علیرضا پور مسعود | نقش احمدی نژاد در فتنه 98


تحلیل علیرضا پورمسعود از نقش احمدی نژاد در فتنه 98 حین سخنرانی درباره اغتشاشات کشور


+ 
245

- 
40

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • روحانی انگشت کوچیکه احمدی نژادهم محسوب نمیشه دولت احمدی دولتی کاری بودکه تازه اواخردولت احمدی نژاد دلار ازهزارتومان شد سه هزارتومان،خوب الان دلارچنده؟؟؟افتراوطن فروشی وجاسوسی به احمدی نمیچسبه اگه قراربودوطن فروشی کنه هشت سال آزگارمثل آقای روحانی وظریف ملعون!وقت داشت نه الان که دیگه قدرتی نداره...

 • ویل بر بان هاشمی

 • صوت این کلیپ ها بزارید دانلودش راحت تره..
  تشکر

 • مردم شریف ایران اگر احمدی نژاد اشتباه هم کرده باشه فراموش نکنید چقدر به مردم خدمت کرد و اقتصاد و فرهنگ مردم را شتاب داد بخدا نمک نشناسیه که این همه تلاش و کار شبانه روزی ایشان را نادیده بگیریم خوب بود مثل این بنده خدا همه چشم امیدش به لطف دشمن باشه من که خدا وکیلی اگه دوره احمدی نژاد نبود هنوز نمیتونستم ازدواج کنم الان دو تا بچه دارم زود تحت تاثیر حرف قرار نگیرید

 • چرا بجای حرف و بررسی مطلب شنیده شده، می رویم پی گوینده، یک کم با استدلال و منطق گوش کنیم همدیگر را، نه مسخره و ...

 • مهمان 97/11/30 ساعت 11:39

  دوستان مراقب فتنه ها باشید
  با علی در بدر بودن شرط نیست
  ای برادر نهروان در پیش روست
  من خودم طرفدار احمدی نژاد بودم اما ایشان اشتباه کرد و مشایی باعث انحراف او بود

 • درود بر احمدی نژاد عزیز ومحبوب و مکتبی و مردمی و پاک دست و محبوب الملت درود بر قهرمان قهرمانان حضرت استاد احمدی نژاد خداوند حفظشان کند این مرد عمل خداوند دشمنانش را نابود کند

 • رضا 97/11/24 ساعت 11:55

  آقای با هوش این چیزها از زمان احمدی نژاد شروع نشد همه اینا از زمان هاشمی نژاد و تشکیل اصلاح طلب و اصولگرا و شبیهه اینا شروع شد تقریبا 20 سال پیش الکی گراهه کج نده

 • مهمان 97/11/23 ساعت 22:55

  سلام بر تمامی مسئولان ولایت مدار و دلسوز به نظام مقدس جمهوری و آرمانهای خمینی کبیر بویژه اقایان مسئول در سمت ریاست جمهوری :
  جناب اقای احمدی نژاد
  جناب اقای حسن روحانی نژاد
  جناب اقای خاتمی نژاد
  استاد فقید اکبر رفسنجانی
  استاد شهید دکتر بهشتی ...
  یاد وخاطره تمامشان پایدار و همیشگی .

 • مهمان 97/12/21 ساعت 01:14

  برو بابا

 • مهمان 97/11/23 ساعت 22:34

  جالب بود. اما آن مردمی که دنبال کار های اجرایی محمود راه افتادند چشمشان به دهن آقاست. و فته محمود محکوم به شکست است. اصلا مردم بخاطر اینکه محمود حرفه‌ای آقای رو اجرا می کرد دنبالش راه افتادند.

 • تعجب میکنم روشنگری که سخنان اینچنین افراد بی سواد و فتنه گری را برای خراب کردن انقلاب و ناامید کردن مردم میگذارد، عاقل باشید، چشممون فقط باید به سخن رهبری باشه نه این آقا که داره تحليلات شخصی خودشو داره به دیگران تحمیل میکنه!!!!*

 • حرفاش تا حد زیادی قبول دارم
  احمدی نژاد خوب کار می کرد اما بعد رفتنش حرفای زیاد بدی زد

 • مهمان 97/11/23 ساعت 09:53

  مثلا حرفهایی که علیه خانواده لاریجانی زد دروغ بود؟
  فرضا دروغ بود. همه اش دروغ بود. از دم. اما آیا

  ماجرای طلبه سیرجانی هم دروغ بود؟
  شلاق زدن کارگران معدن هم دروغ بود؟
  زندگی کردن راننده بسیجی سید میثم صفاییان به جرم مبارزه با ارتشا در بارنامه ها دروغ بود؟
  دستگیری دانشجویان عدالتخواه شیرازی دروغ بود؟
  محکومیت حسن عباسی - نه به خاطر دروغهایش که دقیقا به خاطر حرفهای راست و صحیحش- هم دروغ بود؟
  فراموش شدن پرونده فاضل لاریجانی هم دروغ بود؟
  آزاد کردن فله ای همه فتنه گران دیماه 96 هم دروغ بود؟
  آزادی پی در پی مجرمان سابقه دار هم دروغ است؟
  کاهش حکم اعدام مهدی هاشمی به یک زندان نمایشی و شاهانه هم دروغ است؟
  تناقضات پی در پی مسوولان قضا که یک روز می گویند زیر فشار هستیم و کوتاه آمدیم و یک روز می گویند کوتاه نمی آییم هم دروغ است؟
  آزاد کردن بی سر و صدای برادرزاده عراقچی هم دروغ است؟
  چهل سال حاکمیت مافیایی زنگنه بر نفت هم دروغ است؟
  ماجراهای فریدون و داداش جهانگیری هم دروغ است؟
  آنهمه اسنادی که کاندیدادها علیه هم در انتخابات 96 رو کردند همه دروغ است؟

  از چی حمایت می کنید؟
  خیال کرده ای چرا رهبری باید آملی را تقویت کند ؟ جز برای آنکه آملی و روحانی رقبای همدیگر برای رهبری آینده هستند و رهبری چاره ای ندارد الا اینکه بین آن دو تعادل برقرار کند تا تصمیم نظام برای حذف رهبری و انتخاب رهبر بعدی نهایی نشود؟

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:34

  ای کاش احمدی نژاد واقعا فتنه گر بود و یکبار از مردم می خواست به خیابانها بریزند تا معلوم شود واقعا محبوب است یا نه!

