تفاوت تفکر اسلامی و انگلیسی


مقایسه سخنان حضرت آقا و شیعیان انگلیسی.
چه خوب که با عمل به سخنان آقا ، سیلی محکمی به گوش این شیعیان انگلیسی بزنیم


+ 
5

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بشر با چه حقی دین و مذهب را بازیچه ی ابتکارهای دلبخواه خود قرار می دهد؟؟؟!!!
  ---
  مراجع دین شناسی بحکم شرع و عقل موظف اند پاسخ بدهند
  با کدام حکم شرعی قطعی الصدور و قطعی الدلاله از جانب خداوند و با کدام دلیل عقلی – منطقی انکار ناپذیر بشر حتی پیامبران حق دارند ، مستقل از اراده ی خداوند یکتا دانای مطلق جهان آفرینش ، با دانش ناچیز بشری خویش برای خود و دیگران بنام دین و مذهب واجب و حرام و مستحب و مکروه الزام آور ابتکار کنند؟؟؟!!!
  با کدام حکم شرعی و دلیل عقلی بشر حتی پیامبران حق دارند به واجب و حرام و مستحب و مکروهی که خود با دانش ناچیز خویش بنام دین و مذهب ابتکار کرده اند تقدس دینی و مذهبی ببخشند و دیگران را به تقدیس ابتکارهای خود وادار سازند؟؟؟!!!
  با کدام حکم شرعی و دلیل عقلی بشر با دانش ناچیز خود که به کمال هیچ حقیقتی دست رسی ندارد حق یافته است ، بجای خداوند جهان هستی که به کمال حقایق جهان هستی علم فراگیر دارد ، برای دین و مذهب واجب و حرام و مستحب و مکروه ابتکار کند؟؟؟!!!
  انبوه بغرنج و گیج و گمراه کننده ی ملغمه ی ابتکارهای بشر بنام دین و مذهب با کدام حکم شرعی از جانب خداوند و با کدام دلیل انکار ناپذیر عقلی ؛ الزام آفرین شده و تقدس یافته اند؟؟؟!!!
  مبالغ سترگ بی شماری که بگونه ای روز مره از مال و دارایی مردم و دولتها بنام دین و مذهب الزاما یا داو طلبانه روی پیاده کردن چنین ابتکارهای بشری بی حساب و کتاب و بی هیچ بازده مثبت و سازنده ی قابل اثبات هزینه می شوند بحکم شرع و دلیل عقل چه حکمی می توانند داشته باشند؟؟؟!!!
  هزینه کردن روی این ابتکارهای بشری از روز ازل تا کنون برای دین و مذهب و برای دین داری و مذهب داری بشر چه بازده ای داشته اند که بتوان با آن در محضر خداوند شرع و عقل افتخار کرد و رو سفید شد؟؟؟!!!
  آیا بشر می پندارد خداوندی که می پرستیم خداوند کمال مطلق حکمت و خرد و نظم است یا خداوند حکمت ستیزی و خرد گریزی و بی نظمی است؟؟؟!!!

 • ناکامیهای فاجعه بار آموزش و تبلیغ دین و مذهب در کشور ما
  ---
  اگر یک همه پرسی جامع از مسلمانان ایران در باره تعریف علمی دین و مذهب و اهمیت حیاتی این ارزشها و منابع معتبر خدشه ناپذیر دین و مذهب و دلیل اعتبار و خدشه ناپذیری این منابع و درجه ی اعتبار و خدشه ناپذیری هر یک از این منابع و علت این درجه بندی و اهمیت شناخت و تشخیص علمی سره از ناسره و درست از نا درست آنچه که به ما بنام دین و مذهب عرضه می شود و چگونگی شناخت و تشخیص سره ها از ناسره ها و درستها از نادرستها در این زمینه و ابزارهای معتبری که می باید برای این شناخت و تشخیص به کار برده شوند ، انجام گیرد شاید اغراق نباشد اگر گفت 95 در صد از ما ایرانیان حتی تحصیل کردگان عالی رتبه از جمله اکثریت دین شناسان در دادن پاسخهای علمی منسجم و درست به این سئوالهای حیاتی سرنوشت ساز ناکام بمانند.
  این وضعیت فاجعه بار که بنا به تاکید خداوند در قرآن در آیات 103 تا 106 سوره کهف ؛ دین زدا و تباه کننده ی همه اعمال نیک دین داران می شود عمق ناکامی همه ی مراکز آموزشی و تبلیغی سطوح علمی مختلف را که بگونه های مختلف به آموزش و تبلیغ دین و مذهب می پردازند
  آشکار می سازد.
  چنین وضعیت فاجعه باری برای نظامی که بنام اسلام زندگی مردم را مدیریت می کند هرگز زیبنده نیست که پس از عمری 41 ساله هنوز نتوانسته آموزش دین و مذهب را بگونه ای علمی و روشمند در جامعه خود نهادینه کند و از بی نظمی و علم گریزی و دخالت نا اهلان در دین داری و مذهب داری که حیاتی ترین نیاز ارزشی مردم اند و از بیزاری قشر جوان از دین و مذهب و از گمراهی این قشر در جهانی که طوفان پخش اطلاعات جذاب و فریبنده گوناگون را تجربه می کند جلو گیری کند.

