حسن عباسی | نجات اقتصاد با کدام تئوری؟


در روزگاری که حلال خواری ۷.۵ میلیارد جمعیت کره زمین به صورت عام و انسان ایرانی به صورت خاص که با #قمار #بورس و #ربای #بانک که ره آورد #اقتصاد_مدرن است،مخدوش شده، میتوان با تئوریزه کردن ساز و کار زندگی افرادی همچون کربلایی محمد کاظم ساروقی در حلال خواری و پرداخت #خمس و #زکات مالش کشور و جهان را به سمت حلال خواری و رستگاری سوق داد.


+ 
36

- 
0
ارسال در 1399/6/29 ساعت 11:53 2020-9-19 11:53:55
محسن
توسط محسن


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • به امید اون روز.

 • با عرض سلام و التماس دعا
  جسارتاً عرض می کنم : باید آستین بالا زد و حرکت کرد. باید دید چگونه می توان از خانه عنکبوت نظام بانگی متکی به ربا گریخت و یه این طریق خود را پاک و ربا را نهی/ تضعیف کرد. امید در این مورد معطلی و اتلاف وقت است ، وقت = "زمان " نی که باز نمی گردد و جبران ندارد.
  جسارت این برادر پیر را خواهید بخشید . فرزندان همه بخصوص این ننگ روزگار را دعای خیر کنید.
  حسین

 • مثالها همه بینظیر.
  تبلیغ کالا ، تبلیغ مصرف است . اگر رادیو و تلویزیون در دست این گروه است ، خبرگزاری فارس در دست چه گروهی است؟ چرا باید با تبلیغ کالا ، دقیقاً پا جای پای فلسفه لیبرال گذاشت ( مصرف گرائی ، اشرفیت گرائی و همه انواع انگیزه های أَلْهَاكُمُ التَّكَاثُرُ ) ؟
  اگر این سازمان ها دانسته یا ندانسته یا ترکیبی از این دو مردم را شستشوی مغزی می دهند ، یعنی تربیت می کنند به مصرف. پس ضدتربیت مصرفگرائی ، تربیت بر اساس نمونه تاریخی صدر اسلام " شعب ابی طالب " است.
  آقای طبری نفوذ می کند در دستگاه قضا ، زیر چشم " اینهمه متخصص اسلام " تا به منافع مالی برسد. یکی از راههای این نفوذ چاپلوسی است. چرا نباید نسلها را بر خلاف اخلاق چاپلوس پروری تربییت کرد!
  استاد ، نمونه بسیار است ، تنها جسارتا ً عرض می کنم " تربیت ". اگر تربیت باشد زکات هم هست ، چاپلوسی هم نیست ، مردم فریبی هم نیست ، توصیه هم نیست ، فرار از مجازات هم نیست ، سکوت در مقابل افشا هم نیست الخ .
  آیا اسلام خود یک نظام کامل تربیتی نیست.

 • نفست گرم برای همیشه انشاءالله . میگن ما نمیتونیم مثل ائمه باشیم . قبول . نمیتونیم تلاش کنیم حد اقل مثل حاج قاسم باشیم ؟؟؟؟؟