اجتماع و رقص مختلط شیطان پرستان در جنگل های شمال ایران


زمان این فیلم مشخص نیست ولی موضوع مهم این است که این جوانان روی درخت ها نیز طرح های شیطانی خود را نصب کرده و با رنگ های مختلفی که در کمپ خود ایجاد کردند نشان از فعالیت یک کمپ از شیطان پرستی است.


+ 
11

- 
3

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • شیطان پرست شرف داره به اون شیعه و مسلمونی که نماز میخونه روزه میگیره صلوات میفرسته و ... ووووووو بعدش بانکای کشورش با نزول و ربا مردم رو میچاپن شرف داره به دولتمرد مسلمونی که کشورش پر از گدا گشنه و صندوق صدقاته و ....
  به جای اینکه به تفریح چندتا جوون گیر بدین برین یه کاری واسه قیمت دلار ، مرغ، گوشت، برنج .... بکنین

 • شیطان پرست شاخ و دم ندارد. هم رباخوار شیطان پرست است و همین جوانهایی که گناه را تفریح می دانند و هم شما که از آنها دفاع می کنید.
  همه شیطان پرست هستید.

  ضمن اینکه جوانها همه شکم سبرهای بالاشهری هستند و مشکل دلار ، مرغ، گوشت، برنج ندارند. والا برای پرستش شیطان و به قول شما تفریح با ماشینهای آخر مدلشان به حنگلهای شمال نمی آمدند.
  اساسا قاعده تمام تاریخ و در تمام ملتها این است که فقرا خدا پرست تر هستند.

 • سه اینا خخخخخ

 • فکر کنم خود پرستی باز از شیطان پرستی بهتره ، عجب الاغهای در دنیا هستند

 • جناب حسین متولد 1335؛ .. در نوشتن نظراتت دقت کن؛ .. نوشتی خودپرستی باز از شیطان پرستی بهتره! .. یعنی شیطان پرستی به(خوب) است و خود پرستی بهتر(خوبتر)!..
  هر دو بد است؛.. بد و بدتر؛..
  اتفاقاً در شیطان پرستی هم ب دستور ابلیس و دیگر شیاطین جنی (لعنة الله علیهم اجمعین) خودپرستی انجام میدهند یعنی هر حرامی را برای خودشان حلال میکنند و هر حلالی را حرام و فقط دنبال رسیدن ب شهوات نفسانی حرام هستند

 • هر پرستشی جز خدا پرستی همان شیطان پرستی است. جون شیطان دستور به آن پرسش می دهد.