لحظه ی زیبا و احساسی بازگشایی درب های حرم امام رضا علیه السلام


لحظه ی زیبا و احساسی بازگشایی درب های حرم امام رضا علیه السلام، و ورود بغض آلود و با اشتیاق زائرین حرم رضوی


+ 
5

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خداوند کدام گروه از بشر را از رستگاری محروم خواهد ساخت؟
  ---
  « قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا... » ﴿ آیات ۱۰۳ تا ۱۰۶ سوره کهف ﴾.
  تا زمانی که جمع اکثریتی از افراد بشر از هر دین و مذهبی با سکوت یا تشویق به اصطلاح دین شناسان ، خود را بنام دین و مذهب در من در آوردیهای و خرافات و جعلیات متضاد با وحی الهی غرق کنند...
  و تازمانی که این جمع بی هیچ تحقیق علمی مستند و مستدل در منابع اصیل و خدشه ناپذیر دین و مذهب که وحی تحریف نشده ی الهی و اصول استدلال عقلی هستند بنام دین اعتقاد گزینی کنند..
  بنا به حکم بی خدشه ی خداوند در وحی الهی فرستاده شده به پیامبران ، این جمع ، با اصرار بر غرق کردن خود در من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با وحی اصیل الهی و عقل ، پا در بی راهه و در مسیر گمراهی گذاشته و تمام رفتارها و گفتارهای نیک دنیوی خود را بحکم قرآنی خداوند نابود و تباه می کنند و در روز رستاخیز در جمع زیان دیده ترین افراد بشر قرار خواهند گرفت و هرگز به رستگاری نخواهند رسید.
  دین شناسانی که در مقابل این جمع بشری در زمینه ی انجام وظیفه ی روشنگری سلیم وحیانی و عقلی خاموش مانده یا رویه ی دین داری و مذهب داری این جمع را تشویق کرده باشند بی تردید در زیانهای کلان جبران ناپذیر این گروه سهیم خواهند شد.
  بی پروایی و بی تفاوتی افراد بشر در زمینه ضرورت عرضه کردن منقولات غیر وحیانی به قرآن و به سایر وحیهای اصیل الهی ارسال شده به پیامبران و به اصول استدلال عقلی بمنزلت مسخره کردن وحی الهی و بازیچه پنداشتن دین و مذهب است.
  سرنوشت آخرت افراد این جمع و دین شناسان خاموش یا تشویق گر آن ، در روزی که هیچ فرصت برای جبران نیست بحکم خداوند تباهی خواهد بود.