معیارهای یه دوست دختر خوب چیه؟/بدنشو ببین جون بابا +۱۸


یه سوال رو هم از #دخترا پرسیدیم هم از #پسرا
معیارهای یه دوست دختر خوب چیه؟

پسرا : بدنو ببین جون بابا!
دخترا: خودتون ببینید...

هشدار: محتوای این ویدئو مناسب مخاطبان زیر ۱۸ سال نیست


+ 
377

- 
156
ارسال در 1398/6/3 ساعت 15:44 2019-8-25 15:44:53
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • قبلا دیده بودم در همینجا ، اما بجز در صد کمی کلا دختراها که احمق تمامند . و اما آقا پسرها . اونهایی که ماست هستند ساده اندیش و مثل دخترها . اینجا موضوع مهمه که لاشخورها خیلی بیشتر از این موضوع سوء استفاده میکنند . و این رو باید دخترها بدونن والسلام

 • M.S.H 99/3/27 ساعت 03:30

  قطعا از میون پسرایی ک ازشون گزارش گرفتین بودن اونایی ک این معیارارو نداشتن مثلا من خودم به شخصه از یه رابطه دنبال سکس و آزار وهیچ چیز دیگه ای نیستم و بخاطر بیشعوری و هیز و هول بودن یه سری حیوون ، نظر دخترا اینه ک پسرا همه هولن درصورتی ک من و امثال منی ک اینجوری نیستیم داریم ازین موضوع ضربه میخوریم ، و اونی ک این فیلمو تهیه کرده قطعا رفته چارتا هول رو گذاشته و از گذاشتن بقیه خودداری کرده ، و یچیز دیگه هم هست ، اینکه دخترا خیلی تودار هستن و هیچوقت کثافتکاریهای خودشون رو ب یه آدم غریبه نمیگن چ برسه جلو دوربین وگرنه خصلت یه دختر اینه ک وقتی با یه نفر هست ۱۵تا ذخیره هم آماده داره واس خودش ک اگ این کات شد سریع بره رو بعدی با خودشم میگه خب اینم کات شد فلانی هست خوبه دیگه یکی از یکی بهتر ... پسرا هرکاری کردن رو بروز میدن و مارمولک نیستن ... دقیقا تو این گزارشی ک تهیه شده خیلی بیخود و الکی داره آبروعه همه پسرا ریخته میشه درصورتی ک همه مث هم نیستن و دخترا پاک و معصوم جلوه میدن درصورتی ک هرزه تو دخترا هم کم نیس خیلیه ... اهل مظلوم نمایی هم نیستم من ۵تا رل داشتم تا ب حال ولی هیچوقت خودم باهاشون کات نکرده بودم خودشون بنا ب کثافت کاریایی ک داشتن دستشون رو شد با شرمندگی خودشون گذاشتن رفتن و این اخری هم ک بعد اون ۱۰ ماهه فعلا سینگلم اولش رابطش بام خوب بود خیلی صمیمی بودیم و با اینکه هیچ بدی در حقش نکردم و اصلا هم ب دنبال رابطه جنسی هیچوقت نبودم و نیستم برگشت بهم گفت من یه سری نیازایی داشتم یکم افسرده و داغون بودم واس همین با هم رل زدیم ... عشق من بهش پاک بود ... مهر و محبتیو ک ب این دختر کرده بودم فقط به دوتا از دخترا ک با هم حرف میزدیم گفتم و اونا بهم گفتن اون دختر دیگه چی از یه رابطه میخواد ک باهات کات کرد ... منظورم اینه پسر خوبم وجود داره و تو نظرات یه سری حرفاییو میبینم ک دخترا کلا میگن پسرا داغونن درصورتی ک اینجوری نیست و هردو جنس هم خراب داره هم خوب ... یه مشکلی ک هست اینه دخترا همجا خودشونو مظلوم جلوه میدن و میگن ما امامزاده هستیم ولی پسرا ن ... خود شما دخترا هم اینو خوب میدونین ولی هیچوقت نمیخواین کسی از کثافت کاریاتون باخبر بشه ، البته این حرفم ب اون دسته دخترای کثیفه ن دسته خوبشون

 • دقیییقا. من هم دنبال این چیزا نیستم. ولی کسی که این کلیپ رو درست کرده خیلی ادم ... بوده. رسما نظر دخترا رو نسبت به کل پسرا عوض کرد. ولی توجه داشته باشید که همه مثل هم نستن چه دختر چه پسر

 • لعنت بر سایت روشنگری با درج چنین نظرات شرم آوری.
  آری. همه معتادها می گویند تفریحی می کشیم و همه فاحشه ها می گویند ما پاکیم و همه مردان زنا پیشه مثل او وقیحانه ادعای پاکدامنی دارند.

  مرگ بر تو و آن کس که نظر تو را تایید کرد.

 • م.ع 99/3/5 ساعت 09:30

  همدم باشا

 • سلام خیلییییییی خوبه.