  آقای پور مسعود!
  احمدی نژادی که منفور است و هم حزب اللهی او را می زند و هم اصلاح طلب چه طور می خواهد فتنه کند؟ و اگر محبوب است چرا اینهمه روشنگری های مشترک شما و اصلاح طلبان علیه او در دل مردم اثر نمی کند؟
  مگر احمدی نژاد شبکه و رسانه و روزنامه دارد؟

  یک چیز کاملا بدیهی است و آن اینکه اگر واقعا احمدی نژاد چیزی بود که تو می گویی الان اصلاح طلبان داشتند حلوا حلوایش می کردند همانطور هاشمی که دیروز عالیبجناب سرخپوش بود را فردایش کردند شیخ اعتدال و پیر فرزانه!

  پس اگر نمی کنند و اگر هنوز تمام رسانه ها و سایتهایشان پر از فحاشی به احمدی نژاد است یعنی اینکه تو داری یکجا را بدجور اشتباه می کنی.

 • شک نکن فتنه گر اصلی احمدی نژاد بود
  اما در مورد رسانه ایشون هم سایت دارن هم کانالای تلگرامی
  اما اینکه سایتا دارن به احمدی نژاد فحاشی میکنن من ندیدم اما در مورد کاراش و رفتاراش دارن مردمو اگاه میکنن
  که مردم این همون کسیه که کل نظام اوردش بالا ولی همه پشتشو خالی کردن
  و این احمدی نژاد حالا شده استخوان در گلوی نظام و همین اقایون

 • اینکه انصاف و شرف و منطق در وجود شما نیست و کینه دارد شما را می سوزاند که جواب ندارد.
  اما تقریبا سایت های احمدی نژاد و حامیانش همه فیلتر هستند. تلگرام که فیلتر هست اما تنها محل اتصال مجازی وی با مردم است. در واقع در این یک مورد مدیون روحانی است! ک دست شما بود که همین را هم می بستید.

  اما اینکه مردم دورش را خالی کردند همان دیروز در راهپیمایی می شد دید! جمعیتی که او را احاطه کرده بودند و برای بوسیدن سر و دست وی مسابقه گذاشته بودند.
  همین برای اینکه رسانه های حسود و عنود به اصطلاح انقلابی حتی یک تصویر از حضور احمدی نژاد در راهپیمایی درج نکنند کافی بود.

  اما به راستی منطق شما همین است؟ فرضا احمدی نژاد را پشتش را خالی می کردند. تازه می شد مسلم بن عقیل.
  همه مردم پشتش را خالی کردند.
  آیا جز این است که در منطق سلیمان بن صردها امثال مسلم فتنه گرند؟


  نظام ثابت کرد به طور کامل در کنترل چند خانواده است و دیگر راهی برای شکستن حلقه بسته قدرت وجود ندارد.

 • اینکه در وجود شما هم انصاف و شرفی نیست شکی نیست شاید ما را هم در این مورد رو سفید کرده باشید برای مثال کینه شما از اقای هاشمی
  که حتی از مرده ایشان هم میترسید
  اما دوره کردن ایشان در راه پیمایی ملاک نیست بالاخره در جامعه هستند کسانی که طرفدار ایشون باشن کسی منکر این مورد نیست
  اما مشکل از انجا شروع میشود که نهاد های بزرگ نظام پشت ایشان را خیلی راحت خالی کردند که به تعبیر انتخاب حالا شده استخوان در گلوی نظام که نه میتوانند او را انکار کنند و نه با او راه را ادامه دهند
  اما در مورد تشبیه ایشان به مسلم بن عقیل
  جناب مسلم کسی بود که حاوی پیام امام خویش بود اما هر گز از امام خویش رو برنگرداند و امام هرگز پشت وی را خالی نکرد که با این وصف خیلی شباهتی به احمدی نژاد ندارد
  در مورد سایت ها هم عرض کنم که بله فیلتر است اما اخیرا فیلتر شده در ضمن فیلتر باعث نشده که مردم از تلگرام و این سایت ها استفاده نکنن ماشالا همه از فیلتر شکن استفاده میکنن
  ایشون هم در کانال تلگرامی خود مدام اخبار خود را میگذارد

 • ایول احسنت...

 • درست گفتی. تبری از دشمنان خدا در دین ما واجب است و کینه ما از هاشمی هم ابدی است. شبیه همان کینه ای که نسبت به قاتل حضرت زهرا علیها السلام داریم.
  اما از مرده خود او ترسی نداریم. او که در بهترین جهنم مکان ویژه ای کنار همه طاغوتهای تاریخ دارد و همان دوست عزیزش شیخ حسن صانعی وقتی کفن را کنار زد تا آخرین بار صورت هاشمی را ببیند چیزی دید که از وحشت غش کرد.
  اما ما از تفکر او می ترسیم. تفکر وادادگی. تفکر خیانت. تفکر قدرت پرستی. تفکر اشرافیت و تفاخر و کاخ نشینی. تفکری که از روز اول موریانه وار وار انقلاب شد و همه آرمانهای آن را تا ته جوید. تفکری که تحمل شنبیدن سخنان عدالتخواهانه سید احمد خمینی را نداشت و او را برای همیشه خاموش کرد.

  این تفکر هنوز زنده است و اتفاقا از همیشه فعالتر و حمایت بی نظیر همه جهان استکبار و همه شبکه ها و رسانه ها و طاغوتهای داخلی و خارجی را با خود دارد.


  اما هاشمی عزیزتان هر بار وارد راهیپایی می شد فقط در احاطه گارد چند لایه آنهم با فاصله از هر طرف بود تا احدی به او نزدیک نشود و او برای افراد خیالی دست تکان می داد تا دوربینها فیلش را بگیرند! و رجال محترم دیگر و نوکران هاشمی هم در راهپیممایی بودند و کسی محل سگ به آنها نمی گذاشت. با آنهمه ادعای طرفدارانی که دارند!


  و اما در مورد مسلم بن عقیل همین تناقض برای تو بس که از یک طرف احمدی نژاد را متهم می کنی ضد رهبر است و همین تو برای هاشمی سینه می زنی که علیه رهبر فتنه راه انداخت! که فقط یکی از صدها خیانت بیشمار او بود.
  آری. مسلم هم متهم شد که تندرو است و برخلاف امر امامش مردم را دعوت به شورش و قیام کرده است! و ولایتمداران قلابی مانند سلیمان صردها و رفاعه بن شداد ها دقیقا با همین بهانه او را تنها گذاشتند.
  و این هم که نظام ثابت کرد که اصلاح پذیر نیست و حلقه بسته قدرتی دارد که هاشمی آن را ایجاد کرد کافی است که احمدی نژاد افتخار کند که جزو آن نباشدد.
  تقصیر بنز نیست اگر نتوانند موتور بنز را در پراید کار بگذارند!


  اما اینکه همه از فیلتر شکن استفاده می کنند هم ذره ای از زشتی کار شما کم نمی کند و اتفاقا نفاق شما را بیشتر نشان می دهد! که هم مدعی آزادی بیان هستید و هم از بستن صدای احمدی نژاد بشدت حمایت می کنید و مثل خاتمی عزیز و کثیفتان شعار "مرگ بر تفکر احمدی نژاد" سر می دهید ( کاری که د سال 88 آن ملعون در میدان امام اصفهان انجام داد) و هم تازه فیلترشکن می فروشید! و خوب درآمدی برای خود درست کرده اید! صد رحمت به ماکیاول.
  اما این را هم بدان که گردانندگان سایتهای احمدی نژادی همه دستگیر و زندانی شدند و از فعالیت در فضای مجازی هم منع شدند. به این ترتیب حتی بسیاری از آن سایتها ولو با فیلتر شکن هم دیگر باز نمی شوند. چون برای همیشه بسته شدند.


 • اولا قیاس کینه شما با کینه ای که نسبت به فاطمه زهرا دارید کاملا غلط است هم شرعا و هم عرفا
  ثانیا خودتون اظهار دارید که کینه توز هستید پس خدا به دادتان برسد کمی قران بخوانید تا بفهمید کینه از درون شما را می سوزاند
  ظاهرا شما چشم برزخی هم دارید که ادعا میکنید هاشمی در جهنم است خوش به سعادتتان
  اما در مورد تفکر سخن گفتی خوب تفکر پوپولیستی چگونه است ؟ می پسندی؟
  تفکر هاشمی اگر غلط بود زود تر از شما امام این موضوع را میفهمید و او را از خود میراند شما از امام جلوتر نروید
  اما اینکه هاشمی محبوب نبود این را میتواناز انتخابات ها و حمایت هایی که ایشان از نامزد ها
  چه در انتخابات مجلس و چه ریاست جمهوری و خبرگان و شورای شهر دید . چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
  اما در مورد فتنه من فتنه را قبول ندارم بلکه فتنه ها را قبول دارم یک فتنه اتفاق نیوفتاد
  اما بقیه گفتار کاملا بی اساس و بی پایه است چه در مورد شعار ها و چه در مورد فیلتر شکن چون هیچ گونه سندی در اختیار ندارید و هر کس می تواند هر ادعایی بکند
  بالاخره از این شعار ها زیاد است مانند شعار هایی که در مدرسه فیضیه سر دادید و خودتان، خودتان را لو دادید
  ما مدعی ازادی بیان هستیم بله در جامعه ای که رسانه ها هر چه میخاهند میگویند
  بی ابرویی میکنند تهمت میزنند دروغ میگویند
  حرف زیاده اما عاقلی نیست.....

 • چه مثال احمقانه ای (هاشمی و امام)عمر هم به اسلام خیانت کرد(پیغمبر و عمر)پس باید بگوئیم پیغمبر باید عمر را از خود دور می کرد؟

 • مهمان 97/11/23 ساعت 20:00

  مگر قاتلان حضرت زهرا علیها اسلام شاخ و دم داشتند؟ اتفاقا این مقایسه بسیار دقیق است. حتی شاید کسانی که جسم حضرت زهرا علیها السلام را شهید کردند بدتر از کسانی مانند هاشمی که روح و هدف وآرمان حضرت زهرا علیه السلام را در این انقلاب شهید کردند نباشند.

  اسلام هیچ شباهتی با ادیان تی تیش مامانی امروزی ندارد. قرآن اتفاقا دستور داده است به کینه ورزی. مسلمانی که کینه نداشته باشد اصلا مسلمان نیست. الگوی مسلمانان را خود قرآن معرفی می کند ابراهیم پیامبر علیه السلام
  قد کانت لکم اسوة حسنة فی ابرهیم والذین معه اذ قالوا لقومهم انا برءؤا منکم ومما تعبدون من دون الله کفرنا بکم و بدا بیننا و بینکم العدوة والبغضاء ابدا حتی تؤمنوا بالله وحده...» سوره ممتحته آیه
  «قطعا برای شما در (پیروی از) ابراهیم و کسانی که با اویند سرمشقی نیکوست آنگاه که به قوم خود گفتند ما از شما و از آنچه به جای خدا می‌پرستید بیزاریم به شما کفر می‌ورزیم و میان ما و شما دشمنی و کینه همیشگی پدیدار شده تا وقتی که فقط به خدا ایمان آورید...»

  برای دیدن جهنمی بودن هاشمی چشم برزخی لازم نیست. خواندن چند آیه قرآن کافیست. فقط همان آیه ربا که هاشمی عامدانه و مصرانه در سال 1369 آن را وارد نظام اقتصادی و بانکی ایران کرد :"يا أيها الذين آمنوا اتقوا الله وذروا ما بقي من الربا إن كنتم مؤمنين . فإن لم تفعلوا فأذنوا بحرب من الله ورسوله.." سوره 279 بقره. و یا همان دوستی با کافران و اصرار بر آن یا ایها الذین امنوا لا تتخذوا الیهود و النصاری اولیاء بعضهم اولیاءبعض و من یتولهم منکم فانه منهم ان الله لا یهدی القوم الظالمین . سوره مائده آیه 51 و و لا ترکنوا الی الذین ظلموا فتمسکم النار و ما لکم من دون الله من اولیاء ثم لا تنصرون سوره هود آیه 113. مانور تحمل و اشرافیت :"و الذین یکنزون الذهب و الفضة و لا ینفقونها فی سبیل الله فبشرهم بعذاب الیم" سوره توبه آیه 81 و... اصولا روی هر یک از مواضع و اقدامات هاشمی که دست بگذاریم مخالفت با قرآن است و گویی این فرد فاسق کافر آمده بود تا با همه توان اسلام را از ایران حذف کند و ترمز انقلاب اسلامی را بکشد.

  می بینی که نیاز به چشم برزخی نیست. هر چند چشم دنیوی حسن صانعی جهنمی شدن و چهره هاشمی در لحظه مرگ را دید. برای همین ما تصویر سایر افراد زمان مردک را دیدم اما حتی یک تصویر از صورت جسد هاشمی منتشر نشد...


  تفکر پوپولیستی یعنی چه؟ آیا یعنی همان تفکری که با فریب دادن مردم در مورد جنگ و سپاه جرار شام و ماجرای دیوار کشی رای می آورد؟ تفکری که می داند مردم دروغ شیرین را بیش از حقیقت تلخ دوست دارند و به دروغ حتی آب خوردن مردم را هم وابسته به برجام می کند. تفکری که سر مردم را از آسمان پایین می آورد و به شکم و زیر شکمشان می بندند. اگر منظورت از پوپولیسم این است که هاشمی و روحانی خبیث سردمداران اصلی آن هستند.
  اما اگر منظور همان People مردمی بودن است که اتفاقا پوپولییست ترین و مردمی ترین فرد تاریخ علی بن ابیطالب و همه انسانهای ساده زیست و مردمی در جهان بوده و هستند.


  امام خمینی هم فریب خورد. بدجور هم رکب خورد. هاشمی متاسفانه به راحتی او را گول زد. خود امام خمینی اعتراف می کند در بسیاری از مواقع فریب افراد سالوس و اسلام نما را خورده است. آخرین جمله وصیت نامه را نخوانده ای
  " من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذكری از آنان كرده و تمجیدی نموده ام ، كه بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده ام . آن تمجیدها در حالی بود كه خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوءاستفاده شود. و میزان درهر كس حال فعلی او است ."

  یکی از آنها بی شک هاشمی بوده است.


  محبوبیت هاشمی هم محبوبیت یک بازیگر پورن است. چقدر محبوبیت و فالوور دارند؟ اما پیش مردم انقلابی روزهای قدس و 22 بهمن هیچ محبوبیتی ندارد. این محبوبیت همان محبوبیت شیطانی است. و فرضا همه دنیا هم عاشق هاشمی باشند، خدا که فریب نمی خورد!!

  فتنه هم یکی بیشتر نیست. فقط شدت و ضعف می یابد و ادامه دارد. فتنه از همان انتصاب بازرگان به نخست وزیری آنهم با اصرار هاشمی و تحمیل او به امام خمینی آغاز شد و همه فتنه های بعدی هم ادامه کار هاشمی بود و هست.

  اما اینکه سند ندارم یا نه را خوب می توانی تشخیص بدهی. برو با همان فیلتر شکنت ببین می توانی سایتهایی مانند دولت بهار و رها پرس و امثال آن را بالا بیاوری یا نه. نخواهی توانست. چون گردانندگان آن سایتها زندانی و دستگیر شدند و ممنوع از هر نوع فعالیت مجازی. دیگر سایتی وجود ندارد.

  در نهایت اینکه با تو موافقم که عاقلی نیست. در کشوری که مردم برای شکست خوردن در فوتبال جشن می گیرند و دیوانه وار هر کالایی را گران بشود می خرند تا گرانتر شود و دیوانه هایی که به خاطر کنسرت و رقاصی رای می دهند، قطعا عقل بسیار خوار و حقیر است.
  اتفاقا آزادی هم همین است. اجازه دهیم مردم را دیوانه کنید.
  آزادی یعنی آن کس که تریبونش بزرگتر و صدایش کلفت تر است کاری کند که هیچ صدای مخالفی شنیده نشود.
  تظاهرات میلیونی اربعین بایکوت خبری بشود و گوجه گرانی در اسپانیا تیتر اول جهان! پس
  مرگ بر آزادی.

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:18

  قد کانت لکم اسوة حسنة فی ابرهیم والذین معه اذ قالوا لقومهم انا برءؤا منکم ومما تعبدون من دون الله کفرنا بکم و بدا بیننا و بینکم العدوة والبغضاء ابدا حتی تؤمنوا بالله وحده...»
  سوره ممتحنه آیه 60

  پس اقتدا به ابراهیم خلیل از تو اعلام برائت می کنم.

  لعنت خدا بر تو پورمسود کثیف.
  لعنت خدا بر تو و همه نان به نرخ روزها.
  لعنت خدا بر تو و همه کسانی که برای حفظ تریبون خود به هر بی انصافی و پستی تن می دهند.
  لعنت خدا بر تو و بر همه خوارج صفتان تاریخ که گفتند علی و معاویه و عمرو عاص همه فتنه گر ند!

  لعنت خدا بر تو و بر علی مطهری که او این تز را داد که ظالم و مظلوم هر دو فتنه گرند و باید محازات شوند و شما پای علمش سینه زدید.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که کور بودند و پیام تبریک رهبری به احمدی نژاد را ندیدند و حتی حق جشن پیروزی را هم برای او قایل نشدند.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که دیدند احمدی نژاد به چهل میلیون ایرانی شرکت کننده تبریک گفت و از آنان تشکر کرد و صرفا مشتی آشوبگر را خس و خاشاک نامید اما رذیلانه گفتند احمدی نژاد همه رای دهندگان به موسوی را خس و خاشاک نامید و تحریک کرد.

  لعنت خدا بر تو و بر علی لاریجانی خبیث و همه کسانی که به موسوی تبریک گفت و قول حمایت داد و موسوی و صدایش را ضبط کرد و الان هم از ترس انتشار همان صدا است که کسی جرات دادگاهی کردن موسوی را ندارد. همان پست فطرتی که دروغ گم شدن یک میلیارد دلار را عمدا قبل از انتخابات انتشار داد و حتی بعد از آنکه مشخص شد که این خبر از اساس دروغ بوده حاضر به عذرخواهی هم نشد.

  لعنت خدا بر تو و بر باهنر که قبل از انتخابات به رهبری نامه داد و گفت بدان که موسوی رای می آورد و ما آماده همکاری با او هستیم.

