سخنان مهم استاد عباسی ولدی درباره ماجرای مهسا امینی (صوتی)


حتمافایل رو تا آخر گوش کنید و نشر بدید....

فایل کامل صحبت های بسیار مهم و متفاوت استاد محسن عباسی ولدی درباره ماجرای مهسا امینی و رویدادهای اخیر منتشر شد


+ 
201

- 
23

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • در دقیقه 5 میگه تو گوگل سرچ کنید: "مهسا امینی"
  ایشون سرچ کردن، تو همین وویس میگه 50 میلیون نتیجه برای این کلمه آورده.
  منم همین الان با همین کاراکتر سرچ کردم، امروز که 9 مهره، 47 میلیون نتیجه میاره!
  از کجا 50 میلیون رو یک هفته پیش آورده؟

 • میتونم من رو توجیه کنین چرا رای به رییسی اشتباه بوده؟

 • 1- سلام. سعی میکنم به طور مختصر چند مورد رو نام ببرم
  2- در بخش اقتصادی: فکر نمیکنم نیاز به توضیح خاصی باشه و احتمالا خودتونم میدونین. ولی مثلا به بورس نگاه کنین مگه یکی از وعده های رییسی درست کردن وضعیت بورس نبود؟ مردم میخواستم پولشون رو از بورس بکشن بیرون ولی ایشون و وزیرشون قول دادن وضعیت رو درست کنن که نشد و بدتر هم شد و پولهای بیشتری از دست رفت. (یا ایشون مثل روحانی دروغ گفته یا بی کفایته). در ادامه هم ایشون در بخش هدفمندی یارانه ها نشون دادن توانایی اجراش رو ندارن و وضعیت بدتر شد. هدفمندی قرار بود به قشر کم درامد کمک کنه ولی این دفعه برای این قشر بدتر شد. (حالا میگی کی بلده این کار رو بکنه من میگم هیچ کس. چون الآن کشور در وضعیت جنگی قرار داره اونم جنگ همه جانبه. یکی از الزامات جنگ جیره بندی و کوپنه. به جای ادامه سیاست های اقتصادی سرمایه داری باید به سیاست دولتی برگردیم. با این وضعیت فقط داره کمر مردم میشکنه. یعنی توی مختارنامه هم فهمیدن این کار رو باید کرد ولی هنوز مسئولین نفهمیدن) بیشتر از این هم در مورد اقتصاد صحبت نمیکنم چون واقعا تخصص من نیست و از اول هم در این بخش انتظار زیادی از رییسی نداشتم.
  2- در بخش سیاسی: این چیزی که میگم فقط مربوط به بخش سیاسی نیست. رییسی غیر از تغییر وزرا هیچ کاری برای تغییر سختار در وزارت خونه ها و سازمانا نکرد. همه ساختار های زمان روحانی حفظ طوری که حتی سعید قاسمی هم که انقدر از رییسی حمایت کرد صداش در اومد (این ویدیو رو ببینید http://www.ensafnews.com/352803/%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF/)
  2*- و بین وزارتخونه ها ، این وزارت خراجه بودکه دیگه اصلا دست نخورد و سیاست های ظریف هنوز که هنوز داره ادامه پیدا میکنه به طوری که سر این مذاکرات احمقانه احیای برجام دیگه کامل گندش دراومد. به طوری که امیر عبداللهیان با وقاحت تمام تو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفته بود که رسیدن به همان بندهای برجام کف خواسته ما نیست بلکه سقف خواسته ماست! یعنی به اینا باشه میخوان توافقی رو امضا کنن که برجام جلوش لنگ بندازه و خدا روشکر دشمنا انقدر با دیدن بی کفایتی دولت رییسی وبه طمع افتادن که حیلی بیشتر از اینا میخوان از ایران امتیاز بگیرن و واسه همنیه که هنوز توافق امضا نشده. (لطفا این ویدیوی 25 دقیقه ای از صحبت های 6 ماه پیش نبویان رو ببینید که دارن چه گندی میزنن https://www.aparat.com/v/V5uzF)
  2**- و یه نکته امنیتی هم این که ایشون کسی رو به عنوان وزیر اطلاعات منصوب کردن که سال 88 از موسوی حمایت کرده بود.
  3- و اما بخش اصلی در مورد وضعیت فرهنگی: من سال 96 از رییسی به شدت حمایت کردم و بهش رای دادم و خدا رو شکر میکنم که رای نیاورد. سال 1400 غیر از این که در هیچ بخشی (چه اقتصلادی، سیاسی و فرهنگی) مشخص شد برنامه نداره بلکه حتی مشخص شد این فرد به ظاهر معمم به اسلام اعتقاد نداره. تمام بحث هایی که در مناظرات میکرد با یه فرد سکولار فرقی داشت. اصلا اسمی از دین نیاورد. اصلا نگفت قراره برای بهتر شدن وضعیت دینی جامعه چکار کنه. بر عکس سعی کرد خودش رو روشنفکر نشون بده برای همین به طور ضمنی مخالفتش رو با حجاب اجباری بیان کرد و گفت به جای گشت ارشاد، گشت مسئولان رو راه میندازه! (که البته همون رو هم راه ننداخت!) وقتی اصلاح طلبا و فریدون و بی دینا این طور صحبت میکردن ازشون انتظاری نبود ولی این کسی که قبلا مثلا رییسی قوه قضاییه بوده و در قامت یه قرد انقلابی این طور حرف میزنه باید سرمون رو بکوبیم تو دیوار.