 • بنظره من همه پسرا اینطور نیستن

 • آره جون خودت

 • اخر من هیچ وقت نداستم که این ایرانی جماعت فازشان چیست
  همین افرادی که ادعای پاکی و اسلامگرایی میکنند کثیف ترین افراد ممکنند
  شما کافیست که خود وزیر وزرا و بچه هایشان را ببینی تا به این موضوع پی ببری .
  درضمن با وجود این همه مشکلات که شما اقایان به ظاهر مسلمان برای این مملکت در طول ۴۱ سال پدید اوردید
  پیشنهاد میکنم که اول به روانپزشک مراجعه کنید و بعد راجب به روابط عادی در قرن ۲۱ نظر دهی کنید. با تشکر از سایت روشنگری

 • ببخشید که شما وقیحانه بشریت را به نابودی کشیده اید و طلبکار هم هستید.
  در خود اروپاهم دویست سال قبل همه زنان محجبه بودند و خبری از این روابط خاک برسری نبود و طلاق و برهنگی هم نبود.

  لابد این هم کار جمهوری اسلامی بود که اروپا اینجوری شده؟

  خیر. بگو ما دست از برخوردهای قاطع با شما برداشتیم و الگوی مقتدارانه اسلام دهه شصت را ادامه ندادیم و شما بودید که به اسم اصلاحات و آزادی ترویج گر فحشا و بی بند و باری بوده و هستید.
  اما خانواده هایی که در دهه شصت شکل گرفت هنوز پایدارترین خانواده های ایرانی است.

 • لطفاً تمام نظرات رو منتشر کنید. نه فقط نظرات مخالف رو.
  البته اشتباه نشه. منم با دوستیای بی حد و مرز دختر و پسر مخالفم.
  ولی نکته بدیهی اینه که از زمان بلوغ تا ازدواج که زمانش کم هم نیست، باید یه جوری غریزه جنسی بهش پاسخ داده بشه. خود خدا مه غیور ترین غیور هاست میگه در هر زمان به غرایز انسان ها پاسخ دادم. مثل تمایل به جاودانگی که معاد رو از اصول دین قرار داده. و نکته مهمتر اینه که اگر بخوایم غریزه جنسی رو دسته کم بگیریم فاجعه رخ میده. یا بهتره بگم داده.
  سوالی که من دارم اینه که این دو جنس مخالف چه زمان باید هم دیگه رو ببینن، تفاوت هاشونو متوجه بشن، ارتباط با هم رو ید بگیرن تا بتونن زندگی مشترک صحیح و پایداری رو تشکیل بدن؟؟؟؟ یکی از دلایل اصلی بالا رفتن آمار طلاق همینه که این دو جنس همو نمیشناسن. البته گفتم یکی از دلایل. نه تمامش...
  مسئولین سرشونو کردن تو برف‌ و فکر میکنن از خدا هم غیور تر هستن.
  از واحد کنترل پیام ها درخواست میکنم پیام منو پخش کنید تا بحث به شکل صحیح انجام بشه.
  شاید هم من اشتباه میکنم. منو توجیح کنن دوستان.
  البته فکر نکنید من کلی دوست جنس مخالف دارم. نداشتم. ندارم. نخواهم داشت.

 • خدا گفت زود ازدواج کنید. دستور اسلام این است که دختران را به محض رسیدن به بلوغ شوهر دهید.
  اما شما ازدواج را بد و ناممکن می دانید در عوض دوستی دختر و پسر را تجویز می کنید!

  از همه بدتر دروغ گنده ای که گفتید علت طلاق ها ناشناخته بودن زن و مرد برای هم است!
  جهت اطلاع شما انسان مغرض اینکه در قدم که عروس و دامادها تا دم حجله هرگز هم را ندیده بودند طلاقی در کار نبئد. هنوز زن و شوهران کهنسال را می بینید که با همان روش ازد.اج کردند و هم را عاشقانه دوست دارند چون چشمشان به ناپاکی عادت نکرد و هرز نشد.
  در ع.ض برو آمار طلاق در کشورهای غربی و همین قشر سکولار مدرن ایران را نگاه کن. انها که همه سالها قبل از ازدواج دوستی داشته اند!

 • پری 99/2/21 ساعت 03:13

  سلاممم

 • !

 • .

 • !

 • @

 • ؟

 • علناً از فحشای خودشان حرف میزنند عجب دنیایی شده!!!

 • ؟

 • ؟

 • !

 • لیبرالیسم درفرهنگ و روابط اجتماعی.............
  طراحی لباس براساس هدونیسم ......
  روابط اجتماعی براساس ایندویژوالیسم.......
  اقتصاد لیبرالی ،کاپیتالیسم از آدام اسمیت تا فریدمن و نئو فریدمن ،کینز و نئوکینز؛
  براساس رِبا......
  سیاست ،براساس خدعه و نیرنگ و پروپاگاندا...
  نتیجه اش می شود فساد.....

