چه كنیم هنگام مرگ غافلگیر نشیم


سخنران: حجت الاسلام مسعود عالی


+ 
48

- 
1
ارسال در 1398/10/25 ساعت 09:30 2020-1-15 09:30:03
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 98/11/25 ساعت 11:52

  کمک کند.

 • مهمان 98/11/24 ساعت 12:51

  وظیفه ی مذاهب منسوب به دین خدا چیست؟
  ---
  مذاهب دینی در آیین و دین مبین اسلام با رهنمود گرفتن از حکم آشکار خداوند در قرآن کریم:«... فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ»﴿ آیه ۱۲۲ سوره توبه ﴾ به حفظ و نگهداری و بیان جزئیات احکام و اعتقادات قرآن کریم موظف گردیده اند.
  خداوند در قرآن کریم نیز مذاهب اسلامی را برای مصون و پاک ماندن از تحریف و کج روی در دین مکلف کرده در باور و پیروی از احکام و اعتقادات قرآن کریم از راه و روش و سنت پیامبر اکرم (ص) پیروی و تأسی کنند:« َقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِمَنْ كَانَ يَرْجُو اللَّهَ وَالْيَوْمَ الْآخِرَ وَذَكَرَ اللَّهَ كَثِيرًا»﴿ آیه ۲۱ سوره أحزاب ﴾.
  با تدبر و تأمل در همه ی آیات قرآنی که در خطاب به شخص پیامبر ؛ آن حضرت را با یکی از مشتقات زبانی لفظ « اتباع » یعنی پیروی فرا می خوانند به این نتیجه می رسیم که حضرت ختمی مرتبت به فرا تر رفتن از احکام و اعتقادات وحی الهی مجاز نبوده است: « وَلَوْ تَقَوَّلَ عَلَيْنَا بَعْضَ الْأَقَاوِيلِ...»﴿آیات ۴۴ تا ۴۷ سوره حاقه﴾ و به پیروی بی فزونی و کاستی از احکام و اعتقادات قرآن موظف گردیده است.
  بنا بر آن چه در بالا توضیح داده شد ؛ صاحبان مذاهب در پیروی و تأسی از پیامبر که أمین وحی الهی قرآن کریم بوده ؛ هرگز حق فرا تر رفتن از احکام و اعتقادات قرآن را نداشته و اجازه نداشته اند به ابتکار احکام و اعتقادات جدید برای دین الهی بپردازند.
  این توضیح ما را به این اصل رهنمون می سازد که ائمه ی اطهار از خاندان پیامبر با پایبندی به وحی الهی هرگز به افزودون احکام و اعتقادات جدید یا متضاد و متعارض با احکام و اعتقادات قرآن کریم از جانب خود اقدام ننموده اند.
  هر چه بر خلاف این اصل در تضاد و تعارض با احکام و اعتقادات قرآن به این بندگان مقرب والا مقام نسبت داده شده است جعل و تزویر دروغ و باطل و دور افتادنی است و این بندگان مقرب خدا بحکم قرآن از آن بیزارند.
  بندگان مقرب خدا عموما در عرصه ی قیامت بهنگام رویا رویی با جعالان دروغ گوی تزویر گر ؛ از این افزوده ها و از صاحبان و پیروان افزوده های جعلی دروغ که با وحی الهی در تضاد و تعارض بوده اند اثبات بیزاری خواهند کرد.:«إِذْ تَبَرَّأَ الَّذِينَ اتُّبِعُوا مِنَ الَّذِينَ اتَّبَعُوا وَرَأَوُا الْعَذَابَ وَتَقَطَّعَتْ بِهِمُ الْأَسْبَابُ»﴿آیه ۱۶۶ سوره بقره﴾.
  خداوند حساب گر حساب رس در آیات محکم و مفصل عدیده ای در قرآن کریم از جمله در هشدارهای این کتاب هدایت آسمانی ، آشکار ساخته است که جعالان و دروغ گویان را به سزای دروغهای ننگینی که به بندگان مقرب در دنیا بسته اند خواهد رساند.
  پیروان دین مبین اسلام برای مصون ماندن از گرفتار شدن به احادیث و روایات جعلی که ظالمانه به ائمه از اهل بیت پیامبر و سایر بندگان مقرب خدا نسبت داده می شوند باید برای همیشه خود را با حد و مرزها و بایدها و نبایدهای شناختهای فرهنگ اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی آشنا و آگاه م مسلح سازند تا از افتادن در دام جعالان دروغگوی دین فروش و مذهب فروش در امان بمانند.