  3*- بعد از رای آوردنش هم که دیدیم چه وضعیه. اصلا نه به عنوان رییس جمهور بلکه به عنوان یه طلبه اصلا از ایشون دیدین ایشون در مورد اسلام و نقش اسلام و حفظ اسلام صحبت کنه. (انتظار ندارم مثل امام خمینی همه همّ و غمّش اسلام باشه ولی حتی به اندازه 4 سال اول احمدی نژاد هم دلسوزی برای اسلام نکرده). جلوتر هم که رفتیم کاری رو ایشون کرد که عمرا فریدون و افساد طلبا نمیتونستن بکنن چون اون وقت جرایانات افولگرایی مجبور بودن به خاطر رقابت سیاسی با مذهبی ها هم موضع بشن و اون مسئله هم ورزشگاه رفتن زنان بود اونم به خاطر چی؟ به خاطر این که فیفا مرا رو محروم میکرد! خوب به درک چرا الا ما باید برای فیفایی که نشون داد دروغ میگه ورزش سیاسی نیست خودمون رو کوچیک کنیم. چرا باید به خاطر این که نفر دنبال توپ باشن شریعت رو از بین ببریم؟ اصلا این فوتبال که یکی از منابع فساد اقتصادی و پولشویی و دلال هست رو چرا باید نگه داریم؟ (یعنی واقعا باید کفت رییسی_مچکریم با این همه بی لیاقتی) بعدش هم که دیدین فیفا پررو تر شد و گفت باید داور زن بیارین! (اصلا حد یقفی برای خواسته های فیفا هست؟ نه قطعا نیست همون طور که توی مذاکرات هم اینا حد یقفی ندارن) و باز هم دوستان مثل ظریف لبخند زدن.
  3**- و بعد جلوتر رفتیم و رسیدیم به ماجرای مهسا امینی این دختر هرزه کوموله که از کردستان کوبیده و اومده بود تهران و به خاطر کثافت کاریاش سه بار دستگیر شده بود. بعد دولت و مجلس انقلابی! به ریاست رییسی و قالیباف پیام هم دردس واس خونواده کوملش میفرستن! حالا بحث این که مادر دختر اینقدر وقیح بوده که دختر هرزش رو پاک تر از حضرت زهرا میونسته به کنار، این که با این پیام رسما گشت ارشاد رو نابود کردن به کنار، این که محجبه ها رو جلوی این بی حجاب ها تخقیر کردن به کنار، اینا با پیامشون گفتن حکومت وا داده و ما برخورد نمیکنیم نتیجش هم شروع عملیات های کوموله های بی دین بود. یعنی کلا یه قضیه ساده رو که میتونستن با حمایت نیروی انتظامی و گشت ارشاد به مظهر قدرت تبدیل کنن با ارسال این سیگنال های ذلیلانه کشور رو وارد فضای امنیتی کردن. (باور کنین اگه واقعا میدونستم یکی با باتوم زده تو سر اون هرزه میرفتم و دست اون مامور رو میبوسیدم)
  3***- الته نه الآن که همون 96 هم رییسی ضعف و ترسش رو نشون داد. به جای این که با افتخار کشتار کفتار منافق رو در سال 67 رو گردن بگیره کلا منکر این قضیه شد! البته منم شک دارم رییسی بی لیاقت تونسته باشه اون کفتارها رو بشکه چون این افتخارییه که خدا به هرکسی نمیده.
  3****- و ار اون طرف ضرغامی به عنوان وزیر گردشگری میاد و رسما از این بی حیا ها حمایت میکنه و معتقده که میشه قانون حجاب رو برداشت. (https://www.mashreghnews.ir/news/1420452/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%84%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%BA%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1)
  البته از کسی که مشاورش آذر جهرمی بی دینه انتظاری نیست (https://www.isna.ir/news/1400071812458/%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B6%D8%B1%D8%BA%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%D9%87%D8%B1%D9%85%DB%8C)
  و یادمون هم نمیره که همین ضرغامی زمان ریاستش رو صدا و سیما نشون داد بی دینه و زمان خود ملعونش بود که این سلبریتی های حروم لقمه انقدر باد کردن. اما نکته اینجاست که چنین شخصی شده وزیر دولت انقلابی! و هیچ کس هم نمیخواد اینو برکنار کنه.
  4- و نکته آخر این که من به رییسی رای ندادم صحبت های صادقانه و تامل برنگیز فائره هاشمی بود که معتقد بود افساد طلبا به هیچ وجه نباید از این وضعیت و رد صلاحیتشون ناراحت باشن چون اولا این دفعه در موضع منتقد دولت میتونن باشن و در ضمن میگفت این افولگراها به دلیل این که قیافه روشنفکری به خودشون بگیرن طوری رفتار میکنن و چیزهایی رو آزاد میکنن که افسادطلبا باید تو خواب میدیدن. و الآن که یک سال از روی کار اومدن رییسی میگذره، اریم این رو به وضح میبینیم.
  5- به همین خاطره که میگم همون طود که 24 میلیون نفر در گناه فریدون شریک بودن، 20 میلیون نفر هم در گناه رییسی شریکن. و من خدا رو شکر میکنم که به هیچ کدوم رای ندادم. (در انتخابات شرکت کردم ولی به رییسی رای ندادم.)

