فریب کلمات و اصطلاحات دروغ را نخورید و بهترین مرکز انتخاب رشته را انتخاب کنید

انتخاب رشته فرآیندی است که می خواهید با 150 انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه خود را انتخاب نمایید. اهمیت این انتخاب در این است که شما اجازه کوچک ترن اشتباهی ندارید. چرا که حتی جابه جایی دو انتخاب با هم می تواند تمامی سیستم درسی و آینده شغلی شما را متفاوت کند. مثلا اگر شما در انتخاب 27 خود در دانشگاه پذیرفته شوید اما در زمان انتشار کارنامه سبز متوجه شوید که شانس قبولی در کد رشته شماره 28 را نیز داشته اید و اتفاقا علاقه شما به کد رشته 28 بیشتر بوده است؛ هیچ کاری از شما دیگر بر نمی آید و به اجبار باید در رشته و دانشگاه پذیرفت هشده ادامه تحصیل دهید.

مگر آنکه دوره پذیرفته شما شبانه و یا پردیس خودگردان و یا غیر انتفاعی باشد که بخواهید یک سال دیگر شانس خود را امتحان کنید. یک انتخاب اشتباه به بهای 4 سال تحصیل در یک رشته معمولی و یا یک سال گذران عمر در پشت کنکور می باشد. تکرار می کنم که فقط یک انتخاب اشتباه می تواند تا این اندازه آینده شما را متفاوت کند. از این رو لازم است انتخاب رشته خود را به دست بهترین مرکز انتخاب رشته و بهترین مشاور انتخاب رشته بسپاریم.

شیادین در زمان انتخاب رشته

خیلی ناراحت و متاسف هستم که از این کلمه برای برخی از مشاوران استفاده می کنم. اما واقعا چاره ای جز این کار نیست. انتخاب رشته همانطور که مقطع حساسی برای دانش آموز و خانواده او می باشد؛ مقطع مالی حساسی برای مشاوران انتخاب رشته نیز هست. از این رو برخی از افراد حاضرند به هر قیمتی با احساسات خانواده ها و داوطلب بازی کنند تا بتوانند به در آمد ایده آل خود برسند. اما بر خود واجب دانستیم که این افراد را شناسایی و معرفی کنیم.

1- به هیچ عنوان انتخاب رشته دارای رشته پنهان، دانشگاه پنهان، ظرفیت پنهان و .. نیست. بلکه تمامی اطلاعات در دفترچه شماره 2 سازمان سنجش منتشر می شود. بنابراین هیچ مشاوری با سازمان سنجش در ارتباط نیست تا رتبه ها را سریع تر بداند، تغییر ظرفیت ها را جداگانه اطلاع داشته باشد.

2- قبولی با رتبه های 40 هزار در رشته های پزشکی و یا دانشگاه سراسری و یا بدون کنکور شدن پرستاری و فرهنگیان و... این جملات به هیچ وجه صحیح نیست. هیچ داوطلبی حتی با رتبه کشوری در سهمیه ایثارگری نیز با رتبه 40 هزار نتواسته است در رشته پزشکی قبول شود. خیلی از کارنامه هایی که در فضای مجازی در زمان انتخاب رشته دست به دست می شود، با نرم افزار هایی مثل فتوشاپ و .. دستکاری شده اند. بنابراین به هیچ عنوان فریب این افراد را نخوریم.

انتخاب مرکز مشاوره انتخاب رشته

بهترین مرکز انتخاب رشته

مراکز کوچک و بزرگی در تمامی شهرها در زمان اعلام نتایج مشغول به انتخاب رشته می شوند. برخی به صورت حضوری خدمات ارائه می دهند و برخی به صورت آنلاین و تعداد زیادی هر دو را در بر می گیرند. اما مهم است انتخابی داشته باشیم که بعد ها پشیمانی به همراه نداشته باشد.

در زمان انتخاب رشته همراهی با مشاوری که دلسوزانه برای آینده داوطلب تلاش می کند اهمیت بسیاری دارد. از این رو لازم است بهترین مرکز انتخاب رشته را به شما معرفی نماییم :

گروه آموزشی دکتر سید بهروز پرتوی با 14 سال سابقه در امر مشاوره و انتخاب رشته فعالیت بی سابقه ای را از خود نشان داده اند که طبق آمار تمامی افرادی که در مرکز انتخاب رشته پرتوی، انتخاب رشته کرده اند با رضایت کامل به قبولی دست پیداکرده اند. این معروفیت و میزان رضایت بالا به دلایل ویژگی هایی است که لازم است بدانید:

1-دکتر پرتوی به هیچ عنوان به انتخاب رشته به چشم درآمد نگاه نمی کنند. چرا که به دنبال جذب صدها نفر دانش آموز نیستند. وفقط تعداد کمی را بنا بر ظرفیت محدود می پذیرند و همین امر موجب افزایش دقت در زمان انتخاب رشته می شود.

بگذارید این مطلب را کمی بیشتر توضیح دهیم؛ موسسه دکتر پرتوی بر خلاف سایر مشاوران که در زمان انتخاب رشته حدودا 300الی 500 نفر را ثبت نام می کنند تنها بین 20 الی 30 داوطلب کنکوری را می پذیرند.

این امر کاملا نشان دهنده دلسوزانه بودن انتخاب رشته می باشد. و بی جهت نیست که دکتر پرتوی لقب بهترین مشاور انتخاب رشته را به خود اختصاص داده است.

