یعنی طرفدارهای آقامیری بعد از دیدن این کلیپ هم باز از ایشون طرفداری میکنن؟!!


آقای آقامیری یعنی شما میگی داعشی ها مسلمونن؟!
یعنی میگی همه اونایی که میرن حج با پول ملت رفتن؟!
واقعا خجالت داره
یکم خجالت بکش مشتی


+ 
87

- 
77

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • کسی که حق و باطل و درست و نادرست رو باهم قاطی میکنه شماهایید!!!!!!!
  لعنت خدا بر بی خردی
  مدام در کامنت ها گفته شده که امامان و پیغمبر هم جنگ میکردن و باید با داعش جنگید
  واییی بر شما از بی خردی
  وایی بر شما
  اونجایی که حرف از داعش زده شده مثال کسایی زده شده که عدای مسلمونی در میارن و با اسم اسلام هزاران کار میکنن
  نگفتن با داعش صلح کنید که
  میگه کل حج برای ایجاد اتحاااد بین مسلموناس پس یه فکری کنید
  برای همچین گروهایی
  فقط این حج یه عمل کورکورانه نباشه همراه فکر و اتحاد همه مسلمانان بشه برای عدم تفرقه...
  کییی تفرقه انداخته؟؟؟ داعش القاعده و النصره یعنی تفرقه...یعنی بردن ابروی مسلمانان به اسم اسلام

 • بیایین افراطی و بی تدبیرانه حرف نزنیم
  یکم نکته سنج باشیم
  تموم حرفای حاج اقا کامل با نکته سنجی و دقیق زده شده
  این که شما میخواید به بد برداشت کنید یا حرفای ایشون رو تحریف کنید سلیقه ی شماس و بدبینی که ایجاد کردن واسه شما
  ایشون میگن به اسم اسلام این کارارو میکنن
  با نام اسلام این حرفارو زدن
  آبرو اسلام رو بردن...مردمو بدبین کردن با نام اسلام...مگه غیر اینه؟؟؟
  عقاید جوونامونو ببینید!!!کجاش نادرسته ؟؟؟کجاشششششش؟؟؟
  میگه با پول ملت میرن...کیییی با پول ملت میره؟؟
  ملت با پول ملت میرن؟؟؟نههه کاملا مشخصه که منظور با مسئولین و این کذابهاست
  اونایی که از خون مردم دارن میمکن و اینجور موقع ها هم با این اسم به روش دیگه
  بخود بیاییم
  بیدار بشیم از خواب غفلت
  چرا هرکس تا یه حرف درستی میزنه تو این شلوغ بازار دروووووغغغ انگار واسمون غیر عادیه
  نمیتونیم بپذیرمشو اونا گنه کار نمیدونیم
  در خواست کمی تفکر...

 • بعضی ها چه قدر بی معرفتند .و حرف دشمنان و به صورت کلمات قشن به خورد مردم میدن

 • حضرت امیرالمومنین به این مضمون میفرماید حرف درست را بپذیر ولو از احمق.
  حرفهای دیگه آقامیری رو کاری ندارم ولی توی این صحبت درست گفت.

 • سلام پس از نظر آقای آقا میری امام علی علیه السلام یکی از مسئولین کشته شدن افراد در جمل و صفین و نهروان هستند... پیغمبر هم همینطور ... امام حسین ع هم هینطور...
  همیشه جنگ حق و باطل بوده ، هست و خواهد بود...از کدوم معرفت دم میزنی برادر...واقعا جناب اقا میری درس حوزه خوندن... یه چیزی تو ذهن ایشان هست که نمیخوام بدبین بشم ایشاله نیت خیر داره ...اما یراد به الباطل...یگانه پرچم دار وحدت در عصر کنونی امامین انقلابند داداش جون که بخاطرش کلی هزینه دادن ... آبرو گرو گذاشتن...زبون رو همینجوری می چرخونی همراه با آهنگ زیر متن که تاثیر بزاری جناب آقا میری..این حرفا نخ نما شده برادر...همانطوری که گفتی برو فکر کن ساعت تفکر ...مسیر بحثهای شما بیشتر دشمن فزونه تا تألیف قلوب..