 • مهمان 98/11/23 ساعت 12:08

  هر قومی که نتواند سره از ناسره ی دین و مذهب را باقرآن و عقل تشخیص دهد نه خدا را شناخته و نه دین و نه مذهب را.
  این قوم با داشتن قرآن در خانه و داشتن عقل در سر و بهره نجستن از این ارزشهای الهی تمام نیکی کاریهای عمر خود را با انبوهی از بافته های بی پایه ی اثبات ناپذیر ذهن بشری ناقص خود و امثال خویش ، بنا بحکم خداوند در قرآن ، به تباهی سپرده است.
  شگفتا که بشر در کارهای مادی خود در شناخت سره از ناسره ی آنچه که باید انجام دهد و آنچه را که نباید بکند برای عقل ارزش می شناسد ؛ أما و قتی که به شناخت دین خدا می رسد عقل خود را تاقچه بالا می گذارد.
  شما را به خدا قسم اگر به رفتارهای من در آوردی خویش بنام دین و مذهب با دلیل بی خدشه ی قطعی اطمینان دارید فقط یک آیه ی محکم و مفصل از قرآن و یک دلیل عقلی انکار ناپذیر بیاورید که آلوده و بدنام کردن بزرگان دین با من در آوردیها و خرافات را بتواند برای شما آشکارا تجویز کند.

 • مهمان 98/11/20 ساعت 10:26

  سره از ناسره ی اعتقادهای منسوب به دین و مذهب چگونه شناخته می شود؟
  ---
  اعتقادهایی که با نقد متزلل می شوند هرگز نمی توانند با حقایق انکار ناپذیر دین خدا و مذهب اصیل اهل بیت پیامبر رشته ی خویشاوندی داشته باشند و هیچ ارزش معنوی ندارند.
  تردیدی نیست که خاستگاه چنین اعتقادهایی ذهن محدود و قاصر و ناتوان بشر است.
  نباید تردید کرد نسبت چنین اعتقادهایی ، که فاقد هرگونه حجیت آشکار انکار ناپذیر اند ، به خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت نسبت جعل و دروغ و تزویر است.
  تنها اعتقادی را می توان دینی و مذهبی و حجت الهی نامید که عین حقیقت آشکار و سرشت نشین و انکار ناپذیر باشد.
  خداوند هرگز دین داران را برای انکار اعتقادهایی که فاقد حجیت عقلی هستند محاسبه و مؤاخذه نخواهد کرد ؛ بلکه گرایش و پایبندی به چنین اعتقادهایی بنام دین داری و مذهب داری بعلت بطلان آشکار آنها بحکم قرآن گناه است و مجازات دارد.
  از نوشته ی فوق در می یابیم که گزینش هر اعتقادی بنام دین و مذهب بدون تحقیق و تفحص برای اثبات حجیت انکار ناپذیر آن گزینش باطل و نزد خداوند قابل مؤاخذه و مجازات است.
  اعتقادهای قرآنی دین که از جانب خداوند آگاه به همه ی حقایق جهان هستی به بشر ابلاغ گردیده اند همگی از حجیت عقلی سرشت نشین انکار ناپذیر بر خوردار اند .
  برخی از گذاره های قرآنی در باره جهان محسوس که کشف حقایقی از آنها به توان محدود بشر واگذار گردیده حکایت از ظواهر آشکار آنها در اعضای حسی بشر دارند و آشکار است که بعنوان اعتقاد مطرح نگردیده و هیچ ربطی به حقایق این ظواهر ندارند که بتوان با احتمال کشف این حقایق با دانش مکتسب محدود بشر بطلان گذاره های قرآنی را اثبات کرد ؛ بطور مثال گذاره ی قرآنی : « وَلَقَدْ زَيَّنَّا السَّمَاءَ الدُّنْيَا بِمَصَابِيحَ ... » ﴿ آیه ۵ سوره ملک ﴾ که از ظاهر آشکار موجودات این گذاره در چشمان بشر حکایت می کند و به حقایق کشف نشده ی این موجودات ربطی ندارد.
  این نوشته در حد توان از حقایق آشکار قرآنی برداشت گردیده و بدیهی است که توان محدود صاحب نوشته ؛ آن را از نقد دانشمندان دین شناس و دانشمندان شناختهای دیگر بی نیاز نمی کند.

