حاج مهدی رسولی | اگه پا نداد برم کرببلا پا میشم میرم امام رضا


مراسم عزاداری اربعین سال 1399-1442قمری


+ 
12

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • برای نجات مردم سره از ناسره اعتقادات را باید به آنان آموزش داد.
  ---
  پایبندی به محتواهای هر اعتقادی بنام دین و مذهب و یا بنام بندگان مقرب خدا اگر محتواهای این اعتقاد با اصول دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی بصورت علمی اثبات پذیر و هماهنگ نباشد من در آوردی و خرافه و گناه کبیره و باطل است.
  برخی محتواهای چنین اعتقادی با دین قرآنی خداوند و مذهب توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر هیچ رشته ی خویشاوندی ندارند و بجای اجر و ثواب برای صاحب آن گناه کبیره ی خود خدا پنداری و عذاب ابدی نوشته می شود.
  خداوند 124 هزار پیامبر را به بشر فرستاد که به این آفریده ی عاقل هشدار بدهند از اعتقاد سازی بنام دین و مذهب که منحصر به خداوند است شدیدا پرهیز کنند زیرا دخالت بشر در اعتقاد سازی بنام دین و مذهب خود خدا پنداری و گناه کبیره نابخشودنی است و خداوند حتی پیامبران را نیز از چنین اعتقاد سازی شدیدا منع کرده است.
  دین شناسان از جانب خداوند در وحی اصیل الهی از جمله در قرآن کریم که آخرین تجلی این وحی است موظف گردیده اند بشر را از دخالت در دین خداوند و در اعتقاد سازی بنام این دین هشدار و پرهیز دهند.
  سکوت دین شناسان بر این گناه کبیره آنان را در عذاب شدید این گناه سهیم می سازد.

 • خود بزرگ بینی بشر چه دلیلی دارد؟
  ---
  « كَانَ النَّاسُ أُمَّةً وَاحِدَةً فَبَعَثَ اللَّهُ النَّبِيِّينَ مُبَشِّرِينَ وَمُنْذِرِينَ وَأَنْزَلَ مَعَهُمُ الْكِتَابَ بِالْحَقِّ لِيَحْكُمَ بَيْنَ النَّاسِ فِيمَا اخْتَلَفُوا فِيهِ وَمَا اخْتَلَفَ فِيهِ إِلَّا الَّذِينَ أُوتُوهُ مِنْ بَعْدِ مَا جَاءَتْهُمُ الْبَيِّنَاتُ بَغْيًا بَيْنَهُمْ فَهَدَى اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا لِمَا اخْتَلَفُوا فِيهِ مِنَ الْحَقِّ بِإِذْنِهِ وَاللَّهُ يَهْدِي مَنْ يَشَاءُ إِلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ » ﴿ آیه ۲۱۳ سوره بقره﴾.
  بشر که خود به ناچیز بودن دانش خویش و ناچیز بودن توان خود در مقابل عظمت بی مانند جهان هستی آگاه است با چه دانش و توان و دلیل انکار ناپذیر با ظرفیت ناچیز ذهن خویش به خود حق و اجازه می دهد برای چگونگی حقیقت آفریدگار این جهان با عظمت ویژگی و اوصاف تعیین کند و با این ذهن ناچیز بگوید خداوند چون این است و چون آن نیست و باید این گونه با او رفتار کرد و آن گونه رفتار نکرد؟؟؟!!!
  اگر خداوند خود خویشتن خویش را با ظواهر قابل دید و قابل درک آثار با عظمت خویش در جهان هستی معرفی نمی کرد با وجود این همه ظواهر بی حد و مرز و غیر قابل حصر در این جهان ؛ بشر هرگز با دانش ناچیز خود به ضرورت یکتا پرستی پی نمی برد و در پرستش خدایان بی حد و حصر بی سر انجام غرق می شد.