عاشورا ارزش پول خرج کردن ندارد..!!!


نجفقلی حبیبی دربرنامه زنده. دیروز امروز فردا شبکه۳ :
"سالانه درایام عاشورا چه پولها که درمملکت خرج میشود،اما بازده اینها چقدر است، دوشب گریه میکنند و تمام میشود!"


+ 
20

- 
8

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • vahids 95/12/2 ساعت 13:34

  متاسفم برای صدا وسیما که به این افراد تریبون میده ولی امثال استاد رائفی پور که به واقع مدافع حریم اهل بیت هست رو بایکوت میکنه!

 • مرده شور قیافه کریه المنظر شا ببرن . خاک برسرش.
  بخشودگی اهل گنه در صف محشر و ابسته به یک گرد ش چشمان حسین است

 • اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد.
  خدا لعنت کند جمیع دشمنان اهل بیت را از اولین تا آخرین مخصوصا این مرد ملعون(نجفقلی حبیبی) انشاالله .

 • mina 93/6/1 ساعت 10:49

  آیا میدانی بعد ازمرگ انسان چه چیزی زنده میماند؟
  قلب.......10دقیقه
  عقل.........20دقیقه
  چشم.............4ساعت
  پوست انسان.........5روز
  استخوان.............30روز

  حب امام حسين(ع)........تاروز قیامت
  پس برای عشق به امام حسين (ع) قدم بردار

 • l,s,d 93/5/29 ساعت 10:30

  ببین ...این میخواد بر ه اونور داره با این حرفها ویزا میگیره هم واسه خودش هم برای خانواده .خوب حالا این آقا عددی نیست ....که وقت خودتو تلف کنی منم خواستم اطلاع رسانی کنم.

 • حبیبی خدا لعنتت کنه مازنده ی عاشوراییم

 • با سلام من اين متن را چند بار خوندم ولي آن چيزي كه شما نوشتيد را "نه ديدم و نه استنباط كردم" خواهش مي كنم راهنمايي فرماييد.
  حبیبی در پاسخ به سؤال مجری که بیان داشت فکر می کنید اقدام قابل ملاحظه و جهادی که بشود در عرصه فرهنگ انجام داد چیست گفت: جمع و جور کردن این موضوع کار ساده ای نیست همه جوانب باید بررسی شود و از همه طرف باید اقدام شود.

  وی تأکید کرد: من باز هم معتقدم که حالا چون اسلام مبنای ماست باید آن را به درستی و متناسب با نیازهای روز متناسب با مسائل جدید و با تبین های نو و تحلیل های نو بیان نماییم.
  این استاد دانشگاه افزود: فرهنگ یک اعتقاد است و اعتقاد را باید حفظ کرد. ما رفتار غلط می کنیم و کلی بودجه را در رفتارهای غلط خرج می کنیم و متولیان هم معلوم نیست چه کسانی هستند و هیچ وقت شما نمی روید یقه ی شان را بگیرید و از این کارها هم فراوان انجام می شود.

  انتقاد از برخی خرافات در عزاداری ها
  نجفقلی حبیبی عنوان داشت: باید مولد را بشناسیم بعد جریانات ارتجاعی و تبیین های مرتجعانه و تبیین های غلط و تحلیل های نارسا را از بین ببریم تا خانواده بفهمد که صحیح و غلط را بفهمد. هر جور شعر و چرندیات است به اسم اسلام پخش می شود هر جور دعای عجیب و غریب، هر جور عملی به نام اسلام رایج است مثلا در عزاداری ها، در دعا نویسی ها.
  وی اضافه کرد: این گونه مسائل یک مقدارش مال اسلام است. یک مقدارش مال عمل حکومت است. بالاخره حکومت متناسب با زمانه اقتصاد را یک طور عمل می کند علم را یک طور راه می اندازد دانشگاه ها را یک طور.
  وی با بیان این مطلب که نباید به گونه‌ای عمل کرد که جوان اعتقادش از ما سلب شود اظهار داشت: جوان می داند اسلام درست است. شما سالانه برای بعضی چیزها چقدر خرج می کنید؟ در همین ایام عاشورا چقدر پول ها خرج می شود بازده فرهنگی ش چقدراست؟ دو شب گریه می کنند و بعد می‌روند.