 • ب مهمان 01/7/7 ساعت 21:26
  سلام و سلام به همه کسانی که بی درد نیستند و سلام بهمه کسانی که می اندیشند و سلام به همه کسانی که می بینند.
  در مقایسه با همسایگان در همه این سالهای آشوب ایران اسلامی و مردمش و امتش در کمال امنیت بودند. آیا این ارزش نیست ؟ آیا برای این امنیت شکر کردیم؟ در جهانی که انگل ها نان شب ندارند و گاوچرون ها شصد ملیون گرسنه دارند و روزانه مرتباً از یکدیگر کشته می سازند. نظرات مردم ما را در رسانه ها را بخوانید ، اغلب از فقر حرف می زنند و گرانی ارز ورشکسته و قیمت خودرو ... این دو مشاهده با هم نمی سازد. مشاهده سوم حتی در روز های عاشورا جاده به شمال مملو از خودرو ... این با فقر نمی سازد.
  در مورد درد دیگران و همدردی با آنان می توانیم چند روز ماهی به این عزیزان تقدیم کنیم و دعا گو بخریم. اما روش صحیح آموزش ماهی گیریست. پدر کشاورز یکی مثل ما از روستا به تهران آمد. هیچکاری بلند نبود بجز کشت. این مهاجرت تحت مشکلات روستا و زرق وبرق و تزئین تهران روی داد.با همه مشکلات با عرق گیر مزین ب الفبال دشمن و کفش ورزشی ساخته دشمن بزرگ شدم. اما با دیدن اون جوان مرفهی که از توی ماشین گرون قیمتش از من خواست در مقابل چند سکه خودم را باو نشان دهم ، نظرم به همه چیز عوض شد و راه های جدیدی کشف کردم تا به محصولات جدید دست یابم. هرگز از خودم نپرسیدم و نمی پرسم : مگر من برای داشته هایم چه خدماتی ارائه داده ام .
  از داستان سرائی رد شویم. این آقای رئیس جمهور را در تصاویر بنگرید و با یکسال پیش مقایسه کند. آمار مسافرتهایش و تعداد کیلومتر ها را ببینید. سخنرانی ایشان در سازمان به اصطلاح ملل را ببینید و جواب های ایشان به قاصدک های عمو سام... لازم نیست با کسانی که حتی پیاده نشدند و همه دنیا را از پشت شیشه اداره کردند مقایسه کنید( نتیجه عدم توجه به نصایح را در برجام می بینیم و اقتصاد مقاومتی ووو ).
  حالا فرض کنید که خانه مخروبه شما باید تخریب و از نو ساخته شود. چقدر زمان برای خاک برداری لازم است؟ اگر در چند دولت گذشته مدیر داشتیم شرایط تهران از حالت انفجار خارج شده بود.پس معمار هم نداریم تا خانه در حال خاک برداری را ببیند و برای خانه جدید طرح بدهد.
  لازم است که جهت بکیریم با این نگرش رشد درخت گرد که خیلی سال طول می کشد تا به بار بنشیند.
  هفتاد ساله ام و پانزده خرداد را دیدم و انقلاب سفید و چشن های دوهزار و پاصد ساله و انقلاب پنجاه و هفت و هشت سال دفاع مقدس و ایجاد خط مقاومت...
  اگر آقای رئیسی من را صدا کند برایش جان می دهم چون در خدمت اسلام ، ایران و مردم و گوش به رهبر است. شما هم خودت می دانی
  یا حق

 • 1- سلام
  2- به این میگن یه نمونه عالی از جوابی بی منطق و دفاعی کاملا کور کورانه
  3- شما برای هیچ کدوم از حرفای من به خصوص در مورد گنداب فرهنگی ایجاد شده تو کشور توسط همین رییسی حرفی نداشتین.
  4- در مورد امنیت 2 نکته که نکته اول رو قبلا هم اشاره کردم. کجای جامعه الآن برای بچه مسلمونا امنیت هست؟ کجا الآن امنیته وقتی که چادر داره از سر زن مسلمون کشیده میشه؟ این فاجعه امنیتی اخیر مگه غیر از دست پخت رییسی و قالیباف و اژه اییه؟ رییسی و قالیباف که به خونواده یه هرزه کوموله پیام تسلیت میدن و از اون طرف هم که اژه ای با زن تاج زاده کافر دیدار میکنه و بعدش تمام این کافرای حرومزاده و حرومخورو اون داعشجویاهای بی صاحب رو شامل رافت اسلامی میکنه!
  4*- غیر از اون تا کی قراره اسلام و عدالت فدای امنیت بشه؟ اگه قرار به این نوع امنیت ایجاد ککردن بود که حضرت علی خیلی بهترش رو بلد بود. این نوع امنیت مورد نظر شما امنیتی که معاویه و رضاخان ایجاد کرده بودن.
  5- بعد اومدین در دفاع ااز رییسی یه سری بحثای اقتصادی پیش کشیدین! هدف حکومت اسلامی باید فقط تامین دنیای مردم باشه؟ اینجور باشه که سوئد و سوئییس خیلی بهتر از ما عمل کردن! شاه هم اگه میگذاشتن شاید میتونست بهتر عمل کنه! انگار یادتون رفته انقلاب برای احیای اسلام نه برای ساختن 4 تا سد! غیر از اون در همین زمینه اقتصادی رییسی مگه نمیدونست فریدون داره خرابه تحویل میگیره، چرا اینو تو همون مناظره ها نگفت؟ چرا وقتی نمیتونست گندی که فریدون تو بورس زده رو جمع کنه، قول حل مشکل بورس رو داد؟
  6- ببخشید اینو میگم ولی حبیب بن مظاهر از شما بزرگتر بود ولی سعی میکرد از مغزش هم استفاده کنه. چون کسی که یه ذره مغزش رو به کار بندازه میبینهرییسی در بهترین حالت (که اصلا این طور نیست) در خدمت ایرانه و سر سوزنی به اسلام از اول ریاست جمهوریش خدمت نکرده.
  7- و بله من هم خودم میدونم که هر کسی که یه عمامه سیاه گذاشت سرش الزاما مسلمون نیست. نمونه بارزش هم خاتمی لعنت الله علیه

