سردار حاجی زاده:باید جلوی واردات گرفته شود


سردار حاجی زاده , فرمانده نیروی هوافضا : اگر می خواهند در۱۰سال صنعت خودروسازی ما از کره جنوبی سبقت بگیرد باید اول جلوی واردات گرفته شود و سپس پاسپورت مسئولان رو بگیرند تا نگاه ها به داخل باشد.

(( زيست؛ بازار زندگي ايرانيzist.ir ))


+ 
14

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • سلام به صاحبخانه ی خوبو ارجمندم تمامی دست اندرکاران و عزیزان مجاهد سایت ارزشمند و انقلابی روشنگریِ عزیز. خوبان و یاران همیشه مجاهدم بد نیست کمی هم دقت و نازک بینی را بیش از بیش مَد نظر داشته باشید والقصه ! تیتر شما که عینا کپی رایت کردم را دقت کنید و اثرفکر وبرداشتیِ مخاطب را با خواندن ان را هم براورد کنید ..

    سردار حاجی زاده:باید جلوی صادرات گرفته شود

    ولی ایشان یعنی برادروسرورگرامی ام سردار حاجی زاده فرمودند ومیفرمایند بایستی جلوی واردات را گرفت و حرفی از صادرات دربین نیست ضمن اینکه اگر ما فن و فنون و درکل علمی را که زائیده و نشات از فکرو بلوغ و خلاقیتِ خودمان است چرا صادرنکنیم که این خود ممرو دریچه ای ایست برای اندوخته و دردست داشتن سرمایه ای که دراصل سرمایه ی ملی محسوب میشود ! البته حقیر فکر کنم منظور ومقصود برادران وعزیزان دست اندرکار سایت عزیزم از واژه ی ** صادرات ** شاید بدین معنی باشد که صادراتِ کشورهای دیگر به سرزمین کشورمان باشد که دراین مورد هم بازهم کم لطفی کمی شده چراکه ما به به همان صادرات به معنی و مفهومی که حقیر برایش از جانب شما قائل شدم به انهم احتیاج داریم البته نه در همه ی موارد و همه ی فنون ولی اندسته از فنون و مهاراتهائی که کشورمان را درجهت پیشترفت و بهینه سازی نه فقط کپی برداریِ طوطی وار و نهایتا وبقول معروف سری دربین سرها بلند کردن شود چرا که نه . پس عزیزانم ضمن عفو این حقیراز تذکر و یاداوری در غیرمربوط بودن تیتر خبر با صحبتهای برادرولائی مان سردار حاجی زاده را عرضه داشتم ضمن حلالیت و پوزش امیدوارم این نظرم را حمل براساعه ادب و بی حرمتی نگذاشته و بازهم و بازهم دعاگوی همه ی شما عزیزانم و شمارا بدست قادرمتعال و در پناه سایه ی جهان کسترش میسپارم . خداوند یارو یاورتان باشد در راه اسلام و راه جد اطهرم اقا ابا عبدالله الحسین علیه السلام . یا حق عزیزانم /