 • محمد 93/5/27 ساعت 19:21

  یک درس اخلاقی آیت الله مجتهدی دارند میفرمایند انسانها 5 دسته اند :
  کریم : از آنچه خود نیاز دارد انفاق میکند مثل حضرت علی علیه السلام
  سخی : آنچه دارد بخشی را در راه خدا میدهد.
  بخیل : همه چیز را برای رفاه خود میخواهد و در راه خدا نمیدهد.
  لعین : کسی که فقط جمع میکند و نه خود میخورد نه به کسی میدهد.
  العن : کسی که لعین است و حتی اگر کسی بخواهد در راه خدا کاری کند او زورش میآید و ایراد میگیرد.
  .
  این آقای حبیبی گویا زورش میاد کسی در راه خدا انفاق کنه.

 • حمید 93/5/27 ساعت 15:36

  این آقا نمیفهمد من به عنوان یه یچه شیعه از امام زمان وحضرت زهرا معذرت میخواهم . میخواهم بگوییم اینها همان کسانی هستند که چند سال پیش زور عاشورا را با عروسی مادرشان اشتباه گرفته بودند . هنوز هم نفهمیدند و نمیفهند تا بمیرند فقط ماندم با این وجود چرا بعضی ها دم از بخشش فتنه گران می زنند آیا این آدما لایق بخششند آیا هزینه انتخابات و9 ماه فتنه فایده ای برای مردم و انقلاب و اسلام داشت

 • این یارو اصلا میدونه عاشورا چه روزیه؟

 • متاسفانه شما این صحبتها رو کامل انعکاس ندادین و با این عمل هم به این فرد توهین کردین و هم باعث ایجاد اختلاف در جامعه شدین.
  قبل و بعد از این جمله ایشون چند دقیقه صحبت کردن و با کنار هم قرار دادن اونها میشه فهمید که ایشون اصلا منظورشون یک چیز دیگه هستش.

 • وحید 93/5/31 ساعت 19:30

  باشه... اصن تو راست میگی
  ولی هرچی گفته باشه این حرفا رو نمیشه قبول کرد... شما هم کورکورانه از این دسته مردم بی شعور دفاع نکنید.
  یاحق

 • ایشون رو نمیشناسم،ولی باید از مردم حسینی عذرخواهی کنند

 • این آقا با آن سن و سال واقعا خیلی باید درخود جستجو کنند تا این مقطع که بلطف خداوند دارند اکسیژن مصرف میکنند وچه کسانی هستند وآرزو دارند خداوند عمر بیشتری عنایتشان فرماید که ارین نعمت برخوردار باشند تعجب میکنم که درطول همه ی این سالها ی پشت سرگذاشته در کدامین خانواده و دربین کدامین دوپایان حیات نکبت بارشان را تا بدین جا رسانده اند ؟؟ مردک بی ریشه و بی مایه ! کاش اسلام عزیز وقوانین مترقی وحیات بخش و با مرحمت ورافت مایه اش اجازه میداد که با همچو تو درون پلیدو شیطان فکروبی بهره از فهم وادراک آنطور که سزاوار وارزشت هست رفتار میشد تا دهان متعفن وزبان گندیده ات را به آبریزگاه های عمومی که هم بو وهم رایحه ی وجود نحس و لجن بارت است فرو میکردیم .. خاکت بدهان و چشم وننگ ونفرت خدا و خلق مسلمان وپیرو مکتب پاک حسینی برتو و تمام میکروب هائی همچو تو ..

 • الحق واللنصاف راست گفتی این طیف باید در رگ وریشه خودشک بکنند کار نا صحیح نکرده اند

 • بابودن چون نجفقلي حبيبي چه نياز به مفتي هاي وهابي

 • با سلام کد اشتراک گذاری این فایل مشکل دارد نمونه در سایت ما آخرین مطلب