روحانی و تیمش همان کاری را کردند که معاویه و یزید می کردند!!! استاد پورآقایی


معاویه و یزید چنان ولنگاری برای جامعه بوجود آوردند که بهترین رقاصان را در مدینه پرورش می دادند و امروز برخی از مسئولین و شخصیت های معروف مذهبی ما هم همین کار را انجام می دهند!!!

استاد پورآقایی


+ 
30

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • aliR 99/7/26 ساعت 15:27

  این آهنگ های آشغال و بدرد نخور چیه روی این کلیپ ها میزارن

  کلیپم بلد نیستن بسازن

 • ناظر<چشمها باید شست جوردیگر باید دید<

 • مردی ز لذت دنیا گذشتن است ، نامرد و مرد را به همین میتوان شناخت ، خداوند شیر مادرت را حلالت کند آقای پور آقایی

 • چرا معارف قرآنی اصیل و اصول عقلی در آموزش و تبلیغ دین و مذهب در کشور ما جایگاهی ندارند؟
  ---
  متاسفانه اکثریت مردم ما بویژه دین شناسان و واعظان و سایر منبریان و مداحان و شاعران و نویسندگان در زمینه ی مسایل اعتقادات منسوب به دین مذهب با علم گریزی ؛ عادت کرده اند با نادیده گرفتن معارف قرآنی و اصول استدلال علمی عقلی با تکیه به سنتهای آبا و اجدادی و احادیث و روایاتی که با ملاکها و معیارهای عقلی سنجیده نشده اند و غالبا در آنها با معارف قرآنی و عقلی تضاد آشکار دیده می شود بی هیچ ضابطه ی قرآنی و عقلی تحت تاثیر حب و بغض نفسانی با دست آویز قرار دادن انبوهی از من در آوردیها و خرافات غیر قابل اثبات که محصول دانش ناچیز و نسنجیده ی بشر اند سخن بگویند و با چنین سخنی این ارزشهای الهی را لوث و بدنام و گمراه کننده سازند و حرمت و حیثیت این ارزشها را بشکنند.
  رواج سکوت و مدارا یا تشویق مرجعیتهای متولی آموزش و تبلیغ دین و مذهب مانند حوزه های علمیه دینی و مذهبی و دانشمندان نخبه ی دین شناسی و مذهب شناسی معروف به مراجع عظام بر رویه فوق در زمینه ی سخن تهی از هر ضابطه و ملاک و معیار قرآنی و عقلی ؛ چنین رویه ی دین زدا و گمراه کننده ای را بی هیچ پایگاه علمی در زمینه ی آموزش و تبلیغ دین ومذهب به اصل تبدیل کرده و بجای ایجاد جاذبه برای دین و مذهب سبب بدنامی و منفوریت دین و مذهب شده است .
  رواج بی ضابطه ی رویه ی غیر علمی مذکور آموزش و تبلیغ دین و مذهب در سایه ی حکومتی که بنام دین و مذهب کشور را مدیریت می کند و خود داری قوای سه گانه ی حاکم بر کشور از قانون مند و ضابطه مند کردن قرآنی و عقلی آموزش دین و مذهب هیچ توجیه علمی و اصولی ندارد و دینی و مذهبی بودن حکومت را زیر سئوال می برد.
  فاجعه بار ترین پیامد شوم و دین زدای رواج چنین رویه ای قرآن ستیز و خرد گریز در آموزش دین و مذهب این است که این رویه زمینه را ، برای دخالت دین فروشان و مذهب فروشان خرافه گستر سود جو در دین و مذهب و برای تفرقه و فتنه افکنی و دسیسه چینی دشمنان ارزشهای الهی علیه امت اسلامی ، فراخ باز می گذارد.
  حکومت اسلامی ایران باید با ضابطه مند و قانون مند ساختن قرآنی و عقلی آموزش دین و مذهب و نهادینه کردن علمی ارزیابی و نقل احادیث و روایاتی که به پیامبر و اهل بیت مطهر آن حضرت نسبت داده می شوند و با مبارزه ی علمی بی آمان علیه انبوه من در آوردیها و خرافاتی که بنام دین و مذهب ترویج می شوند ؛ اصالت انتساب خود به تنها جوهر و اصل وجود خود که دین قرآنی خداوند و مکتب توحیدی مذهب تشیع علوی است و همچنان وفاداری خویش به این ارزشها را با کمک معارف اعتقادی قرآن و نهج البلاغه و صحیفه ی سجادیه و اصول متین استدلال عقلی در محضر خداوند و مردم خود و جهان اسلام به اثبات برساند.

 • وهابی! تو از اساس قرآن را قبول نداری. وحی را انکار می کنی. صد بار هم خودم جوابت را از خود قرآن دادم که جز فحاشی پاسخی نداشتی.
  خوب چرا ماسک اسلام می زنی؟؟ بگو آتئیستی تمام.