 • بیش از بیست سال است که دوستان در جبهۀ نیروهای انقلاب، پرچم مبارزه با فساد رابرافراشته اند؛
  و امروز بحمدالله روند مبارزه با فساد اقتصادی به فرهنگ عمومی تبدیل شده است.
  البته تا رسیدن به این مرحله، هزینۀ بسیاری دادیم؛
  اکنون پرچم مبارزه با فساد سیاسی هم برافراشته شده که صدها بار دشوارتر از مبارزه با فساد اقتصادی است.
  ابعاد این فساد سیاسی چیست؟

 • ابعاد و قدمت بیست ساله‌ی این فساد سیاسی در جناح لیبرال و اصلاح‌طلب این است که طیف سیاسی مزبور از ۱۳۷۸ به این سو به تاکتیک رسانه‌ای «بازتابی» روی آورده است.
  تاکتیک بازتابی، شیوه‌ای است که یک حزب و جناح سیاسی هنگامی که در قدرت و در «پوزیسیون» است، هم‌زمان موضع «اپوزیسیون» می‌گیرد، اما برای این که در بازی سیاسی، از صحنه‌ی رقابت حذف نشود، حرف و سخن خود را از زبان رسانه‌های بیگانه، به ویژه از بیرون مرزها می‌زند تا مشمول قوانین نشود و ملزم به رعایت ملاحظات حقوقی داخلی نگردد.

 • جناح سیاسی لیبرال در درون جمهوری اسلامی، در بیست سال اخیر این تاکتیک را در چهار پرده اجرا کرده است:
  1- در سال ۱۳۷۸ و پس از فتنه‌ی کوی دانشگاه.

  در این سال، لیبرال‌ها تعدادی از عوامل و مهره‌های سوخته‌ی خود را از کشور خارج کردند و در آمریکا از طریق رسانه‌های ضد انقلاب، برای آن‌ها تریبون ایجاد کردند.
  این افراد اعزامی، اغلب روزنامه‌نگار بودند که جذب رادیوها و تلویزیون‌های ضد انقلاب و عمدتاً سلطنت‌طلب شدند.

 • پرده 2-در سال ۱۳۸۲ و با شکست لیبرال‌ها در شورای شهر و مجلس هفتم، موج دوم تاکتیک رسانه‌ای بازتابی اصلاح‌طلبان شروع شد که گروهی با ادعای عبور از خاتمی، رویه‌ی رادیکال در پیش گرفتند و از کشور خارج شده و در اروپا و آمریکا عملیات بازتابی رسانه‌ای خود را آغاز کردند.
  این گروه اعزامی دوم، عمدتاً وبلاگ‌نویس بودند و از ظرفیت فضای سایبر در وبلاگ‌نویسی علیه نظام و دفاع از اصلاح‌طلبان استفاده می‌کردند.

 • پرده سوم- در سال ۱۳۸۵ آمریکا این ظرفیت را در چنگ خود گرفت و با راه اندازی تلویزیون VOAفارسی یک تریبون جامع برای جناح لیبرال درون جمهوری اسلامی فراهم آورد و عملاً این‌ها را ذیل دیپلماسی عمومی وزارت خارجه آمریکا تعریف کرد.

  انگلیس هم از قافله عقب نماند و در سال ۱۳۸۷ تلویزیون بی‌بی‌سی فارسی را راه‌اندازی کرد و اصلاح‌طلبان ایرانی اروپای غربی را به کار گرفت.
  البته رادیو فردا و رادیو آزادی هم فعال شدند.

  در این مقطع بیش از ۲۰۰ نفر از عناصر فکری و سیاسی و رسانه‌ای و هنری جناح لیبرال جمهوری اسلامی، در رسانه‌های جدید التأسیس به سخن‌پراکنی علیه نظام و دفاع از اصلاح‌طلبان مشغول شدند.

 • وپرده چهارم- با شکست فتنه‌ی سال ۱۳۸۸ در مراسم ۹دی، لیبرال‌ها به سوی رسانه‌ی جدید رفتند و از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی برای مقاصد سیاسی خود بهره بردند؛
  ابتدا در توئیتر و فیس‌بوک، و بعداً به مرور در واتساپ و اینستاگرام و از همه مهم‌تر در تلگرام.
  به گونه‌ای که اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ تلویزیون VOA و BBC فارسی محمل رسانه‌ای اصلاح‌طلبان بود، در انتخابات ۱۳۹۲، ۱۳۹۴، ۱۳۹۶ این شبکه‌های اجتماعی و به ویژه در این اواخر، تلگرام بود که بسیار نقش‌آفرین بود.

 • * در این بیست سال از ۱۳۷۸ تا ۱۳۹۸ لیبرال‌ها در این چهار موج رسانه‌ای، با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ای در بیرون مرزها، به تخریب نظام جمهوری اسلامی و تقویت جناح اصلاح‌طلبان پرداخته و هم‌زمان از مواهب درون نظام هم بهره‌مند بوده‌اند.
  این رویه‌ی لیبرال‌ها، وجه مهمی از فساد سیاسی است که بخش کوچکی از آن، در قالب آمدنیوز جلوه می‌کند.
  جناح لیبرال در تعامل با این رسانه، و تغذیه‌ی آن از درون کشور، بیش از پانزده هزار پست تخریبی علیه نظام، رهبری، سپاه، قوه قضائیه و ... رفته است، بدون این که مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.

 • صفحه‌ها