ارسال نظر

 • در پاسخ به مهمانی دیگر
  این یاوه ها را به خصوص در مورد حجاب برای کسانی بگو که آنها را مشتی احمق فرض می کنی .
  در مورد حجاب من پیش از این در دفاع از آن گفتم که البته حجاب و پوشیدگی بیشتر مصونیت می آورد و زنان را کمتر در معرض چشم های هرزه و ناپاک و تجاوز جنسی قرار می دهد .
  اما برویم سراغ سایر افاضات و یاوه هایت در مورد حجاب . گفتی که دعوت به بی حجابی یعنی دعوت به برهنگی و حیوانیت و نابودی کیان خانواده و زنا و این مهملات
  مردک احمق بی حجابی با بد حجابی و بد حجابی هم با بی حجابی ساده و بی حجابی ساده هم با نیمه برهنگی تفاوت های زیادی دارد . این شما و امثال شما هستید که می خواهید وانمود کنید که هرکس حجاب را قبول ندارد می خواهد لخت و برهنه شود و بی حجابی مساوی با برهنگی است در صورتی که این چنین نیست .
  اما در مورد سایر مزخرفاتت مثل دعوت به بی حجابی یعنی دعوت به حیوانیت و زنا و نابودی کیان خانواده باید بگویم این همه کشورها و جوامع غیر اسلامی و حتی مسلمان در دنیا مثل ترکیه و کشورهای مسلمان آسیای مرکزی وجود دارد که زنان حجاب و پوشش مورد نظر اسلام را ندارند پس باید در همه یا اکثر این جوامع در قاره های آمریکا ، آسیا و آفریقا زنا و فروپاشی نهاد خانواده و تجاوز جنسی بیداد کند در صورتی که این چنین نیست . از چه زمان غرب به عنوان نماد بی حجابی شده است همه دنیا ؟ پس سایر کشورهای بی حجاب در آمریکا ،آفریقا و آسیا چه می شود ؟ گذشته از آن خود جوامع و کشورهای غربی در زمینه این معضلات یکسان نیستند . در آمریکا نرخ تجاوز جنسی و روابط نامشروع و حاملگی حتی در بین نوجوانان بالاست . در کشورهای اسکاندیناوی بیش از نیمی از خانواده ها با هم ازدواج نکرده اند که البته ربطی به حجاب ندارد و مربوط به فرهنگ آنان که مبتنی بر ازدواج سفید می باشد است . در مقابل در کشورهایی مثل ایرلند و شیلی خانواده ها در نهایت استحکام اند و در قوانین این کشورها حتی موضوع طلاق به عنوان یک قانون وجود ندارد . یعنی اگر زوجی هم پیدا شوند که بخواهند از هم جدا شوند باید به کشورهای دیگر برای طلاق بروند .

  بنابراین این مزخرفات و مهماتشان را که توهینی هم به زنان است شما مدعيان ارزشی طرفدار حجاب بهتر است به یاران خود و مشتی احمق بگویید شاید ادعاهایتان را باور کنند نه به ما و اکثریت زنان فهیم ایرانی که این خزعبلات شما را باور نمی کنند .
  اما در مورد آمار من که از مرکز پژوهشهای مجلس در مورد حجاب نقل کردم فرض را بر این می گذاریم که این آمار مربوط به تهران و چند شهر محدود است اما واقعیت را که بی حجابی و بد حجابی روز به روز در حال گسترش است انکار نمی توانیم بکنیم . بنده در شهرستان زندگی می کنم تا همین یک دهه پیش همه زنان در شهرستان محل سکونت من حتی دختران بدحجاب چادری بودند . اما از یک دهه پیش به صورت خزنده و تدریجی چادر کم کم کنار گذاشته شد و زنان به خصوص بدحجابان به مانتو و غیر چادر روی آوردند . البته حجاب فقط چادر نیست اما مسئله این است که 90 درصد این زنان غیر چادری بدحجاب شدند و هستند . الآن پس از گذشت یک دهه بیش از نیمی از زنان شهرستان من بدحجاب هستند و روز به روز بر تعداد آنان به خصوص در نسل جوان و نوجوان غیر چادری و اکثرا بدحجاب افزوده می شود .همین وضعیت در گفت و گو با دوستان دانشجویم در مورد بیشتر شهرستان های دیگر صادق بود . اگر روزی بی حجابی و بد حجابی مختص تهران و چند شهر بزرگ بود و کمتر در شهرستان ها چنین چیزی نمود داشت و حتی آن زنان بدحجاب شهرستان هم بدحجاب با چادر بودند اما الآن اوضاع تغییر زیادی کرده است و به جز چند استان سنی مذهب متعصب مثل بلوچستان یا چند استان شیعه نشین متعصب مذهبی مثل استان های ترک نشین آذربایجان در اکثر استان ها و شهرستان ها بی حجابی و بدحجاب و کنار گذاشتن چادر به سرعت در حال رشد است و با این سرعت چه بسا چند نسل آینده چه بسا نسل چادری ها منقرض شود !!!

  به همین دلیل و سایر شواهد و واقعیات جامعه می گویم که به احتمال زیاد در این جنگ فکری و هویتی جبهه شما انحصار طلبان و سرکوب گران فرهنگی که دست کمی از داعش و طالبان ندارید و به قول رئیس جمهور روحانی مردم را می خواهید با زور و شلاق به بهشت ببرید و بر خلاف گفته قرآن که فرموده در دین اکراهی نیست و ما را مخیر کرده که خودمان راه سعادت و یا شقاوت و بهشت و جهنم را با اختیار نه زور انتخاب کرده به یاری خداوند سرانجامی جز شکست نخواهید داشت .