 • سرکردگان مزدور تشیع لندنی چه ها که با دین و مذهب که نکرده اند؟؟؟!!!
  ---
  از زمانی که سرکردگان دین فروش تشیع لندنی مزدور صهیونیسم و استکبار معارف قرآن را با انگهای عمری و خوارج و اموی و یزیدی و وهابی در میان ما شیعیان بیگانه کردند از آن وقت این دین فروشان از خدا بی خبر هر من در آوردی و خرافه ی ضد قرآن و عقل را که خواستند بنام دین و مذهب به ذهن ما که به اصول معارف قرآنی و عقلی دین داری و مذهب داری آگاه نیست تزریق کردند و با باز کردن راه گمراهی به روی ما دین خدا و مذهب توحیدی تشیع علوی را از ما گرفتند و نابود کردند و با ترفندهای دغل بازانه ی خود با کمک جعل و تزویر بنام اهل بیت مظلوم پیامبر تشخیص سره از ناسره ی اعتقادات منسوب به دین و مذهب را نا ممکن ساختند.

 • حاج آقا مگر دشمن ولنگاری را با قوه قضائیه و زور در بین ما رایج کرده؟ پاسخ خیر است. پس ما هم باید بتوانیم با روشهای غیر زور و با ابتکار و با هنر یا با درایت و با آموزش و با تربیت مشکل را حل کنیم.
  مشکلات را همه می بینند ، تکرار ضرورتی ندارد. راه حل ارائه دهید و نه مسئولیت تربییتی را برشانه رئیسی و خدا حافظ. همه مسئولیم و شما که طرفدار دارید بیشتر. أَلَا حِينَ يَسْتَغْشُونَ ثِيَابَهُمْ يَعْلَمُ مَا يُسِرُّونَ وَمَا يُعْلِنُونَ ۚ إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ
  ضمناً تراپ مرد نیست و هیچ کار جوانمرادانه ای نکرده. شما خبر ندارید که اوضاع چقدر در آنجا نابسامان است. بیش از چهل ملیون فقیر و نزدیک به دویست و سی هزار آمار رسمی خودشان مرک توسط این بیماری ... در همین دوران که اینهمه در آنجا از بیماری مرده اند ، ثروتمندان میلیارد میلیارد ثروتمند تر شده اند( آمار خودشون)

 • مهم ترین وظیفه ی پیامبران و حکومتهای منتسب به دین الهی چیست؟
  ---
  دین ؛ روح و مهم ترین عنصر پیامبری از جانب خداوند و راز ونهاد اصلی وجود و حیات و رشد و بقاو پیشرفت هر حکومتی است که خود را به دین خداوند منتسب معرفی می کند.
  بنا بر اصل غیر قابل انکار فوق و برای اثبات صداقت و جدیت حکومت دینی در ادعای انتساب خود به دین باید تمام اقدامهای مدیریتی چنین حکومتی با اصول ثابت تردید ناپذیر دینی در منابع خدشه ناپذیر دین ؛ دقیق و بی شبهه سازمان دهی و برنامه ریزی و اجرا شوند.
  خداواند یکتا داناو حکیم مطلق جهان هستی تعیین اصول ثابت دین از جمله اسلام را که آخرین دین الهی است در وحیی که خود به پیامبران ابلاغ نموده به خود منحصر ساخته است.
  اصول ثابت دین الهی در احکام و اعتقادات وحیانی این دین تجلی می یابند و بنا براین خداوند در قرآن به پیامبر اسلام تاکید کرده در ابلاغ و آموزش و اجرای دین از اصول ثابت وحیانی مذکور فراتر نرود.
  حقایق مذکور فوق بر پیامبران و هر حکومتی که خود را منتسب به دین الهی معرفی می کنند چه با حکم وحی اصیل و بی خدشه ی الهی چه با حکم عقل ایجاب می کنند مصون نگه داشتن اصول ثابت مذکور در تبلیغ و آموزش و اجرا از تحریف و کج روی و از دست برد بشر نخستین و مهم ترین وظیفه ی پیامبران و حکومتهای منتسب به دین باشد تا بتوانند اصالت و صداقت انتساب خود به دین وحیانی خداوند را بی هیچ گونه شبهه و تردید و وفا داری خود به این دین را به اثبات برسانند.
  ناکامی در انجام مهم ترین وظیفه ی مذکور ادعای انتساب به دین وحیانی خداوند را مخدوش و ادامه ی این ناکامی سر انجام چنین ادعایی را باطل می سازد.

 • ناظر 99/7/25 ساعت 10:28

  دوست داریم که مفاسد درون کشور را به آدم‌های بی هویت و هرهری مذهب مانند روحانی و اصلاح طلبان و حرامخورها ارتباط بدهیم که واقعیت هم همین است اما هر روز بر دامنه فساد اضافه تر میشود. چرا . رهبری بسیار قدرتمند است و پشتیبانی بسیار قدرتمندی در مملکت دارد و میتواند امثال روحانی را به راحتی روانه فاضلاب کند اما خبری نیست . دوست داریم که رهبری را بری از این مشکلات بداتیم اما واقعییت اینست که رهبری راه را برای این فاسدین باز گذاشته و فقط گاهی نقد می‌کند که اثری هم ندارد چون پشت پرده چیز دیگریست . رهبری جلوی مجلسی که آمده بود تا روحانی را لوله کند گرفت و همینطور قوه قضائیه را هم کم اثر کرد . ما هم شده ایم توجیه گر رهبری . مملکت امروز در دست دزدان و بی حیا هاست و رهبری که نتواند جلوی آنها را بگیرد فایده اش چیست .

 • یزید و معاویه همه کار کردن بجز وطن فروشی .
  مراتب ناپاکی سه رتبه دارد :
  1. کثیف
  2. نجس
  3. عین نجاست