بروزرسانی دکوراسیون حمام با برچسب کاشی و پرده حمام

چکیده : عموما ظاهر حمام ها به دلیل وجود دما و رطوبت فرسوده می شود. اما نیاز نیست در همه حالت آن را بازسازی کنید؛ روش های ساده تری برای نو کردن نمای آن وجود دارد.

 

 احتمالا شما هم از دسته افرادی هستید که از ظاهر فرسوده حمام در منازل قدیمی خسته شده اید. واقعا بازسازی مجدد حمام و تغییر دکوراسیون آن با این روش بسیار هزینه بر است و در خانه های قدیمی مقرون به صرفه نیست. اینجاست که ما دو وسیله بسیار کاربردی و ارزان قیمت را برای بروزرسانی سرویس حمام معرفی می کنیم؛ پرده حمام و برچسب کاشی.

با این دو وسیله می توانید در کمترین زمان و هزینه پایین، بهترین نتیجه را در دکوراسیون و نمای داخلی حمام بگیرید و ظاهر فرسوده و بهم ریخته حمام خود را به یک حمام شیک و لوکس تغییر دهید.

اولین وسیله: پرده حمام

اولین وسیله ایی که می خواهیم برای ایجاد انقلابی در دکوراسیون حمام معرفی کنیم، پرده حمام است. خرید پرده حمام جدید ساده ترین و سریع ترین راه برای به روز رسانی دکوراسیون حمام است. چه بخواهید فضا را ساده نگه دارید و چه آن را شیک و باکلاس جلوه دهید، پرده های حمام در رنگ ها، سبک ها و طرح های متنوعی عرضه می شوند. این تنوع می تواند نمونه متناسب با هر نوع طراحی دکوراسیون منزل و سلیقه ای شخصی شما باشد.

پرده های حمام  نه تنها به شما حریم خصوصی می دهند بلکه از خیس شدن و پاشیدن آب به اطرفه دوش یا وان حمام جلوگیری کرده و مانع توزیع میکروب و مواد شوینده می شود.

اهمیت وجود پرده حمام

سه مزیت و کاربرد اصلی پرده حمام که جایگاه ویژه و اهمیت آن را در وسایل و تجهیزات حمام را اثبات می کند، شامل موارد زیر است:

 1. ارتقای ظاهر حمام متناسب با دکوراسیون منزل و سلیقه شما؛
 2. حفظ بهداشت حمام با جلوگیری از پخش شدن میکروب ها در اطراف حمام؛
 3. ایجاد حریم خصوصی و راحت در سرویس های مشترک حمام و سرویس بهداشتی و یا حمام های دارای وان.

نکته مهم در خرید پرده حمام

نکته ای که باید برای انتخاب بهترین پرده حمام در نظر داشته باشید، قابلیت ضد آب، ضد باکتری و ضد کپک بودن آن است. عدم بو گرفتن آنها در مجاورت آب داغ، عدم کپک زد آنها و عدم از بین رفتن رنگ و طرح آنها، از بهترین ویژگی های این محصولات است.

البته انتخاب رنگ متناسب با سبک زندگی و دکوراسیون داخلی منزل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چنانچه در نونوار کردن حمام از برچسب برای کاشی و سرامیک های کف و دیوار حمام استفاده می کنید، سعی کنید پرده ای متناسب با آن انتخاب کنید تا ظاهر جذاب تری به حمام دهید.

برای نمونه دو تصویر فوق العاده زیر در رابطه با استفاده از پرده حمام مناسب را مشاهده کنید:

استفاده از پرده و کفپوش ست در دکور حمام

دکوراسیون حمام با پرده

دومین وسیله: برچسب کاشی

برچسب ها می توانند پوشش کف و دیوار حمام را دگرگون کنند. نیازی نیست کاشی ها و سرامیک های قدیمی را تعویض کنید (البته اگر شکسته و ناقص نشده باشند). نصب برچسب ها یک روش مقرون به صرفه و عالی در نو کردن کاشی های کهنه است و هیچ نیازی به نقاشی و رنگ آمیزی ندارد.

چند مزیت خرید برچسب کاشی برای نونوار کردن حمام

 1. روشی کم هزینه است
 2. کاملا برگشت پذیر و قابل تغییر است
 3. روشی کاملا سریع است
 4. تنوع رنگ و طرح های برچسب ها از کاشی های واقعی بیشتر است و نمونه هایی متناسب با هر سلیقه و سبک زندگی و همچنین دکوراسیون داخلی خانه وجود دارد
 5. نصب آن نیاز به تخصص بالا ندارد
 6. ضد آب و ماندگار است

نکات مهم در خرید برچسب کاشی

البته به نکات زیر در خرید برچسب کاشی برای دکوراسیون حمام دقت کنید:

 • مساحت دیوار و کف حمام را در نظر داشته باشید
 • در انتخاب رنگ و طرح برچسب با دکوراسیون کلی منزل خود دقت داشته باشید
 • سعی کنید برچسب های کف و دیوار حمام را از یک رنگ و مدل خریداری نکنید و کمی متفاوت باشند
 • سعی کنید رنگ و طرح برچسب ها با پرده حمام ست باشند و یک همخوانی مناسبی بین آنها وجود داشته باشد
 • اندازه برچسب های خریداری شده یا باید اندازه کاشی حمام باشد و یا یک تعداد معقول از برچسب بتواند یک کاشی را کامل بپوشاند (البته برخی مدل های برچسب مات و تیره می توانند شکاف ها را نیز بپوشانند)
 • قبل از چسباندن برچسب ها، کاشی ها را تمیز کنید
 • و از نتیجه نهایی لذت ببرید

حال تصور کنید شما این دو وسیله و ابزار یعنی پرده حمام و برچسب کاشی را همزمان در دکور حمام پیاده سازی کنید. قطعا می تواند یک نتیجه بسیار عالی در ظاهر حمام ایجاد کند. در نتیجه اصلا نگران ظاهر بد حمام نباشید و با خرید و نصب این وسایل، نمای مدرن و جدیدی به حمام و حتی سرویس بهداشتی خود دهید.

تصاویر زیر نمونه هایی از تغییر دکوراسیون حمام با استفاده از برچسب و پرده می باشد:

دیوار حمام نو شده با برچسب کاشی

استفاده از استیکر در کاشی های کف حمام

در نهایت اگر می خواهید با هزینه کم و در مدت زمان کوتاه به نتیجه معقولی دست پیدا کنید و یا از دسته افرادی هستید که علاقه مند به تغییرات پی در پی در دکوراسیون منزل هستید، پرده حمام و برچسب بهترین راه است.

برای خرید پرده حمام و برچسب کاشی و دیگر لوازم حمام و سرویس بهداشتی می توانید به فروشگاه آنلاین ژرمن کالا (https://www.germankala.ir/) مراجعه کنید. در این فروشگاه نمونه های متنوع از پرده و برچسب های شیک برای تغییر دکوراسیون داخلی وجود دارد که همگی از برندهای معتبر خارجی می باشد.