پیدا کردن زمان مناسب برای ارسال پست و استوری اینستاگرام

بهترین زمان برای ارسال پست و استوری اینستاگرام چه ساعتی است؛ این سوالی است که ذهن بسیاری از افرادی که مشغول به بلاگری در اینستاگرام هستند را مشغول کرده است، اصلا چرا باید زمان مناسب ارسال استوری اینستاگرام را پیدا کنیم تمام این سوالات فقط به یک جمله خلاصه خواهد شد؛ پیدا کردن زمان مناسب برای ارسال استوری و پست اینستاگرام برابر خواهد بود با محبوب شدن صفحه شما و بیشتر دیده شدن شما در اینستاگرام که تمام این موارد برای شما درآمد بیشتر را رقم خواهد زد.

زمان ارسال پست در اینستاگرام یکی از موارد مهم در کسب فالوور بیشتر برای شما خواهد بود چرا که اگر قصد شما ورود به اکسپلور اینستاگرام باشد باید پست اینستاگرام خوب را در بهترین زمان ممکن ارسال کنید تا زمانی که وارد بخش اکسپلور یا ذره بین اینستاگرام شد، بهترین بازخورد را برای شما داشته باشد.

قبل از شروع این آموزش، بهتر است برای بار آخر به فواید پیدا کردن بهترین زمان ارسال استوری اینستاگرام تاکید کنیم؛ شما فکر کنید که صاحب یک صفحه اینستاگرامی که فکر می کند مخاطبان آن در نصف شب بیدار هستند و شروع به ارسال استوری برای آن ها می کند، واقعا چند درصد از مخاطبان آن صفحه در ساعات پایانی شب بیدار خواهند بود که استوری این صفحه را مشاهده کنند؟! جواب معلوم است درصد پایینی از مخاطبانش بیدار خواهند بود و زمانی که صبح بقیه مخاطبان آن صفحه از خوب بیدار شدند تمام صفحاتی که بهترین زمان ارسال پست و استوری اینستاگرام را رعایت کرده اند، پست و استوری آن ها را مشاهده خواهند کرد در این صورت این صفحه اینستاگرامی بازدید و بازخورد چندانی نخواهد داشت.

 

اصلا استوری اینستاگرام چیست ؟

استوری اینستاگرام چیست

استوری اینستاگرام یک قابلیت منحصر به فرد برای به اشتراک گذاشتن مطالب جدید و رویداد های روزانه در اینستا است، همچنین بسیاری از صفحات فروشگاهی در اینستاگرام از بخش استوری اینستاگرام برای بازاریابی و فروش بیشتر از این قابلیت اینستاگرام استفاده می کنند.

محل قرارگیری بخش استوری اینستاگرام در بالای بخش فید اینستاگرام است و زمانی که هر یک از افرادی که شما آن ها را دنبال می کنید یک استوری جدید قرار دهد در این بخش قابل مشاهده برای شما خواهد بود.

اگر مایل هستید در بخش استوری اینستاگرام برند و محصولات خود را به کاربران خود نشان دهید حتما باید به دنبال پیدا کردن بهترین زمان ارسال اینستاگرام باشید چرا که اگر در زمان مناسب استوری اینستاگرام خود را منتشر نکنید، دنبال کنندگان شما نخواهند توانست استوری شما را ببینند.

پست اینستاگرام چیست و چه مزایایی دارد ؟

مزایای پست اینستاگرام

در پست اینستاگرام شما می توانید، عکس های از محصولات خود را که با کیفیت بالا گرفته اید را منتشر کنید، همچنین یکی از مزایای پست اینستاگرام به دائمی بودن آن است در صورتی که استوری اینستاگرام فقط 24 ساعت عمر دارد و بیش تر از آن برای کاربران و دنبال کنندگان شما نشان داده نخواهد شد؛ پس شما می توانید از محصولات خود با کیفیت عکس برداری کنید و روی عکس هایی که از محصولات خود گرفته اید چند ویژگی از محصولات خود را نوشته و منتشر کنید، البته غافل نشوید از بخش کپشن که میتوانید زیر پست های اینستاگرام خود اقدام به کپشن نویسی کنید و توضیحات کامل تر در مورد محصول خود را در زیر پست اینستاگرام به صورت کامل منتشر کنید.

