عملکرد صندوق بین المللی پول در روزهای کرونایی


صندوق بین المللی پول با انتشار ویدئویی در توئیتر، بخشی از عملکرد خود در زمینه ارائه تسهیلات در روزهای کرونایی به کشورهای نیازمند به پول را ارائه کرد.


+ 
2

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا تلاش و تقلای بشر برای وبا زدایی هنوز به جایی نرسیده؟
  ---
  بی توبه به درگاه خداوند و بی تعهد به یکتا ذات اقدس او به فساد زدایی پیوسته از فرد و جامعه و حکومت بشر برای رهایی از بلاها و وباها بیهوده تلاش و تقلا می کند و بی این توبه و بی این تعهد تلاش و تقلای او به جایی نمی رسند.
  باید بشر برای رسیدن به زندگی بهینه در این دنیا به سرچشمه پاک و زلال و بی آلایش وحی الهی که اصول زندگی بهینه ی خدا پسندانه را بگونه ای سرشت نشین در کتابهای آسمانی تحریف نشده برای بشر مشخص می کند باز گردد و این سرچشمه را با هیچ چیز دیگر جایگزین نکند.
  باید دانست تحریفهای اندیشه ها ی ناچیز ذهن قاصر بشر سرچشمه زلال وحی الهی را گل آلود و غیر قابل بهره وری می سازد.

 • چرا بشر برای رفع بلاها با همت به خداوند روی نمی آورد؟؟؟!!!
  ---
  بخاطر آمیخته شدن دین خرد گرای خداوند با دینی که دین فروشان آزمند قدرت طلب دنیا پرست آمیخته با انبوه من در آوردیها و خرافات به خورد میلیاردها از مردم این کره ی خاکی می دهند هنوز فرد یا جامعه ای را نمی یابی که با قاطعیت معتقد باشند برای رهایی از مشکلات و بلایا و وباهای دامن گیر بشر بعلاوه ی همت برای بلا زدایی باید به یکتا خداوند آفریدگار دانا و توانای مطلق جهان هستی روی آورد و با توبه و پشیمانی و تعهد به زدایش فسادهای دست ساز بشر و شروع به جبران خسارتهای فاجعه بار و برای بازگشت به بهزیستن تنها از او باید استمداد بطلبد و یقین داشته باشد که با این توبه و پشیمانی و تعهد و همت بی وقفه ی بشر راه را به سوی زدایش تمام نا رساییها و ناهنجاریها با مدد او خواهد یافت.

 • دین شناسان نباید حقایق عذابهای الهی را بر بشر کتمان کنند
  ---
  دستورات وحیانی خداوند جهان هستی را نادیده گرفتن و بی ابراز پشیمانی و توبه به گناه و فساد ادامه دادن از بدو تاریخ بشریت تا کنون سبب فراگیر شدن عذابها و وباهای زمینی و آسمانی در میان بشر بوده و با اراده ی حکیمانه ی خداوند رخ می داده اند.
  بدون ایجاد تغییرات مثبت در رفتار بشر این عذابها و وباها ادامه خواهند یافت و باهمین اراده الهی بمقتضای علم و حکمت بی کران خداوند جان افراد بیشتری را از بشر گزینش خواهند کرد و خواهند گرفت.
  دین شناسان آگاه به وحی الهی که با هر دلیل و توجیهی این حقایق وحیانی را بر بشر کتمان می کنند با نفرین خداوند در قیامت به بد ترین عذابهای الهی گرفتار خواهند شد.
  «إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ الْكِتَابِ وَيَشْتَرُونَ بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا أُولَئِكَ مَا يَأْكُلُونَ فِي بُطُونِهِمْ إِلَّا النَّارَ وَلَا يُكَلِّمُهُمُ اللَّهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَلَا يُزَكِّيهِمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيم » ﴿آیه ۱۷۴ سوره بقره﴾.