روحانی : متاسفانه امر به معروف فقط علیه زنان در خیابان ها استفاده میشود!


روحانی که درباره امر به معروف و نهی از منکر سخن می‎گفت عنوان داشت: مرد و زن در کنار هم در مسائل اجتماعی، امر به معروف و نهی از منکر هستند. هرچند متأسفانه در جامعه امروز نهی از منکر را فقط و فقط در بعضی از خیابان‌ها آورده‌اند آن هم علیه زنان و بس.

روحانی گفت: امروز بزرگترین منکر ما بیکاری در جامعه است. امروز بزرگترین معروف توسعه کشور است. امروز بزرگترین منکر کم آبی و بی‌آبی است. چطور شد مقام این منکر و معروف این‌قدر پایین آمد؟ چه کسی منکر و معروف را به چند فرع اسلامی تنزل داد؟


+ 
11

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • آقای روحانی رفع بیکاری که وظیفه خودته! اینا رو داری به کی میگی!؟؟؟ یه جوری حرف میزنی که هر کس ندونه فکر میکنه رئیس جمهور یکی دیگه است و تو داری از رئیس جمهور درخواست رفع بیکاری میکنی!
  برای کف و سوت و هورا حرف زدن همینه دیگه...

 • آقای رییس جمهور برای مردهای جامعه که مثلا نان آور خانواده هستند شغل ایجاد کن وفرصت شغلی بده تا پیش زن وبچشون شرمنده نشن برای زنها شغل ایجاد کردن پیشکش شما

 • s n 94/1/25 ساعت 09:25

  آخه حسن کليدساز يه چيزي بگو عمل کني . نه اينکه همش شعار . بزرگترين منکر بيکاري است خوب به کي ميگي راست ميگي انجام بده و عمل کن همش حرف . نه فرهنگ را درست کردي نه اقتصاد را نه سياست را هر گندي هم که ميزني ميگي احمدي نژاد کرد و گرنه من ميتونم. پس کو ؟ تاکي؟

 • حا 94/1/25 ساعت 02:55

  لا مسب ، رفاه وقتی زیاد بشه ایمان کم میشه ... من کاملا حس می کنم زمانی که وضع مالیمان خوب نبود احتمام مان به مسائل شرعی بیشتر بود مخصوصا روی حجاب حساس بودیم ... ولی حالا که پولدار شدیم پدرم میگه: ای بابا دلت پاک باشه زن باید آزاد باشه و نوع رفتارش با زن چادری و زن بی حجاب متفاوته ....

 • غلام 94/1/25 ساعت 02:27

  حقوق دان های انگلیسی معتقدند برای سلطه راحت تر بر مردم یک مملکت ، باید شرایط بی بند و باری مردم را تسهیل کرد تا آنقدر سرگرم دنیای خودشان باشند تا فرصت نقد به دولت نداشته باشند .

 • رهبری عزیز فرمودند بزرگترین امر به معروف ها حفظ اسلام است.
  امر به معروف کردن دولت نیز از مصادیق حفظ اسلام می باشد.
  به نظر میرسه این مورد از قلم آقای روحانی افتاده. اما چرا؟
  نوبت به خودش رسیده؟

 • صدر 94/1/24 ساعت 17:32

  حسن جان. همه تغییر حس کردیم. بسه دیگه. ما بهت رای بدیم دست بر میداری؟

 • جناب رییس جمهور مشکل کمبود آب با شیر موز و قوتو کرمان برطرف میشه نه با زنان بی حجاب در خیابان

 • شیخ حسن هم مثل شیخ اکبر علاقه به مناظر زیبا داره