شلیک تروریستها به یک شهروند عادی!!


صحنه ای از شلیک تروریستها به یک شهروند در مقابل ساختمان مجلس


+ 
0

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خیلی جالبه...
  دوستان کاربر غیر هم نظر ، بجای اینکه به واقعیت موضوع و خود موضوع خرابکاری بپردازند ، هنوز تو حال و هوای انتخابات 96 ... نه ..... 92 ، موندن!!

  منتظر پر زدن پشه اند ، تا یجوری ربطش بدن به روحانی!!!


  حالا که مقبولیت مردم رو از دست دادن ، بفکر ترسوندن مردمند ، برای جلب مقبولیت زوری!
  :
  ببینید سایه جنگ رو!
  ببینید اینو...
  ببینید اونو...

  عزیزان..اندکی تفکر کنید..
  همه چیز را فدای جناح نکنید..
  مدافعان حرم را فراجناحی باقی بگذارید!

  آیا احساس خطر بیشتری نمیکنید؟؟؟؟
  همین موضع گیری ها و تحلیل هاتون باعث میشه ، مردم هر اتفاقی رو ، بخودمون «نظام مقدس ما و شما» نسبت میدهند...و بی اعتماد بشن.

  یکم فکر کنید....تو را به خدا...

 • یک متن دادن دست کپی پیست کار زیر هر مطلب طوطی وار تکرار کنه :)
  کسی از انتخابات و ... صحبت نکرد غیر از خودت ! اگر بنا به طرفداری از جریان های سیاسی بود و اصولگرایان می خواستند با مشی شما اعتراض کنند باید در برابر این تخلفات و تقلب بی سابقه خون به پا میکردند! هوچی گری همیشه روش شما بوده و خواهد بود .
  شوخی بزرگ روزگار شما هستید که هنگامی که قدرت ندارید ملت را چند دسته می کنید و هنگام نشستن بر مرکب ریاست! شعار وحدت سر می دهید .
  مدافعان حرم روزی مدافعان دیکتاتور و اسد لقب می گیرند و روزی نجومی بگیر معرفی می شوند ولی هنگام نیاز ناگهان تبدیل به قهرمان ملی فراجناحی! می شوند.

 • باشه ...
  من اصلا طوطی..شما درست میگی
  ((((( :

  اما توهین و بازیچه قرار دادن مدافعان حرم از کلامتان میبارد...
  میدونید چرا ؟؟؟
  چون جای بسیار درستی دست گذاشتم.
  همین .

  بازم میگم..با ادبیات خودتون..
  شما چهار سال هر مزخرفی بافتید..
  حتی به اسم فامیل روحانی هم رحم نکردید.
  از لرزش دست روحانی مستند ساختید.
  در خصوص 2030 ، تراوشات ذهن بیمار خودتون رو بیرون ریختید.
  خواننده ای که خودتون مستهجن برچسب زدید رو با بصیرت! لقب دادید.
  دلیل باخت استقلال رو روحانی معرفی کردید.
  املاک به رفته گر ها دادید.
  از مالیات فرار کردید ، در عین حال از فرار مالیاتی گله کردید.

  این شد نتیجه‌ ش...
  هم ریاست جمهوری رو باختید هم شورا ها و شهردارتون ، باختتون در مجلس هم از هفته ی قبل کلید خورده..
  ادامه بدید...
  که خوب ادامه ای هست.

 • اتفاقا موافقم که جای خوبی دست گذاشتی چون خیانت و وطن فروشی شما از همین موضوع مدافعان حرم مشخص میشه و روی نفاق و ریای شما رو خوب نشون میده .

  جالبه که ایراد بنی اسرائیلی گرفتن از شما جماعت ظاهر بین شروع شده و حواله میدین به بقیه :)
  از هواداران ذخایر نجومی بگیر از بیت المال هیچ چیز بعید نیست.
  کسانی 88 مملکت رو به آتش کشیدن تا به مراد دلشان برسند.
  البته اگر بنا به لیست کردن باشه فقط یک قلم فساد پرونده کرسنت برای تمام تاریخ ایران کافی است :)
  بگذریم از رانت های 400 میلیون یورویی و قرض های 8000 میلیاردی ...
  تخلفات بی سابقه در انتخابات گویای همه چیزی بود از تعرفه های میلیونی مهر نخورده گرفته تا پیامک یارانه ای و افزایش سه برابری یارانه افراد تحت پوشش کمیته امداد و موج کنسرو و کنسرت ! جالب اینکه کسانی که 88 شعار رئیس جمهور سیب زمینی سر دادن حالا پرچم دار روش های پوپولیستی شده اند.

  حرف معاون اول قوه قضائیه در مورد تهدید جناب روحانی خودبیانگر خیلی مسائل بود ...

 • مدافعان حرم فراجناحی هستند...اگر این جناح ها و اطرافیانشون اظهار نظر نکن بد نبودکمی هم به جناح ها سوزن میزدی برادر

 • الان به دنبال اصلاح طلب هایی میگردم که میگفتن چه لزومی دارد مدافعان حرم خود کشی کنند ما با مذاکره حل می کنیم .. و زمان موشک به پایان رسیده... وای کاش شعار مرگ بر تروریست بر چیده شود.......الان هر کدوم رفتن داخل گاو صندوق

 • کجاست آقای کرباسچی!؟ خبرش کنید بیاد برای مذاکره و گفتمان. دیگه نمی خواد تا عراق و سوریه تشریفش رو ببره یه توک پا بره تا مجلس و شروع کنه. بفرمایید آقای کرباسچی کل ملت ایران منتظر گفتمان شما ست. سما که رکورد دار اولین اختلاص کلان در ایران هستید خوبه رکورد دار مذاکره با داعشی ها رو هم به کارنامه درخشانتون اضافه کنید. فقط بجنبید تا بیشتر از این ملت رو به آرزوی شهادت نرسوندن. بجنبید که ما همه محتاج چاره اندیشی شما هستیم!!! این کامنت با ناراحتی و بغض ندشته شد!