2- دلیل کم بودن تعداد داوطلبان ثبت نامی انتخاب رشته در این است که تمامی جلسات انتخاب رشته به صورت کاملا خصوصی و از 0تا 100 با دکتر پرتوی می باشد. این موضوع در هیچ جای ایران قابل مشاهده نیست. در تمامی مراکز انتخاب رشته در تهران و شهرستان افراد دانشجو و یا مشاوران بدون نامی که کار انتخاب رشته را آموزش دیده اند؛ انتخاب رشته داوطلب را انجام می دهند که البته در میان ازدحامی از جمعیت می باشد. و سپس مدیریت مرکز مشاوره تنها نظارت کوتاهی دارند.

اما در گروه آموزشی دکتر پرتوی این چنین نیست. بلکه جلسات کاملا خصوصی است وتمامی مراحل توسط دکتر پرتوی می باشد و همین است که کیفیت کار را بسیار افزایش می دهد.

3- زمانبندی دقیق و مشخص در زمان انتخاب رشته. زمانی که به داوطلب نوبت جلسه مشاوره داده می شود؛ در راس زمان دکتر پرتوی کار شما را انجام می دهند و به هیچ عنوان نیازی به انتظار نیست. این در حالی است که بارها و بار ها دیده ام که در مراکز انتخاب رشته تا ساعت 4الی 5 صبح دانش آموز و خانواده معطل می شوند، ساعت ها در انتظار وصف هستند و به قدری خسته می شوند که تمرکز فکر کردن ندارند و انتخاب رشته برای آنان بی اهمیت می شود.

4- هزینه مناسب یکی دیگر از ویژگی های بهترین مرکز انتخاب رشته توسط دکتر پرتوی می باشد. شاید در مراکز دیگر بتوانید با هزینه های پایین تر نیز انتخاب رشته خود را انجام دهید.اما مسلما کیفیت خدمات متفاوت می شود. هزینه ای که برای انتخاب رشته حضوری و کاملا خصوصی در زمان مشخص وکاملا توسط دکتر پرتوی تعیین شده است کاملا مناسب با سبک خدماتی است که اراده می شود.

5- اطلاعات کامل و دقیق در زمان انتخاب رشته ویژگی بعدی این مرکز مشاوره می باشد. دکتر پرتوی تنها فردی در سراسر کشور هستند که در زمینه انتخاب رشته 3 جلد کتاب تخصصی به چاپ رسانده اند و به صورت تخصصی مشاوره شغلی ارائه می دهند که افرادی که در زمینه انتخاب رشته ایشان ثبت نام می کنند؛ از تمامی این خدمات بهره مند می گردند.

الویت بندی دقیق، چیدمان صحیح رشته ها و دانشگاه ها ودوره ها، توضیحات کامل در مورد رشته های دانشگاهی،مشاوره شغلی، الویت بندی و چیدمان و... گوشه دیگری از خدمات انتخاب رشته است.

همچنین دقت و تمرکز بالا در زمان انتخاب رشته می تواند اطمینات خاطری برای دانش آموز و خانواده فراهم آورد.

مسلما هزینه های کمتر خدمات کمتری را نیز در پی دارد و موضوع مهم این است که انتخاب رشته حساسیت بالایی دارد و اصلبا قابل ریسک نیست. برای همین انتخاب بهترین مرکز انتخاب رشته و بهترین مشاور انتخاب رشته را به شما توصیه می کنم.

مشاور انتخاب رشته کنکور

نحوه ثبت نام در انتخاب رشته گروه آموزشی دکتر پرتوی

از آنجایی که جلسات 0تا 100توسط دکتر مدیریت و برگزار می شود، ظرفیت بسیار محدودی برای انتخاب رشته ثبت نام می شوند. برای همین دکتر پرتوی دغدغه ای برای ثبت نام سریع تر شما ندارند. هر زمان که کارنامه های کنکور منتشر شد می توانید برای تحلیل و بررسی کارنامه خود با مرکز ایشان در ارتباط باشید و مشاوره قبولی دریافت کنید. سپس در صورتی که مد نظر داشتید با رتبه ای که کسب کرده اید، اقدام به انتخاب رشته نمایید می توانید ثبت نام کنید.

تنها محدودیتی که برای ثبت نام شما وجود دارد ظرفیت ثبت نام است. چرا که از میان 30 نفر ظرفیت بخشی نیز به دانش آموزان مشاوره ایVIPسالانه دکتر پرتوی اختصاص پیدا می کند.

برای هر دانش آموز به صورت کاملا خصوصی در 2 الی 3 روز مجزا زمان در نظر گرفته می شود که نوبت دهی ها با هماهنگی شما تعیین می شود تا زمنای مناسب برایتان مشخص شود.

پس از رزرو اولیه زمانبندی ها مشخص می شود و شما می توانید در روز و ساعت مقرر در پایگاه انتخاب رشته حاضر شوید و باقی هزینه را در ادامه جلسات پرداخت نمایید.

در جلسه اول انتخاب رشته کارنامه شما کاملا بررسی و تحلیل می شود. یک مشاوره شغلی حرفه ای دریافت می کنید که رشته مورد نظر شما از نظر بازار کار مالی کاملا بررسی می شود و راه های رسیدن به بازار کار و در امد را دکتر پرتوی کاملا معرفی می نمایند.

سپس اولیت بندی اولیه انجام می شود و زمان جلسه اول به پایان می رسد تا شما با فراغ بال در منزل بتوانید مشورت کنید و به صحبت های دکتر پرتوی فکر کنید.

و جلسه دوم نیز با شما هماهنگ می شود و چیدمان نهایی انتخاب رشته شما انجام می شود. انتخاب رشته نهایی با بیشترین شانس قبولی بر اساس رتبه ای که کسب کرده اید؛ نه بیشترین شانس دروغین که با هر رتبه ای سراسری قبول می شوید.

برای مطرح کردن سوالات مشاوره ای و رزرو ثبت نام می توانید با شماره 09207278684 در ارتباط باشید و یا سایت ما www.rotbesho.com