 • majd 99/5/25 ساعت 16:10

  خیلی از افراد میگن این حرفا که درسته،یکی از تکنیک های پذیرش قول؛ترکیب درست و نادرست می باشد ،این وقت که شما با توجه به قسمت درست اون بخش نادرست رو هم قبول میکنید،بله بعضی از حرفا درست بود ولی کدوممون به بخش نادرست توجه کردیم؟به همین علت ایشون طرفدار پیدا کردن،چون نکته سنجی ما کم شده

 • این که حرفاش بد نیست

 • حرف های به ظاهر قشنگی بود ولی وقتی خوب فکر کنی و از این حرفها برآیند بگیری چیزیجز مبلغ انگلیسی بودن این آدم دریافت نمیکنی. من از شمامیپرسم آیا داعش زاده اسلامه؟ آیا القاعده نماینده مسلمانان هست؟ آیا النصره، طالبان، فرقان و... همه زاده اسلامند؟ نه برادر من. با یه سرچ ساده تو اینترنت میشه فهمید داعش از کجا اومد. سرکردش ابوبکر البغدادی از کجا اومد. چند زندانی وحشی آمریکایی و اروپایی به قید عضویت در داعش آزاد شدن و یا چند درصدشون چشم آبی بودن و چه کسی از اونها حمایت و پشتیبانی میکرد. آیا اینها زاده اسلامند؟ از حرفهای این آدم یک چیز بیشتر نمیشه برداشت کرد که مسلمون بودن به عمل به واجبات نیست. بله ایشون این حرف رو به عین نزد ولی مخاطب چیزی جز نفرت و دوری از واجبات دریافت نمیکنه.

 • کاش مثل تو چهل نفر توو ایران وجود داشت
  کاش چهل نفر میتونستن مثل تو از یک زاویه و جهت دیگه به امور دنیا و آخرت نگاه کنن و تفکراتی مثل داشته باشن
  خدا اجرت بده مسلمون

 • سلام 99/5/21 ساعت 11:51

  با آقا میری موافق نیستم
  اما این صحبت ها درست

 • میشه بگین 40 سال اینا چه کردند انقلاب چه خیری غیر از پرورش دزد بی ناموس وفقر اعتیاد ....داشت اگر جای ابادی مونده پولش میره به شکم دزدا..... اره من حق میدم به شما که حقوق سر ماه وسرمایه کلان دارید شما نون نظام تو شکمتونه بهر استدلالی طرف نظام هستیدفقط مستضعفان شما رو قبول ندارند ولی شما کلی پول دارید وهر جور بخواهید تفسیر دین دنیا میکنید بدونید من ومردم از دین شما از رفتار شما متنفریم ونمازمان را بسمت خدا میخانیم نه دانشمندان وعلما مزدور شما

 • این اقای به اصطلاح دانشمند چه با آب تاب حرف می زنه. بابا داعش رو آمریکا و اسرائیل درست کرده جنگ و دعوا رو راه بی اندازه برای فروش صلاح هاش تو چقدر بی تدبر هستی و فکر نمی کنی؟ ربطی به حج و چیزهای دیگه مسلمونا ندارند. این کشتار را امریکایی ها راه انداختند نه مسلمونا، بفهم نادان. فقط دشمن می خواد ثروت مسلمونا رو به دزده و به امثال تو پول بده و جیره خورش باشی و داعش رو خوب جلوه بده، میری جان لطف کن دم از عقل کلی نزن. می خوای خودت رو معروف کنی چیزهای دیگه هم هست، لطف کن پا تو کفش دانشمندا نکن. من که شما را نمی شناختم گذری این کلیپ رو دیدم، و پشیزی برای حرف هات ارزشی قائل نیستم. چون یک آدم بی سواد بی سواد هستی و از عقل چیزی بهره نبردی.

 • فکر میکنم در گفتار ایشون چند نکته برای بنده مکشوف هست. یکی اینکه کلام کلی گویی داره تا جایی که بنده میدونم کلام باطل هیچ وقت با ظاهر تاریک و زشت بیان نمیشه و در ظاهری زیبا و البته حق به جانب بیان میشه (فی المثل بگیم چرا نمیذارین هرکسی خودش انتخاب کنه تو جامعه چطور باشه و چرا اختیار خداداد رو از آدم میگیرین در صورتی که نتیجه این کار هرج و مرجه و طرف روش نمیشه بگه بی قانونی دم از آزادی میزنه) و شاید گاهی مصداق کلمة حق زیاد الباطل باشه که دیگه هیچ. بنده واقفم که حج ظرفیت عظیمی از جمله وحدت امت اسلامی داره اما چگونه؟ آیا باید از مواضع حق خود کوتاه بیایم یا با بیان مبین اسلام رو تبلیغ کنیم(البته توام با عمل اسلامی). یا اینکه برائت از مشرکین رو از حج حرف کنیم؟ پوشیده نیست که حج یکی از سیاسی ترین عبادات هست و وحدت واجب واجبات اما اگر کسی جز به کوتاه تساهل حاضر به وحدت نباشه چه باید کرد؟ اگر در طول تاریخ انبیا در کنار دعوت به خدا از منکرات نهی نمی کردند شاید دیگه پیامبری طرد نمی شد که هیچ عزیز هم میشد. البته شکی نیست که فعل خوب باید خوب هم تبلیغ بشه اما اگر نشد چه؟

