند .