مهم مهم: مذهبیا التماستون میکنم این 14 دقیقه رو تا آخر گوش بدین.


صحبت های تکان دهنده و مهم خانم خراسانی درباره این بی حجابی، بی حیایی و دریدگی گسترده در کشوری که مثلا عنوان "شیعه خانه امام زمان" رو یدک میشه. همه مردا و رجل سیاسی و مذهبی که خفه خون گرفتن. رییسی رییس جمهور حواسش در بهترین حالت به فوتباله، اژه ای رییس قوه قضاییه در حال رافت اسلامی به صورت کیلویی هست، قالیباف رییس مجلس اما در این اوضاع شرایط نه تنها پیگیر طرح صیانت نیست بلکه دغدغه اصلیش رفع فیلترینگ اینستاگرامه!!! با این حساب باید هم یک زن یعنی خانم خراسانی مجبور بشه درسنت مثل حضرت زهرا یک تنه فریاد بزنه. کجاسا امام خمینی که دوباره فریاد بزنه ای علمای قم، ای علمای مشهد، ای علمای اصفهان ... رفت اسلام! رفت اسلام! رفت اسلام! (آقا محسن اگه مسلمونی به پیغمبر قسمت میدم این کلیپ رو منتشر کن.)


+ 
120

- 
16

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رحیم 01/9/25 ساعت 23:40

  احسنت به این خانم واقعااکثرخواص توخوابندفقط دنبال منافعشون هستند

 • مملکت برای مذهبی ها هست برای غیر مذهبی ها هم هست اینجا ایرانه، هر کس با هر اعتقادی به صرف ملیت، مالک این کشوره و اجازه داره درش شرافتمندانه و آزاد زندگی کنه
  قرار نیست مملکت 85 ملیونی به سلیقه یه عده اقلیت متحجر رادیکال اداره بشه که عقده های شخصیشون رو چون تریبون دارن داد بزنن و دیکته کنن.
  اشک های تمساحش واقعا نوید بخشه شکسته شدن کمر اسلام رادیکالی هست.

 • امجد امینی کوموله خودتی؟ چه خبر از رفقای اسرائیلیت؟
  اتفاقا اگه حکومت، حکومت اسلامی باشه یعنی فقط برای مذهبیاس. یعنی باید برای آرامش یه بچه نمسلمون باید هزاران هزار کتفر هم از بین برن. مملکتی که شما بهش فکر میکنی مملکت سکولاره که النته اونم دروغه چون هیچ وقت شما نمیخواین اصلا مذهبی وجود داشته باشه چه برسه بع افراد مذهبی.
  همون طور که شاه (البته بدون این که خودش مهنی جملش رو بفهمه) گفت اسلام همون اسلام روز اوله. اسلام از روز اول هم بنا داشت به کافرایی مثل شما حق حیات بده. اگه این رادیکالیه، از محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم کسی رادیکال تر پیدا نمیشه.
  دقیقا حکومت اسلامی حکومتیه که وحدت کلمه داشته باشه یعنی کلمه ای جز {لا اله الا الله} از بلندای هیچ خونه ای شیده نشه. یعنی باید دهن افراد کافری مثل شما خرد بشه.
  شما همون بی غیرتایی هستین که حتی به ناموس کردهای ایل منگور هم رحم نکردید و حالا دارین دم از آزادی عقیده میزنین!!
  شما تو همون کردستان کزاییتون تو عراق هم تحمل شنیدن عقیده های مختلف رو ندارین و الآن طالبانی ها و بارزانی ها افتادن به جون هم بعد حالا میخوای برای ما نسخه بپیچی. شما عمالقه هایی که با کمال رذالت پرچمتون رو تو شمال عراق بلند کردین آخرش میفهمین شکسته شدن کمر چه صدایی میده!!

 • من وقتی برای فساد فلان آقازاده یا فلان شرکت دولتی یا سوختن مازوت توسط کارخونه ها صدام درنیومده و داد نزدم الان نمیتونم برای حجاب صدامو بلند کنم. این خانم خراسانی که نمیشناسمشون رو نمیدونم.اگه در مورد همه مسائل اینطوری داد زدن اوکی ایرادی نداره برای حجاب هم گلو پاره کنن.

 • شما در اخرالزمان ریزش کردی
  سرافرازان سید محمد

 • ما از بس راجع به اون مسائلی که گفتیم داد زدیم که گلمون پاره شده من هم از بی دینایی مثل شما که وقت بحث حجاب یاد دزدی ها میافتن اعلام برائت میکنم.

 • مردیکه همین شما ها بودین که با تندروی های مذهبی هر چی نخبه رو فراری دادین از الان اوضاع فرق کرده حجاب قطعا تو اینده ازاد میشه دست اینا هم نیست امثال شما هم زر بزنین دهنتون سرویسه دکترای شریف میشناسم رفته وام بگیره برای کارافرینی بهش ندادن حالا مرده با صد متر ریش میره کلی پول میگیره واسه همین کثافت بازیا . حجاب اختیاریه اونی هم که نمیتونه تحمل کنه مشکل از چشماشه . توی همین اینستاگرام کلی ادم شغل دارن الان بیکارن الان تو که زر میزنی بیا به اینا کار بده عنتر.

 • اگر با ریش و ظواهر میشد وام گرفت امثال شما بزرگوار تا الان هزارتا شرکت زده بودید.
  حرف من توهین بود؟ پوزش میخوام. شما یکبار امتحان کن. ظاهرت رو عوض کن برو ببینم کارت کجا راه میافته.
  نزدیک به صد در صد شرکت های خصوصی اگر اندکی رنگ و بوی بسیج بدی ده ها نفر بدون اینکه شخصا از فرد مورد مثال هیچ بدی یا خوبی ای دیده باشند بصورت پیشفرض و ناخودآگاه شروع به تخریب و زیراب زنی و رفتارهای غیر منصفانه می کنند.
  در محیط های دولتی و نیمه دولتی با مذهبی ها مستقیم مشکلی نیست اما رنگ مقاومت و انقلاب و مواضع رهبری داشته باشی رفتارها با شما تغییر می کنه خیلی ملموس. اگر در شما عقیده و عمل واقعی در این مسیر ببینند که واویلا، بعضی ها می ترسند که شما جاسوسی و جلوی شما رشوه و بخور و بچاپ سخت می شه و بعضی هم بصورت پیشفرض به چشم یک احمق فریب خورده نگاه می کنند. در همچین فضای روانی ظالمانه ای تنها چیزی که به مخلصین مقاومت و انقلاب نمیرسه و بسیار بسیار سخته همین مال و ثروت دنیاست.
  داورانی چون شما اگر یک هفته در جامعه نقش یک شخصیت انقلابی و دلبسته به جریان مقاومت رو بازی کنید و صرفا فقط و فقط نقش بازی کنید، از این توهم کودکانه بیرون میاید و شاید روزی شرمنده بشید از اینهمه پیش داوری ها و جریان سازی ها علیه جماعتی که هیچی ازشون نمی دونید. در جایگاه داوری نشستید که تمام مستنداتش از متهم را برایش آماده کردند، لقمه کرده اند، جویده اند، بالاآورده اند و به خورد ش دادند و روی این استفراغ کثیف حکم هم صادر می کنید. چند دهه از این زندگی عمر می گیرید و ده دقیقه زمان برای فکر کردن خارج از پس داده شده های این جعبه های رنگی تلوزیون و گوشی و این مجری و اون نویسنده ی بی نام و نشون و این دخترک رنگارنگ خرج نمی کنید.
  مظلوم اون دلداده و سرسپرده مقاومت که هم از شما فحش میخورد هم از غرق شده های در مذهب و نماز و مناجات های بدون تعقل و تفکر و عمل موازی با همان عبادات.
  برای شما هم که جزییات معنی ندارد و انگار از سیاره ی دیگر آمده اید و برای شما هرکه ریش دارد هرکه به نوعی اعتقاداتی دارد یا هرکه جایگاه و صندلی در حکومت دارد همه به یک شکل و یک اندازه و یک رنگ ترجمه میشوند.
  و بله. زامبی ما هستیم. ما چشم را بسته و بدون هیچ تحلیلی به دنبال غذا بصورت گله ای و فله ای پشت هم کور کورانه بی هدف فقط پیرو موج جمعیتن هستیم.
  شما هم مریخی های نگران. بیافتید به جان ما زامبی ها!

 • سلام
  دوست عزیز کمی لطف کرده مطالعه مذهبیتون رو لولشو ببرید بالا اینطوری یا فحش دادن نفرتها بیشتر میشه وتبدیل خون وخونریزی می شه و خلط مبحث می شه با تشکر بامید مؤفقیت شما عزیز خدا.

 • به حبیب سین
  سلام
  واقعا شما نمی بینید یا خودتون رو به ندیدن زدین؟ کفاری که طرف مقابل شمان رسما میگن در حال جنگ با بسیجی و سپاهی و آخوند و مذهبی هستند بعد شما هنوز از جنگ داخلی میترسین؟ جنگ داخلی خیلی وقته شروع شده ولی شما خودتون رو به خواب زدین. شهید علی وردی رو ندیدین، شهید عجمیان رو ندیدین؟ شهدای شاهچراغ رو ندیدین، شهدای بسیجی تو مشهد و اصفهان رو ندیدین؟ شهدای ایذه رو ندیدین؟ هتک حرم ها رو تو مهاباد و سنندج و وجوانرود ندیدین؟ ندیدین ین وحوش نگهبان کانون مساجد رو زنده زنده یورندن؟ ندیدین تو دهن اون پلیس بنزین ریختن و آتیشش زدن؟ اون نوزادی رو ندیدین که به جرم این که مامانش چادری بود کور شد؟
  به قول دیالوگ فیلم "دیدن این فیلم جرم است" شماها دیگه با کی تعارف دارین؟ چرا انقدر از جنگ داخلی وحشت دارین؟ مگه حضزت علی تو 5 سال حکومت 3 تا جنگ داخلی بزرگ نداشت؟ تازه جلوی حضرت علی کسایی بودن که حداقل اسما مسلمون بودن!! ما با کسایی طرفیم که رسما کافران و قرآن آیش میزنن.
  الحمدالله هم که خاله اژه ای به مناسبت برد ایران مقابل ولز 1200 نفر از داعشیا رو آزاد کرد!!! اونم توی شرایطی که این بی صفت ها دوباره برای 14 و 15 و 16 آذر فراخوان دادن. دیگه چه جوری باید سران قوا فریاد بزنن که براندازن؟

 • چشمای ما که با دیدن چند تا تار مو تحریک میشیم مشکل نداره. چون دقیقا فطرت وجودی یه کمرد باید این طور باشه. دقیقا این چشمای هرزه شماست که مشکل داره به طوری که که دیگه مثل غربی ها فقط باید با همجنس بازی و ارتباط با حیوانات تحریک بشه و الآن دیگه شما به موجوداتی پست تر از حیوان تبدیل شدید. چون اونا برعکس شما هنوز فطرتشون رو دارن.

 • خفه شو عنتر. گفتم این ویدیو مال بچه مذهبیاس نه کافرای بی صفتی مثل تو. این که امثال شما بی وجودا دارین انقدر از این ویدیو مسوزین یعنی دقیا جای درستی رو هدف گرفتیم. اما یه قول احمدی نژاد آب رو بریز همونجا که میسوزه. ما هم از خود امام حسین تندرو تر نیستیم که نه فقط خودش که خونوادش رو هم برایی احیای شریعت اسلامی فدا کرد.
  هر بچه پولداری هم که با تست زنی وارد خرهوشان و داعشگاه لعنتی کثیف شده اسم خودش رو گذاشته نخبه!! شما پخمه هم نیستین. اگه نخبه بودن به دادن اون فحشای خواهر و مادر باشه، لات های جاله میدون دیگه ته نخبگی هستن!!ؤ خدا بالاترین انسان رو حضرت محمد بی سواد (امّی) قرار داد تا نشون بده که علم خیلی خوب و عالیه ولی برای داشتن شعور و رسیدن به کمالات و فضائل الا لازم نیست. حالا بازم برین به این مدرک داعشگاه کثیفتون بنازید. هر بی ناموس و بی ی=دینی که خواست بره همون بهتر که بره. هررری راه بازه و جاده دراز. چون اگه نرین بالاخره اون روزی که کاسه صبر بچه بسیجی ها لبریز بشه میریزه و به بند "میم" وصیت نامه امام عمل میکنن و تو و امثال تو و اون مسئولای فاسد و مفت خوری که در راه سجده به شیطان پیشونی هاشون پینه بسته مجبور میشین مثل هم مسلک های افغانستانیتون آویزون هواپیمای غربی ها بشین و در برین.
  نگران کار هم نباش از قدیم گفتن کار عار نیست. فقط مشکلش داشتن کالیبر گشاده. در ضمن همون طور که گفتم با بیرون پرت شدن شما کافرا از کشور جای کار خیلیا باز میشه.

 • متاسفم که به عنوان یک مسلمان فحاشی میکنید. من از افرادی مثل شما اعلام برائت میکنم

 • کاملا در مورد قبح شکنی ها و عادی شدن گناهان درست فرمودید. من خودم به عنوان یک خانم ایرانی خیلی اعتراض می کنم به این نوع هنجارشکنی ها ، ولی حتی در خانواده خودم هم از من به عنوان امل و دگم یاد می کنند و می گویند همش حرف خودت رو میزنی . حالا بفرمایید شخصی مثل من که در خانواده خودش قبولش ندارند چطور می تونه حریف بقیه بشه؟
  خانم عزیز الان اگه در خانواده خودم سکوت نکنم دعوا و جنجال درست میشه و حتی بدتر به مقدسات به لج من توهین میکنن . حالا بین بدو بدتر کدوم رو انتخاب کنیم؟
  اینجاست که به قول شما خون گریه می کنیم و صدامون درنمیاد . چون مطمئن باشید که شیطان حسابی افسار مردم رو گرفته ، اصلا انگار حرف ما و صدای مارو نمی شنوند و مسخ شدند.

 • من واقعا متاسفم که همچین چیزی رو میشنوم. قطعا نمیتونم شما رو درک کنم چون الحمدلله این شرایط رو نداشتم ولی میتونم بفهمم که شرایط خیلی وحشتناکیه. زندگی کردن بین یه سری خوک شرف داره از رندگی کردن بین بی دینایی که مثل جن هستن و از شنیدن اسم الله واهمه دارن. ولی چرا از این خونواده خودتون رو جدا نمی کنین؟ اگه خونواده ای این قدر بی دین دارین باید ازشون جدا بشین. اونا خونواده شما نیستند همون طور که کنعان دیگه پسر نوح نبود. مگه مسلمونا مجبور نشدن به حبشه هجرت کنن؟ دستور هجرت برای دقیقا همین مواقعه. یه بار دیگه آیه 97 سوره نساء رو ببینید:
  إِنَّ الَّذِينَ تَوَفَّاهُمُ الْمَلَائِكَةُ ظَالِمِي أَنْفُسِهِمْ قَالُوا فِيمَ كُنْتُمْ ۖ قَالُوا كُنَّا مُسْتَضْعَفِينَ فِي الْأَرْضِ ۚ قَالُوا أَلَمْ تَكُنْ أَرْضُ اللَّهِ وَاسِعَةً فَتُهَاجِرُوا فِيهَا ۚ فَأُولَٰئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ ۖ وَسَاءَتْ مَصِيرًا "آنان که فرشتگان، جانشان را در حالی که ظالم به خود بوده‌اند می‌گیرند، از آنها پرسند که در چه کار بودید؟ پاسخ دهند که ما در روی زمین مردمی ضعیف و ناتوان بودیم. فرشتگان گویند: آیا زمین خدا پهناور نبود که در آن هجرت کنید؟! و مأوای ایشان جهنم است و آن بد جایگاه بازگشتی است."

 • حاج خانم بنظرم اینبار رو هم سکوت کن. خیلی برات بهتره.
  هرچی میکشیم از همین تند رو های مذهبیه

 • جلال فکر میکنم کاه گل برای دهن امثال شما ایجاد شده!
  من که نوشته بودم این فیلم برای مذهبیاس نه لامذهبا. به قول همون بی حجابا تو میخواستی چشات رو درویش کنی و نگاه نکنی و گوش ندی!!
  اگه دفاع از اسلام و شریعت اسلامی تندرویه هیچ کس تندروتر از خود امام حسین نبود که جونش و خونوادش رو هم سر این راه فدا کرد!
  احتمالا با این منوال به کسی که به صورت علنی بخواد نماز بخونه و یا روزه بگیره میگین تندرو؟ چون داره با این کار باعث آزردگی خاطر روزه خورها و بی دینا میشه!!

 • صادقانه بنویس که چی می کشی؟
  بین من و شما ( دو برادر )
  بعد ب اخبار اروپا نگاه کن .
  بعد به شصت میلیون خیابان خواب مدینه فاسده ، با همه جنایاتی که در این دویست سال کردند از نقض چهار صد و هفتاد معاهده با سرخپوستان و قتل عام مکرر آنها تا ناکازاکی و ویتنام و عراق و لیبی ،کودتا در شیلی و ایران و اکرائیین ...
  اگر دختری از ما لخت شود و نظر بدهد خوب است ( هرچند که منطقی نباشد ) اما اگر خواهری درد دل کند یا از اسلام بگوید یا حتی لباس با معیار اسلامی ، بد است ! خوب ؟
  بیائیم قدر یکدیگر بدانیم

 • چطور بی حجابی باید خفه بشه ولی اختلاس و دزدی اقتصادی نباید خفه بشه ؟ چرا اختلاس میشه صداتون در نمیاد ؟! مگه نشانه غیراسلامی بودن فقط بی حجابی و مشروب و زناعه؟ چرا چرا چرا ؟ چرا از اسلام فقط حجابشو یادگرفتین ؟ علی ابن ابی طالب پر پر زد برای ظلم و بی عدالتی !! بی حجابی بد خیلی هم بد ولی کاش شمام حیاتون رو نسبت به مسائل دیگه نشون میدادین!! مردم از ظلم جمهوری اسلامی ایران به مردم به ستوه در اومدن

 • بی شرف هستی اونم از نوع وقیحش. این همه فریاد های مذهبیا و انقلابیا رو علیه بانکداری ربوی نشنیدی، این همه فریادهای مراجع رو نشنیدی؟ فریادهای کر کننده حسن عباسی رو نشنیدی؟ گلمون پاره شد از بس علیه بی کفایتی و دزدی کسایی که جای مهر رو پیشونی دارن ولی سر سوزنی به اسلام اعتقاد ندارن داد زدیم. ولی نشنیدین و نخواستین بشونین. چون مصداق آیه قرانین "صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ".
  غیر از اون اختلاس مثل سرطانه، ممکنه آدمو میکشه ولی دیده نمیشه ولی چشم درد اگه داشته باشی و توی چشمت ذق بزنه، زمین و زمان رو بهم میدوزی حتی شده باشه حاضری چشمت رو هم در بیاری تا این درد تموم بشه. وضعیت اختلاس و دزدی با بی حجابی دقیقا وضعیت سرطان و چشم درده.
  پول دزدی و اختلاس ممکنه حتی شده باشه با معجزه برگرده و لی به خدای احد و واحد قسم اگه عفت و حیا و غیرت از جامعه ای رفت، هرگز تاکید میکنم هرگز به اون جامعه برنمیگرده و اون جامعه مثل آندلس به خاطر خیانتی که (به پیمانشون با خدا) کردن به وحشیانه ترین شکل ممکن از بین میره.
  راستی به چه حقی شما کافرا اسم حضرت علی رو میارین؟ زمان حضرت علی دریدگی و بی حجابی این طوری نبود. اگه بود خود حضرت علی این رفتارهای حیوانی رو در هم میشکست. چون یکی از بزرگترین بی عدالتی ها و ظلم به جامعه گرفتن عفت و حیا از اون جامعس. (تا یادم نرفته زمان حضرت علی زنان آزاد مجبور بودن برای این که با کنیزها اشتباه گرفته نشن، حجاب داشته باشن)
  اتفاقا این امت اسلامی و انقلابیه که از جمهوری به ستوه اومده. چون حتی انسان نماهایی مثل شما هم نا حقی پیدا میکنن به نام رای دادن. چون به خاطر این دومکراسی و جمهوری لعنتی هر بی شرف و نخود مغزی ، هر قتلی، هر مال مردم حوری، هر دزدی، هر خائنی، هر هرزه ای و ... حق رای داره وکسایی هم که میخوان رای بیارن باید کف کفش کثیف ترین افراد رو بلیسن.
  دموکراسی که میگه علی برو تو خونت بشن چون ما ابوبکر رو سقیفه با رای گیری انتخاب کردیم! قدموکراسی که میگه نوح و ابراهیم و لوط باید خفه بشن چون نظر مردم یه چیز دیگس و این مردم به انخاب خودشون میخوان برن جهنم!!! دموکراسی که میگه حتی اگه خود خدا هم باشی باید بیای کاندیدا بشی تا شاید مردم عشقشون بکشه بهت ر ای بدن!!! دموکراسی که شعارشون مبارزه با دیکتاتوریه ولی خودش بر اساس بدترین نوع دیکتاتوری یعنی دیکتاتوری اکثریت بر اقلیت استواره.
  چرا باید اسلام و انقلاب اسلامی رو فدای عبارت متناقض "جمهوری اسلامی" بکنیم؟ چرا چرا چرا؟
  ما حکومت اسلامی میخوایم نه یه جمهوری که باید برای اجرای شریعت دست به عصا حرکت کنه.

 • سلام .این خانم میگه مردم مطالبه گری کنید .بجای مطالبه گری .باید رهبر ادم درستی را در پست قوه قضاییه بزاره ..درباره شکایت از روحانی ملعون رهبر میگه مطالبه کنید .خوب یک شخصی رابزار در قوه قضاییه که نیازی به مطالبه نداشته باشه

 • تو آپارات حرف زدن علیه داعشیای آتئیست ممنوعه و تو این سایت گویا حرف زدن علیه دولت رییسی. برای همین انگار کامنتام در پاسخ به شما سانسور شد. در جهل مرکبتان بمانید.

 • سلام
  انتقاد علیه هیچکس ممنوع نیست و شما میتوانید انتقاد کنید

  اما متن کامنت شما که منتشر نشد انتقاد نبود و کل نظام را داشتید زیر سوال میبردید

 • برادر محسن فکر نمیکنم کامنتای من بدتر از کامنت آقای حیدرپور باشه که برای حمایت از رییسی داره به رهبری حمله میکنه! تو کامنتام هم توهینی نکرده بودم. اگه میگین دارم نظام رو زیر سوال میبرم خوب جواب درست بهم بدین. این که کامنتی که هیچ توهینی نده و فقط داره از نظر اسلامی ، جمهوری اسلامی رو زیر سوال میبره حذف کنین، یعنی حق با من بوده و واقعا این جمهوری غیر اسلامی جای دفاع نداره! میخوای این کامنت رو هم منتشر نکنی نکن. فقط خدا وکیلی خودت کلاهت رو قاضی کن که شما چرا امثال دارین به جای حمایت از حکومت اسلامی از جمهوری اسلامی حمایت میکنین که تقریبا تو هیچ کجاش دیگه به شریعت اسلامی عمل نمیشه؟!! (باز هم میگم اگه قراره انقلاب بشه باید به دست خود بسیجی ها باشه. جمهوری اسلامی درخت خشکیده ایه که افتاد رو انقلاب اسلامی ایران و اگه هرچه زودتر این درخت قطع نشه، درخت انقلاب اسلامی تو ایران رو هم از بین میبره )

 • - نوشته های شما ب سالهای دانشجوئی ام بر می گرداندم . همکلاسی میگفت فلانی بچه را چنین تر بیت می کند " پدر سگ درس تو بخون مادر ... ".
  شما که این چنین جدی در مورد اسلام عزیز هستید بهتر می دانید که یکی از معجزات حضرت رسول (ص) حسن خلق بود. می دانید که در قرآن کریم هم به این موضوع بروشنی اشاره شده.
  - این نظام بعد از اینهمه سال تنها نمونه اسلام در تاریخِ شاید هزار ساله باشد. عیب های زیادی هم دارد و بفرموده قرآن با استفاده از ترازو / میزان براحتی می توان به نقص نظام بانکی یا انباشتگی در حال انفجارِ شهر های بزرگ با ساخت مسکن ناهماهنگ با معیار های شرعی ( آپارتمان سازی ) یا تلف کردن عمر مسلمین در راه ها... اشاره کرد. اما :
  بزرگش نخوانند اهل خرد *** که نام بزرگان ب زشتی برد.
  اگر آقای خامنه ای رهبر است ، پس چرا اما و اگر می آورید ؟ چه کسی مسئول اجرای اقتصاد مقاومتی و اوامر دیگر ایشان بود ؟ مگر امام اول من و شما نفرمود " وَلكِنْ لا رَأْىَ لِمَنْ لايُطاعُ "
  آقای رئیسی بعد از اینهمه سال که هر ... کسی مردم را ب طریقی از پشت شیشه آسیب شناسی کرد ، در داخل مردم است و در همین یکسال و اندی عکسهایش را مقایسه کنید که چقدر پیر شده ( مقایسه کنید با هشت سال فرد قبلی که ... ).
  مگر اسلام دعوت به تفکر نکرده ؟ پس بیائیم اسلام را از تفکر شروع کنیم. بعنوان نمونه ارتش نیم ملیونی شاهنشاهی ، بعد از انقلاب و این روز ها مقایسه کنید و ببینید چه کسی از صقوف سه نفری ارتش چند صد نفری سان می دید و آنرا به اینجا رساند...
  بین یک مومن که شما باشید و حقیر که خیلی سعی می کنم مسلمان باشم ، انتقاد های شما شاید همگی بجا ( اگر چه در زمان نامناسب ) اما این انتقاد ها در هشت سال دولت یازده و دوازده و پایه گذاران آن از جمله شهید استخر فرح کجا بود ؟ غرض از این سئول توجه به فرصت دادن به مردی استکه در طول انقلاب صداقتش تغیر نکرده ( رئیسی ) .
  ان شاءالله که عرایض حقیر را حمل بر انتقاد نفرمائید. چون شاید همه ما انتقاد داشته باشیم اما چند نفر در بین ما بجای انتقاد گوشه ای از کار را می گیرد؟ مگر آقا منتظر شما و سیصد و دوازده نفر دیگر نیست؟ اگر ما در عصر انتظاریم باید ب وظیفه عمل کنیم و بدانیم که انتقاد با انجام وظیفه تفاوت دارد.

 • به مثلا مومن 70 ساله:
  از اونجایی که زیر سوال بردن حاکمیت ضد اسلامی تو یان سایت جرمه وقتم رو برای جواب دادن تلف نمیکنم. فقط مستونم بگم روحانی از رییسی بهتر بود چون میدونستیم دشمنه و جلوش گارد میگرفتیم اما امان از ابراهیم خان کلانتر که سر بزنگاه خیانت میکنه!!

 • ب عرایض این بنده حقیر خدای سبحان بلحاظ کمبود وقت توجه نفرمودید. حداقل از روی امر بمعروف که از واجبات همه ماست ، تنها در رابطه با خط اخر پیام این ننگ روزگار ، ارشاد کنید که شما کدام گوشه کار این امت را گرفته ای؟
  پیشنهاد شد از میزان / ترازو استفاده کنیم : اگر فرصت کردید بفرمائید رئیسی بر اساس چه میزانی کم کاری کرده؟
  حیف که جنابعالی فرصت ندارید ... تا بپرسم اگر در مقابل حسن روحانی گارد گرفتید ، چرا برای بار دوم انتخاب شد؟ یا سئول کنم این گاردی که ازش حرف می زنید چه نوعی بود ؟
  ضمناً آرزو می کنم که یکی از سیصد و سیزه باشی و دست این پیر مرد سراپا خسران را هم بگیری تا خَتَمَ اللَّهُ عَلَىٰ قُلُوبِهِمْ وَعَلَىٰ سَمْعِهِمْ ۖ وَعَلَىٰ أَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ ۖ نشم و نشی.

 • با سلام به همکاران روشنگری
  اگر اشتباه نکرده باشم قسمتی از پیام حقیر را حذف کردید ( ... تبلیغ کالا در فلان روزنامه ...) در شرایطی که از عدم دستکاری مطالب تمجید شد.اگر اشتباه از این حقیر است که بدین وسیله پوزش اما در صورت دخل و تصرفی دیگر نمی دانم که چه کسی دوست و چه کسی غیر آن است...
  شاید باید ننوشت تا مسبب عمل غیر شرعی نشد؟

 • سلام خیر
  تغییری در متن پیام اتفاق نیفتاده

 • با عرض سلام و تشکر
  احتمالاً حق باشماست چون در سنین بالا اعتباری به حافظه نیست.
  با عرض پوزش و التماس دعای خیر برای اهل بیت این حقیر

 • خدا وکیلی این انصافا دیگه نوبره. یعنی من تا حالا موردی مثل شما ندیده بودم که برای حمایت از رییسی، به آقای خامنه ای حمله کنه؟ میخواین اصلا آقای خامنه ای استعفا بده تا رییسی واداده رهبر بشه؟ این که آقای خامنه ای در بعضی جاها به ظاهر ضعیف عمل کرده درسته. ایشون از همون اوایل رهیری شرایط خودشون رو با امام حسن مقایسه میکردن (بر عکس امام خمینی که شرایط رو شرایط حسینی میدونست). از جمله اقدامات امام حسن هم گذاشتن کسی مثل ابن عباس بود که آخر هم خیانت کرد. ولی چرا امام حسن این کار رو کرد چون مجبور بود، چون قحط الرجال بود. چون امام حسین در ماه های آخر که مردم کوفه را روی منبر لعن و نفرین میکرد گفت که اون خوبهای شما همه شهید شدن و فقط یه سری خس و خاشاک موندن.
  وضعیت فعلی تو قوه قضاییه هم دقیقا همینه. قوه قضاییه از پای بست خرابه (هر چند معدود قضات مسلمان و انقلابی هم هنوز هستن که البته توسط خود سیستم منزوی شدن). اگه رهبری از خارج قوه قضاییه کسی رو انتخاب میکردن که هیچ کس تو این سیستم فاسد ازش تبعیت نمیکرد. کسایی هم که از دل این سیستم در اومده باشن بهتر از رییسی و اژه ای و لاریجانی نیستن. قوه قضاییه وقتی نابود شد که حتی کسایی مثل ری شهری و مهدوی کنی هم با امام شرع اون موقع یعنی خلخالی (شهید ترور شخصیتی) مخالفت کردن و کاری کردن که امام مجبور بشه برش داره. کاری که بعدا با دادستان مظلوم تهران یعنی لاجوردی (شهید ترور فیزیکی) کردن.
  البته من معتقدم اشتباه آقای خامنه ای اینه کا ما تو شرایط امام حسن نیستم. قحط الرجال هم نیست و حتی کسی مثل سید حسن عاملی امام جمعه شجاع اردبیل یا امام جمعه کرج لیاقت و کفایت خیلی بیشتری برای امامت شرع داره. باید درخت فاسد شده قوه قضاییه از ریشه در بیاد و دوباره نهال انقلابی به جاش کاشته بشه.

 • سلام .به نظرمن رییسی مقصرنیست .درهشت سال ریاست جمهوری روحانی ملعون تا توانستند نفوذی وجاسوس وارد کردند ..دراین گیرو دار رهبر معظم .هم قوه قضاییه را شخص درستی انتخاب نکرد و هم رییس صداوسیما .در مسعله مهسا .یکی از دلایلی که اشوب را داغ کرده بود صداوسیما بود .باانکه مصاحبه چدر این خانم را داشت اما پخش نکرد در عوض از کفاشیان مصاحبه گرفتند که گفت گشت ارشاد اونو زدند ..قوه قضاییه هم که خواب هست . .هردو دست رهبر است که متاسفانه انتخاب درستی نکرد

 • روحانی کثیف بود تمام. در این شکی نیست. ولی دلیل نمیشه انقراض دایناسورها رو هم به اون بی شرف ربط بدیم. روحانی به سیتم آموزش و پرورش گند زد و رسما تو دوران کرونایی و خود خائنش یه نسل خائن و پر رو و بی عفت رو پرورش داد ولی چرا رییسی همون روند رو ادامه داد؟ چرا هیچ تغییر اساسی در وزارتخونه ها ایجاد نشد؟ چرا برای افتضاح فرهنگی تو کشور کاری نکرد؟ بلکه بدتر هم کرد و با راه دادن بی حیاها به ورزشگاه رسما این پالس رو فرستاد که ما حاضریم حتی برای مزخرفترین چیزها مثل فوتبال از اجرای شریعت کوتاه بیایم. خود رییسی بود که به خونواده اون کوموله زنگ زد برای دلجویی و به طور ضمنی پلیس رو محکوم کرد.
  وزرای ایشون هم که یکی از یکی ضایع تر. اون ضرغامی نامسلمون که زمان ریاستش رو صدا و سیما نشون داد چه آدم بیخودیه، اینم از وزیر ورزش بی ارزشش، اون از وزیر علوم بی خاصیتش، اونم از وزیر اقتصادش الآنم که رستم قاسمی (که اگه قرار هم بود وزیر بشه باید وزیر نفت میشد) استعفا داد.
  در یکی از جدیدترین سخنرانی هاش هم که گفته "اعضای محترم شوراها به هیچ وجه انجام امور اصلاحی را عقب‌نشینی تلقی نکنند. مهم آن است که کار و امور مردم چرخشی داشته باشد که مورد رضایت مردم قرار گیرد و بتواند کار را پیش ببرد و کارآمد باشد؛ این مهم است." ولی ایشون اینو نگفت که رضایت خدا بر رضایت حلق خدا مقدمه.
  انصافا چقدر از این رییس جمهور معمم حرف اسلامی شنیدیم؟

 • کاملا درست است ، هیچ جای اشکالی ندیدم ، مختصر و مفید بگم ، من خودم رو مذهبی نمیدونم اما در منزل خودم را زندانی کردم ، چون حتی نسبت به قبل بسیار بسیار خانمها وقیحتر ول میگردند و بقول خانم سخنران خدا آخر و عاقبت ما رو ختم به خیر بکنه من 67ساله هستم در شگفتم از جوان میخواهند خود مراقبتی بکند . در صورتی که حکومت باید قانون بگذارد و اتفاقا خانمها با عفاف در این خصوص حکومت را یاری دهند انشاالله

 • ناظر 01/8/28 ساعت 16:34

  رهبری در مورد بانوان ورزش کبدی گفت که بانوان ما با حجاب اسلامی افتخار آفریدند . خب از کجا آمده که لباس مردانه ای که بانوان بپوشند اسلامی است و خصوصا لباس چسبان و کاملا بدن نما. و در کجای اسلام آمده که بانوان در ملاءعام حرکات ورزشی انجام بدهند . انگار زنان بی حیا این پیام را خوب گرفتند و حالا با لباس مردانه به خیابان می‌آیند و در ضمن آستین پیراهن و قسمت پایین شلوار را حذف کردند و فقط یک تکه روسری نیم بند بود که آن هم با این اغتشاشات کاملا حذف شد و مقاماتی مثل سجادی و رئیسی هم در ملاقاتشان کلید مانتوی کاملا کوتاه ورزشکاران زن را زده اند . الان باید این زنان بی حیا را امر به معروف کرد یا مسئولین را . یعنی واقعا متوجه نمی‌شوید مشکل از مسئولین است . واقعا اینگونه حرفها اعجاب آور است گویی هیچکس نمیفهمد کلید بی حجابی از کجا زده شده و باز عده ای می‌خواهند همه را به جان هم بیندازند و درگیری درست کنند . تا زمانی که مسئولین بالا نخواهند وضعیت حجاب نه تنها خوب نمی‌شود بلکه روز به روز بدتر می‌شود . گشت ارشاد قادر به جلوگیری از بی حجابی و بد حجابی نیست بلکه باید در صدا و سیما که مخاطب میلیونی دارد واقعیت حجاب گفته شود و گفته شود که زنان بد حجاب و بی حجاب گناهکارند و گفته شود آندسته از زنانی که بی حجابند و یا بد حجاب اینها دلیلش عقده های جنسی و خودنمایی است و اینکه دوست ندارند در جایگاه خودشان باشند و دوست دارند آنچه می‌تواند باعث جذب مردان می‌شود را به نمایش بگذارند چون احساس خود کم بینی دارند و رسانه هایی که شعور اسلامی دارند به کمک صدا و سیما بیایند و بزرگان نامسلمانی که همه آنها را به اسم اصلاح طلب و یا هرهری مذهب می‌شناسیم خفه خون بگیرند و اسلام را تحریف نکنند تا کار به سرانجام برسد و به زنها فهمانده شود زن در جایگاه اسلامی باارزش است نه اینکه مانند وحشی‌های غربی لخت شود

 • بزرگش نخوانند اهل خرد *** که نام بزرگان ب زشتی برد.
  اگر آقای خامنه ای را رهبر خطاب می کنید و رهبر می دانید ، پس چرا اما و اگر می آورید ؟ مگر امام اول من و شما نفرمود " وَلكِنْ لا رَأْىَ لِمَنْ لايُطاعُ "
  آقای رئیسی بعد از اینهمه سال که هر ... کسی مردم را ب طریقی از پشت شیشه آسیب شناسی کرد ، در داخل مردم است و در همین یکسال و اندی عکسهایش را مقایسه کنید که چقدر پیر شده ( مقایسه کنید با هشت سال فرد قبلی که ... ).
  مگر اسلام دعوت به تفکر نکرده ؟ پس بیائیم اسلام را از تفکر شروع کنیم. بعنوان نمونه ارتش نیم ملیونی شاهنشاهی ، بعد از انقلاب و این روز ها مقایسه کنید و ببینید چه کسی از صقوف سه نفری ارتش چند صد نفری سان می دید و آنرا به اینجا رساند...
  ان شاءالله که عرایض حقیر را حمل بر انتقاد نفرمائید.

 • الهی که درد وبلای شما خانم بزرگوار ومومن ودلسوز اسلام بخوره تو سر مسولان خائن ومنافق این مملکت که تو این سالها زمینه را برا همچین روزی آماده کردند، بادزدیهاشون، با کار نکردن برا مردم، با آب ریختن تو آسیاب دشمن، با آزاد گذاشتن فساد ومدلهای عجیب غریب، با رها کردن مشکلات مردم وجوونها

 • بسم الله الرحمان الرحیم
  سلام
  واقعاً کو گوش شنوا کمک کنید .مذهبی ها کجایید ؟ مدافعان حرم کجایید ؟ شهیدان کجایید ؟بیایید پای کار اسلام وانقلاب را از نااهلان بگیرید ؟امام جامعه تنها مانده است . امام جامعه را کمک کنید ؟ واقعاً چرا باید بی حجابی به اینجا برسد ؟ مسئولین مملکت ومسئولین فرهنگی جامعه را در یابید چکار میکنیدتا کی مماشات با قدرت برخورد شود مرگ یکبار شیون یکبار . اللهم عجل لولیک الفرج .صلوات .

 • جمع کنید این چرت و پرتا رو
  حضرت امیر میفرمایند اگر این 25 سال از خلافت من رو غصب نمیکردند، بجای این کشورهایی که با جنگ مسلمون کردند با تبلیغ مسلمان میکردم
  کار فرهنگی خوابیده باید فقط زور باشه؟
  مگه آدم میتونه حتی بچه خودش رو با زور نمازخون کنه؟ اینطوری بچه خود آدم نه بخاطر اسلام، بلکه بخاطر پدر و مادر خودش از اسلام و نماز متنفر میشه
  حضرت آقا فرمودند که نهادهای فرهنگی ما خوابند جوانها آتش به اختیار حرکت کنید و عمل کنید
  همین خانم کجای این کار فرهنگی هست؟ میترسه شوهرش رو از چنگش دربیارن؟ اگر از این میترسه، یعنی شوهرش رو خوب میشناسه، یعنی همین حالا هم شوهرش از دستش رفته
  باید خائن اصلی رو پیدا کرد و دید کی اولین بار گشت ارشاد رو راه انداخت، امثال علی مطهری ها و حسن روحانی ها که حالا بهره ش رو ببرند؟ من نمیدونم ولی به قطع میگم خیانت کرده کسی که گشت ارشاد رو راه انداخته.
  باید نهادهای فرهنگی فعال میشدند و نه قوه قهریه، وقتی بدون فعال کردن نهادهای فرهنگی قوه قهریه فعال میشه یعنی یکی این وسط خیانت کرده
  مثل حسن روحانی سال 58 قبل از حمله عراق به ایران میخواست ارتش رو منحل کنه بدون داشتن جایگزین، همین ارتشی که جوانمردانه 44 سال پای این انقلاب ایستاند
  حداقل شما مروج این خیانت ها نباشد، فراموش نکنیم که به اسم اسلام سر اماممون رو بریدند و بعدش نماز شکر بجا آوردند

 • شما واقعا نمیفهمیدبرخورد باید تند ابشه تا بفهمید از کوچیکی باید یاد بدید الان اگر بزرگ شده فرزندتون ابید زمینه سازی کنید تکرار کنید

  اگر یهو رفت بین اغتشاش گران مامور وظیفه رو اتیش زد بعد میگید من چیزی بهش نمیگم که ازم متنفر نشه

  میدونید حتی اماما و پیامبرا میگفتن فرزندی که نماز نمیخونه رو از خونتون بندازید بیرون

  به طور مثال میگید نوکر امام حسین خوب یعنی چی اگر خدایی نکرده دخترتون فاحشه شد یا پسرتون شبی با یک دختری میخوابید شما اون زمان هم میگید چکارش کنم

 • آهای نوکر یزید بن معاویه:
  چرت و پرت تماما این چیزایی بود که بلغور کردی.
  این روایت از امام علی رو از کجا در آوردی؟؟ اتفاقا امام علی هم بود میجنگید چون اگه نمیدونی یکی از راه های گسترش اسلام "جهاد الطلب" هست. (فقط نحوه جنگیدن متفاوت میشد.) همون طور که پیغمبر برای گسترش اسلام علاوه بر تبلیغ جنگ هم کرد. محض اطلاعت اولین لشکر کشی به سمت روم زمان خود پیغمبر اتفاق افتاد (بعد از این که قبول نکردن به نامه پیغمبر عمل کنند و مسلمون بشن.) و مگه غیر از این بود که موقعی که پیغمبر داشت خندق رو حفر میکرد به مسلمونا وعده فتح ایران و روم رو داد؟
  اگه قرار بود هیچ زوری استفاده نشه اصلا خدا چرا این همه قوم رو عذاب کرد. کسی که گوشش به حرفهای خدا بدهکار نیست باید از بین بره. مگه گوساله پرستا نبودن که توسط مومنان بنی اسرائیل تماما از دم تیغ گذرونده شدن؟
  اصلا قرار بود فقط موعظه باشه امام حسین نعوذ بالله اشتباه کرد که قیام کرد و گفت قیامش و شمشیر زدنش برای امر به معروف و نهی از منکره!!
  در ضمن تو اگه از حضرت یوسف چشم پاک تری که باید بهت بارک الله گفت!!! چون حتی خود حضرت یوسف هم داشت وسوسه میشد و طبق گفته خودش اگه خدا بهش رحم نمیکرد اونم به دام شیطان می افتاد. حالا چطور انتظار داری مردای این جامعه تحریک نشن؟
  خائن اصلی هم کسی نیست که گشت ارشاد رو راه انداخت. خائن اصلی کسیه که با حذف کمیته باعث شد اشرار و کفار جری بشن و شروع کنن هر غلطی دلشون میخواد انجام بدن.
  نهادهای فرهنگی سالهاس که پوکیدن و رسما جسد شدن. از یه جسد چه انتظار داری؟
  حسن روحانی هم قطعا خائن بود ارتش رو هم که میخواست حذف کنه برای خذف نیروهای مومنش مثل شهید صیاد شیرازی بود که تو کشور و پای انقلاب مونده بودن. چون اکثر نیروهای کافر که در رفته بودن یا به درک واصل شده بودن.
  ما الآن تو شرایطی بهتر از امام حسینیم. زمان امام علی و امام حسین اسما دشمنا مسلمون بودن و تشخیص حق و باطل سخت بود ولی الآن مثل زمان پیغمبر ما با کسایی طرفیم که رسما کافرن و دیگه تشخیص حق و باطل سخت نیست. ندیدی کسایی رو که میگفتن بختیاری رسم نماز نداره؟ (البته قطعا همه قوم بختیاری این طور نیستن و شیرمردهای مسلمون زیادی دارن. اون کسایی این شعار رو دادن که اجدادشون کاسه لیس انگلیسیا بودن)

 • کی کمیته را حذف کرد؟

 • هاشمی رفسنجانی لعنت الله علیه

 • دوست عزیز، با تشکر از کلیپ شما.
  همگی باید گذشته و بحثای گذشته مون با همدیگر را فراموش کرده و اختلافامون رو کنار بگذاریم و با این هجمه دریدگی و وحشی گری اغتشاشگرا با اتحاد خودمون مبارزه کنیم.

  این زامبی های جغد، مرام و معرفت را دریده و به جان هم میهنانمان افتاده اند.

  شیطان با تمام قوا در حال مسخ کردن افکار هست و هر لحظه گام به پیش می گذارد.
  من تمام صحبت های متن زیر کلیپ شما رو قبول دارم.

 • خانم حضرت زهرا (س) نگهدارت.
  بخدا قسم نمی دانید که مسلمین دنیا چشم به انقلاب ایران و سنت اسلامی ما دارند.یعنی موضوع ایران نیست . باز هم بزرگتر است. موضع اسلام است.
  شاید مغرور شدیم که صدام را معدوم کردیم یا شیطان برزگ را رسوا یا فلسطین اشغالی را در محاصره داریم و ... همه نبرد ها را بردیم. اما اگر فرهنگ را درنیابیم " جنگ " را خواهیم باخت.

 • همانطوریکه آقای رحیم پور ازغدی گفتند مهمترین دشمن جمهوری اسلامی مسولین آن میباشد

 • چرا دروغ میبندی به رحیم‌پور؟ ایشون حرفش جور دیگه ای بود.
  البته هشدارهای این خانم عالمه مؤمنه که در این کلیپ ، مطرح کردن، کاملا درسته و بیانات ایشون قطعا دقیقا حرف دل امام و رهبری و ملت و شهیدان و عالمان تاریخ اسلام و فطرت بشریّت هست.

 • سلام
  ان شا الله و تعالی تا
  سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) این فتنه هم نابود خواهد شد