نماهنگ «دریای آرامش»


دریای آرامش - گروه هم آوایی انوار الهدی قم
تصویربردار: سید محمد هاشمی
کارگردان: مجتبی حجازی


+ 
4

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • باسلام/ جمعه 18/07/1399
  ---
  دین داری و مذهب داری آگاهانه و خدا پسندانه چگونه است؟
  ---
  «... قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذِينَ يَعْلَمُونَ وَالَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ إِنَّمَا يَتَذَكَّرُ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿ آیه ۹ سوره زمر ﴾.
  شما می گویید: « لبیک یا حسین همین و بس .هر اتهامی میخواهند بزنند ، بزنند.آری ما دروغگو و دین فروش و.....خدا از دلهای بندگانش آگاه ترست.
  ---
  پاسخ به شما:
  ---
  درغ گو روحانی نماهایی هستند که حقایق قرآنی را در زمینه مودت اهل بیت از شماها کتمان می کنند و مودت را در تضاد با این حقایق با انبوهی از من در آوردیها و خرافات ضد قرآن و عقل وارونه به شما می آموزند و با این آموزش وارونه یک عمر دین داری و مذهب داری شماها وصدها ملیون شیعه را که به حد و مرزها و بایدها و نبایدها و نویدها و هشدارهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی آگاه نیستند با احادیث و روایات جعلی متضاد با این شناختها گمراه می کنند.
  اگر با دقت و حوصله ی عالمانه و با نگرش علمی و با دوری از احساسات خرد گریز اکثر روشن گریهای قرآنی این حقیر را در این زمینه با دیدی قرآنی مطالعه کنید خداوند بر خلاف خواست شیطان حقایق را به روی شماآشکار می سازد.
  این حقایق بی تردید در دفاع از حیثیت دینی و مذهبی پیامبر و اهل بیت آن حضرت است و ساحت قدسی و حرمت این بندگان مقرب خدارا از آلاینده های فکر منحرف بشر که ضد قرآن و عقل اند پاک نگه می دارد و خدا و پیامبر و اهل بیت را از همه ی ما راضی و خوشنود می سازد .
  خداوند برای دین داری و مذهب داری ملاکها و معیارهای سرشت نشین آشکاری را در شناختهای قرآن کریم تعیین کرده است.
  نادیده گرفتن این ملاکها و معیارهای الهی مطابق با خواست و سوگند شیطان آن چنان که قرآن بارها روشنگری کرده است ؛ دین داری را به بی دینی و مذهب داری را به لامذهبی و گمراهی تبدیل می کند و یک عمر دین داری و مذهب داری انسان را تباه و نابود می سازد.
  خداوند قرآن را که قانون اساسی اسلام است برای فال گیری و شگون شناسی و ختم و خواندن در عروسی و عزا نفرستاده است.
  خداوند قرآن را با شناختهای سرشت نشین آشکار به بشر فرستاده تا دین داری و مذهب داری او را از انحراف و کج روی و گمراهی مصون نگه دارد ومسئله ی حیاتی این مصونیت خدا پسندانه را در آیاتی بسیار با نویدها و هشدارهای فراوان از جمله در آیه ی « لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ قَدْ تَبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ فَمَنْ يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِنْ بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَى لَا انْفِصَامَ لَهَا وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿ آیه ۲۵۶ سوره بقره ﴾ به بشر گوشزد وتاکید کرده است.

 • خداوند چه نوع دین داری را از دانش آموختگان می پسندد؟
  ---
  «... قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذِينَ يَعْلَمُونَ وَالَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ إِنَّمَا يَتَذَكَّرُ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿ آیه ۹ سوره زمر ﴾.
  عزیزان !!! از دانش آموختگان ؛ ناتوانی در شناخت و تحلیل سره از ناسره ی گفته ها و خوب و بد سخن را باهم و در هم آمیختن دین و ضد دین را بنام دین و مذهب با هم هرگز نزد خداوند حساب گر پذیرفته نیست...
  دین داری با قرآن و عقل و سیرت قرانی معتبر پیامبر و اهل بیت آن حضرت درست است نه دین داری با احساسات جاهلانه و خرافه گرایی که نزد خدا پشیزی ارزش ندارد...
  شهادت سید الشهدا و اهداف انسان ساز عاشورای حسینی را با فریب کاری دین فروشان شیاد کاسب حرام خور آلوده و لوث نکنیم...
  درس جاودانه ی این شهادت در دفاع ، تا فدای جان خود و عزیزان ، از دین و ارزشهای قرآنی را از سید الشهدا بیاموزیم تا سعات جاودانه نصیب ما شود...
  دلبستن و شیفتگی به ترهات شاعر و مداح و روضه خوانان و منبریان بی سواد کاسب حرام خور که بویی از معارف قرآنی نبرده اند پیمودن راه شیطان و دشمنان خدا با جهل و غفلت به سوی جهنم است...
  ما مسلمانان که خود را شیعه ی اهل بیت می دانیم چه چیز از معارف قرآن را ، که باید برای نجات خود از انحراف بیاموزیم آموخته و فرا گرفته ایم ، که بی پروا من در آوردیها و خرافات دین فروشان را بجای دین خدا و مذهب توحیدی اهل بیت با احساسات و تعصب بی دلیل بنام عترت مظلوم پیامبر به رخ دیگران می کشیم...؟؟؟!!!
  دین داری و مذهب داری خدا پسندانه که پیامبر و اهل بیت آن حضرت را خوشنود می سازد به تدبر و عقل گرایی و شناخت معارف قرآنی و سیرت قرآنی معتبر پیامبر و اهل بیت آن حضرت نیاز دارد...
  نادیده گرفتن این نیازهاعین بی دینی و لا مذهبی و تباهی است که سر انجام آن قعر جهنم است.
  حیف و تباهی یک عمر است که افراد دانش آموخته ی متدین ؛ دین خدا و مذهب توحیدی اصیل اهل بیت مظلوم پیامبر و اهداف انسان ساز و سعادت آفرین نهضت عاشورای حسینی را با قرآن ستیزی و خرد گریزی و با ترهات دین فروشان از خدا بی خبر سودا کنند که سر انجام این سودا گری سوای جهنم جای دیگری نیست...

