ارسال نظر

 • مهمان 97/10/21 ساعت 14:14

  آره جمعیت آوردیم به کوری جفت چشمان تو. نکند شما ها خودتان مرام به خرج دادید و از تصمیم قبلی و اعلام شده خودتان برای تبدیل تشییع تدفین آن معلون به شورش به تظاهرات خودداری کردید؟
  اما جهت اطلاع تو هم برای CFT جمعیت داشتیم و هم برای برجام. اما هر بار آقای حجازی به اسم بیت رهبری نامه داد و گفت نظر بیت این است که تحصن صلاح نیست و یا بحث در مورد CFT اشکال ندارد!*

  بیخود هم از رهبری مایه نگذارید! علی علیه السلام وقتی زبیر کشته شد برایش گریه کرد! گریه برای آدمی که همه گذشته خودش را با وسوسه خناسانی فرزندان شومش بر باد داد و آن علاقه شخصی - حتی تا روز آخر - به علی را فدای کسب قدرت و ریاست کرد. برای همین رهبری همه افغالش ماضی بود و البته بشدت دیپلماتیک! و کاملا هم متفاوت با نامه برای سایر افراد مثال هاشمی شاهرودی. آنهمه تقاضای عفو برای هاشمی هم به اندازه کافی معنی دارد. **

  اما هاشمی کسی بود که قصد داشت ریاست چمهوریش را مادام العمر کند. ( همین حسن روحانی و مهاجرانی چقدر برای تحقق این آرزویش سگدوی ها نکردند!) و تنها راه کندن او از این پست این بود که مقام گنده دیگری رهبری اختراع کند و او را رییس آن بگذارد تا مثلا راضی شود! و کوتاه بیاید. بقیه اعضا و حتی خود احمدی نژاد هم برای همین در مجمع هستند که پستی داشته باشند و مشغول باشند که بیکاری برای سیاسیون خطرناک است!
  منطق رهبری این بود که به قول سعدی: دهن سگ به لقمه دوخته به.
  والا تا قبل از آن اصلا مجمع مصلحت جز یک تعداد افراد معدود نبودند و چیزی به نام رییس و تشکیلات ویژه نداشتند. دور هم جمع می شدند و در موراد اختلاف دولت و مجلس با شورای نگهبان یک نظری می دادند و اتمام. ***


  خلاصه کنم، سشما برای دفاع از آن حیانت پیشه کثیف هیچ استدلالی نداریذ. جز همین که از ما بخواهید عقلمان را تعطیل کنیم و صرفا به دو تا پیام مصلحت آمیز رهبری و. یا پیامهای امام خمینی دلمان را خوش کنیم و بگوییم ان شاء الله گربه است!
  نه والله. دیگر از این خبرها نیست. پته نفوذی ها را روی آب می ریزیم حتی اگر زیر تشک رهبری قایم شده باشند و مثل انصاری و توسلی دفتر مورد اعتماد امام خمینی باشند!

  -------------------------
  * و هر چه امثال من زور زدیم به آنها حالی کنیم حجازی خودش نفوذی و آدم لاریجانی است و دارد دروغ می نویسد ، افراد ساده لوح دور و بر ما باورشان نشد. هر چند الان کم کم دارند می فهمند قضیه چیست و نفوذ تا کجا است و چرا رهبری حتی نمی تواند این شخص را بیرون بیدازند. نفاق افکنی های حجازی بود که سبب شد هیچ گاه جبهه واحدی علیه این چیزها شکل نگیرد. هر بار رهبری پیام صریحی می داد این دشمن خدا می آمد می گفت نامه خصوصی آورده است و لاریجانی خبیث هم همان را ملاک قرار داد. چه در برجام و چه CFT و چه حتی انتخاب دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی. و این در حالی است که رهبری قبلا گفته بود :"
  :«مبادا كسى تصور كند كه رهبرى یك نظرى دارد كه برخلاف آنچه كه به عنوان
  نظر رسمى مطرح میشود، در خفا به بعضى از خواص و خلّصین، آن نظر را منتقل
  میكند كه اجراء كنند؛ مطلقاً چنین چیزى نیست. اگر كسى چنین تصور كند،
  تصور خطائى است؛ اگر نسبت بدهد، گناه كبیره‌اى انجام داده. نظرات و مواضع
  رهبرى همینى است كه صریحاً اعلام میشود؛ همینى است كه من صریحاً اعلام
  میكنم...»۱۳۸۹/۰۵/۳۱

  **البته ناگفته نماند که صریحا می گویم رهبری یکجا را اشتباه کرد. ( آره. رهبری هم اشتباه می کند. مخصوصا در مورد دوستان قدیمی اش. مارشال تیتو هم باور نمی کرد معاونش جاسوس آمریکا بوده است.) هاشمی از روز اول نفوذی بود و مانند زبیر نبود. از روز اول وجوهات امام خمینی را می گرفت و تحویل مجاهدین خلق می داد. از روز اول سر و دمش پیش نهضت آزادی می جنبید. خیانتهای او از قبل از انقلاب شروع شده است و این مستند سازان نخواسته اند به کارهای آن ملعون و خیانتهایش به انقلاب در آن زمان بپردازند.


  *** خبری هم از مسخره بازی هایی به نام تعیین سیاستهای کلی نبود و اصلا این مجمع با آن مجمعی که امام خمینی دستور داده بود - که قرار بود تصمیماتش کاملا موقتی باشد- بکلی فرق کرد.