 • با گوش دادن به یکی دو تا از سخنرانی های جناب آقامیری به وضوح مشخص میشه که افکار و گرایشات ایشان با مقداری پیچ و تاب به صلح کل میرسد (همان روش صوفیه ) خلاصه کلام این که آقا همه خوبن مومن و کافر و قاتل و مشرک و .... صلح کلی ها شعار مشخصی هم دارند ( دلت پاک باشه ) این نوع تفکر در داشتن زاویه با قرآن چه عرض کنم دقیقا مخالف و شاخ به شاخ قرآن و اسلام و بزرگان دین مبین اسلام است

 • واقعا نمیدونم یه نفر باید چقدر خودشو گول بزنه که انقدر برداشت صطحی کنه از این حرف
  با پول مردم منظورش واضح هست با مسئولین هست نه مردم عادی
  اینکه میگه فکر کنید حج درست برید با مسئولینه
  یعنی انقدر سخته براتون فهم این حرفا؟؟؟

 • اولا او نگفت داعش مسلمان هست گفت ادعای اسلام دارد
  ثانیا نمیدونم چرا یه عده انقدر بهشون فشار میاد حرف حق میشنون
  ثالثا همین یه عده به اصطلاح مذهبی هایی که جز فحاشی و هتاکی و توهین حرفی برای گفتن ندارن اگه امکاناتش فراهم میشد از داعش بدتر بودن
  رابعا یه کم به ادبیاتتون موقع نقد دقت کنید اگه نقدی هم باشه باید به زبونی باشه که پیامبر اون رو تائید کنه
  التماس تفکر
  یا علی

 • سلام.من هرگز به حرفهاش گوش نکرده بودم ولی نظرات عزیزان باعث شد گوش کنم و به نظرم برداشت اشتباه کردن عزیزان چون این حق و باطل رو یکی نمیکنه یاجسارتی به ارزش والای دفاع از حرمین نمیکنه برعکس میگه داعشی که آدم میکشه هم ادعای مسلمانی داره مختلسی یا مسئولی که با پول مردم میره حج مثل همون داعشی ادعای دروغین داره این برداشت بی طرفانه از حرفاشه حالا اگر زمینه قبلی داشته باشه نمیدونم.خدا همه مسلمونهارو متحد و معتقد کنه به حق آقا امام عصر عج

 • داداش ،ایشون نگفتن که همه با پول ملت رفتن حج بلکه گفتن اونایی که با پول ملت میرن یکاری کنن که حج باعث وحدت مسلمین بشه،لز طرفی نمیتونه مستقیم بگه و اسم بیاره که، اصلا به نظر شما مسلمونها متحدن؟

 • ایشان شلم شوربابی میسازد و حق و باطل را مخلوط میکند .
  همین که حق را در صف باطل قرار میدهد و باطل را در صف حق ، کفر گویی است .
  بینش سیاسی این آقا آنقدر ضعیف است که با نوعی سخنان تند حق به جانب ، ولی خالی از منطق ، میخواهد دین اسلام را به بیراهه میکشد . و دین اسلام پا برجاست و این خود تویی که از مدار خارج شدی .

  واقعیت اینست که ریشه داعش ، شیطان است . به طرز فجیع قتل انجام میدهد . توحش میکند . و اکثریت قریب به اتفاق میدانند که مقابل این نیروی اهریمنی ، باید یک نیروی الهی و ضد شیطان و دلیر قرار بگیرد . حال شما چه توقع بیجایی داری که جنگ در نگیرد .؟!
  مگر پیامبر نجنگید ؟ مگر امامان نجنگید ند ؟
  مگر آیه و اعدوا لهم ما استطعتم من قوه . کلام خدا نیست ؟!
  اگر یک موجود وحشی به خانواده تو حمله ور شود ، چه عکس العملی نشان میدهی ؟! حالا این موجود وحشی ، داعش باشد یا گرگ ، چه فرقی میکند ؟!
  آیا جنابعالی از پیامبر بیشتر میدانی و یا مقام بالاتری داری ؟!
  کسی از جنگ خوشش نمی آید و اتفاقا" اسلام توصیه به صلح و دوستی و برادری و برابری دارد . ولی همین دین اسلام و خداوند نفرموده که در مقابل دشمنان تعظیم کنید تا گردن شما را بزنند ! .
  آق میری . قبول کن آب و روغن قاطی کردی .