 • با چه حقی بشر به خود جرئت دخالت در دین خدا را می دهد؟؟؟!!!
  ---
  اگر بشر به دانش ناچیز خود که به کمال هیچ حقیقتی نمی رسد در مقایسه با علم و حکمت بی کران خداوند که همه ی کلیات و جزئیات حقایق جهان هستی را در بر دارند بیاندیشد درک خواهد کرد با دخالت در دین خدا و افزدن احکام و اعتقادات از این دانش ناچیز به این دین چه جرئت و جسارت و گستاخی وصف ناپذیری را به خود داده و چه ظلم وصف ناپذیر نابخشودنی را در حق یکتا ذات اقدس الهی مرتکب شده است.
  البته بشر بی نیاز به اندیشیدن در این قیاس نا روا همه ی عناصر این قیاس را در قرآن کریم که با ترجمه در اختیار همگان است از جانب خداوند با گفتارهای الهی درک پذیر ساده و رسا و گویا و سرشت نشین دریافت کرده است .
  ولی چه می شود کرد که دین فروشان دشمن خدا همیشه تلاش می کنند با انگهای عجیب و غریب دین داران را با این تنها گفته های قدسی مصون مانده از تحریف بیگانه نگه دارند!!!
  راز اصرار دین فروشان بر بیگانه نگه داشتن حقایق انسان ساز و سعادت آفرین و تحریف نشده ی قرآن بر دین دارن ترس این از خدا بی خبران از کساد و بی مشتری ماندن کالاهای بی ارزش اندیشه های ناچیز خود و از دست دادن هیبت و نفوذ مصنوعی خویش است که در مقابل عظمت بی مانند خداوند نزد دین داران برای خود با عناصر بی ارزشی بنام علم و دانش برای خود دست و پا کرده اند و هراس دارند با رسوا شدن این دانش ناچیز خود همه ی رشته هایی را که با رنگ های جور واجور بی ارزشی که با زرق و برقهای پوچ برای خود در مقابل عظمت علم خداوند با ظلم و دغل برای خود در چشم های مردم نا آگاه ساخته اند از بین بروند و روی خاک سیاه بنشینند.
  این از خدا بی خبران که حقایق قرآنی را بر مردم کتمان می کنند نفرین خداوند و عذاب ابدی الهی قیامت را بر رسوایی دنیا که هیبت و نفوذ پوچ آنان را می ستاند ترجیح می دهند.
  برای این از خدا بی خبران گمراه ماندن مردم و نابود شدن دین داری حاصل عمر آنان از نابود شدن هیبت و نفوذ مصنوعی پوچ خود که عذاب ابدی پایان ناپذیر قیامت را در پی دارد دل پذیر تر است.

 • فرق دین خدا با ساخته های ذهن بشر چیست؟
  ---
  خداوند یکتا حکیم و دانای مطلق همیشه با هدف مندی سازنده و مثبت که نتیجه آن پویایی و پیشرفت و شکوفایی زندگی فرد و جامعه است احکام و اعتقادات وحیانی اصیل بی خدشه ی خود را که آخرین تجلی آن قرآن است توسط پیامبران به بشر ابلاغ کرده است.
  هر حکم و اعتقادی که تجلیاتی از هدف مندی مثبت و سازنده محسوس در زندگی بشر ندارد و فرد وجامعه را به سوی پویایی و پیشرفت و شکوفایی عینی محسوس در زندگی هدایت نمی کند جزو دین خدا نیست بلکه با هر نام و عنوانی که عرضه می شود ساخته و پرداخته ی ذهن پلید شیادان دین فروش برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی این شیادان است.