 • از درخواست کننده توجه به " ... يَا أُولِي الْأَلْبَابِ ... " ب دوست ِ ساعت دوازده و هفده دقیقه
  یک : سلام علیکم و رحمت الله
  دو : اگر بیمنطق و کورم خدای متعال هدایتم کند و اگر شما ، هم همچنین.
  سه : کنداب اختلاس و پارتی بازی و حزب بازی ... عمرش طولانیست و در جواب مقایسه شد با ساختمان ی که باید خاک برداری و از نو طرح و ساخته شود که در یکسال امکان ندارد. همچنان که هر کار فرهنگی در کوتاه مدت غیر ممکن است ( توجه کنید که بعد از چهارده قرن کسانی در لباس رسول خدا از قبیل خاتمی ، روحانی و کروبی ... داریم ).
  چهار : امنیت را مقایسه کنید با سوریه مظلوم و لبنان و افغانستان و عراق و سودان... در مورد اینکه تاکی اسلام فدای امنیت ، این را باید از امام اول و دوم پرسید ، یا در آن دو مورد اندیشید.
  پنج : دفاع از فرد نیست. خیلی از رواسای جمهور ما ، نظرات موافق مردم نسبت به خودشان را با تصمیماتشان بر عکس کردند. پاسخ چهار را بسط دهیم : سکوت مولا بر ای حفط اسلام بود. اینک بعد از اینهمه قرن نظام اسلامی برقرار شده و باید حفظ شود ، باشد که بدست صاحبش برسد.
  ششم : بسط پاسخ های دو و چهار و پنج. اینکه رئیسی کاری برای اسلام کرده یا خیر باید بدست دانشمندان در ترازو سنجیده شود و نهایتاً برای ارزشیابی دقیق تا معاد روز قیامت صبر کرد. اما اگر عاشورا در قلب روسیه برگزار می شود یا در اروپا در لاهه هفت هزار شیعه بدون ترس راه پیمائی می کنند الخ ابعادی از اسلام استکه برای هر کسی مفهم و قابل درک نیست. نمی دانید که شیعیان تحت ستم الی اوف ( حیف آن اسم بر این فرد ) یا ترکیه یا عراق... چه نگاه امیدوار کننده ای به ایران اسلامی دارند. در مالی بیست ملیون شیعه در مراکش تعداد شیعیان رو به افزایش... این حرفها از روی تعصب نیست و اگر کسی تفکری یا ایدولوژیِ یا فلسفه ای یا دینی بهتر ارائه دهد بی تردید و بدون معطلی به آن خواهم گروید. یعنی اینکه قضاوت در مورد رئیسی (ها ) به این آسانی نیست و اطلاعات زیادی می خواهد. وقتی احمدی نژاد در سازمان ملل آنگونه گفت دعایش کردم و زمانی که چرخید ( البته تحت فشار بگم بگم و برادران... ) منهم چرخیدم و محبتش از دل رفت. عزیزم امروز ایران تنها شعله اسلام است و با خاموش شدنش نمی دانم چه خواهد شد.
  در مورد جناب حبيب بن مظاهر الأسدي عرض می شود که : لَا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفْسًا إِلَّا وُسْعَهَا . خدای من و شما شاهد است که آرزویم شهادت در راه خدا با فراخوان خامنه ای یا رئیسی یا حسن نصرالله است. در جنگ هم به ایران امدم اما سعادت نداشتم وسعم این است ( ( اگر کورم یا نمی اندیشم یا عفب افتاده ذهنی هستم ... اما در تلاش خلوصم ) و راضی به رضای حق.
  هفتم : ...
  یا علی مددی