  لعنت خدا بر تو و بر محمد باقر قالیباف خبیث و شیطان صفت که با وجود تاکید نهادهای امنیتی بر خطر انقلاب رنگی و لزوم خودداری از پلاستیکی کردن سطلهای زباله، درست پیش از انتخابات تمام سطلها را پلاستیکی کرد تا فتنه گران برای آتش سوزاندن دچار مشکل نباشند!
  همان خبیثی که به دروغ اعلام کرد تعداد راهپیمان 25 خرداد 88 ، 3 میلیون نفر بود در حالی که اصلا اعلام تعداد راهپیمایان هیچ ربطی به شهرداری ندارد.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی برای مشتی جوجه فتنه گر وحشی در کوی سبجان و کهریزک دل سوزاندند در حالی که می دانند در تمام آیینها و کشورها مجازات حمله به مرکز نظامی اعدام است.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که بیگناه قاضی مرتضوی را به جرم شجاعت و قاطعیت در برابر فتنه گران ، محکوم کردند و لعنت بر آن روح الامینی خبیث که از قاضی به جرم زندانی کردن فرزندش شکایت کرد اما هیچ شکایتی از زندانبانان و مسوولان زندان نداشت! گویی که مسولیت وقایع زندانها با قاضی است و گویی اساسا در آن بحبوبه جای دیگری برای زندانی کردن توله اش که عامل حمله به اسلحه خانه بسیج بود وجود داشته است! و ما البته می دانیم جرم واقعی مرتضوی انتشار همان فیلم بود که مطابق وعده فاضل لاریجانی باید نتیجه عدم تمکین به دستور خاندان مافیا را می چشید.

  لعنت خدا بر تو و بر محمدحسن ابوترابی‌فرد خبیث منافق خبیث، همان کسی تا برادرش زنده بود هرگز دیده نمی شد و صرفا بعد از مرگ مشکوک و شهادت گونه بردارش بود که به ریاست و وکالت رسید! همین امام جمعه موقت فاسد تهران و همان حامی سینه چاک برجام و نوکر حلقه بگوش علی لاریجانی و همان کسی به دستور حجازی خبیث نامه محرمانه عالیترین مقامات کشور را لو داد و بعد وقیحانه گفت به من اینطور دستور داده شد!

  لعنت خدا بر تو و بر حجازی نفوذی دشمن در بیت رهبری. همان روی انصاری و توسلی را سفید کرد. همان یعنی فتنه گر اصلی و ریشه همه دردهای کشور. همان کسی که سخنان رهبری را که "من استالین نیستم که یک عده را بیاورم حرفهایم را تئوریزه کنند" سانسور کرد و همان کسی که در نشریه خط حزب الله با وارونه کردن علنی مواضع رهبری به حمایت وقیحانه از برجام پرداخت. همان کسی که سخنان علنی رهبری در مورد اعلام اشتباه بودن مذاکرات را سانسور کرد همان کسی که همه تلاش خود را انجام داد تا از رهبری دستخطی بگیرد که بتواند آن را افشا کند و یک جو علیه احمدی نژاد راه بیندازد و انداخت.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی عامدانه معنی " موجب سرخوردگی علاقمندان شدن" را مساوی بی صلاحیتی معنا کردند!

  لعنت خدا بر تو و بر همه آنها که می خواستند به زور همان شخصیتهای مافیایی اصولگرا و افراد خبیثشان را در دولت احمدی نژاد بچپانند. تا مبادا علاقه هایشان به احمدی نژاد کم شود.

  لعنت خدا بر تو و بر همه خبیثانی کهخ در سایتها و روزنامه هایشان خبر اعدام دستیار مصلحی در اردیبهشت 92 را بایکوت کردند تا مبادا حقانیت احمدی نژاد در اصرار و پایمردی برای عزل مصلحی اثبات شود. همان مصلحی که به دستور رهبری مجبور به همکاری با دولت و سایر نهادهای اطلاعاتی شد ولی تا بدان حد به آن جاسوس اعتماد داشت که رو در روی اطلاعات سپاه ایستاد و گفت : نهاد اطلاعاتی به تیپ هم نزنند!" و البته رییس اطلاعات سپاه هم چه زیبا پاسخ او را داد.


  لعنت خدا بر تو بر حسین فریدون و همه فتنه گران اقتصادی سال 90 تا 92. دزدهایی که ارز حاصل از صادرات را به کشور بازنگرداندند تا کشور فلج شود.
  لعنت خدا بر همه آن مجلسیان که گفتند باید بودجه را طوری بنویسم که دولت نتواند اجرا کند و مردم به خیابانها بریزند و پمپ بنزینها را آتش بزنند.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که احمدی نژاد را متهم به وادادگی کردند. و وقتی در پاسخ دانشجوی آمریکایی که ایران را متهم به فرار از گفتکو کرد کفت، من آماده ام برای مذاکره اما در در شرایط برابر و عادلانه و در صحن سازمان ملل"، فقط درج کردند احمدی نژاد برای مذاکره با آمریکا اعلام آمادگی کرد تا قبح این کار را به اسم او بشکنند و یا بیش از پیش جریان انحرافی را بکوبند.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که وقتی دیدند احمدی نژاد به هیچ وجه اجازه مذاکره مخفیانه با آمریکا را نمی دهد ، رفتند با فشار بر رهبری برای آقای صالحی اجازه گرفتند که برود مذاکره مخفیانه! با همکاری جلیلی! و باز هم
  لعنت خدا بر تو و بر رجانیوز و پایداری و مشرق و کیهان و فارس و جهان و جوان و سایر فرومایگانی که هنوز حاضر نیستند اعتراف کنند که مذاکرات عمان دقیقا توسط حجازی و دفتر رهبری و با بازیکری صالحی بر احمدی نژاد تحمیل شد و می گویند اگر احمدی نژاد راست می گفت چرا صالحی را عزل نکرد!! که انگار احمدی نژاد در سال آخر که کاملا خلع ید شده بود می توانستند کسی را به جرم عمل به دستور رهبر عزل کند!!

  لعنت خدا بر تو و بر متکی کثیف و مهره روسیه. همان خائنی که وقیحانه طرح بانک سوخت هسته ای روسیه یا همان آپارتاید هسته ای را پذیرفت و در حالی سلطانیه نمایران در آزانس و اعضای جنبش نم فریاد می زدند که با این طرح کثیف مخالف هستند. و البته یک هفته بعد متکی خبیث عزل شد. و باز هم لعنت بر او و همفکرانش که نگذاشتند مردم از ماجرای کشتی قاچاق اسلحه برای شورشیان سنگال را که در مسیر گامبیا بود و توسط نیروی دریایی نیجریه توقیف شد با خبر شوند و بدانند احمدی نژاد با عزل متکی چه توطئه ای را خنثی کرد.


