با این صحبت های رهبری انگار در آینده خبرهایی هست


‏اول گفتند در دفاع سخت و نیمه‌سخت غافلگیر نشوید، بعد هم توصیه اکید به استفاده از تجربه "کمیته‌های انقلاب" کردند
سپس هم گفتند که "‎#بسیج در همه‌ی محلّه‌های کشور، راهبرد و تاکتیکِ آماده داشته باشد"
قدری درباره کارکردهای "کمیته" تحقیق کنید؛ انگار در آینده خبرهایی هست...


+ 
25

- 
1
ارسال در 1398/9/13 ساعت 10:02 2019-12-4 10:02:54
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • وظیفه ی وزارت امور خارجه ی ج.ا.ا چیست؟
  ---
  بزرگ ترین وظیفه وزارت امور خارجه ج.ا.ا این است که کا گزران آن پیوسته و بی وقفه اقدام ضد بشر و استعماری آمریکا را در به کار گیری قدرت پول خود ، که جنبه گردش و داد ستد جهانی پیدا کرده ، و علیه کشورهای مستقل و ملتهای آزاده جهان با زیر پا گذاشتن همه حقوق انسانی و عرف انسانی این قدرت را به کار می برد ، بلحاظ حقوق انسانی بین الملل و عرف انسانی جهان زیر سئوال ببرند.
  وزارت امور خارجه ج.ا.ا باید خود را همیشه موظف بداند با بسیج کردن کشورهای مستقل جهان در همه ی محافل بین المللی و جهانی و در همه ی مناسبتها محکومیت و از بین بردن این روش ضد بشری و استعماری آمریکار را خواستار شود .
  این وزارتخانه ی کلیدی که یکی از مهم ترین نهادهای نظام عدالت محور اسلامی است و جهان عرصه اساسی فعالیت آن است باید پیوسته و با تحمل سختیها و با کمال برد باری و شکیبایی که مؤمنان راستین خدا پرست در دفاع از حقوق مشروع بشر از آن برخوردارند این روش ضد بشری و سایر روشهای جنایت بار آمریکا را با کمک مسلمات حقوق انسانی بین الملل و عرف انسانی جهانی رسوا سازد و با منطق حقوق و عرف انسانی همیشه خواستار نابودی روشهای انسان ستیز آمریکا و هم پیمانان و اقمار و دست نشاندگان آمریکا شود .

 • اوخ اوخ
  بنظر میاد بازی داره خطرناک میشه
  من که رفتم دلار بخرم

 • من بسیجی نبوده ام اما یقین دارم بزودی در کشور باید یک انقلاب دیگر رخ دهد به رهبری سید علی ، من از هم اکنون حاضرم و آماده . حیف شد در انقلاب و جنگ فقط نگاه کردم اکنون فرصتیست برای من و امثال من که برای آخرت در خدمت سید علی باشم و جان به جان آفرین تسلیم کنم انشاالله

 • کار بسیج با کمیته ها فرق دارد. باید کمیته ها را مجددا احیا کرد.