 • مرسی

 • به نظرم ماجرای مهسا یه نشونه بود برای اینکه در کشور اسلامی ایران بی حجابی داشت رواج پیدا میکرد ،و مامورای ما بی خیال شده بودند،با اینکه مهسا خدابیامرز به هر دلیلی فوت کرد،ولی درکنارش کلی مامور هم شهید شدند،و این باید درس عبرت باشه و جلوی بی حجابیها گرفته بشه

 • ممنون . ایشان خیلی خوب گفتند :دشمنی غرب با ملت ما را، دستاوردهای کشور ما را . صد البته که این افراد حاکم بر غرب نسلهای همان پیشینیانی هستند که انبیا ء گذشته و امامان معصوم ما را با حیله و فریب مردم زمانشان به شهادت رسانده اند و چقدر هم زیبا تاریخ را دستکاری کردند و رد پایشان را تا جایی که در توانشان بود از بین بردند . اصلا امام حسین و یارانش را چرا و چه کسانی کشتند؟ حواسمان باشد که دشمنان چطور مطالب مورد نظر خود را به خورد ما می دهند و در نظر خودشان چوپانی هستند که مردم را مثل گله گوسفند به سمت پرتگاهی که می خواهند می برند.

 • با سلام
  اول :شخص متوفی دختر این مملکت بوده آقای عباسی قبل از توجیه فوت ایشان پیام تسلیت به خانواده داغدار ارسال کردند؟
  دوم:حجاب جزو اصول دین هست یا فروع دین؟
  سوم:این برای خود بنده سواله که نیروی انتظامی به عنوان ضابط وظیفه آموزش احکام شرعی رو ظرف چهل دقیقه! طبق کدام قانون به دست آورده؟
  چهارم:مردم یعنی جامعه عصبانیه،ایکاش یک نفر این رو بفهمه ،خدا کناد یکی پیدا بشه در سطح مسئولین بفهمه جامعه ای که پشت سر هم داره بد میاره و شده انبار باروت رو باید رفت پیشش نشست نه روبروش ،همین آقای عباسی اونقدر فکرش برای توجیه مسئله درگیره که فراموش میکنه اصل مسئله باید حل بشه،وگرنه بنده کمترین کم سواد بدون آویزان شدن به حججی و استفاده از دشمن دشمن خیلی بهتر قادر به توجیه کردن هستم چه رسد به اهل فن در مباحثه !

