وعده ای نزدیک است منتظران


نماهنگ وعده با صدای امیرحقیقت


+ 
17

- 
0
ارسال در 1398/10/25 ساعت 07:52 2020-1-15 07:52:04
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 98/11/13 ساعت 17:25

  صدا و سیمای ملی باید پاسخ دهد
  ---
  آیا هیچ دلسوز دین داری پیدا می شود که از صدا و سیمای ملی بپرسد ملاک و معیارهای علمی شما برای تجویز پخش برنامه های تبلیغ و آموزش دین از کدام منابع علمی بی خدشه ی دین و مذهب سرچشمه می گیرند و دلیل علمی و قرآنی شما برای اثبات انکار ناپذیر این بی خدشگی چیست؟؟؟!!!
  صدا و سیمای ملی ملزم است به ملت پاسخ دهد مجوز اصرار خود بر نشر پیوسته ی من در آوردیها و اعتقادات گمراه کننده ی بی پایه عوام پسند بنام دین و مذهب را از کدام یک از منابع اصیل دین و مذهب و با فتوای کدام مرجع علمی دین و مذهب به دست آورده است؟؟؟!!!
  آیا در عرف متدینان ، ارزشی از دین خداوند و مذهب قرآنی اصیل اهل بیت پیامبر بالا تر و والاتر و حیاتی تر وجود دارد که صدا و سیما بی پروا با چشم بستن به همه حقایق دین داری قرآنی و عقلی با تکیه به من در آوردیهای مردمی بی پایه به تبلیغ و آموزش دین و مذهب می پردازد؟؟؟!!!
  شاید می شد اصرار صدا و سیمای ملی بر رویه ی کنونی رایج خود در آموزش و تبلیغ انحرافی دین و مذهب در زمان طاغوتان بی دین را نا دیده گرفت ؛ أما ادامه ی این رویه ی دین زدای بی بند و بار فاقد هرگونه ضابطه ی علمی و قرآنی را در سایه نظام اسلامی چگونه می توان برتافت و برآن سکوت کرد و هیچ اعتراضی را بر آن ابراز ننمود؟؟؟!!!