 • نسان اگر زندگی سیاسی بعضی افراد را از اوّلِ انقلاب تا به‌حال نگاه کند، میبیند ملغمه عجیبی از انواع و اقسام فکرهاست! یک روز بود که چنین آدمهایی به این اکتفا نمیکردند که در شعارها، مردم فقط «مرگ بر امریکا و مرگ بر شوروی» بگویند. میگفتند باید بگوییم «مرگ بر شرق و غرب»! ما میگفتیم شوروی سمبل یک تفکّر و یک راه غلط است؛ امریکا سمبل جنایت و ستم است؛ چه دلیلی دارد شما بگویید «مرگ بر شرق و غرب»؟! میگفتند شما محافظه‌کار و سازش‌طلبید! از جمله همین حضرات، امروز کسانی هستند که حاضرند بروند رسماً در مقابل امریکا و انگلیس عذرخواهی کنند و بگویند ما غلط کردیم، اشتباه کردیم به شما بدگویی کردیم؛ ما را ببخشید! بعضی از همین افراد، آن روز در اوایل انقلاب، روی تندیهای بیرویّه، چنان نظرات عجیب و غریب اقتصادیای مطرح میکردند که انسان شاخ درمیآورد! میگفتیم اینها کجایش اسلامی است؟ میخواستند تفکّرات بسیار تندِ چپِ سوسیالیستی را به اسم اسلام تحمیل و پیاده کنند. بعضی از آنها که مسؤولیت داشتند، کارهای بدی هم در آن روز انجام دادند. من فراموش نمیکنم، ما در شورای انقلاب - سالهای 57 و 58 - قانونی داشتیم که سرمایه‌داران قبل از انقلاب را به چهار دسته تقسیم کرده بود: بند (الف)، بند (ب)، بند (ج)، بند (د). بند (ب) کسانی بودند که سرمایه‌های آنها از طریق نامشروع و غیرقانونی به دست آمده بود؛ حکمش هم این بود که دولت باید آن سرمایه‌ها را تصرّف کند. بند (ج) کسانی بودند که سرمایه‌های آنها از راه نامشروع به دست نیامده بود؛ لیکن وامهای کلانی از بانکها گرفته بودند، تقلّب کرده بودند و پول را پس نداده بودند. بنابراین آنها میبایست وامهای خود را ادا میکردند. اگر ادا میکردند، کارخانه‌ها مال خودشان میشد؛ اما اگر پرداخت نمیکردند، کارخانه‌های آنها تصرّف میشد. اوایل ریاست جمهورىِ من گروهی مسؤول تشخیص بند (ب) و (ج) و این‌طور کارها بودند. البته این کارها دست بنده به عنوان رئیس جمهور نبود؛ دست نخست‌وزیر و دستگاه هیأت دولت بود. من اطّلاع پیدا کردم یک عدّه در این هیأت هستند و اصرار دارند که بند (ج) را به بند (ب) تبدیل کنند؛ یعنی کارخانه‌ای که میشد صاحب آن بدهکاریاش را به بانک بدهد، بعد کارخانه‌اش را راه بیندازد و کار کند و کارگرانش هم بیکار نباشند، میخواستند نگذارند این کار انجام گیرد. در آن موقع، چنین گرایش چپ ضدّ سرمایه‌داری افراطىِ نابحق وجود داشت. همان آدمها امروز کسانی هستند که حاضرند در مقابل کمپانیداران و سرمایه‌داران صهیونیستی فرش قرمز پهن کنند تا به ایران بیایند و سرمایه‌گذاری کنند! انسان از چپ‌ترین ایده مارکسیستی، به افراطیترین ایده دست راستىِ اقتصادی متحوّل شود؛ اسمش را هم تجدیدنظر بگذارد! این تجدیدنظر نیست؛ این هُرهُری مسلکی است. آن روز افراط بود، امروز هم افراط است. وجود این آدمهای تجدیدنظرطلب در برخی از دستگاههای گوناگون، اسباب زحمت و خطر است. اگر در دانشگاه باشند، ضرر میرسانند؛ اگر در دولت باشند، ضرر میرسانند؛ اگر در مجلس باشند، ضرر میرسانند؛ هرجا و در هر نقطه‌ای باشند، ضرر میرسانند. یکی از آسیبهای ما این است.

 • امروز نظامی وجود دارد که هم مستقرّ است، هم مستحکم است و هم پشتوانه عظیم مردمی دارد. با پشتوانه عظیم مردمی هم بسیار مبارزه کرده‌اند. برای دستگاه استکبار غیر قابل تحمّل است که میبیند جمعیتهایی مثل شما جوانان مینشینید و به سخن یک مسؤول در کشورتان صمیمانه گوش میدهید. نظامی که به افکار و آراء و عواطف و همّت و انگیزه و آگاهی مردم متّکی است، در یک نقطه بسیار حسّاس جغرافیایی نشسته و بدون هیچ‌گونه ترس و بیمی، حرف خود را میزند و کار خودش را میکند. اگر با این نظام دشمنی نکنند، چه کنند؟! باید دشمنی کنند. من و شما هستیم که باید این دشمنی را بشناسیم.