 • 1- سلام
  2- این شخص متوفی الحمدلله جزو خونواده کوموله ای بودن که خودشون رو جزو این مملکت نمیدونن. همون پیام تسلیت رییسی و قالیباف هم کافی بود تا این رذل ها جری تر بشن.
  3- ممنوعیت مشروب خواری و مشروب فروشی جزوه اصوله یا فروع؟ (فکر کنم خودت بتونی به جواب برسی)
  4- منم قبول دارم ظرف 40 دقیقه نمیشه احکام یاد داد ولی میشه حد رو اجرا کرد و جوری طرف رو توجیه کرد که دیگه حتی هم اعتقادی به حجاب نداشته باشه، بدون حجاب وسط خیابون نیاد.
  5- بله ایران انبار باروته چون بیش از 30 سال دولت های افسادطلب و رسانه های کافر مغز مردم رو شست و شو دادن. اگه آشنا باشی در چنین مواقعی که هر لحظه امکان انفجارهای بزرگ وجود داره باید اون انفجار رو در قالب انفجارهای کوچک و معدوم کردن عوامل انفجار کنترل کرد. البته عمرا با این رافت های اسلامی و بی کفایتی و بی لیاقتی دولت و مجلسی که عنوان "انقلابی" رو یدک میکشن بشه کاری کرد..
  6- همه کسایی که خواسته یا ناخواسته به رییسی رای دادن بدونن توی تمام افتضاحات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این دولت شریکن. خدا رو شکر که من اشتباه 1396 رو نکردم و به رییسی رای ندادم.
  7- روی صحبت آقای عباسی هم بیشتر مذهبی هایی بودن که حتی با وجود دوستت داشتن اهل بیت و شهید حججی، طرف یه هرزه کوموله رو گرفتن و این طور وحشیانه به پلیس و گشت ارشاد حمله کردن.

 • Maryam_d 01/6/31 ساعت 17:17

  عالیه حرفاشون انقلابیا فقط دارن تقلید کورکورانه میکنن اطلاعات نداریم
  نمیدونیم چی چه اسیبی داره از کجا داریم ضربه میخوریم
  باید اطلاعاتمونو ببریم بالا
  حتما گوش بدین

 • 1- سلام
  2- زیاد بود گوش ندادم
  3- توی این دوره که همه فقط دارن تیتر میخونن انتظار داری 42 دقیقه صحبت رو گوش بدیم که آیا طرف درست میگه یا نه؟ (فقط هم من این طور نیستم حتی آقای قرائتی هم میگفت فقط تیت اخبار رو میخونه. خودش هم جلستاش نهایتا بین 20 تا 30 دقیقس)

 • حرفت درستِ این می توانست ب چندین چند دقیقه قسمت شود.
  اما حتی شش دقیقه اول را خوب گوش کنی بحث بقدری منظم استکه می کشد شما را.

 • 1- سلام
  2- ممنون
  3- بین این مزخرفاتی که داره این روزا تو رسانه ها تحت عنوان رافت اسلامی پخش میشه،، این 6 دقیقه اول خیلی خوب بود ولی این حرفا رو بی حجابها که باید بشنون، نمیشنون.

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  باید بگم مردم جاهل وشایعه پذیر اگر امامشان امام حضرت علی (علیه السلام ) باشد وفرماندهشان مالک اشتر باشد شکست خواهند خورد .تاریخ نشان داده و باید از آن درس گرفت .تاریخ جنگ صفین رامطالعه کنید وببینید که چگونه شایعه جنگ برده را که امامشان حضرت علی (علیه السلام) وفرماندهشان مالک اشتر بود به باخت تبدیل کرد .شایعه فقط دوخط بود وکل لشکر امام رامنهدم کرد .در جنگ صفین معاویه علیه لعنت زودتر به منطفه وارد شد ومنطقه آب را ازآن خود کردهمان شب حضرت علی (علیه السلام)مالک اشتر با چند نفر از فرماندهان فرستاد ومنطقه آب راپس گرفتنددرهمان وقت معاویه علیه لعنت خیلی عصبانی شد وبه شایعه پراکنی روی آورد ونامه ای نوشت به این مضمون .از معاویه برادر دلسوزتان علی میخواهد شما را درآب فرات غرق کند این شایعه در لشکر پیچید وهمه گفتند علی تواز همان اول میخواستی ما را به کشتن بدهی وکنار آب را رها کرده ومعاویه با این ترفند وحلیه وشایعه وبدون درگیری پیروز شد . یک کم فکر کنیم بعد تجزیه وتحلیل کنیم وبعد لایک کنیم ویا پیامها را پخش کنیم وگرنه تاریخ تکرار میشود وهمان قضیه وشکست برای ماهم اتفاق خواهد افتاد پس خیلی خیلی مواظب باشید که دارید چکار میکنید ؟. .اللهم عجل لولیک الفرج .صلوات .