چرا باید از استوری اینستاگرام استفاده کنیم ؟

همانطور که در بالا گفتیم یکی از بهترین راه و روش ها برای ارائه محصولات و یا محتوا جدید در صفحه اینستاگرام، استفاده از استوری اینستا است به طوری که با انتشار به موقع استوری اینستاگرام در زمان مناسب شما می توانید به به دنبال کنندگان خود اطلاع دهید که یک محصول جدید را در فروشگاه خود موجود کرده اید و کاربران شما پس از مشاهده آن محصول اگر مایل باشند می توانند اقدام به خرید محصول شما کنند؛ انتشار به موقع استوری اینستاگرام برای شما امتیاز هایی به بار خواهد آورد که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد.

 

افزایش اینگیجمنت و تعامل با صفحه شما:

در صورتی که شما استوری خود را در زمان مناسب منتشر کنید تعداد بازدید استوری اینستاگرام شما افزایش پیدا خواهد کرد چرا که بهترین و مناسب ترین زمان ممکن را برای ارسال استوری خود انتخاب کرده اید، علت آن هم این است که هر فرد که در اینستاگرام ثبت نام می کند تعداد بسیار زیادی صفحه را دنبال می کند و همه صفحات در اینستاگرام اقدام به ارسال استوری می کنند، حالا اگر شما در زمان مناسب استوری خود را منتشر نکنید بی شک فالوور های شما با استوری و صفحه شما تعامل نخواهند داشت و نتیجه این کار کاهش شدید اینگیجمنت شما خواهد بود.

 

معروف شدن صفحه شما :

اگر شما پست و استوری اینستاگرام را در زمان مناسب اقدام به انتشار آن کنید، بی شک صفحه شما را عده زیادی از افراد خواهند دید و امکان این وجود دارد که صفحه شما معروف تر شود.

 

افزایش فالوور اینستاگرام سون فالوور

افزایش فالوور اینستاگرام با سون فالوور

یکی از نکاتی که باید به آن توجه ویژه ای کنید در کسب و کار خود در اینستاگرام فالوور های خود است، هر چه قدر که تعداد فالوور واقعی اینستاگرام شما بیشتر شود، همان مقدار تاثیر مستقیم در فروش بیشتر شما و محبوب شدنتان خواهد داشت.

ارسال به موقع و در زمان مناسب استوری های جذاب، یکی از دلایل اصلی برای افزایش دنبال کنندگان شما است. زمانی که دنبال کنندگان شما استوری که ارسال کرده را نگاه می کنند که با یک برند معتبر سر و کار دارند چرا که اولا این برند استوری ها را در زمان مناسب ارسال می کنند و همچنین فالوور های زیادی دارد که از سون فالوور تهیه کرده است به خاطر این دلایل برند شما تبدیل به یک برند مورد اعتماد برای کاربران تبدیل خواهد شد پس فراموش نکنید که در زمان مناسب باید اقدام به انتشار استوری اینستاگرام کنید.

زمان طلایی برای ارسال پست و استوری اینستاگرام  

زمان مناسب برای ارسال پست و استوری در اینستاگرام برای هر نوع کسب و کاری متفاوت است شما توجه کنید که اگر به طور مثال یک صفحه اینستاگرام در مورد معرفی گیم های جدید دارید مخاطبان شما اکثرا افرادی است که کمی نسبت به بقیه افراد جامعه کم کار تر هستند و می توانید حتی در ساعات پایانی شب برای آن ها اقدام به ارسال استوری کنید ولی اگر یک صفحه آموزش آشپری دارید نمی توانید در ساعت پایانی شب اقدام به این کار کنید چون اکثر مخاطبان شما بانوان جامعه هستند و زمانی که شما در این ساعات استوری خود را منتشر کنید، هیچ تاثیری نخواهد داشت اما اگر در زمان مناسب و اول صبح اقدام به انتشار استوری و پست اینستاگرام کنید شاید آن ها از مطالب شما استفاده کنند و حتی به استوری شما ری اکشن از خود نشان دهند که باعث افزایش تعامل با صفحه شما خواهد شد که تمام این عوامل باعث افزایش فالوور های شما خواهد شد. در جدول پایین زمان طلایی و مناسب ارسال پست و استوری اینستاگرام را به صورت کلی برای شما نوشته ایم اما شما باید با توجه به نوع و جنسیت مخاطبان خود اقدام به استفاده از این ساعت ها کنید.