 • یجور حرافی میکنه انگار مسلمونای ایران و شیعه داعش و کشت و کشتار ها رو راه انداختن. یکی نیست بهش بگه آخه مگه با این وهابی ها که کشتن ۷ تا شیعه رو برای رفتن به بهشت واجب میدونن میشه حرف زد؟!
  فقط گه میخوره آقامیری .

 • همه چیزرو باهم قاطی میکنه دوتا حرف خوب میزنه برای اینکه اعتمادمخاطبش رو جلب کنه بعدشروع میکنه به مزخرف گویی .
  ایشون اصلادرحدی نیستن که بخواین درموردش نظرخواهی کنین چون اینجوری دارین گُندش میکنین.
  ازنظرمن ایشون سامری زمان ماست نبایدگول حرفهاشوبخوریم

 • شما قصدتون تبلیغه ایشونه؟؟؟از منفیو مثبتتون هم میتونید بفهمید

 • آشنا 99/4/29 ساعت 23:27

  خدایی طوری حرف میزنه انگار همه ی مسلمانها زبون فهمن و به این آقا میگن چشم. دیگه بد هم رونمی خواهییم تو راس میگی ؟؟؟؟!!!! الان ی داعشی به مملکت و خانواده ها تعرض کنه خدایی نکرده باید بهش چی بگیم؟ بگیم ما بد تو رونمی خواهیم چشم میزاریم هر غلطی بکنی ؟ خنده داره خدایی ؟

 • آقامیری داد و بیدادای بیخود نکن؛ .. دوتا حرف درست که لابلاش مزخرفات بگی چه فایده ای داره!
  منافق اونکسیه که با تفسیر به رای آیات قرآن انحرافات خودش رو ترویج کنه و با احلام آواز بخونه و احلام و تتلو گوش کنه
  منافقان اونکسانی اند که مثل فائزه رفسنجانی بگه اسلام باید به روز بشه بعضی از علما گفتن با نامحرم هم عیبی نداره دست بدی!!

 • ببخشید شما چطوری به همین راحتی حکم منافق و ارتداد رو صادر میکنین !؟ اون مبانی شما که بر اساسش انسانها رو تکفیر میکنین چیه ن !!؟؟ گوش کردن تتلو گناهه !!؟؟ همین شماها نبودین که تا دیروز پی روز قربون صدقه ش میرفتین !؟ اسلام و قران و این داستان ها و خیال پردازیها برای 1400 سال پیش بود امروز در دنیای مدرن اگه بخوای براساس اسلام و قران حکومت کنی نتیجه ش میشه دلار 30 تومنی، سکه 11 میلیونی، برنج 200 هزارتومنی، .... نتیجه ش میشه اکبر طبری ، قاضی منصوری، دارو دسته لاریجانی ها و ... جمع کنین این مسخره بازی ها رو اسلام اسلام اسلام شما دزدای اختلاسگر ریاکار مسلمونین یا رئیس جمهور فنلاند، سوئیس، آلمان ، سوئد، ... که از نظر قران شما کافرند و باید در میدان شهر آبرویشان را ببرید و بعد با الگوگیری از علی ابن ابی طالب گردنشان را بزنید . دوست عزیز دیگه دوران چماق و عربده و الله اکبر و این چیزا گذشته

 • ای دشمن خدا!
  تو چرا به همین راحتی حکم بخشش صادر می کنی؟ تو چرا مثل کشیش های کاتولیک شده ای به خودت اجازه می دهی از طرف خدا افراد را ببخشی؟ مگر تو خدایی؟
  خدا گفته این ها کفر است. اینها گناه است و تو می بخشی؟
  تو چه کاری ؟ پیغمبرش هم چنین اجازه ای ندارد چه رسد به تو.

  تتلو قربان صدقه رییسی رفت و به دیدنش آمد و ما خیال کردیم لابد توبه کرده. اما به هیچ عنوان گوش دادن به موسیقی حرام جایز نیست خواه تتلو باشد خواه هر کس دیگری.

  حرف دلت را بزن کافر حربی. اسلام که خیال پردازی 1400 سال پیش است اگر رعایت می شد همانطور خلخالی را آن را اجرا کرد نه طبری وجود داشت و نه تتلو.
  تو می دانی کهآنچه ما می کشیم نتیجه کنار گذاشتن اسلام و رفتن دنبال حقوق بشر و قوانین مدنی احمقانه است.

