آیا امکان خرید فالوور اینستاگرام برای اکانت جدید وجود دارد ؟

 

چکیده : شگرد این افراد برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام چیست ؟ خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش‌هایی می‌باشد که افراد برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام خود از آن کمک می‌گیرند اما آیا میتوان برای پیج جدید فالوور خرید ؟ آیا امکان خرید فالوور واقعی اینستاگرام وجود دارد ؟ الگوریتم اینستاگرام در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام چگونه است ؟ تمامی این موارد سوالاتی هستند که در این متن قصد بررسی آنها را داریم .

 

آیا میتوان برای پیج جدید اینستاگرام فالوور خرید ؟

 

سوشال مدیاها یا همان شبکه‌های مجازی امروزه توانسته اند نقش بسیار پررنگی را در زندگی ما داشته باشند و ارتباط آنها مداوم در حال افزایش است ، امروزه شاهد موفقیت سرشار یک سری از برنامه‌ها در زمینه شغلی و همچنین برقراری ارتباطات و پر کردن اوقات فراغت و تایم روزمره هستیم و این نشان دهنده چفت شدت زندگی ها با فضاهای اجتماعی می باشد که این روند روز به روز در حال گسترش می باشد و تاکنون کمرنگ نشده است . یکی از اپلیکیشن‌های موفق در این راستا اینستاگرام می‌باشد اینستاگرام یکی از برنامه‌های پرطرفدار در سطح جهان می‌باشد که این گستردگی حتی در داخل کشور ما نیز افزایش پیدا کرده و میلیون‌ها کاربر ایرانی در آن فعالیت دارند ، آنچه که در بستر اینستاگرام بسیار برای افراد قابل تأمل می‌باشد بستر شغلی مناسبی می‌باشد که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم آورده است پیج های تجاری و بازارهای خرید و فروشی که در اینستاگرام امروزه دایر هستند باعث افزایش نرخ تعاملات در جای جای دنیا شده است و اغلب افراد این شبکه را به عنوان شبکه های قدرتمند در زمینه معاملات ، تبلیغات ، خرید و فروش و تعاملات می دانند. طیف عظیمی از کاربران مختلف از سراسر دنیا در اینستاگرام فعالیت دارند و آنچه که برای تمامی پیج های اینستاگرامی  حائز اهمیت می‌باشد تعداد افراد دنبال کننده هستند ، هیچگونه محدودیت و سقف خاصی برای تعداد فالوور ها در اینستاگرام وجود ندارد و ما بر این باور هستیم که هرچه تعداد این فالوور ها به ویژه برای پیج های تجاری بالا باشد همان اندازه می‌تواند در روند رشدی و موفقیت پیج ها تاثیرگذار باشد . بر این اساس افزایش تعداد فالوور در شبکه اینستاگرام برای تمامی پیج های تجاری حائز اهمیت می‌باشد به همین دلیل مدیران پیج های مختلف به دنبال روش‌هایی برای افزایش تعداد فالوور خود هستند ، اما همه ما به این موضوع واقف هستیم که افزایش تعداد فالوور روندی پیچیده و پروسه دشوار می‌باشد اما گاهی اوقات با پیج هایی روبرو شدیم که در بازه زمانی بسیار کوتاهی تعداد فالوور بسیار زیادی را کسب نموده اند شگرد این افراد برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام چیست ؟ خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش‌هایی می‌باشد که افراد برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام خود از آن کمک می‌گیرند اما آیا میتوان برای پیج جدید فالوور خرید ؟ آیا امکان خرید فالوور واقعی اینستاگرام وجود دارد ؟ الگوریتم اینستاگرام در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام چگونه است ؟ تمامی این موارد سوالاتی هستند که در این متن قصد بررسی آنها را داریم .

فالوور اینستاگرام چه معنی دارد !

