خیانت خانم مولاوردی از زبان رائفی پور


آمارهای زنان بد سرپرست و بی سرپرست رو اهدا کردن به سازمان ملل.....


+ 
63

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • باید ما هم بیاییم وسط میدون اینا تو میدون خلوت دارن جولون میدن

 • مرگ بر حسن روحانی(فریدون) جاسوس خائن انگلیس
  این شخص باید محاکمه گردد

 • چرا نمی گوید کجا بردند ؟ خوب چرا برخورد نمی شود با اینها ؟ اگر خیانتشان روشن است که هست خوب محاکمه شوند از روحان و ظریف بگیر تا این زن فاحشه.

 • اول باید مجلس مصونیت قضایی رو از این افراد بگیره و شکایت کنه بعد قوه قضائیه وارد عمل بشه
  به قول امام: مجلس در راس امور است و اگر مجلس خوب باشد مملکت خوب میشود و اگر مجلس بد باشد مملکت بد می شود.
  اینجاست که وظیفه ما شهروندان در انتخاب نمایندگان انقلابی پر رنگ می شود چه بسیار آدمایی رو دیدم که چون فلانی همشهری و آشناشونه بهش رای دادن و اصلا نگاه نمیکنند که طرف انقلابی هست یا نه

 • اگر قرار بود انقلاب کنیم بعد در آن انقلاب امثال محمد خاتمی و روحانی ریس جمهور شوند همان شاه می ماند بهتر بود لاقل ظاهر و باطنش یکی بود اون از اول اونطور غربی رشد پیدا کرده بود هر چی بود شرف نظامی گری داشت . ولی روحانی و خاتمی و دار و دسته شان دارند از روی آگاهی به نظان و انقلاب ضربه می زنند . می خواستند مشت رهبری خالی کنند تا آمریکا به ایران حمله کند هسته ای که نابود کردند. خدا نابودشان کنند روحانی و ظریف باید محاکمه شوند.

 • به خدا دولت روحانی دولت جاسوسان و منافقین هستند . همشون جاسوس اند از روحانی بگیر تا آخر . پس کرونا هم زیر سر این روحانی است . کرونا راراه انداختند تا رهبری بگیرد بمیرد. به خدا سردار سلیمانی همین روحانی و ظریف به آمریکا لو دادند قاتل سردار سلیمانی روحانی است نه ترامپ . دار و دسته کثیف روحانی آمدند برای نابودی خط امام و انقلاب و رهبری . مقصر شورای نگهبان است این جاسوس تایید صلاحیت کردند . احمدی نژاد یادش بخیر چقدر باشرف و دلسوز ایران بود.