  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که وابستگان آمریکا و روسیه در این کشورند و وقتی احمدی نژاد در طرح ماهده تهران با برزیل و روسیه تمام 5+1 را دور زد و به ریش آنها خندید، به جای حمایت از او وحشیانه موضع گرفتند! و البته نه تنها آمریکا و انگلیس و فرانسه که حتی چین و روسیه عزیز هم که تحمل دیدن یک حرکت مستقلانه از ایران را نداشتند در کمتر از 24 ساعت به شدید اللحن ترین قطعنامه علیه ایران رای مثبت دادند! و این یعنی اینکه ایران لبخشی از پازل بازی ما است و حق ابراز وجود مستقلانه را ندارد. همان قطعنامه ای که فقط برزیل و ترکیه به آن رای منفی دادند.

  لعنت خدا بر تو و بر پارسدارنمایان حسود که بعد از سفر احمدی نژاد به لبنان مانند برادران وسف چنان از حسد داشتند می سوختند که بلافاصله حذف او را کلید زدند و وقتی بعد از معاهده تهران روسیه رسما دستور حذف احمدی نژاد را داد در این اقدام درنگ نکردند.


  لعنت خدا بر تو و بر آن خبیث پست فطرتی که گفت بزرگترین موفقیت ما در سال 90 جلوگیری از حضور حجریان انحرافی در مجلس (نهم) بود و بعد وقیحانه گفت اتهام دخالت و مهندسی انتخابات به دست ما دروغ است! بعد از رد صلاحیت همه حامیان احمدی نژاد از دم.

  لعنت خدا بر تو و بر آن خبیثانی که در سالهای 92 و 96 همه وقت انتخاباتی خود را به ابراز برائت از احمدی نژاد گذراندند تا در صورت رای آوردن امیدوار به رحمت بی کران اسراییل باشند.

  لعنت خدا بر تو و بر آن بیشعورانی که نفهمیدند منظور رهبری این است که انتخابات تک قطبی باشد و روحانی بیاید و با رای پایین انتخاب شود نه اینکه با دو قطبی شدن انتخابات رای بالا بیاورد. و آمدند انتخابات را دو قطبی کردند و برای روحانی رای تراشیدند اما در مناظرات نشان دادند که مثل یک حزب اللهی استاندارد کاملا ساده لوح و لقمه آماده بلع برای روحانی هستند. و همینها احمدی نژاد را که آمد دو قطبی را بکشند متهم به شکست حرف رهبری کردند!

  لعنت خدا بر تو و بر همه رسانه های خبیث ایرانی که تصاویر هجوم مردم در راهپمیایی 22 بهمن 97 به سمت محمود احمدی نژاد را دیدند که جطور برای بوسیدن دست و پای او مسابقه گذاشته بودند و حتی یک تصویر از آن درج نکردند.

  لعنت خدا بر تو و بر همه کسانی که در حلسه خیانت مجمع مصالحت در مورد FATF شرکت مردند و نفهمیدند یا نخواستند بفهمند که نفس تشکیل جلسه ای که در آن در مورد سلب استقلال ایران بحث شود گناه کبیره است. حال خواه رای مثبت بدهند یا منفی!! درست مثل یاسر عرفات بیشعور که پای میز مذراکره با اسراییل رفت و خیال می کرد مقاومت بر سر قدس شرقی و یا آورگان اقدام بزرگی است! و نفهمید نفس این مذاکره خیانت است.

  لعنت خدا بر تو و بر همه امثال تو در طول تاریخ.
  شما مرد نمایان نامرد و مدعیان دروغیتن بصیرت که از سر بیکاری راه دید اشتغال خود در تریبون سازی و سوپاپ سازی برای نظام و فریب دادن اقشار حزب اللهی یافتند.
  لعنت خدا بر شما و همه انبیا و ملائکه و خوبان تاریخ بر شما.

  احمدی نژاد شاید لیبرال باشد. شاید منحرف باشد. شاید ضد لایت فقیه باشد . شاید ...
  اما مرد است.
  مثل تو و امثال تو کاسه لیس ارباب قدرت نیست.

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:34

  فقط یک کلام بگو جنابعالی با خوارج چه فرقی داری ؟!!!!!

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:36

  فرق من با خوارج است که تفاوت علی و معاویه را می فهمم و نمی گویم علی و معاویه و عمرو و عاص هر سه بد هستند و باید حذف شوند.
  خوارح واقعی همین آقای پور مسعود است و تفکر او.

 • زنده باد محمود

 • مهمان 97/12/21 ساعت 01:12

  احسنت

 • با سلام : سازمان نامشروع ومنحله مجاهدین یکی از چهار رکن فتنه سال ٨ ٨ میباشد . که به برکت حماسه ۹ دی پوزه نجس اینان به خاک مالیده شده است. در توضیح است وانشاالاه پیگیری نمایید ، که چرا وبه چه علت...به چه منظور وبا چه اهدافی... وبا کدام پشتوانه... ، منفور هاشم یکه زارع که عنصر مرتبط واز فعالان ان سازمان نامشروع بوده است ، چگونه...و باغفلت اشکار ازسوی مسئولان وقت وکنونی وزارت صنعت، معدن ، تجارت به مدیریت عاملی شرکت ایران خودرو منسوب شده است و مع الوصف با این کوتاهی حامیان ایشان ( حامیان فتنه سال ٨ ٨ ) در شرکت ایران خودرومنسوب و مستقرشده اند... دراین خصوص و من قبل به تعداد ۳۲ سری نامه با اسناد . ... به ادرس پست الکترونیکی ریاست محترم خبرگان ، مجلس ، معاونت بازرسی ریاست جمهوری ، شورای نگهبان ....، چند استان از سپاه پاسداران... استانداری تهران، مشهد مقدس، سمنان ، البرز، ....صدا وسیمای استان تهران ، ستاد خبری بانک مرکزی، ....وزارتخانه : خارجه ، بهداشت ودرمان ، تعاون ،
  دفاع، اموزش وپرورش...و.... ارسال شده است و موجود میباشد .اجر شما متدینین با مهدی فاطمه( عج )

 • همان طور که شورای نگهبان اعلام کرد عضویت سابق اشخاص در احزاب منحله لزوما سبب رد صلاحیت آنان نمی شود . بنابراین این که کسی عضو احزاب منحله مشارکت یا سازمان مجاهدین که به سبب نقش فعال رهبران و بعضی از اعضای آنان در فتنه منحل شدند لزوما به معنای فتنه گر بودن آن شخص و تمام اعضای عضو آن نیست
  . پس ضر زیادی نزن . به قول کواکببیان نماینده اصلاح طلب عضو لیست امید این چماق فتنه که عده ای می خواهند به بهانه آن به سر همه طرف های مخالف بکوبند دیگر رنگی ندارد .

