عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • یکی یک پاسخ منطقی بدهد تا ذهن عصبانی و مشوش بنده را نجات دهد

  آیا بنی صدر بیشتر خیانت کرد یا حسن فریدون ؟!
  علت این برخورد متفاوت با این دو چیست ؟!

 • علت این برخورد متفاوت، حضور امام خمینی و یاران انقلابی اصیلش در زمان فعالیت بنی صدر و امثالش ، و عدم حضور امام خمینی و فعالیت قدرتمند انقلابی های پیرو خط امام در این زمان است!
  جان من ... این یه بار در حد نازلترین اشاره جواب دادم... دیگه از این خط قرمزا نپرس!
  ما هم جان داریم و جان شیرین خوش است!

  هرچند... دلم نمیاد اینو هم نگم که...
  خائن خائنه دیگه... بیش و کم نداره...
  وقتی کسی آستین به خیانت اونم خیانت به حق بالا میزنه دیگه چه فرقی میکنه کیه و از چه نژادیه و در چه لباسیه؟! یا حتی در چه مقامیه؟!!!

  بعدم عزیز برادر شما اصلا پرتقال فروش رو تو این مملکت پیدا کن که بر حسب خیانت سیاست نکنه... بقیه ش که باشه قیاس این و اون ... پیشکش... بماند.

 • کلید حسن روحانی کلید باز کردن دروازه موج مصیبت است بروی ایران .
  کمتر کسی است که امروز حسن فریدون را لعن و نفرین نکند . اما قسمت مجهول معادله این است که چرا هیچ نهادی با حسن فریدون برخورد قاطع نمیکند و به محکمه نمی کشانندش؟ !
  ایشان بارها به ایران و ایرانی خیانت محرز کرده است .
  آیا جرائم امنیتی هم باید شاکی خصوصی داشته باشد ؟

 • روحانی نوک کوه یخ است و به نمایندگی از یک جریان با مک فارلین دیدار کرد. این جریان در تمام تهران و قم در زمان هاشمی - لعنت الله علیه- ریشه دوانده. شما می تواند 80 درصد دیپلماتها و حضرات اصلاح طلب و اصولگرا و خاندان فلان و اعضای مجمع و ... را همه را دستگیر کند؟
  یک کرباسچی در سال 76 دستگیر شد اینها جطور کل ایران را به بخران کشیدند. خاتمی لعنت الله علیه 8 ساعت جلسه بحران تشکیل داد و هیچ کس هم نپرسید جرم کرباسچی مال دوره هاشمی است. تو چرا ناراحت شده ای؟

 • اونها مسیحی هم نیستند . بلکه مادر فلان هستند همشون . مسئولین حکومت امریکا و غرب رو میگم . مردمش که بدبخت ترین مردم هستند

 • حسین آقا اینایی که اینجا هستن حتی مسیحی هم نیستن منظور باند حسن چخان خائن و احمدی نڑاد فرست طلب ضد ولایت