 • سلام علیکم
  به نظر من نباید سخنان حضرت آقا رو با یک مشت اراجیف مقایسه کنید. بهتر بود یک حالت بهتری رو در نظر بگیرید.

 • آقا!!! باورم نمیشه با اراجیف خواندن سخن از کلام الله قراآن کریم نام تو زین الدین باشد تو را با این موضع ننگ باری که علیه قرآن داری باید ننگ الدین نامید.
  اگر در مغز تو ذره ای از عقل خدا داده وجود داشت دانه دانه از جملات آنچه را که ظالمانه اراجیف نامیده ای به نقد علمی می گذاشتی و با این فحش رکیک و با بزدلی و با پناه گرفتن پشت بزرگان نظام تهی مایگی خویش را برای مردم این دنیا رسوا نمی کردی چون با دشمنی که با قرآن داری حال پلیدی آخرتت رسوا تر است.

 • به سئوالهای زیر در محضر خداوند چگونه پاسخ خواهیم داد؟؟؟!!!
  ---
  چرا مدافعان معارف قرآن و طرفداران اهداف الهی انسان ساز نهضت عاشورای حسینی و مبازان سر سخت علیه من در آوردیها و خرافات ضد قرآن و عقل ، که تشیع لندنی و مزدوران آنان در صدا و سیمای ملی برای بدنام کردن دین و مذهب و بی آبرو کردن نظام اسلامی پیوسته به تبلیغ آنها می پردازند ، در سایه ی این نظام الهی باید احساس غریبی کنند و صدای شنوایی نداشته باشند و هیچ دین شناس خدا پرست با شهامتی با علم خود و با سلاح قرآن و عقل به یاری آنان نیاید و اکثریت آب به آسیاب دین فروشان مذهب فروش بریزند؟؟؟!!!
  چرا باید در سایه نظام اسلامی مذهب تشیع توسط صدا و سیمای ملی ج.ا.ا در مقابل صدها میلیون بیننده و شنوده در جهان من در آوردی پرور و خرافه خرافه گستر معرفی شود و هیچ اعتراض علمی آشکاری از مسئولان نظام علیه این وضعیت فاجعه بار بدنام کننده در هیچ رسانه ای بر نخیزد و این تصویر نزد جهانیان ایجاد شود که نظام خود مشوق این وضعیت قرآن ستیز و خرد گریز است؟؟؟!!!
  چرا در ایران با ترویج احادیث جعلی ضد قرآن و عقل بنام اهل بیت مظلوم پیامبر این اندیشه نزد جهانیان ایجاد می شود که مذهب تشیع به معارف قرآنی آکنده از هشدارهای عقلی به بشر ایمان ندارد لذا پیروان مذهب را از گرفتار شدن در دام من در آوردیها و خرافات دین زدا هرگز هشدار نمی دهد و با این روش دانسته یا ندانسته ثابت می کند که اصل این مذهب روی خرافات و من در آوردیهای تخیلات بشری بی پایه و پوچ و غیر قابل اثبات مبتنی است؟؟؟!!!
  چرا در ایران اسلامی مدافعان معارف قرآنی و پیرو تشیع توحیدی علوی باید پیوسته و دانسته و نداسته در رسانه های همگانی ظالمانه باید دشمنان اهل بیت و عترت طاهره ی پیامبر معرفی شوند و گردانندگان این رسانه ها و نویسندگان با تهمت و افترا و بهتان مردم را از آنان دور کنند؟؟؟!!!
  چه دلیلی از وحی اصیل الهی داریم که پیامبران و بندگان مقرب خدا بنفع خود و بستگان خویش با خرد ستیزی به گسترش عقاید خرافی غیر قابل اثبات می پرداختند و خود را در ویژگیهای منحصر به خدا سهیم معرفی می کردند؟؟؟!!!
  آیا زیبنده ی نظام اسلامی است که به جهانیان با اسناد مدارک آشکار صوتی و تصویری و نوشتاری بنام اهل بیت پیامبر مدافع من در آوردیها و خرافات ضد قرآن و عقل معرفی شود و به اصلی ترین وظیفه ی پیامبر گونه ی خود که دفاع از دین خدا و وحی اصیل الهی و مبارزه علیه تحریفگریهای دینی و مذهبی است عمل نکند؟؟؟!!!

