عدالت؛ راه ناتمام


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «ما مردم ایران به هدایت و رهبری امام خمینی کبیر، با چنین شوقی قدم در راه گذاشتیم و موفّق شدیم. ادعا نمیکنیم که توانسته‌ایم آنچه را که می‌شناسیم و دوست میداریم یکسره تحقّق بخشیم، ولی ادّعا میکنیم که در این راه بسی پیش رفته و موانع بسیاری را از سرِ راه برداشته‌ایم.» ۱۳۹۹/۰۵/۰۷


+ 
16

- 
0
ارسال در 1399/5/30 ساعت 13:50 2020-8-20 13:50:46
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • قبول ندارم.
  ملاک و معیار پیشرفت نسبت به یک جسد سنجیده نمیشه نسبت به موجودیت زنده سنجیده میشه. اینکه هر سال اعلام پیشرفت نسبت به دوران شاه مخلوع عنوان میشد!! از نابغگی و ابلهی مردم این کشور بوده. بعد 40 سال این داستان خودش رو عور و لخت نشون داده که هرچی بوده قمپز بوده ! وقتی که بالاترین نرخ فرار مغزها در دنیا ما بوده باشیم طی 40 سال! و بقول ایشون هم عدالت هنوز پوچ! یک معادله ساده نشون میده که اون بدبخت هایی هم که فرار نکردن بخاطر نبودن همون عدالت به فنا رفتن .
  سرمایه های کشور از بین رفت و مسئولان فاسق جمهوری اسلامی فربه و فربه تر شدند
  و حتی دموکراسی هم رنگ خودشو باخت یا بهتر بگیم از ابتدا هم وجود نداشت و این هم در اخر عور خودش رو نشون داد!
  پیشرفت ایران رو نسبت به همسایه گانش باید سنجید که روزی ارزوی ایران بودن داشتند و الان فرسنگها جلوترن تنها کشورهایی که در گیر جنگ های همیشگی بودند هنوز مشکل دارن و افتخار ایرانه که با اونها خودش رو بسنجه .
  کشورهای غیر هم مرز هم مثل کره جنوبی وسنگاپور و.... هم ملاکهای خوبی برای پیشرفت هستن طی این 40 سال که ما چه بودیم اونها چه بودند و الان ما چه هستیم و اونها چه !
  دروغ و هوچی گری اخرش ما رو به اینجا رسوند
  مخفی کاری و تکذیب و جلوگیری از قطع دست دزدان به بهانه مصلحت نظام !!!!!! به اینجا رسید.
  بخورید بخورید و دروغ بگید و دروغ بگید !
  شکمهاتون رو فربه کنید
  اما آخرتی هست و بخوبی تقاص پس میدید
  مردم هم لیاقت همون چیزی رو دارند که بهش میرسند! لیاقتی بیش از این نداشتیم چون چشم و گوشمون رو بستیم و اعتماد به فاسقین کردیم بدون هیچ نظارت و دلیلی و صرف بردن اسم خدا و پیامبر!!
  این حکومت با این حجم از فسق و تباهی موندنی نیست خصوصا الان که پرده ها افتاده
  اگر ادم صالحی هست بدونه که نیازه از همین حالا شروع کنه و از مسئولان رده بالا هم باید شروع کنه از همه نظام شروع کنه تا این نظام حفظ بشه وگرنه به زباله دان تاریخ خواهد پیوست

 • با سلام خدمت حسین آقا.
  قبول ندارم.
  بچند دلیل :
  اگر همه فاسد بودند ، تا بحال افتاده بودیم.
  اگر دشمن اینهمه بر ما سخت می گیرد ، چون احساس خطر می کند.
  البته آقای اژه ای در کنار طبری بیست سال بوده و اینک برای او توبه پیشنهاد می کند. در همان روز ها بیش از پانزده ملیون پرونده روی میز قوه قضائیه بود ، تنها پرونده ای که روی میز نبود مربوط به آقا فاضل بود. اشتباه نشه ، نمی دونم که موضوع آقا فاضل چی بود فقط می دونم که برادر اونهمه مسئولین بالا زیر سئول بود و روشنگری نشد. انگل ها سیصد سال ما را گزیدند ، و کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گذشته فتنه خانه را باز گشائی کرد! سفیر بی ادبش در مقابل دانشگاهی که مزین بنام سردار مبارزه با انگل هاست دستگیر شد و هنوز در این خاک مقدس شهدا زیست می کند و عجیب تر اینکه بعضی از اعضاء کمسیون مجدداً به مجلس راه یافتند!!!...
  اکر چه چنان افرادی بودند و هستند ، اما حججی ها و سلیمانی ها و رئیسی ها هم هستند.
  در خط آخر فرمودید: " ...شروع کنه... " اما نفرمودید چطور؟ جسارتاً عرض می کنم اصلاً مشکل نیست : سیگار را ترک کنید ، کوکا ، فیل و هر محصول دشمن را به تنهائی تحریم کنید ، هر روز یک کار مفید و تولید یا اخلاقی انجام دهید... اگر خمینی به تنهائی دنیا را تغیر داد ، شما هم می توانید بتنهائی مدل خوبی باشید. فرمود: در حیاط خود سبزی خوردن بکارید ، در مقابل تحریم فرمود " ما روزه داریم "... ما در جنگ ایم ، اگر اعتقاد داریم که دارید ، بیشتر کار کنید و کمتر مصرف.
  جسارت این پیر مرد پرحرف را به بزرگی خودتان خواهید بخشید.التماس دعای خیر