سریال آسمان من - قسمت بیستم


روایت پروازی آرام است که البته برای رسیدن به این هدف، افراد زیادی تلاش می ‌کنند تا یک پرواز آرام و آسوده به مقصد برسد به عبارتی این سریال، داستان زندگی اشخاصی بی ادعاست که سفری خوش را برای مسافران هواپیما آرزو می ‌کنند.۷۵ بازیگر شناخته شده از جمله چهره هایی همچون دانیال حکیمی، حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، امین حیایی، حامد بهداد، چکامه چمن ماه و... در این سریال نقش آفرینی کرده اند؛ سریالی که مراحل پیش تولید و تولید آن بعد از ۱۰ سال تحقیق و پژوهش، از سال ۱۳۹۰ و به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی موسسه فرهنگی – رسانه ای اوج شروع شد.

«آسمان من» فضایی نو و بدیعی دارد و برای اولین بار روی صفحه تلویزیون به این موضوع نگاه می‌ شود؛ موضوع اصلی سریال درباره امنیت پرواز است؛ در امنیت پرواز یک اصل ثابت یعنی حفاظت از هواپیما وجود دارد اما اتفاقات بی ‌شماری هم هستند که ممکن است فقط یک بار در آسمان یا روی زمین روی دهند و فقط یک بار فرصت است تا درست‌ ترین تصمیم گرفته شود؛ این موضوع در ظاهر یک مساله امنیتی به شمار می رود اما در واقع هزاران همکاری و هماهنگی لازم دارد که بخشی از مسئله هم مربوط به جان مسافران هواپیماست و همگی این موضوعات در سریال مورد توجه قرار گرفته اند.

این سریال در شهرهای مختلفی از جمله بندرعباس، بوشهر، اصفهان، اهواز، ارومیه، مشهد و آبادان فیلمرداری شده و همچنین گروه سازنده، ۴۰ روز هم در اوکراین و شهرهای گوناگون این کشور به سر بردند تا برخی سکانس های خارجی را فیلمبرداری کنند.

گفتنی است این سریال شامل ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای خواهد بود؛ هومان فاضل کار نگارش فیلمنامه را انجام داده و محمدرضا آهنگ علاوه بر سرپرستی گروه نگارش و کارگردانی سریال، تهیه کنندگی آن را نیز به همراه یوسف خزایی بر عهده داشته است.

از دیگر عوامل سریال «آسمان من» می توان به مانفرد اسماعیلی به عنوان مدیر برنامه ریزی، سعید آهنج و داوود بابایی دستیاران کارگردان، امیر کریمی مدیر تصویربرداری، رضا حاجی درویش به عنوان طراح صحنه و لباس، محمد شیوندی مدیر صدابرداری، ایمان امیدواری، حمید پورسیفی، میثم قره گوزلو، علی شفیعی، مریم سلیقه و حلیمه قشقایی به عنوان طراح و مجریان گریم، حمیدرضا صفایی مدیر تولید، ایمان کرمیان طراح جلوه های ویژه میدانی و علیرضا لطیفیان به عنوان مدیر هنری اشاره کرد


+ 
8

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر