جنحالی ترین و سیاسی ترین سخنرانی محرم از زبان استاد پورآقایی


شمر و یزید زمان رو تو این کلیپ به راحتی می تونید ببینید...


+ 
16

- 
0
ارسال در 1399/6/10 ساعت 08:17 2020-8-31 08:17:50
داود
توسط داود


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • برای جامعه ایرانی چیزی بالاتر از نجات از دست روحانی شیطان زاده و همه کس دزد نیست . یزیذ زمانه روحانی و جهانگیری و یار و انصارش هستند اینها همشون جاسوس هستند . تف به شرف جنتی که روحانی تایید صلاحیت کرد.

  • دین داری و مذهب داری ثمر بخش در کشور ما به چه نیاز دارد؟
    ---
    با توجه به این که شناختهای محکم و مفصل قرآن که سخنان و حیانی تحریف ناپذیر خداوند برای راهنمایی پیامبر و مسلمانان و تمام بشریت به چگونگی دین داری و مذهب داری خدا پسندانه اصیل ترین و معتبر ترین منبع خدشه ی دین و مذهب اند بسیار شایسته است یک نظر خواهی سراسری در کشور ما از میزان آشنایی مسلمانان ایران به این شناختها و میزان پایبندی آنان به این شناختها در تنظیم و سازماندهی دین داری و مذهب داری خود و علل پاسخهای داده شده انجام گیرد و نتایج علمی این نطر خواهی بصورت سازمان یافته و طبقه بندی شده در اختیار کلیه ی مراکز و مؤسسه ها و محافل آموزش و تبلیغ دین و مذهب قرار گیرند و از این مراکز و مؤسسه ها پاسخها و راه حلهای علمی روشمند ، برای زدودن نقصها و خطاها در زمینه های مذکور و برای تصمیم گیریهای اصلاح گرا در آینده ، خواسته شود.
    بسیار شایسته و فرصت بی نظیر بندرت تکرار شدنی است که در سایه نظام مقدس اسلام در ج.ا.ا آموزش و تبلیغ دین و مذهب که نیاز حیاتی بشر اند، برای جلوگیری از هر گونه زیان و آسیب و انحراف فردی و اجتماعی در زمینه ی آموزش و تبلیغ ، بگونه ای علمی متقن و با روشمندی علمی مثبت و سازنده با کمک احکام و اعتقادات قرآن مجید ، که بی خدشه ترین منبع شرع مبین اسلام اند ، سازماندهی شوند.