 • مهمان 98/11/20 ساعت 01:42

  ooo

 • مهمان 98/11/19 ساعت 17:57

  آیا به بد ترین تحریفها و بهره جوییها از حدیث شریف ثقلین خرد مندانه اندیشیدایم؟
  ---
  -- اگر دین داری و مذهب داری برای ما نوع بشر ارزشهای حیاتی و سرنوشت ساز جایگزین ناپذیر اند
  -- و میخواهیم در دین و مذهب به بد ترین تحریفها و بد ترین بهره جوییها از حدیث شریف ثقلین که توسط زمره ی حرام خور دین فروشان از خدا بی خبر برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی خود در تفسیر وارونه ی قرآن ستیز و خرد گریز این حدیث ظالمانه بنام اهل بیت مظلوم پیامبر برای بدنام کردن این خاندان مطهر مقرب خدا انجام گرفته اند آگاه شویم
  -- باید با لبیک گویی به تاکید خداوند دانای مطلق در قرآن کریم:« نَحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ وَمَا أَنْتَ عَلَيْهِمْ بِجَبَّارٍ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَنْ يَخَافُ وَعِيدِ » ﴿ آیه ۴۵ سوره ق ﴾ و با خرد گرایی
  -- و به دور از هرگونه غلو و افراط و تفریط و تعصب خرد ستیز به حد و مرزها و بایدها و نبایدهای آشکار سرشت نشین شناختهای فرهنگ اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی و هشدارهای رسا و گویای این کتاب آسمانی هدایت در این زمینه رجوع کنیم
  -- و در این ملاکها و معیارهای الهی دین داری و مذهب دارای همیشه با تعقل و تدبر بیاندیشیم
  -- تا بتوانیم دین داری و مذهب داری خود را مطابق این ملاکها و معیارهای الهی ، خدا پسندانه تصحیح کنیم و رضای خدواند را بنفع خود جلب نماییم
  -- و بتوانیم به آثار نویدهای بی مانندی که خداوند یکتای منان و دانای مطلق در قرآن داده است در دنیا و آخرت خود برسیم.
  -- این نوشته فقط فراخوانی ضروری و دلسوزانه به دین داران مذهبی خدا جوی برای تفکر و تدبر در روش دین داری و مذهب داری خود برای سازمان دهی خدا پسندانه ی این ارزشهای الهی در زندگی است و خدا می داند که هیچ بهره جویی شخصی و گروهی دنیوی در آن پیگیری و دنبال نمی شود.

 • مهمان 98/11/19 ساعت 17:55

  خداوند دین داری و مذهب داری را چگونه از ما خواسته است؟
  ---
  خداوند در قرآن کریم دین داران مذهبی را که بی هیچگونه تدبر و تأمل خرد گرا و بدون هیچکونه نقد و تجزیه و تحلیل عقلی – علمی بر روشنگریهای قرآنی و عقلی چشم می پوشانند و این روشنگریها را نادیده می گیرند یا حذف می کنند و دور می اندازند زیان کار ترینان نامیده است.
  این گروه که غالبا در جوامع بشری اکثریت را تشکیل می دهند و بر خلاف خواست خداوند دانای مطلق ، که بشر را در قرآن به تدبر و تعقل و تفکر و تأمل در دین داری و مذهب داری و در برگزیدن اعتقادات بنام دین و مذهب فراخوانده است ، با خطا و کج روی و انحراف دین داری و مذهب داری می کنند بعنوان زیان کار ترین گروه نامیده شده اند.
  خداوند در قرآن تاکید می کند این زیان کار ترینان بعلت روش نا درست خود در اعتقاد گزینی بنام دین و مذهب که با شناختهای قرآن و اصول استدلال عقلی در تضاد آشکار است تمام تلاش خود را در زمینه های دین داری و مذهب داری به تباهی می سپارند و خود را در معرض مجازات و عذاب الهی نابخشودنی ابدی روز قیامت که در آن هیچ فرصت جبران نیست قرار می دهند:« قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا . أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا . ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آيَاتِي وَرُسُلِي هُزُوًا » ﴿ آیات ۱۰۳- ۱۰۶ سوره کهف﴾.
  دوران وجود مقدس نظام اسلامی در ایران بهترین فرصت خدا داده ای است برای انجام وظیفه پیامبر گونه ی تصحیح و زدایش انحرافات و کج رویها و گمراهیهای دینی و مذهبی که اگر این فرصت بی حاصل در زمینه ی تصحیح از دست برود نمی توان به فراهم بودن عاقبت نیک در قیامت اطمینان یافت.
  دین شناسان وفا دار به دین اصیل خداوند و مذهب قرآنی اهل بیت پیامبر در انجام وظیفه ی تصحیح گمراهیهای دینی و مذهبی هر تلاش عالمانه ای را محض رضای خدا می باید بی دریغ و بی درنگ در این زمینه مبذول دارند تا خداوند در رفع همه ی مشکلات سختی که فرا رو داریم مطابق با وعده های راستین نوید بخش خود به ما کمک کند.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و رجعت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری

 • مهمان 98/11/19 ساعت 17:54

  خبر

 • مهمان 98/11/18 ساعت 14:11

  بحث خدا پسندانه پیرامون حقایق دین و مذهب چگونه باید انجام گیرد؟
  ---
  حاشا که دین اصیل خداوند و مذهب قرانی اهل بیت مطهر پیامبر توصیه کرده باشند ، بحث پیرامون آنچه که یقینا در احکام و اعتقادات دین و مذهب حقایق الهی هستند و بحث در آنچه که احتمال می رود در این ارزشها غیر از حقایق الهی باشند و به دین و مذهب نفوذ کرده اند ، پیروان در بحث با تبعیت از خواسته های شیطان پلید تفرقه گر با خرد گریزی و تعصب حق ستیز و با فحش و ناسزا گویی و تهمت و بهتان و افترا علیه هم دیگدر به سراغ هم بروند و با این رویه ی شیطانی دشمن آفرین خداوند را به خشم در آورند.

 • مهمان 98/11/18 ساعت 11:37

  لازمه های سخن در باره احکام و اعتقادات دین و مذهب چیستند؟
  ---
  هر سخنی بنام دین و مذهب در زمینه ی احکام و اعتقادات اگر به آیات محکم و مفصل حد و مرزها و بایدها و نبایدهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی که در حقیقت قانون اساسی دین مبین اسلام را تشکیل می دهند مستند نباشد و برای اثبات مسائل خود اصول استدلال منطقی - عقلی را به کار نبرده باشد چنین سخنی فاقد ارزش دینی و مذهبی و فاقد پایه های مستحکم اثبات عقلی است.
  نشر هرسخنی بنام دین و مذهب بی توجه به ملاکهای قرآنی و عقلی که در پارگراف بالا یاد آوری شده اند بنا به حد و مرزهاس شناختهای قرآنی و هشدارهای فراوان قرآن ، که چگونگی درستی و نادرستی دین داری و مذهب داری را مشخص و آشکار ساخته اند ، گمراهی آفرین و دخالت بیجا در دین خدا و مذهب قرآنی اصیل اهل بیت پیامبر و گناه کبیره ی نابخشودنی است.
  سخن از احکام و اعتقادات دین و مذهب با بی توجهی به ملاکها و معیارهای فوق انسان را با خواست خود به ترویج گمراهی دین داران و به گناهان کبیره ی دخالت در امور منحصر به خداوند گرفتار می کند و در قیامت امکان جبران برای صاحب سخن وجود نخواهد داشت.
  مهمترین لازمه های سخن در باره احکام و اعتقادات دین و مذهب آگاهی کامل به حد و مرزها و بایدها و نبایدهای شناختهای دین داری و مذهب داری قرآنی و آگاهی کامل به چگونگی به کار گیری درست اصول استدلال عقلی است.

 • عُمَری ملعون کوردل لجوج

 • مهمان 98/11/14 ساعت 12:47

  آیا بازده مفید و مثبت و سازنده ی فعالیتهای دینی و مذهبی را ارزیابی کرده ایم؟
  ---
  بسیار شایسته و خدا پسندانه بلکه یک وظیفه ی دینی و ملی حیاتی است که نهادهای رسمی و غیر رسمی متولی تبلیغ و آموزش دین و مذهب که در سایه نظام حکومتی دین محور فعالیت می کنند پدیده ی بی طرفدار ماندن موضوعات و مقالات دینی و مذهبی در رسانه ها و همچنان نظرات روشنگر قرآنی و عقلی که پیرامون این مقالات به رسانه ها ارسال می گردند را به موشکافی و تجزیه و تحلیل و آمار گیری علمی بگذارند تا میزآن تاثیر گذاری حقیقی خود در جامعه را بگونه ای علمی به دست بیاوردند و با آمار و ارقام و نتایج تحلیل علمی به دست آمده تناسب حجم مبالغ و داراییهای روز مره ای که این نهادها در کار خود از بیت المال و داراییهای مردم هزینه می کنند با نوع بازده این کارها در جامعه مشخص گردد و مشروعیت و معقولیت این هزینه سازیها برای آنان محرز شود و فردای قیامت در محضر خداوند مقصر و گنه کار شناخته نشوند و در همین دنیا عالمانه به جبران کاستیها و تصحیح خطاها در زمینه های مختلف کار خود بپردازند چون در قیامت فرصت هیچ جبرانی و جود نخواهد داشت.
  « وَمَا تَكُونُ فِي شَأْنٍ وَمَا تَتْلُو مِنْهُ مِنْ قُرْآنٍ وَلَا تَعْمَلُونَ مِنْ عَمَلٍ إِلَّا كُنَّا عَلَيْكُمْ شُهُودًا إِذْ تُفِيضُونَ فِيهِ وَمَا يَعْزُبُ عَنْ رَبِّكَ مِنْ مِثْقَالِ ذَرَّةٍ فِي الْأَرْضِ وَلَا فِي السَّمَاءِ وَلَا أَصْغَرَ مِنْ ذَلِكَ وَلَا أَكْبَرَ إِلَّا فِي كِتَابٍ مُبِينٍ»﴿آیه ۶۱ سوره یونس﴾ و همچنان:« وَقَالَ الَّذِينَ كَفَرُوا لَا تَأْتِينَا السَّاعَةُ قُلْ بَلَى وَرَبِّي لَتَأْتِيَنَّكُمْ عَالِمِ الْغَيْبِ لَا يَعْزُبُ عَنْهُ مِثْقَالُ ذَرَّةٍ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ وَلَا أَصْغَرُ مِنْ ذَلِكَ وَلَا أَكْبَرُ إِلَّا فِي كِتَابٍ مُبِينٍ » ﴿ آیه ۳ سوره سبأ ﴾.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و رجعت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری

 • مهمان 98/11/18 ساعت 12:53

  آهای دجال دروغ گوی پلید که نام شریف ایران و ایرانی را با کثافتهای فتنه بر انگیز نوشته های خود آلوده کرده ای!!! دانشمندان قرآن شناس همه ی سوء استفاده های کلان توی دغل باز از آیات مجمل قرآن را که برای ترویج فتنه گریها و تفکرات پلیدت با نیرنگ و جعلیات متضاد با قرآن و عقل به کار می بری نیک شناخته اند و فریب تو را نخواهند خورد.
  توی دغل باز فتنه گر تنها شاید بتوانی بیچارگان پاک دل نا آگاه را با ترهات جعلی کاسبی حرام خود مؤقتا فریب دهی که آنان نیز با یاری خداوند و همت مؤمنان بزودی به حقیقت مزورانه این ترهات آگاه خواهند شد و پی خواهند برد و ترفندهای توی درغ گو رسوا خواهند شد.

 • چرا اینقدر خودت رو جر و واجر میکنی ، تو هم اگه کسی قبولت داره سخن رانی کن ،

 • مهمان 98/11/14 ساعت 10:49

  عمری لجوج دروغگوی پر ادّعا

 • مهمان 98/11/14 ساعت 10:28

  ناتوانی در تشخیص سره از ناسره ی اعتقادات منسوب به دین و مذهب تکلیف زدا نیست
  ---
  با اذعان به معقول و منطقی بودن این اصل حقوقی متعارف جهان که جهل به قانون نسبت به ضرورت پایبندی به قوانین تکلیف زدا نیست اجرای این اصل در زمینه ی ضرورت پایبندی به احکام یقینی شرع مبین دین الهی ، باتوجه به برتری آشکار شرع خدا بر قانون بشر ، اولویت اول را نزد متدینان باید داشته باشد.
  اگر انسان متدین در اوج انفجار اطلاعات زمان حاضر فرق میان اعتقادات من در آوردی منسوب به دین و مذهب را از اعتقادات اصیل دین و مذهب نتواند تشخیص بدهد و بی تحقیق و تفحص بر پیروی از هر اعتقادی بنام دین و مذهب اصرار ورزد مطابق حکم قرآن و قانون و عرف دین داری و مذهب داری او هیچ ارزشی ندارند و با چنین وضعی دین داری و مذهب داری او بعنوان تخلف شرعی و قانونی از تکالیف شرع قلمداد می شود و او به تحمل مجازات مناسب نوع تخلف خود و آثار منفی آن در طول مدت تخلف ناگزیر خواهد شد.
  شرع و قانون برای تامین و تضمین منافع مشروع یا پسندیده ی عرفی معقول افراد و جوامع بشری تعیین شده اند و بدیهی است که هر تخلف از احکام شرع و قانون بتناسب آثار سوء آن بر فرد و جامعه مجازات خود را داشته باشد.
  « قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا . أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا . ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آيَاتِي وَرُسُلِي هُزُوًا » ﴿ آیات ۱۰۳-۱۰۶ سوره کهف ﴾.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و رجعت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری
  ---
  امیدواریم که خداوند توی عُمَری را اگر آدم بشو نیستی، تو را با عمرخطاب محشور کند و ما شیعیان مسلمان را هم بفضل و رحمتش بخشد و با امام زمانمان محمّد ابن الحسن عسگری محشور کند
  إن شآء الله العزیز الحکیم

 • مهمان 98/11/18 ساعت 12:54

  آهای دجال دروغ گوی پلید که نام شریف ایران و ایرانی را با کثافتهای فتنه بر انگیز نوشته های خود آلوده کرده ای!!! دانشمندان قرآن شناس همه ی سوء استفاده های کلان توی دغل باز از آیات مجمل قرآن را که برای ترویج فتنه گریها و تفکرات پلیدت با نیرنگ و جعلیات متضاد با قرآن و عقل به کار می بری نیک شناخته اند و فریب تو را نخواهند خورد.
  توی دغل باز فتنه گر تنها شاید بتوانی بیچارگان پاک دل نا آگاه را با ترهات جعلی کاسبی حرام خود مؤقتا فریب دهی که آنان نیز با یاری خداوند و همت مؤمنان بزودی به حقیقت مزورانه این ترهات آگاه خواهند شد و پی خواهند برد و ترفندهای توی درغ گو رسوا خواهند شد.

 • مهمان 98/11/13 ساعت 12:23

  پرداختن به جزئیات ضد و نقیض سرگذشت زندگی شخصی بزرگان دین ، خدا پسندانه نیست
  ---
  قرآن کریم که سخن خداوند یکتا و دانای مطلق آگاه به همه ی نهانها و آشکارهای جهان است در بیان سرگذشت پیامبران و بستگان پارسای آنان و سایر بندگان مقرب از داستان سرایی مفصل و تبلیغ مطول برای زندگی شخصی این بزرگان خود داری کرده و فقط کوتاه به مواردی اکتفا کرده که بشر دین جو می تواند از این سرگذشت درس عبرت برای دین داری و مذهب داری خود بیاموزد:« لَقَدْ كَانَ فِي قَصَصِهِمْ عِبْرَةٌ لِأُولِي الْأَلْبَابِ مَا كَانَ حَدِيثًا يُفْتَرَى وَلَكِنْ تَصْدِيقَ الَّذِي بَيْنَ يَدَيْهِ وَتَفْصِيلَ كُلِّ شَيْءٍ وَهُدًى وَرَحْمَةً لِقَوْمٍ يُؤْمِنُونَ » ﴿ آیه ۱۱۱ سوره یوسف﴾.
  قرآن کریم بشر را که دست رسی بی خدشه به نهانها و آشکارهای سرگذشت مذکور هرگز نمی تواند داشته باشد از پرداختن به این سرگذشت ، که بعلت آمیخته شدن به آگاهیهای ناقص و غلط در جزئیات موجبات اختلاف میان مذاهب مختلف پیروان کیشهای الهی را فراهم ساخته و به وحدت خدا پسندانه ی ضروری آنان آسیب رسانده و آنان را در مقابل دشمنان دین خدا تضعیف کرده است ، برای حفظ این وحدت منع کرده است: « تِلْكَ أُمَّةٌ قَدْ خَلَتْ لَهَا مَا كَسَبَتْ وَلَكُمْ مَا كَسَبْتُمْ وَلَا تُسْأَلُونَ عَمَّا كَانُوا يَعْمَلُونَ » ﴿ آیه ۱۳۴ سوره بقره ﴾ ، و همچنان: « وَقَالُوا لَنْ يَدْخُلَ الْجَنَّةَ إِلَّا مَنْ كَانَ هُودًا أَوْ نَصَارَى تِلْكَ أَمَانِيُّهُمْ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ » ﴿ آیه ۱۱۱ سوره بقره ﴾ ، و همچنان: « إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُمْ بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ » ﴿ آیه ۱۵۹ سوره أنعام ﴾ ، همچنان: «... وَلَا تَكُونُوا مِنَ الْمُشْرِكِينَ . مِنَ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا كُلُّ حِزْبٍ بِمَا لَدَيْهِمْ فَرِحُونَ ﴿ آیات ۳۱ و ۳۲ سوره روم ﴾ ، و همچنان: « قُلْ هُوَ الْقَادِرُ عَلَى أَنْ يَبْعَثَ عَلَيْكُمْ عَذَابًا مِنْ فَوْقِكُمْ أَوْ مِنْ تَحْتِ أَرْجُلِكُمْ أَوْ يَلْبِسَكُمْ شِيَعًا وَيُذِيقَ بَعْضَكُمْ بَأْسَ بَعْضٍ انْظُرْ كَيْفَ نُصَرِّفُ الْآيَاتِ لَعَلَّهُمْ يَفْقَهُونَ » ﴿ آیه ۶۵ سوره أنعام ﴾.
  تاریخ از بدو ظهور بشر از فرزندان آدم روی این زمین تاکنون گواه صادقی است از وحدت شکنی میان پیروان مذاهب مختلف کیشهای الهی و بروز اختلافهای خانمان بر افکن میان این مذاهب بعلت پرداختن به جزئیات جریانهای ضد و نقیض در زمینه ی سرگذشت پیامبران و بزرگان دین .
  این اختلافهای خرد گریز هیچ بازده مثبت وسازنده ای برای جوامع بشری نداشته بلکه هموراه سوژه ی بد ترین سوء استفاده های کلان دشمنان این کیشها نیز قرار گرفته اند.
  این اختلافهای شیطان پسند همیشه به راه اندازی درگیری و کشتار و ویرانگری و نابودی میان این مذاهب بنفع دشمنان دین خدا و طاغوتان و بنفع دین فروشان از خدا بی خبر برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی و فریب انبوه دین داران و تحمیل زیانهای کلان مادی و معنوی جبران ناپذیر تمام شده اند.
  وفا داران دین خدا و مذهب قرآنی اهل بیت پیامبر در سایه نظام اسلامی که ندای وحدت مسلمانان در جهان را طنین انداز ساخته است باید برای از بین بردن عوامل تفرقه از میان امت اسلامی و در راستای تقویت و استوار سازی پایه های وحدت این امت مرحومه همه ی تلاشهای خدا پسندانه ی خود را بسیج کنند و در راه سربلندی اسلام انسان ساز سعادت آفرین در جهان هزینه نمایند.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری
  ---
  امیدواریم که خداوند توی عُمَری را اگر آدم بشو نیستی، تو را با عمرخطاب محشور کند و ما شیعیان مسلمان را هم بفضل و رحمتش بخشد و با امام زمانمان محمّد ابن الحسن عسگری محشور کند
  إن شآء الله العزیز الحکیم

