ارسال نظر

 • احمق و بی سواد مطلق خودتی که معلوم است در عمرت یکبار هم قرآن هم نخوانده ای.

  و الا می دانستی که کفار غیر کتابی هم خودشان دو نوع دارند. حربی و غیر حربی. مطابق این آیه:

  لا ینهاکم الله عن الذین لم یقاتلوکم فی الدین ولم یخرجوکم من دیارکم ان تبّروهم و تقسطوا الیهم ان الله یحبّ المقسطین. سوره ممتحنه آیه 8
  خدا شما را از كسانى كه در [كار] دين با شما نجنگيده و شما را از ديارتان بيرون نكرده‏ اند باز نمى دارد كه با آنان نيكى كنيد و با ايشان عدالت ورزيد زيرا خدا دادگران را دوست مى دارد.
  یزیدی های عراق نمونه چنین کافرانی بودند که گر چه کافر و نجس بودند اما هیچ بدی به مسلمانان نکرده بودند و مسلمانان هم در طول تاریخ کاری به کارشان نداشتند.
  تا اینکه داعش آمد.
  خود رسول الله صلی الله علیه و آله هم با کفار قریش می جنگید اما با قبیله خزاعه که آمدند و صلح کردند و گفتند کاری با مسلمانان ندارند هیچ کاری نداشت. هر چند قبیله بعدا خودشان مسلمان شدند.

  در مقابل قرآن می گوید:
  إنما ينهاكم الله عن الذين قاتلوكم في الدين وأخرجوكم من دياركم وظاهروا على إخراجكم أن تولوهم ومن يتولهم فأولئك هم الظالمون / سوره ممتحنه آیه 9
  فقط خدا شما را از دوستى با كسانى باز مى دارد كه در دين با شما جنگ كرده و شما را از خانه ‏هايتان بيرون رانده و در بيرون‏ران دنتان با يكديگر همپشتى كرده‏ اند و هر كس آنان را به دوستى گيرد آنان همان ستمگرانند.

  که به طور واضح و آشکار نمونه این افراد همان بهاییان و صلیبی ها و اسراییلیها و تمام کسانی هستند که در حال نبرد مستقیم و غیر مستقیم با اسلام هستند.
  و خدا چه جالب جواب تو را می دهد.
  می گوید هر کس از این افراد حمایت کند جزو ستمگران است. یعنی تو هم ستمگری.
  و ضمنا معلوم شد که حتی اهل کتاب هم اگر وارد جنگ با مسلمانان شوند به همان سرنوشت دچار می شوند:

  این آیات مشت محکم دیگری بود برای خرد کردن دهان ناپاک تو.


  اما حالا عثمانی را ملاک اسلام انتخاب کرده ای؟ عثمانی که خودش هزاران مسلمان را برای ایجاد حکومتش قتل عام کرد؟ عثمانی که به اسم جزیه از اهل کتاب ذمه خودش فرزندانشان را بزور می گرفت و تبدیل به ینی چری می کرد؟ او شده برایت ملاک اسلام؟؟*
  و البته باید اعتراف کرد که عثمانی هر قدر هم که بد بود یکصدم غربیها جنایت نکرد. عثمانی قسطنطنیه را گرفت اما نه قتل عامی کرد و نه غارتی. همان شهر شد پایتحت ترکها و تا خود قرن نوزدهم هنوز اکثریت آن یونانی بودند و مسیححیان بخش عمده آن.
  این غربیها و مسیحیان بودند که با وحود ادعای محبت و ادعای خشونت نکردن حتی با بدترین مردم، انگیزیسیون و جنگهای صلیبی و استعمار ** را خلق کردند. در دادگاهای تفتیش عقاید اسپانیا بود که یکی از موریسکهای محکوم شده - همان مسلمانان اندلس- گفت این فرق شما با ما است.پدران ما وقتی اندلس را تصرف کردند مسیحیان را به عنوان اهل کتاب به رسمیت شناختند و آزاد گذاشتند و شما که بازگشتید هر که را مسیحی و موافق پاپ نبود زنده زنده سوزاندید. ماجراهای سرخپوستان و جنایات در فیلیپین و ماکائو و استرالیا و قتل عام پاگان های فنلاند و سوئد و... هم که بماند.


  آری. اسلام هیچ سر سازشی با حاکمیت طاغوت و حکومتهای ظالم ندارد و آنها را از بین می برد. اما حکومتها یک چیز هستند و مردم چیز دیگری. و این همان جهاد ابتدایی است که مسلمانان فراموش کردند. اکنون اگر در کنگو یک نفر به ستم کشته شود یا در فرانسه از گرسنگی کارش به دزدی بکشد گناهش بر مسلمانان است که چرا نرفتند و نجنگنیدند حاکمیت اسلامی را بر سراسر جهان برقرار نکردند.
  و صد البته اکنون مسلمانها در کشورهای خودشان هم حکومت اسلامی ندارند!! چه رسد به سایر مناطق جهان.

  و ما لکم لا تقاتلون فی سبیل الله و المستضعفین من الرجال و النساء و الولدان الذین یقولون ربنا اخرجنا من هذه القریة الظالم اهلها و اجعل لنا من لدنک ولیا و اجعل لنا من لدنک نصیرا. آیه 75 سوره نساء

  چرا در راه خدا، و (در راه) مردان و زنان و کودکانى که (به دست ستمگران)تضعيف شده‏اند، پيکار نمى‏کنيد؟! همان افراد (ستمديده‏اى) که مى‏گويند: «پروردگارا! ما را از اين شهر ، که اهلش ستمگرند، بيرون ببر! و از طرف خود، براى ما سرپرستى قرار ده! و از جانب خود، يار و ياورى براى ما تعيين فرما!

  این است منطق روشن اسلام. اسلام تنها نسخه نجات قطعی بشریت است و شما هم این را خوب می دانید. اما دقیقا برای همبن با آن مبارزه می کنید. در حخکومت اسلامی دیگر خبری از سرمایه دارای یهودی نخواهد بود و میلیاردها انسان برای تامین منافع اقلیتی به بردگی کشیده نخواهند شد.


  * و همین ینی چری ها که در قرون اول عثمانی خود ترکها بودند اما بعدا بچه های به زور دزدیه شده از خانواده های یونانی و ارمنی بودند که روز به روز بی اعتقاد تر و ضعیف تر شدند و یهودیان دونمه مانند خود آتاتورک یکی از آنها بودند. نتیجه اش هم شد فروپاشی عثمانی.

  *** برخلاف ادعای تو دقیقا استعمار در جهت همان مکاتب است. سود پرستی که آمد است که می گوید زن باید آزاد باشد و مثل مرد بپوشد و مثل مرد کار کند تا نیروکار ارزان شود! خانواده بپاشد برای منافع کمپانی ها و زنان ابله هم باور کنند ه حقوقشان دست یافتهاند.