استاد رائفی پور

استاد رائفی پور

علی اکبر رائفی پور  تحلیلگر، محقق و پژوهشگر ایرانی است. او که از محققان حوزهٔ صهیونیزم پژوهی، فراماسونری و فرقه های نوظهور میباشد، به عنوان «سخنران عمومی و استراتژیست» نیز معرفی شده است. وی فارغ التحصیل رشته ی حسابداری و استاد دانشگاه بوده و به گفته خود ایشان به هیچ حزب و نهادی وابسته نیست و جنبشی کاملا خصوصی دارند که بوسیله خود ایشان ایجاد و رهبری میشود.

وی در بهمن ماه ۱۳۸۹ طی اطلاعیه ای خبر از افتتاح «جنبش مصاف» با عنوان ثبت «موسسه ی مصاف ایرانیان» داد و سایت تحلیلی پژوهشی «جنبش مصاف»   را در راهبرد همین موسسه راه اندازی نمود. مصاف مخفف عبارت مبارزه با صهیونیسم،اومانیسم و فراماسونری است.

علی اکبر رائفی پور با سخنرانی های بیشمار خود -تقریبا در تمام دانشگاه های ایران – موج عظیمی از شناخت فراماسونری و بحث های مهدویت و آخرالزمان ایجاد کرده است، بطوری که امروز تمامی جوانان با کلمه های “فراماسونری” و ”شیطان پرستی” آشنایی پیدا کرده اند.

آمریکا قدرت حمله به ایران را دارد؟

دموکرات ها یا جمهوری خواه ها؟ آمریکا به ایران حمله می کند؟ پاسخ از استاد رائفی پور
توسط محمد

آیا مرگ عبدالله از نشانه های ظهور است؟ - استاد رائفی پور

استاد رائفی پور - آیا مرگ عبدالله از نشانه های ظهور است؟
آیا مرگ عبدالله از نشانه های ظهور است؟ - استاد رائفی پور

کلیپ : احیای ظهور

(دعوت به گرقتن احیا در نیمه شعبان)

سخنرانی استاد رائفی پور_از عاشورا تا ظهور_18 مهر 94 دانشگاه مراغه

سخنرانی استاد رائفی پور_از عاشورا تا ظهور_18 مهر 94 مراغه درخواست می شود این سخنرانی رو چندین بار گوش دهید تا کاملاً ملکه ذهنتان شود. دانلود صوت جلسه با کیفیت عالی: http://dl.masaf.ir/Ba-Ostad/Sokhanrani/Sayer-Hamyashha/AzarbayjaSharghi/Tabriz/maraghe/www.masaf.ir-OstadAliakbarRaefipour-...