 • مهمان 98/11/18 ساعت 12:55

  آهای دجال دروغ گوی پلید که نام شریف ایران و ایرانی را با کثافتهای فتنه بر انگیز نوشته های خود آلوده کرده ای!!! دانشمندان قرآن شناس همه ی سوء استفاده های کلان توی دغل باز از آیات مجمل قرآن را که برای ترویج فتنه گریها و تفکرات پلیدت با نیرنگ و جعلیات متضاد با قرآن و عقل به کار می بری نیک شناخته اند و فریب تو را نخواهند خورد.
  توی دغل باز فتنه گر تنها شاید بتوانی بیچارگان پاک دل نا آگاه را با ترهات جعلی کاسبی حرام خود مؤقتا فریب دهی که آنان نیز با یاری خداوند و همت مؤمنان بزودی به حقیقت مزورانه این ترهات آگاه خواهند شد و پی خواهند برد و ترفندهای توی درغ گو رسوا خواهند شد.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و رجعت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری

 • مهمان 98/11/13 ساعت 09:57

  الحمدللّه الّذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمومنین علی ابن ابیطالب و الائمة المعصومین(علیهم السلام)

 • مهمان 98/11/12 ساعت 22:41

  لعنت خداوند عزیز بر دروغگویان عُمَری که خودشان را شیعه جا میزنند

 • مهمان 98/11/12 ساعت 21:00

  آِیا به هشدارهای قرآن علیه من در آوردی سازان وخرافه گستران آگاهیم؟
  ---
  اگر کار گزاران پایگاه های اطلاع رسانی به ملاک و معیارهای محکم و مفصل قرآنی و به اصول استدلال عقلی برای تشخیص سره از ناسره ی آنچه را که خارج از قرآن در مقالات و سایر نوشته ها بنام ((اعتقادات دینی و مذهبی)) و برای تثبیت این اعتقادات در صفحات خود عرضه می کنند آگاهی کامل نداشته باشند و این اعتقادات را بدون ارائه ی ادله ی محکم و مفصل قرآنی و بدون ادله عقلی ذی ربط ارائه نمایند در مسئولیت گمراهی مردم بسبب این نوشتها با صحبان این نوشته ها سهیم خواهند بود.
  این افراد یقینا بعلت وسیله قرار گرفتن برای ایجاد چنین گمراهی مطابق هشدارهای قرآن در این زمینه دچار خشم و عذاب الهی خواهند شد و این خشم و عذاب الهی بی تردید افرادی را که در این زمینه مانع روشن گری قرآنی و عقلی می شوند نیز در بر خواهد گرفت.
  مانع تراشیدن در مقابل هدایت مردم به حقایق قرآنی و عقلی اصیل دین و مذهب یا زمینه سازی برای محرومیت مردم از این حقایق بحکم خداوند در قرآن گناه کبیره ی کتمان حقایق قرآنی به شمار می آید و کتمان کنندگان بنا به هشدارهای مؤکد قرآن دچار نفرین خداوند و نفرین مردم خواهند شد.
  نسبت منقولات غیر قرآنی متضاد با محکمات مفصل قرآن که با اصول استدلال عقلی نیز اثبات ناپذیر اند بزرگ ترین ظلم در حق خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت است و ترویج چنین منقولاتی در حساب دقیق خداوند بزرگ ترین گناه نابخشودنی را علیه بشر و در رزومه ی اعمال او به ثبت می رساند.
  مروجان من در آوردیها و خرافات قرآن ستیز و خرد گریز بنام دین و مذهب و اصرار گران بر پیروی از این من در آوردیها و خرافات با بد ترین ویژگیهای شیطانی در قرآن توصیف گردیده و بد ترین عذابهای الهی برای آنان ثبت شده است.

 • مهمان 98/11/18 ساعت 12:56

  آهای دجال دروغ گوی پلید که نام شریف ایران و ایرانی را با کثافتهای فتنه بر انگیز نوشته های خود آلوده کرده ای!!! دانشمندان قرآن شناس همه ی سوء استفاده های کلان توی دغل باز از آیات مجمل قرآن را که برای ترویج فتنه گریها و تفکرات پلیدت با نیرنگ و جعلیات متضاد با قرآن و عقل به کار می بری نیک شناخته اند و فریب تو را نخواهند خورد.
  توی دغل باز فتنه گر تنها شاید بتوانی بیچارگان پاک دل نا آگاه را با ترهات جعلی کاسبی حرام خود مؤقتا فریب دهی که آنان نیز با یاری خداوند و همت مؤمنان بزودی به حقیقت مزورانه این ترهات آگاه خواهند شد و پی خواهند برد و ترفندهای توی درغ گو رسوا خواهند شد.