 • مهمان 97/11/23 ساعت 19:30

  اینکه چماق فتنه رنگ دارد که بدیهی است. اتفاقا اصلاح طلبان مدتعها است این چماق را بالای سر نظام نگهداشته اند و خودشان عامدانه کشور را تخریب می کنند و همه کافتکاریهایشان را هم به گردن خود اسلام و انقلاب می اندازند.

  اما اینکه عضویت در احزاب منحله سبب رد صلاحیت نمی شود را من نشنیده ام. اما حرف درستی است. چون برای مثال عضویت در حزب رستاخیز اجباری بود. خود هویدا مدعی شد من اجبارا دبیرکل بودم و خودم با حزب مخالف بودم!! اگر ثابت شود کسی اجبارا عضو این احزاب بوده است البته صلاحیتش رد نمی شود.

  اما خودت بگو چه کسی اجبارا عضو حزب مشارکت شده است؟ همه اعضای آن عامدانه و آکاهانه و برای مبارزه مستقیم با اسلام و انقلاب اسلامی و ایجاد حاکمیت لاییک و لیبرال عضو آن شدند و اتفاقا شعار معروف آن که ایران برای همه ایرانیان منظورش خانواده پهلوی و خانواده رجوی و بهاییان و.. بودند. منظور از لوایج دو قلو هم همین بود.
  پس بی هیچ شکی عضویت در حزب شیطانی مشارکت یک معنا دارد و آن ارتداد از دین اسلام است. چه رسد به رد صلاحیت..

  حالا اینکه شورای نگهبان عرضه ندارد که به صراحت این مساله را اعلام کند و حتی این خبیثان را تایید صلاحیت می کند اما در عوض افرادی هزاران بار بهتر از مشارکتی ها مانند حامیان احمدی نژاد را به طور فله ای رد صلاحیت می کند و آن بیچاره ها هم هیچ حمایتی روی کره زمین ندارند، داستان دیگری است.
  بیچاره کسی که در این دنیا حمایت یک قدرت متنفذ را نداشته باشد.

 • مردک باز یاوه گفتی و البته من هم اشتباه توضیح دادم .ببخشید .
  شورای نگهبان اتفاقا گفته بود عضو باقی ماندن اشخاص در احزاب منحله موجب رد صلاحیت می شود . یعنی صرف عضویت سابق اشخاص در احزاب منحله سابق مثل مشارکت موجب رد صلاحیت نمی شود و اعضای سابق این احزاب در صورت بیرون آمدن از آنان اگر مشکل و مسئله ای نداشته باشند تایید صلاحیت می شوند . چنان که سران و باقی مانده اعضای مشارکتی ها پس از روی کارآمدن دولت روحانی حزب اتحاد ملت ایران را تشکیل داده اند .

  حزب مشارکت بزرگترین حزب پس از حزب جمهوری اسلامی پس از انقلاب بوده است .این حزب که یکی از احزاب اصلی اصلاح طلب بوده است اکثریت اعضای اصلی و شاخص جریان اصلاح طلب را در بر می گرفته است . این حزب اصلی جریان اصلاح طلب در کنار سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی جز اصلاح طلبان درجه اول و اصلی بنیادی و ساختاری جربان اصلاح طلب که بخشی از اعضای آنان گرایشات افراطی و رادیکال و ساختارشکنانه داشتند تقسیم بندی می شود .

  اتفاقا از زمان انتخابات مجلس هفتم به بعد که شورای نگهبان با داس نظارت استصوابي اصلاح طلبان را به طور فله ای رد صلاحیت و قلع و قمع می کرده است به طور خاص همه مشارکتی ها را رد صلاحیت می کرده است .

  اما در مورد ادعای شورای نگهبان باید بگویم خوب این شورا حداقل باید حفظ ظاهر کند و خلاف قانون حرفی نزند که موجب رسوایی اش شود. چنان که در جریان انتخابات سال 88 یکی از اعضای این شورا در حمایت از احمدی نژاد سخنرانی کرد و در تلویزیون کواکبیان این اقدام شورای نگهبان را که نقض بی طرفی آن در انتخابات بود یکی از دلایل فتنه دانست .

 • مهمان 97/11/22 ساعت 01:39

  لبیک یا خامنه ای

 • مهمان 97/11/22 ساعت 01:39

  لبیک یا خامنه ای

 • مهمان 97/11/22 ساعت 01:38

  لبیک یا خامنه ای

 • مهمان 97/11/22 ساعت 01:37


  لبیو یا خامنه ای

 • مهمان 97/11/22 ساعت 01:35


  لبیک یا خامنه ای

 • مهمان 97/11/22 ساعت 00:02

  درود بر محمود احمدی نژاد عزیز.

 • احسنت

 • مهمان 97/11/22 ساعت 00:01

  اگر پنج نفر آدم باشرف در ایران باشند یکیش همین احمدی نژاد است . هر چی باشه غربگدا و غربگرا نیست آمریکایی - اسراییلی نیست مثل روحانی و ظریف .

 • البته باید اینو اضافه کنم که قهر و خونه نشینی هم میکنه....
  خخخخخ

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:20

  اگر آن خانه نشینی نبود و دستور رهبری به اطلاعات سپاه برای دخالت در وزارت اطلاعات نبود و آن کارمند ارشد و دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود در اردیبهشت 92 اعدام نمی شود ترورهای دانشمندان هسته ای ادامه می یافت.

