سخنان تند دکتر انوشه به مسئولین و سیاست های اقتصادی


حمله دکتر انوشه به مسئولین و سیاست های اقتصادی که به مردم فشار آورده


+ 
30

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ... دریغ!

  جمله پایانی این قطعه.. بی نظیر...
  نفس گرم برای حق گویان مستدام..

 • بسیار عالی وتاثیر گذار است

 • گفته های آقای دکتر که درسته خصوصا (من رزمنده ، سپاهی ،بسیجی نیستم ) امامن با دوستانی سر و کار داشتم و دارم با پُست معاونت در سازمانها ارزشی و در جنگ بودن الان که 62 سالش هست یک خونه 50 متری داره . اینو خودم باهاش رفاقت دارم . چرا ؟ چون فقط بفکر مملکت و خصوصا اسلام و گوش بفرمان رهبر فقید و سید علی هست . با حداقل ها زندگی کردن .

 • مردم ایران اگر می خواهند مشکلات اقتصادی شان و بیکاری حل شود باید ریس جمهور ایران از رزمندگان 8 سال دفاع مقدس باشه . اینها بلدند اقتصاد مقاومتی اجرا کنند . جانشان هم کف دستاشان گرفتند لازم باشه جانشانهم می دهند امثال حاج حسین یکتاها ، فرمانده قرار گاه خاتم آقای سعید محمد . امثال سردار سلیمانی ها کم نیستند اینها باید بشند ریس جمهور ببین چه مهرهایی را انتخاب می کنند . ایران کجا روحانی و ظریف کجا؟ باید کسی بشه ریس جمهور که از فاو عبور کرده باشد .

 • جناب مهمان 99/7/9 ساعت 15:49
  ضمن ارادت قلبی خودم به تمامی رزمندگان باقی از نبرد جوانمردانه دفاع مقدسمان، رخصت اصلاح در قواره مخالفت با دیدگاه جنابعالی را دارم..
  البته که اگر منتخب مسئول جهت قوای سه گانه واجد چنین افتخاری باشد فبهالمراد!
  اما اینچنین نیست که تصور کنیم هر بازمانده ای از این راه پر افتخار شایسته و مهیای چنان مسئولیتی است!
  خصوصا برخی اسامی که جنابتان ذکر آورده اید اساسا از نظر حقیر مردود این گونه میادین اند!

  مکرر میگویم.. حاج قاسم سلیمانی همتا ندارد..
  همانگونه که یکایک شهدا در تمام تاریخ!
  درک این مطلب آنقدرها هم دشوار نیست..
  لذا خواهشمندم در پی شایستگان باشیم و بیهوده شاءن والاترین ها را آلوده قیاس مع الفارق نکنیم.

  منجمله اشخاصی که چندان هم صلاحیت حضور در عرصه خدمات بلند پایه ندارند اگرچه در کارنامه عمر سپرده شان نشان حضور در دفاع مقدس را داشته اند همین محسن رضایی، یا آن دیگری رفیق دوست... یا همین یکتا که گفتی یا قاضی زاده هاشمی... و وووو..

  انسان ها غیر از ابعاد کیلویی جسم در عرصه مادی واجد ساحت نفس اند عزیز!
  و آیا هر کس در یک ماجرا حضور مفید داشته، ضرورتا تا ابد چنان و بر آن طریق خواهد ماند؟

 • با سلام خدمت استاد و تائید بسیاری از نکات .
  اغتشاش در کار علمی نتجیه نمی دهد و پذیرفتنی نیست. آیا ملت شما قناعت می کند و اسیر فقر است یا اولویتهای را تحت نگاه مصرفی جابجا کرده؟ ( نگاه کنید به خبر گزاریهای وزین که چگونه تبلیغ محصولاتی را می کنند که شاید هرگز ضرورتی ندارد و از این نظر شبیه دشمن خود شده ایم).
  - آیا اسیر ذائقه هستیم و اولویتهای ما را خواهشها تعین می کند؟ فقط یک نمونه: خرید و اجاره در تهران غیر ممکن است . آیا در ایران بزرگ خانه هائی هم هست که ساکنان تخیله کرده و به تهران آمده اند ، در حالی که آن خانه ها بدون سرپرست در حال تخریب اند.
  - آیا رای دهنگان به این دولت با توجه به نتایج ضعیف حتی نفی چهار سال اول ، مورد هجوم تبلیغات قرار گرفته بودند، پس چرا تبلیغات اسلامی تاثیر ندارد و طلاق بالا و مواسات پائین است؟
  - آیا کسانی که قادر به تشخیص اولویتهای اقتصادی نیستند سرپرستی / مشاوری / راهنمائی دارند؟
  - آیا در اجتماعی که چاپلوسی و باند بازی مسلط است می شود براحتی مسئولی را یافت که دو بال تعهد و تخصص را داشته باشد؟ در حضور حزبها ( بر خلاف عقیده حزب فقط حرب الله ) فرصتها منصفانه اراء می شود یا حزبها ( بخوانید باند ها ) فرصت را برای متخصصین و متعهدین کور می کنند؟
  - آیا ما از تاریخ قدیم و سالهای اخیر درسی آموخته ایم ؟ اگر پاسخ مثبت است چطور آقای زن کنه ، بجای حضور در دادگاه ، هنوز وزیر است؟
  - آیا منصفانه استکه مجلس چند ماهه و قوه قضائیه چندین ماهه را با دولت هفت ساله در کنار هم قرار داد؟
  .......
  .......
  .......
  روشن استکه نکات فوق ذکر فقط برای تحریک ذهن به فعالیت مطرح شده.
  اما سئول واقعی آخرین : راه حل شما چیست؟ چون در این مورد ارائه نوشدارو ( اگر چه بعد از مرگ این سهراب است ) ، اما می تواند مانع از تکرار مصیبت این هفت سال شود.
  ان شاءالله که محبت می کنید و جهت ارتقاء خرد جمعی پاسخ در شان این بحث مرحمت می فرمائید.

 • جناب سرعت عمل ، دقت عمل ، فکر
  سخن از دل ما میگویی...
  اما اگر پی برد خودم را واگویه کنم چه باور خواهی داشت؟

  شما از یک کشور 《مستعمره》واجد دو جناح متضاد مداوم در نزاع زرگری و هزاران باند و مافیا و ... انتظار برپایی قسط و عدالت مطلوب حضرت حق را داری؟!!!!!!
  این چرا ها تنها یک مرجع برای پاسخ دارند:
  استعمار پنهان!