 • عُمَری ملعون که وجود امام زمان(سلام الله علیه)را مُنکری و به دروغ خودت را شیعه جا زده ای تا همچون خوارج شعار قرآن قرآن سر بدهی تا مکتب اهل البیت(علیهم السلام)را خرافی وانمود کنی چون در مکتب اهل البیت(علیهم السلام)امامت و ولایت و تبرّک و توسّل و زیارت و رجعت و اعتقاد بر وجود امام زمان(سلام الله علیه) طبق قرآن و احادیث غیرجعلی جزو اسلام حقیقی است و تو با کوردلی نمیخواهی آن را بپذیری
  و اکنون باز به فحاشی و تهمت زنی روی آوردی
  تو چگونه ادعای شیعه بودن داری و در حالیکه این کامنت را در ویدیویی تحت عنوان: امام مهدی (عج) ماجرای فیض پروردگار> در همین سایت روشنگری نوشتی و در آن به وضوح وجود امام زمان را مُنکر شدی
  این کامنت را نوشته ای:
  مهمان97/12/26 ساعت 22:45 پیوند ثابت
  تبلیغ غیر قابل اثبات برای شخص و شیء نادیده و ناشنیده و نامحسوس و بی نظیر حسی در کجای قرآن و با کدام دلیل عقلی انکار ناپذیر قابل اثبات و پذیرفته شده است؟؟؟!!!
  آیا دین خدا با این کونه تبلیغها نزد بشریت رواج یافت و پذیرفته شد؟؟؟!!!
  آیا ترویج دین خدا با چنین تبلیغهای غیر قابل اثبات در معرض تمسخر عقلا قرار دادن دین و مذهب و بازیچه نشان دادن دین و ذهب و پیامبر و اهل بیت نیس؟؟؟!!!.
  گدام عاقلی دین و مذهب را بی ادله و مثالهای بی نظیر حسی و غیر قابل اثبات می پذیرد؟؟؟!!
  ---
  عامل تفرقه همان عمرخطاب و ابوبکر و عایشه و حفصه و ابوهریره و عثمان و معاویه و یزید و و امام مالکتان و ابوحنیفه تان و امام شافعی تان و احمدبن حنبلتان و ابن تیمیه تان و محمدبن عبدالوهابتان و بن بازتان و دیگر دشمنان و مخالفان اسلام و رسول خدا و ائمه هدی(علیهم السلام)هستند و الآن هم مولویان و ماموستاها و مفتیانتان عامل تفرقه اند که حقیقت را از مردم مخفی کردند و تا کسب حرام و شیطان پرستی شان تعطیل نشود
  حضرت زهرا(سلام الله علیه) که به نصّ قرآن از اهل البیت رسول الله است که خداوند از هرگونه رجس اعتقادی و کلامی و گفتاری او را تطهیر کرده، در بخشی از خطبه فدکیه که خود عمریتان هم در کتاب بلاغات النساء آن خطبه را نقل کردید،
  فرموده است: جعل الله طاعتنا نظاما للملّه و امامتنا اماناً مِن الفرقه(خداوند قرار داده است اطاعت از ما را موجب نظم در دین و امامت مان را امان از تفرقه و پراکندگی )
  پس در واقع توی عُمَری و دیگر همفکرانت هستید که موجب تفرقه و پراکندگی و بی نظمی در دین شده اید؛
  اینکه ولایت و امامت إلهی ائمه هدی پس از رسول خدا را که قرآن و احادیث پیغمبرمان حکایت از آن دارد را قبول نداری در کامنتهایت ثابت کرده ای، امام زمان(سلام الله علیه)را قبول نداری و ادعا داری لازم است که خداشناسی و پیغمبر شناسی و شیطان شناسی ووو از قرآن گرفته بشود و امّا از ولی شناسی و امام شناسی در قرآن هیچ چیزی ننوشتی چون قبولشان نداری

 • مهمان 98/11/12 ساعت 15:48

  افسوس که با کج فهمی و انحراف و ترویج من در آوردیها و خرافات آنقدر دین و مذهب و اهل بیت پیامبر را بدنام و منفور ساخته ایم که کامنتهای روشنگر دفاع قرآنی علمی از دین و مذهب و اهل بیت مظلوم پیامبر در میان کاربران سایتها و حتی در میان دین شناسان برای خواندن و اظهار نظر علمی بسیار بندرت طرفدار پیدا می کنند.

 • صفحه‌ها