 • آیا اصرار بر تظاهر به مصیبت زدگی پاداش خدا پسندانه ی نهضت عاشورای حسینی است؟؟؟!!!
  ---
  سید الشهدا سبط پیامبر اسلام حسین بن علی و خاندان و یاران صدوق کربلایی آن حضرت علیهم صلوات الله اجمعین با ایمان به ارزش والای دین انسان ساز خداوند و ایمان به ارزش قرآنی عظیم پیروی از سنت و سیرت پیامبران در فدا کاری و ایثار تا شهادت در راه دفاع از این دین و آرزوی صادقانه ی شهادت در این راه برای اثبات اوج باور خرد گرا به حقانیت احکام و اعتقادات حیات بخش و سرنوشت ساز قرآنی دین الهی به سوی شهادت شتافت تا خود و بستگان و یاران آن حضرت در دفاع از این حقانیت به آرزوی خدا پسندانه ی شهادت رسیدند.
  غفلت از این ایمان و ایثار گریهای خرد گرای بی مانند و غفلت از اهداف سترگ انسان ساز این ایثار و غفلت از ارزش الهی قرآنی شهادت در راه دفاع از اهداف سعادت آفرین قرآنی دین خدا و اصرار بر گرامی داشت این ایمان و و ایثار و شهادت عظیم و تظاهر به مصیبت زدگی با انبوهی از سنت ها و عادتهای میراثی آبا و اجدادی و قومی که هیچ سنخیت با عظمت آن ایمان و شهادت ندارند و در تضاد و تعارض با رهنمودهای آشکار قرآن در باره شهادت اند و با سنت و سیرت قرآنی معتبر پیامبر اسلام و عترت مطهر آن حضرت در تضاد و تعارض اند ؛ بجز اصرار بر جهل به دین خداوند و اصرار بر دهن کجی به رهنمودهای آشکار قرآن و اصرار بر تحقیر و توهین و دهن کجی به خدا و قرآن و دین و مذهب و پیامبر و اهل بیت و بدنام کردن ارزشهای الهی انسان ساز نهضت عاشورای حسینی در نظر مردم خرد گرای جهان و اصرار بر گمراه کردن صدها میلیون انسان متدین و کمک به دشمنان دین خدا و دشمنان مذهب قرآنی – توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر چیز دیگری نمی تواند باشد.
  این ما هستیم که با ادعای شیعه ی اهل بیت بودن با کج رویها و انحرافهای من در آوردی خود بنام دین و مذهب بزرگ ترین ظلم را به دین خدا و مذهب تشیع توحیدی علوی و به پیامبر اسلام و به اهل بیت آن حضرت و به فداکاریهای این بندگان مقرب با اصرار با نادیده گرفتن خشم خداوند علیه ظالمان پیوسته روا می داریم و با این ظلم بزرگ با انبوهی از من در آوردیهای متضاد با قرآن و عقل اهداف انسان ساز قرآن و اهداف والای نهضت عاشورای حسینی را دانسته یا ندانسته پایمال می کنیم و به عواقب شوم نابود کننده و تباهی های این اصرار شیطانی هرگز نمی اندیشیم.
  آیا تا کنون عالمانه تلاش کرده ایم آثار شوم چنین اصرار میراثی را با کمک قرآن و عقل و علوم دینی و اجتماعی و روانی و سیاسی و تاریخی و... به ارزیابی علمی بگذاریم تا به حقایق بازده این اصرار خرد گریز برسیم؟؟؟!!!
  تظاهر به عمل به برخی از احکام و اعتقادات قرآن دین داری را اثبات نمی کند ؛ بلکه آنچه که دین داری را اثبات می کند صداقت و جدیت همیشگی در رفتار و گفتار و پندار در پایبندی و عمل به همه ی این احکام و اعتقادات الهی است.
  اثبات ایمان به خدا و قرآن و دین خدا با صداقت و جدیت در رفتار و گفتار و پندار مطابق با خواستهای قرآنی خداوند تنها راه گرامی داشت نهضتهای پیامبران و اولیای صالح خدا و تنها راه اثبات پاسداری از اهداف والای نهضت عاشورای حسینی است.