استاد رائفی پور | گرانی بنزین، فساد و انتخابات


مردم هم این ها رو کنار هم میبینن دیگه.....


+ 
57

- 
4

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • حمید 98/10/14 ساعت 02:09

  سلام.آقای استاد رائفی پور درود برشما انشاالله. همیشه سلامت باشی و موفق.که حرف دل ادم میزنی.

 • ملاک شناخت ارزش دولتها چیست؟
  ---
  مردم هر کشوری بی تردید باید در مدیریت دولتها اهمیت حیاتی انکار ناپذیر ستون استوار وجود و بقا و دوام آن کشور را داشته باشند.
  دولتهای عدالت محور وطن دوست مردم شناس که برای حیات و بالندگی کشور خود و مستحکم تر کردن ستون بقا ودوام کشور ارزش قایلند همیشه با درک این اهمیت بی همتا برای تامین و تضمین آسان و ارزان همیشگی همه ی نیازهای زندگی و رفاه مردم خویش لحظه ای این اهمیت را از ذهن خود دور نمی کنند و از تلاش بی وقفه ی ضابطه مند سازمان یافته ی علمی و قانون مند برای تامین و تضمین عزتمندانه ی این نیازها و رفاه برای مردم خویش لحظه ای دریغ و درنگ نمی کنند.
  میزان شناخت ارزش و خوبی و نامطلوبی هر دولتی با حجم اهمیت بخشسی سازمان یافته ی علمی این دولت به نیازهای مشروع زندگی و رفاه مردم خویش درجه بندی می شود و درجه ی این میزان را با حجم تلاش دولتها برای تامین و تضمین این نیازها در بودجه بندی عادلانه ی کشور می توان شناخت.

 • نقش داراییهای و امکانات ملی و مدیریت این داراییهای و امکانات در قانون اساسی کشور
  ---
  کشوری می تواند زمینه ی استوار و مستحکم تزلزل ناپذیر زندگی سازمان یافته ی علمی سالم و بهینه را برای ملت خود پیوسته فراهم سازد که اصول قانون اساسی آن و قوانین فرعی برخاسته از این اصول نقش دارییها و امکانات ملی و تکالیف و وظایف دولت در مدیریت این دارایها و امکانات را برای رسیدگی عادلانه و ضابطه مند به همه ی نیازهای مادی بقا و شکوفایی کشور و همه ی نیازهای مادی و معنوی زندگی بهینه ی ملت بگونه ای سازمان یافته ی متکی بر اصول علمی تعیین کرده باشد و برای اجرای چنین امر حیاتی به پیگیری و نظارت بهینه ی لازم در همه ی زمینه های مدیریت کلان کشور بعنوان یک وظیفه ی ملی تخلف ناپذیر با فراهم سازی ساز و کارها و ابزارهای لازم این پیگیری و نظارت پیوسته اقدام کند.
  حکم عقل مدیریتی اقتضا می کند در اصول قانون اساسی و قوانین فرعی برخاسته از این اصول دید علمی راه بردی به مسائل تغییر و تحول در همه ی شرایط محیطی ، مکانی و زمانی ؛ محلی و منطقه ای و جهانی که بشر همیشه با آنها برخورد دارد و در گیر است و اصول رفتار مطابق با این دید علمی برای تشخیص و شناخت و تعیین چگونگی بر خورد بهینه ی سازمان یافته ی مدیریت کشور با این شرایط مطابق با منافع ملی مشروع در برنامه ریزیهای کلان کشوری فراهم باشد.
  اصول قانون اساسی کشور و قوانین فرعی برخاسته از این اصول باید برای همیشه فراهم بودن زندگی سالم و بهینه را برای ملت و فراهم سازی نیازهای پویایی مثبت و سازنده و شکوفایی کشور را با روشهای علمی کار آمد سازمان یافته تامین و تضمین نمایند.

 • سال۹۶ حدس زده بود بنزین میشه ۱۵۰۰.دمت گرم خداییش

 • باز که داری مردم و معترض رو فقط خودت و خودیات میبینی که فقط به فکر اقتصاد و بهتر جلوه دادن حزب تونید
  مردم فقط به فساد و ضع اقتصاد معترض نیستن
  به فاسدینی که کارشون انتصاب فاسدان هست هم معترضن
  به سیاست داخلی و خارجی هم معترضن
  به ناعدالتی و تبعیض عقیدنی و قومی و منطقه ای هم معترضن
  گروهی هم به اسارت در دین و سرکوب آزادی
  و حقوق بشر معترضن

 • البته گروههای آخر فقط منتظر هستند تا مردمی که صرفا به اقتصاد اعتراض دارند به خیابان بیایند تا خود را قاطی آنها کنند و همه را به اسم خود بزنند.
  رفتار واقعی کفتارهای مرده خور

 • گروهی هم که تا آخر تو خیابون میمونن
  هم همون گروه آخری هستن
  گروه اول و دوم که با یه سرکوب و یا باج موقت دمشون رو میزارن رو کولشون میرن