عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • رحیم پور ازغدی

 • چگونه می توان توطئه ها و دسیسه های دشمنان را خنثی کرد؟
  ---
  اصرار بر ادامه ی سرکوب ارزش پول و قدرت خرید ملی بی تناسب با ثروتها و داراییهای ملی موجود و اصرار بر بی توجهی به اصل عدالت در بودجه بندی و تقسیم عادلانه و ضابطه مند ثروتها میان تامین نیازهای ضروری کشور و تامین آسان و ارزان نیازهای زندگی مردم ، خواسته یا ناخواسته ، تنگناها را برای ده ها میلیون از مردم بی بضاعت شدید تر می کند.
  بی تردید این گونه اصرار منجر به تشدید یاس و استیصال ملی و پیامدهای ناگوار آن و افزایش بد نامی و نفرت و ریزش پیوسته ی دوستان می گردد و حقیقت آن ریختن آب فراوان با دستان خود به آسیاب دشمن در کمین نشسته و خالی کردن زیر پای خود است.
  بی توجهی پیوسته به مشکلات فوق و احساس نکردن مردم به وجود راه بردهای علمی- عملی سازمان یافته آشکار با ثبات برای تحقق وعده های کاستن پیوسته از تنگناها که تنها با برنامه ریزیهای علمی ضابطه مند عادلانه در تقسیم ثروتهای ملی میان نیازهای کشور و نیازهای مردم تحقق می یابد ، نگرش منفی و مخرب ملی را به حاکمان افزایش می دهد.
  این بی توجهی دستان دشمنان را برای افزایش بهره وری از برنامه های مخرب خود فراخ باز نگه می دارد و از ادامه ی چنین رفتاری نزد حاکمان یک نوع خود تخریبی جاهلانه یا خود تخریبی با وجود قصد قبلی برداشت می شود.
  خنثی سازی توطئه ها و دسیسه های دشمنان تنها با به کار گیری راه بردهای علمی – عملی پیوسته و آشکار در برنامه های کلان مدیریت کشور در تقسیم عادلانه ی ثروتهای ملی و بردن اوضاع به سوی بهبودی محسوس با دوام ، با برنامه ریزی راهبردی و کوتاه مدت برای بهروه وری علمی از امکانات کلان موجود در کشور ، تحقق می یابد.

 • ?