  اسلام جایی برای حقوق بشر ندارد. در اسلام حق جامعه اول مطرح است و بشر فدای جامعه می شود. برای همین باید خانه مقام رشوه گیر اهواز را به دستور حضرت علی علیه السلام آتش بزنند - بی هیچ دادگاه و وکیل مدافع و طبی مراحل حقوقی - تا حق جامعه تامین است.

  آری. به خدا قسم قسمت آخر حرفهایت صحیح است. همه بدبختی های مسلمانان از روزی شروع شد که جهاد با کفار را کنار گذاشتند و به جایش با آنها دوستی و مراوده کردند. در اسلام تنها یک رابطه با کفار محاز است و آنهم در دعوت آنها به اسلام است و بس.
  اگر امثال شما مرتدان خبیث اعدام می شدید بقیه جامعه بشری یک زندگی سالم و آرمانی به دور از فساد داشت.

  این نهایت جنایت یک پزشک است که به جای بیمار برای میکروبها و سلولهای سرطانی دل می سوزاند.

 • آقا حرف حق میزنه .کور بشه هر کی نمیتونه ببینه .
  بعضی از شما مثل این یارو که این کلیپ را ساخته واقعا بدبختن .
  هر چی بهشون دیکته میشه اینا هم تقلید میکنن .

 • ط 99/4/30 ساعت 09:12

  برادر / خواهر منتقد
  کجای این کلمات حرف حق!! بود... اینکه من قسمتی از حقیقت را بگم و تمام حقیقت را پنهان کنم و یا تغییر دهم اسمش «حرف حق زدن» ها!!! من با نقد شما موافق بودم اگر ایشان به دنبال این جمله که فرمودند «بابا دیگه هم را نکشیم!» و بعد از شرح حضور نمایندگان یمن و عربستان در حج شفاف و با همین روحیه و هیجان این سخنرانی اشاره می کردند که اولا چه کسانی و به چه دلایلی و با کدام استراتژی و یا حتی عقیده ای تصمیم به نابودی کشور یمن گرفته اند ....
  شفاف می فرمودند چه کسی چه کسی را می کشد بعد حرف شما برای من مجال تفکر داشت...
  تصور کنید در یک لحظه یک انسان بی فکر (مثلا یکی از اعضای فامیل شما دور از جانشان) بدون دلیل و مقدمه با شما شروع به دعوا و زد و خورد کند!! گریبان شما را بگیرد و به صورت شما سیلی بزند، بعد به اعضای خانواده شما خواهر/برادر ، فرزند یا پدر و مادر شما تعرض کند؛ شما در این لحظه با حفظ آرامش به این ماجرا نگاه می کنید تا او را قانع کنید!!!!!!!
  مسلما دفاع می کنید و اگر توان کافی نداشته باشید از دوستان خودتان کمک می گیرید... حالا تصور کنید یک نفر سومی این صحنه را اینطور توضیح دهد که «بابا هم را نکشید!! بد هم را نخواهید!! شما فامیل هستید این همه عید دیدنی رفته اید آدم نشده اید!!» اصلا نپرسد دلیل این دعوا و حمله و دفاع شما چیست!!؟
  با هم به نظر شما آن نفر سوم حرف حق را زده!!
  نه احتمالا سینه سپر می کنید که آهای این ماجرا اول و آخر دارد ... یک صحنه را ملاک میگیری.. بله ما فامیل هستیم، نان و نمک هم را هم خوردیه ایم، یک منش تربیتی هم به ما یاد داده اند، قرار خانواده ما هم احترام به حقوق دیگران، مهربانی، تعاون و رفتار انسانی بوده اما بیا ببین این فامیل ما چطور با خودبینی و غرور بنا را بر از هم گسستن فامیل گذاشته است تازه ادعا هم می کند سمبل رفتار درست است. من که نمی توانم در مقابل زورگویی سکوت کنم ربطی به عزت خانوادگی ندارد که ...

 • آقای آقامیری انقدر زور به صدات نیار. خدا که خودش داعشی نیست به همین خاطر همه این داعشی ها رو هم از دم میفرسته بهشت. لطفا دیگه تو یکی در مورد داعش خفه خون بگیر

 • خوشحالم که سالهاست که از مکر و حیله ی دین و آخوند و خدا و پیغمبر و اون امام و این چیزا خودم رو پاک و منزه کردم ما نخواستیم همه ی اینها مال شما دزدای ریاکار

 • صفحه‌ها