موضوع داغی که امروزه بسیار بر سر زبان‌ها افتاده و بسیاری از افراد از این روش به عنوان یک روش میانبر یاد می‌کنند و از آن برای افزایش تعداد فالوور های خود و همچنین رشد فالوور اینستاگرامی کمک می‌گیرند خرید فالوور اینستاگرام می‌باشد ، خرید فالوور اینستاگرامی در واقع روشی می‌باشد که شما با کمک آن می‌توانید به تعداد مورد نیاز خود برای صفحه اینستاگرامی برای تمامی پیج ها در تمامی حوزه‌ها دنبال کننده خریداری کنید ، و دنبال کننده‌ها یا همان فالوور های اینستاگرامی و افراد فعال در اینستاگرام گفته می‌شود که پیج های متفاوت را دنبال کرده و از محتوایی که در این صفحه منتشر می‌شود استفاده می‌کنند و ممکن است نسبت به محتوای منتشر شده نظرات خود را اعلام کرده و یا آن را لایک کنند . شاید جای تعجب باشد اما خرید فالوور اینستاگرام واقعی وجود دارد و افراد می‌توانند با مراجعه به وب سایت های معتبر در سطح گوگل فالوور های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را خریداری کنند ، و جالب است بدانید که حتی این فالوور ها دسته‌بندی‌های مختلفی دارند و شما می‌توانید نوع فالوور ها و حتی مکان و زبانی که دارند را انتخاب بکنید تا با توجه به نوع پیجتان فالوور های هدف را دریافت کنید . افرادی که به دنبال این هستند تا ضمن تولید محتوای اصولی و جذاب برای کاربران تعداد فالوور های خود را در بازی‌های زمانی مشخص افزایش دهند نیاز به خرید فالوور اینستاگرامی دارند با خرید فالوور اینستاگرامی می‌توانیم نرخ تمامی آمارهای پیج خود را جابجا کرده و از تک تک رقبای خود در هر زمینه‌ای پیشی بگیرید.

 

انواع فالوور اینستاگرام

 

همانگونه که در قسمت بالا و متن فوق مشاهده کردید دانستید که فالوور ها انواع مختلفی دارند ، بله این جمله کاملاً درست می‌باشد شما می‌توانید حتی واقعی و غیر واقعی بودن فالوور های خود را تعیین بکنید حتی می‌توانید فالوور های فیک برای صفحه اینستاگرامی خود تهیه کنید و یا تعداد فالوور خود را با روند مناسب و طبیعی همچون فالوور های پاپ آپ و اینستاگرامی افزایش دهید .

انواع فالوور اینستاگرام

فالوور ایرانی اینستاگرام

در دسته اول فالوور های معرفی در این متن فالوور های ایرانی اینستاگرام می‌باشد فالوور های ایرانی که بیشتر با نام واقعی نیز شناخته می‌شوند جز آن دسته از فالووری هستند که اشخاص واقعی و کاربران حقیقی آنها را اداره و هندل می کنند ، این فالوور ها می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روند پیج داشته باشند و همچنین در افزایش سطح تعامل صفحه اینستاگرامی نیز نقش دارند ، افرادی که حوزه کاری آنها داخلی می باشد و فالوور های هدف آنها افراد ایرانی واقعی هستند ، این نوع بهترین گزینه برای فعالیتشان شمرده میشود .

 

فالوور پاپ آپ اینستاگرام

نوع دیگری از فالوور ها که در دسته فالوور های واقعی می‌باشد فالوور های پاپ آپ می‌باشند این دنبال کننده ها جزو فالوور های پرمخاطب اینستاگرامی هستند و خریداران زیادی نیز دارند ، این کاربران به صورت مستقیم صفحات را دنبال کرده و جزو فعال ترین نوع هستند که بعد از بررسی کامل صفحه اینستاگرامی را دنبال می کنند به همین منظور کمترین ریزش را داشته و بیشترین کیفیت را دارند . نحوه انجام گرفتن این فالوور ها برای خریداران به این صورت می‌باشد که بعد از ثبت سفارش صفحه اینستاگرامی شما با حالت تبلیغاتی در یک سری از برنامه‌های پربازدید و یا صفحات برتر در سطح گوگل نمایش داده می‌شود تا افراد بعد از مشاهده و بررسی کامل آن صفحه اینستاگرامی را دنبال کنند ، و ممکن است در این روش صفحه اینستاگرامی شما به هزاران نفر از افراد نمایش داده شود تا تعداد درخواستی و ثبت شده به پیج اضافه شوند .

