تیزر رونمایی از نماهنگ «ایستاده‌ایم ۲»


آئین رونمایی از نماهنگ «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون» به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا و خوانندگی حسین حقیقی چهارشنبه ۲۷ مردادماه در حوزه هنری شد.
این مراسم با حضور هنرمندان و مسئولین، ساعت ۱۸ عصر روز چهارشنبه ۲۷ مردادماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

این نماهنگ که قسمت دوم نماهنگ معروف «ایستاده ایم؛ تا آخرین نفس» است نظیر قسمت نخست آن، داستان گروهی جوان انقلابی است که این بار در حاشیه یک روز گرم در خلیج فارس، دست به کاری خارق العاده می زنند. این نماهنگ روایتی است از ماجرای تلخ سقوط هواپیمای پرواز ۶۵۵ در خلیج فارس و حضور ناوهای آمریکایی در این منطقه.


+ 
2

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • سلام. من دارم یک گروه تو تلگرام میسازم برای اینکه ایده های فرهنگی مذهبی مون رو اونجا راجع بهش گفتگو کنیم و ایده هایی که بیشترین تاثیرگذاری رو دارن روی جامعه بتونیم روشون کار کنیم و در قالب ایجاد سایت، کمپین، فعالیتهای اجتماعی و غیره کارای خیلی بزرگ و حتی کارایی که در سطح جهانی تاثیرگذاری داشته باشه انجام بدیم. میتونیم تو زمینه فیلم و سینما-صنعت گیمینگ-کارهای فرهنگی موردنیاز جامعه با تا ثیر گذاری و مخاطب هدف خیلی بالا و تو خیلی زمینه های مختلف با تیم سازی و تشکیل گروه و تیم های حرفه ای فعالیت کنیم. مخصوصا اگر تو زمینه ای تخصص دارید حتما از کمکهاتون دریغ نکنید. به امید ظهور منجی بشریت
    لینک گروه: https://telegram.me/joinchat/AqZXJj7d1aaj6-_WEggH5w