دولت هیچ تسهیلاتی را برای شرایط کرونایی برای تولیدکنندگان در نظر نگرفت!


سمیه قره داغی بیان کرد: امکان صادرات شیرآلات به کشورهای دیگر وجود دارد اما به دلیل مشکلات بانکی، امکان جابجایی پول مهیا نیست. دولت هیچ تسهیلاتی را برای شرایط کرونایی برای تولیدکنندگان در نظر نگرفت!



+ 
3

- 
0
ارسال در 1399/7/24 ساعت 11:27 2020-10-15 11:27:46
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • دین شناسان نباید حقایق عذابهای الهی را بر بشر کتمان کنند
  ---
  دستورات وحیانی خداوند جهان هستی را نادیده گرفتن و بی ابراز پشیمانی و توبه به گناه و فساد ادامه دادن از بدو تاریخ بشریت تا کنون سبب فراگیر شدن عذابها و وباهای زمینی و آسمانی در میان بشر بوده و با اراده ی حکیمانه ی خداوند رخ می داده اند.
  بدون ایجاد تغییرات مثبت در رفتار بشر این عذابها و وباها ادامه خواهند یافت و باهمین اراده الهی بمقتضای علم و حکمت بی کران خداوند جان افراد بیشتری را از بشر گزینش خواهند کرد و خواهند گرفت.
  دین شناسان آگاه به وحی الهی که با هر دلیل و توجیهی این حقایق وحیانی را بر بشر کتمان می کنند با نفرین خداوند در قیامت به بد ترین عذابهای الهی گرفتار خواهند شد.
  «إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ الْكِتَابِ وَيَشْتَرُونَ بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا أُولَئِكَ مَا يَأْكُلُونَ فِي بُطُونِهِمْ إِلَّا النَّارَ وَلَا يُكَلِّمُهُمُ اللَّهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَلَا يُزَكِّيهِمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيم » ﴿آیه ۱۷۴ سوره بقره﴾.