 • اینم برای خودش توجیهیه
  پس از این به بعد برای اینکه یه سری مسایل روشن بشه دست خیلیا رو بشه مسئولین همه خونه نشین بشن تا یه عده از جمله سران بالای نظام یه چیزایی رو متوجه بشن
  ها نظرت چیه....؟؟؟
  این چه منطقیه خدا داند

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:41

  بله. اگر خانه نشینی اثر کند بهتر است خیلی ها خانه نشینی کنند.
  اما کسی خانه نشینی می کند که از خرج کردن آبرویش برای یک هدف مقدس نمی ترسد.

  مثل خود سید علی خامنه ای بعد از خانه نشینی مشهورش بعد از آن سخنان نماز جمعه در مورد ولایت فقیه که با واکنش تند امام خمینی همراه بود.
  همان خانه نشینی که تا دلجویی امام خمینی از وی طول کشید.

 • اخه کی رهبری قهر کرد و خونه نشین شد
  این اراجیفو از کجا میاری میگی
  بر فرض هم خانه نشین شده باشه از روی دلخوریه نه اینکه با امام قهر کنه
  در ضمن میگی اگه چیزی اثر کنه باید خونه نشین
  بشن
  اخه این چیه میگی
  مملکت با خونه نشستن اداره نمیکنن
  تجربشو تو زمان احمدی نژاد دیدیم
  همون برامون بس بود

 • وقتی خبری از حوادث دهه شصت ندارید و چشم و گوش بسته بزرگ شده اید باید هم اینطور حرف بزنید.
  بروید از بزرگترهایتان بپرسید. ماجرای 99 نفر چه بود. یا ماجرای خطبه ولایت فقیه چه بود.

 • حسين 97/11/21 ساعت 18:43

  سلام ميخاستم بگم كه هر انساني هم خوبيهايي داره وهم بدي هايي احمدي هم يك انسانه
  ولي بايد هواسمان باشه كه در موقعيت هاي حساس ايشون چه نقشي از خودش بجا گذاشته
  آيا توخط ولايت بوده يا زده جاده خاكي از زبير و خيلي از شخصيتهاي تاريخي كه اينها بالاتر
  نيستند اونها هم جلوي امام خودشون ايستادن

 • مهمان 97/11/21 ساعت 18:24

  چه خوب گفت دکتر محمود احمدی نژاد: بگذار یک عده ای با فحش دادن به من نان سر سفره خانواده ببرند.

 • اقای پور مسعود ادم انقلابی احمدی نژاد هم نمی تونه با مظلوم نمایی کاری کنه

 • یکی نیست به تو بگه ،آخه تو ناخن کوچکیه احمدی نژاد هم حساب نمیشی، چه برسه به اینکه بخواهی احمدی نژادو بی آبرو کنی و خودتو بالا بیاری. آخه باید یه تناسبی باشه بین دو طرف. تو اگه راست میگی یه فریادی سر این دولت بکش که این وضعو بوجود آورده، قشنگ.

 • یکی نیست به تو بگه ،آخه تو ناخن کوچکیه احمدی نژاد هم حساب نمیشی، چه برسه به اینکه بخواهی احمدی نژادو بی آبرو کنی و خودتو بالا بیاری. آخه باید یه تناسبی باشه بین دو طرف. تو اگه راست میگی یه فریادی سر این دولت بکش که این وضعو بوجود آورده، قشنگ.

 • مهمان 97/11/21 ساعت 18:12

  اون با غیبت یک هفته ای خیلی ابرو داره

 • مهمان 97/11/22 ساعت 21:22

  چه قدر رذل هستند نوکران آمریکا که در همه جای دنیا و هر جا که کسی ضد استعمار روی کار بیاید با ایجاد تورم مصنوعی ، انگ اتهام را به سمت نیروهای انقلابی می برند. و چه عجب در سال 92 احمدی نژاد مسوول بدبختی اقتصادی بود و امروز رهبری! فرق ندارد. همیشه تورم تقصبر انقلابیون است و نه آمریکا تقصیر دارد و نه سرمایه داران داخلی.

  و لبعنت بر کسانی که ندیدند اگر آن خانه نشینی نبود و دستور رهبری به اطلاعات سپاه برای دخالت در وزارت اطلاعات نبود و آن کارمند ارشد و دستیار مصلحی که جاسوس موساد بود در اردیبهشت 92 اعدام نمی شود ترورهای دانشمندان هسته ای ادامه می یافت.

 • مهمان 97/11/21 ساعت 18:11

  احمدی با ایجاد این همه بانک عامل تورم وحشتناکه
  مشایی هم که با انگلیسیها رفیقه میفهمی که چی میگم

 • دلسوز 97/11/21 ساعت 12:37

  داره میگه تحلیل نمیگه حتما این جوری میشه که عزیزم اینقدر صفرو یکی نباش

 • تو اصلأ چه کاره ای، احمدی نژاد بد یا خوب، تو این وسط چه کاره ای،؟ تو خودت هی میای از آینده خبر میدی مسخره نیست؟ نکنه پورمسعوداموسی! من طرفدار احمدی‌نژاد نیستم ولی تو خودت یک ظلع فتنه ای. کشور مسئول داره، کشور بی صاحب که نیست،. تو یک متوهم دنیاخواه، فتوکپی قاسمی بوق بوقی هستی،ای پورمسعوداموس دربی آینده رو کی میبره؟!!!

 • سلام
  میشه اسم پروفیلتو عوض کنی

 • مهمان 97/11/21 ساعت 22:07

  بی شک به تو یک جوان لاابالی هم به زور میشه گفت امان از منافقان که خودشون را صریح معرفی نمی کنند !!

 • مرسی پورمسعوداموسی هستی

 • خجالت بکش اقای پور مسعود ادم خوبیه

 • خجالت بکش اقای پور مسعود ادم خوبیه

 • خجالت بکش اقای پور مسعود ادم خوبیه

 • خجالت بکش اقای پور مسعود ادم خوبیه

 • m.kia 97/11/21 ساعت 14:10

  جوان به اصطلاح مومن انقلابی حرص نخور شیرت خشک می شه .

 • اینارو ول کن دربی رو کی میبره؟ چی؟ نمیدونی؟ خب از پورمسعوداموس (نوسترآداموس توهمیها) بپرس!

 • banoo 97/11/21 ساعت 14:50

  خخخخخ....