 

فالوور فیک اینستاگرام

دسته سوم از انواع فالوور ها که جزو روش های پربازدید و پرمخاطب اینستاگرامی می‌باشد خرید فالوور فیک  میباشد ؛ این فالوور ها همان گونه که از نامشان مشخص است واقعی نیستند به عبارتی حساب های کاربری دارند و ممکن است پست های متفاوت در صفحه خود داشته باشند و یا دنبال کننده های زیادی داشته باشند ، نام کاربری و بیو داشته باشند اما هیچ فرد حقیقی پشت آنها وجود ندارد و به عبارتی حالت غیر فعال دارند ، این فالوور ها قیمت بسیار مناسبی دارند و تنها نقش آنها افزایش تعداد دنبال کننده ها می باشد و تاثیر مستقیم در رابطه با افزایش میزان تعامل ندارند اما به صورت غیر مستقیم تاثیر دارند .

 

 

نکات مهم قبل از خرید فالوور اینستاگرام

نکات مهم قبل از خرید فالوور اینستاگرام

قبل از اینکه فالوور های اینستاگرامی مورد نیاز خود را تهیه بکنید ابتدا بایستی به نکات بسیار حیاتی در این رابطه توجه کنید : _ حتماً پیج خود را در حالت پابلیک قرار دهید چرا که اگر پیج شما به صورت پرایوت باشد نمی‌توانید فالوور های خریداری شده خود را دریافت کنید .

  • حتماً قبل از خرید فالوور ها ابتدا چندین پست در پیج خود قرار دهید تا افرادی که تازه وارد هستند با دیدن محتوای شما در پیج بمانند و یا آن را دنبال کنند .
  • توجه کنید که همخوانی تعداد فالوور ها با تعداد لایک ویو کامنت متناسب باشد چرا که اگر تعداد فالوور بیشتری داشته باشید اما سطح تعامل پایین باشد ممکن است بازدهی مناسبی نداشته باشید .
  • بیو اینستاگرام خود را تکمیل کنید و سعی کنید در این قسمت اطلاعاتی درباره نحوه فعالیتتان و موضوعی که قرار است در رابطه با آن فعالیت داشته باشید قرار دهید ، آدرس سایت یا لینک مهم فعالیت در سایر شبکه ها را در رابطه با صفحه اینستاگرام اگر دارید حتما قرار دهید تا ورودی بالایی داشته باشید و از بخش بیو نیز جذب مخاطب کنید .
  • توجه داشته باشید که در زمان خرید هیچگونه نیازی برای ارائه اطلاعات مهمی همچون رمز ورود و پسورد اکانت اینستاگرامی ندارید و اگر سایتی اطلاعات مهم امنیتی پسح را خواستار شد امکان کلاهبرداری وجود دارد .
  • حتماً برای خرید فالوور اینستاگرامی از وب سایت های معتبر کمک بگیرید و قبل از خرید اطلاعات سایت ، نحوه برقراری ارتباط ، درگاه پرداخت ، نماد اعتبار الکترونیک ، میزان رضایت ها ، نحوه پشتیبانی ، دامنه وب سایت و سایر اطلاعات مهم را چک کنید تا بهترین و با کیفیت ترین خرید را داشته باشید .

 

نتیجه گیری : خرید فالوور اینستاگرام موجب میشود که بتوانید هر چه سریع تر رتبه خود را ارتقا داده و از سایرین پیشی بگیرد و بتوانید محصولات زیادی را بفروش برسانید و در ادامه فالوور های بسیار زیادی نیز جذب پیج خود کرده و اعتبار خود و صفحه را افزایش دهید .

 

منبع : تکراتو

 

برچسب ها : خرید فالوور,خرید فالوور اینستاگرام,افزایش فالوور,اینستاگرام