عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
  • مثل همین امروز ،،،آدم یاد وقایع این دوران میفته

  • همه ی اشتباهاتی که در طول این 40 و اندی سال کرده اید ریشه در همین تشابه سازی های بچه گانه است، منتقد و معترض به فساد و بی عدالتی رو با خولی ، یزید و ... مقایسه می کنید و خودتون رو امام حسین و امام علی فرض می کنید ؟

  • باسلام.دقت کنید! احکام خدا رو کسی حق نداره برداره و اعتراض کنه!.. قطعا کسی که با احکام خدا می جنگه فاسده دیگه.. ! این میگن ما با قصاص مخالفیم!(احکام به چنین صراحتی که مستقیم در قران اماده) قطعا ارازل اوباش ها و تجاوزگر ها و .. با خیال راحت دست به نابودی و سرکوب مردم خواهند زد! و نسل بشریت را از بین می برنند! ..(فکر می کنید چنین رذل ها،چیزی به اسم رحمت بخشش می فهمند؟! اب گل الود بشه،خواهید دید داعش پیششون یک شوخیه!)
    انتقاد و منقد و .. بی جا میکنن بخواد احکام خدا را نابود کنه! کسی که دست به چنین کاری میزنه و علنن اعلام میکنه! دشمن علنی خدا روی زمینه.

  • ههه

  • ابتدا باید عرض کنم لبخند بر روی لب آوردید. و اما بعد : کسی توی این مملکت نیست یکبار برای همیشه به این شاشوکها بفهمانه پاتون رو از گلیم خود بیشتر دراز نکنید ، نه علم دارید و نه شعور اجتماعی و نه هنر بلکه فقط پر رو هستید و تهی مغز . خدا رو شکر که وقت خودم رو پای دیدن فیلم که جز بطالت وقت هیچی ندارد نمیکنم .

  • در پاسخ به این دوست عزیز میگمّ دست مریزاد و احسنت به شما
    نگاه کردن بسیاری از این برنامه های تلویزیونی وقت تلف کردن محض است، کاش به جای این ها یه دور تسبیح صلوات می فرستادن مردم و مطالعات مفید می کردن و به فکر حل مشکلات همنوعان خودشون و مسلمانان بودند و دعاگوی هم بودن. بسیاری از این به اصطلاح سلبریتی ها تو زندگی و اداره خودشون هم مشکل دارند، طلاق و ... یه امر طبیعی است بین اینها و آنوقت من و شما می شینیم پای تلویزیون و وقتمان را با اراجیف و داستان های اینها تلف می کنیم. خانم هایی که بخاطر فیلم چادر سرشون کردند و بعد از اجرا و ضبط فیلمشان را باید دید که چی پوشیدن و چه آرایش هایی که دارند.