ابتدا صبح

ساعات نیمروزی

ظهر تا عصر

عصر تا شب

8 تا 10 صبح

12:30 تا 14:30

16:30 تا 19

22 تا 1 بامداد

 

بهترین زمان ارسال پست اینستاگرام در ایران

حالا که بهترین زمان ارسال استوری اینستاگرام را متوجه شدیم بهتر است که به این سوال که بهترین زمان برای ارسال پست اینستاگرام در ایران چه ساعتی است نیز پاسخ دهیم؛ این بخش مطلب برای کاربرانی نوشته شده است که اکثر دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام آن ها از ایران هستند و به دنبال پیدا کردن زمان مناسب ارسال پست در ایران نوشته شده است؛ پس آمار و ارقامی که در این قسمت مشاهده می کنید به صورت کاملا بهینه برای صفحاتی هستند در اینستاگرام که دنبال کنندگان ایرانی دارد.

  1. پیج های فروشگاهی تخصصی

    اگر شما در یک فروشگاه اینستاگرامی هستید که وسایل تخصصی را به فروش می رسانید باید توجه کنید که افرادی که شما را دنبال می کنند کمی تخصصی تر هستند و احتمال زیاد در طول هفته بخاطر مشغله های کاری زیادی که خواهند داشت نخواهند توانست دائما به صفحه شما در اینستاگرام مراجعه کنند پس باید روز های تعطیل را فراموش نکنید و اقدام به ارسال پست در اینستاگرام کنید.
  2. پیج های طنز

    برای پیج های طنز در اینستاگرام زمان خاصی وجود ندارد و اکثر مخاطبان هدف شما به دنبال تماشای محتوای جذاب و سرگرم کننده هستند اما نباید فراموش کنید که در ساعات پایانی شب زمان ارسال پست اینستاگرام نیست و در این ساعات بهتر است فالوور های خود را به حال خود رها کنید!
  3. پیج های آشپزی در اینستاگرام

    زمان ارسال پست مناسب در ایران برای این صفحات بخاطر آن که اکثر دنبال کنندگان آن ها بانوان ایرانی هستند، در ساعات اولیه صبح است زمانی که تازه بانوان به دنبال اسمی برای ناهار خود هستند بهترین گزینه استفاده از یک صفحه در اینستاگرام است که به آن ها دستور پخت یک غذا را ارسال می کند، شما می توانید از این فرصت استفاده کنید و در ساعات ابتدایی یک نام جدید برای ناهار آن ها پیدا کنید !

به طور کلی بهترین زمان ارسال پست اینستاگرام در ایران به 3 وعده اصلی زمان بندی شده است که می توانید از جدول پایین استفاده کنید.

صبح

بعد از ظهر

شب

10 تا 11 صبح

4 تا 6 بعد از ظهر

7 تا 11 شب

 

ما در سون فالوور چه کار انجام می دهیم ؟

سایت سون فالوور

شما در سایت سون فالوور می توانید تمام آموزش های مرتبط با اینستاگرام را در بخش بلاگ این سایت پیدا کنید و پس از گذراندن تمام این آموزش های اینستاگرام که به صورت رایگان برای مخاطبانمان در نظر گرفته ایم خواهید توانست صفحه اینستاگرام خود را بهترین شکل ممکن ارتقا رسانده و محبوب کنید. در سون فالوور علاوه بر آموزش های مربتط با اپلیکیشن اینستاگرام، خدماتی نظیر به خرید فالوور اینستاگرام واقعی، خرید لایک اینستاگرام ایرانی، افزایش بازدید استوری اینستاگرام انجام می شود، اگر قصد آن را دارید که در اینستاگرام یک صفحه موفق داشته باشید می توانید از مجموعه خدماتی که در سایت سون فالوور در اختیار شما قرار داده شده است به آدرس زیر استفاده کنید.

www.7follower.com