 • . 01/6/30 ساعت 08:25

  خیلی عالیه
  حتمااااا تا آخرش گوش بدید
  من نظرم عوض شد

 • الآن باید همه با هم متحد شویم علیه منافقین و آمریکا و اسرائیل . انشاءالله

 • گوگل چیه اپلیکشن داخلی و مجاز اخبار داغ که من به جای تلگرام نصب کردم که اخبار مهم رو داشته باشم، کلا دنیا رو ول کرده و 90 درصد اخبارش مهسا امینی و نشر مواضع ضد نظام و شلوغی هاست. من واقعا دارم حس میکنم که دارم کانال امد نیوز رو دنبال میکنم

 • موافقم.
  جامعه جو زده محکوم به فناست

 • باور نکردنی استکه فردی در ایران اسلامی در یکی از نقاط ضعف این نظام مقدس اینهمه درک از شرایط دشمن داشته باشد و وقایع مرتبط بهم را وصل کند و با این نظم بسیار بالای علمی ارائه دهد و نتیجه بگیرد.
  بعضی از نقاط ضعف ما از جمله تبلیغ ، استفاده از لحظات و حضور در رسانه های خارج بقصد اطلاع رسانی از دیدگاه ما به مردم جهان ( یا بقول ایشان صید لحظه ) یا حضور موفق در دادگاه های بین المللی بمنظور اعاده حق و در عین حال رساندن پیام به جهانیان و خالی نگذاشتن صحنه قضا در سطح دنیا برای دشمن ...
  نمونه : همین امروز خبری در مورد ربعِ پهلویِ انگل ها در فارس مبنی بر اینکه با سیاه پوست دست نداد. نوشتم که همه ایرانیان خباثت انگل ها را در سیصد سال گذشته می دانند و نمی بخشند و فراموش نمی کنند. این مطالب باید به نظر مردم پاکستان و افغانستان و آذربایجان ووو برسد.
  یا بعضی از خانمهای جوان با نیت رفتن به فرنگ در مجامع حرمت شکنی می کنند با این خیال که در آنجا برایشان فرش قرمز پهن کرده اند و نمی دانند که بجای فرش قرمز از محله های قرمز از همه نوع سر در میاورند.
  استاد عباسی عزیزم نصف راه را بخوبی رفتید و مسائل را برای انقلابیون جوان و بی تجربه بخوبی تبیین کردید. نصف دیگر راه را چگونه باید طی کرد؟ در بسیار موارد نیاز به گروه است ، فرقی نمی کند داوطلب یا انتخابی ، چون نمی توان در غرب با دادگاه های غرب با کمیِ تجربه ، زبان و منطق متفاوت با کُل غرب به رقابت پرداخت و پیروز شد. لذا به گروهی فداکار نیاز است که از زندگی خود بگذرند و از سفر به شمال و داشتن خود رو ... تا از ایران اسلامی در جبهه تبلیغ یا حقوق بینالملل یا جبهه تبیین همواره حاضر باشند.
  بعنوان معلمی هفتاد ساله که در نه دانشگاه در ایران و اروپا و آنطرفتر تدریس کرده بینهایت خدای را شاکرم که چنین اساتیدی در میان ما در تلاش اند.
  دست مولا بهمراه شما و التماس دعای خیر ارادتمند حسین

 • ماشادالله
  برای من شش دقیقه اول کافی بود.
  حاج آقا ارادت پیدا کردم.
  دست حق بهمراهت و التماس دعا

 • سلام
  بنظر این قضیه از زمان اکران فیلم عنکبوت مقدس و صحبت های برخی در جشنواره کن شروع شد...

 • نظری ندارم