شرکت حامد زمانی در طرح سراسری کتاب «خانواده» + فیلم


روزهای پایانی سال، همه به دنبال خرید شب عیدند. خریدی برای اعضای خانواده‌شان، تا تعطیلات را دورِهم به خوشی بگذرانند و انرژی ذخیره کنند برای یک‌سال کاری جدید. از فعالیت‌های کاری پدر گرفته تا زحمات مادر و شلوغ‌کاری‌های بچه‌ها، همه و همه، فقط برای ایجاد آرامش و آسایش در خانواده است. جمعی دورِهم از دو نفر گرفته تا هرچه بزرگ‌تر، شادتر و پرانرژی‌تر.

این روزهای پایانی سال؛ چهره‌های فرهنگی، هنرمندان و … قرار است همه با هم، در پویشی برای خانواده، شرکت کنند. یک حرکت دسته‌جمعی برای یادآوری گرم‌ترین، امن‌ترین و شادترین محفل دورهمی، خصوصا در ایام نوروز.

این یکان‌ یکان‌های دوست‌داشتنی، می‌خواهند با گفتن یک خاطره، شعر، جمله زیبا و یا شاید توصیه زندگی، به ما یادآوری کنند؛ خانواده‌مان را بیش از پیش، دوست بداریم.

برای پویش خانواده، دغدغه‌مندان فرهنگی پیش‌قدم شده‌اند؛ غلامعلی حدادعادل، محمدرضا زائری و احمد مسجدجامعی در پویش «من خانواده‌ام را دوست دارم» شرکت کرده‌اند و هر روز آنانی که خانواده‌های‌شان را بیشتر دوست دارند و دوست دارند که به دوست‌داران‌شان بگویند، خانواده‌های‌تان را بیشتر دوست داشته‌ باشید، به این کمپین دوست‌داشتنی می‌پیوندند.


در گام دوم، هرمز شجاعی‌مهر، مجری برنامه‌های خانواده تلویزیون و حامد زمانی، خواننده پرطرفدار این روزها، به پویش خانواده پیوستند.

این پویش در کنار دومین دوره مسابقه «کتاب و زندگی» برقرار است؛ یک مسابقه کتاب‌خوانی با محوریت کتاب «خانواده» از انتشارات صهبا که ۲۲ بهمن ۹۳ آغاز شده و تا پایان اردیبهشت‌ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت.

البته شما هم می‌توانید با تولید محتوای صوتی، تصویری و متنی به این پویش بپیوندید. خاطره‌ای شیرین از خانواده خود تعریف کنید؛ ویژگی‌های یک خانواده دوست‌داشتنی را از منظر خودتان بگویید؛ از دورهمی خانوادگی‌تان عکس و تصویر بگیرید؛ بخش‌هایی از کتاب «خانواده» را که به نظرتان جذاب است، بخوانید؛ برای خانواده‌تان شعر بگویید؛ ویدئوی خلاقانه ضبط کنید و همه را با هشتگ #من_خانواده_ام_را_دوست_دارم در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید.

در ادامه می‌توانید فیلم شرکت حامد زمانی در طرح سراسری کتاب «خانواده» را مشاهده و دانلود نمایید.

سایت رسمی طرفداران حامد زمانی

www.hameanhamedzamani.blogfa.com


+ 
12

- 
2
ارسال در 1393/12/27 ساعت 02:54 2015-3-18 02:54:51
hamedzamani
توسط hamedzamani


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)