ضرورت زیارت سیدالشهدا و جایگاه زیارت اربعین ...


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى الْحَسَنِ وَ الْحُسَيْنِ عَبْدَيْكَ وَ وَلِيَّيْكَ وَ ابْنَيْ رَسُولِكَ وَ سِبْطَيِ الرَّحْمَةِ وَ سَيِّدَيْ شَبَابِ أَهْلِ الْجَنَّةِ ...

السلام علیک ایها الشهداء و الصدیقین

*****
ضرورت زیارت سیدالشهدا و جایگاه زیارت اربعین ...
منبع (ادامه مطلب):
https://farsi.khamenei.ir/video-content?id=43545
وبلاگ:
http://qaem14.blog.ir/

#توجه:
استفاده از کلیه مطالب با ذکر صلوات آزاد است
سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها، ائمه اطهار علیهم السلام، امام خامنه ای حفظه الله تعالی و ارواح طیبه شهداء صلوات
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم


+ 
3

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اسلام ستیزیها از کجا شروع می شوند؟؟؟!!!
  ---
  « يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ . كَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ » ﴿ آیات ۲ و۳ سوره صف ﴾.
  کدام اسلام ستیزی بد تر از بدنام و تحقیر و بی ارزش و نابود کردن روزمره ی حد ومرزها و باید و نبایدهای شناختهای فرهنگ الهی دین داری و مذهب داری اصیل قرآنی است؟؟؟!!!
  روزانه انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات دین زدا و ضد محکمات مفصل قرآن با نقض اصول استدلال عقلی با اصرار و با سوء استفاده از نام و حیثیت اهل بیت مظلوم پیامر به دین و مذهب افزوده می شوند.
  أما در مقابل این تحریف گریهای اسلام ستیز آشکار اکثریت مراجع دین شناسی در جهان اسلام بویژه در کشور ما ، با این که از وجوهات شرعی و بیت المال با هدف دفاع از اصالت الهی دین و مذهب پشتیبانی می شوند و امرار معاش می کنند ، بجای اعتراض به این اسلام ستیزی سکوت و مدارا یا تشویق را با تحریف گران از خدا بی خبر بر می گزینند.
  مراجع دین شناسی که مهم ترین و ظیفه و مسئولیت حرفه ای و دینی آنان آگاه سازی روز مره ی مردم با روشنگری مستند و مستدل به حد و مرزهای الهی اصیل دین داری و مذهب داری قرآن و رسوا سازی تحریف گریهای دین فروشان است به این وظیفه و مسئولیت خطیر دینی خود عمل نمی نمایند بلکه با سکوت و مدارا در مقابل تحریف گران وحتی تشویق آنان ؛ دین و مذهب را به پای کاسبی حرام و آز و دنیا پرستی دین فروشان تحریف گر شیاد و به پای من در آوردیها و خرافات و جعلیات پوچ قرآن ستیز و خرد گریز آنان پیوسته قربانی می کنند.

 • چرا معارف قرآنی اصیل و اصول عقلی در آموزش و تبلیغ دین و مذهب در کشور ما جایگاهی ندارند؟
  ---
  متاسفانه اکثریت مردم ما بویژه دین شناسان و واعظان و سایر منبریان و مداحان و شاعران و نویسندگان در زمینه ی مسایل اعتقادات منسوب به دین مذهب با علم گریزی ؛ عادت کرده اند با نادیده گرفتن معارف قرآنی و اصول استدلال علمی عقلی با تکیه به سنتهای آبا و اجدادی و احادیث و روایاتی که با ملاکها و معیارهای عقلی سنجیده نشده اند و غالبا در آنها با معارف قرآنی و عقلی تضاد آشکار دیده می شود بی هیچ ضابطه ی قرآنی و عقلی تحت تاثیر حب و بغض نفسانی با دست آویز قرار دادن انبوهی از من در آوردیها و خرافات غیر قابل اثبات که محصول دانش ناچیز و نسنجیده ی بشر اند سخن بگویند و با چنین سخنی این ارزشهای الهی را لوث و بدنام و گمراه کننده سازند و حرمت و حیثیت این ارزشها را بشکنند.
  رواج سکوت و مدارا یا تشویق مرجعیتهای متولی آموزش و تبلیغ دین و مذهب مانند حوزه های علمیه دینی و مذهبی و دانشمندان نخبه ی دین شناسی و مذهب شناسی معروف به مراجع عظام بر رویه فوق در زمینه ی سخن تهی از هر ضابطه و ملاک و معیار قرآنی و عقلی ؛ چنین رویه ی دین زدا و گمراه کننده ای را بی هیچ پایگاه علمی در زمینه ی آموزش و تبلیغ دین ومذهب به اصل تبدیل کرده و بجای ایجاد جاذبه برای دین و مذهب سبب بدنامی و منفوریت دین و مذهب شده است .
  رواج بی ضابطه ی رویه ی غیر علمی مذکور آموزش و تبلیغ دین و مذهب در سایه ی حکومتی که بنام دین و مذهب کشور را مدیریت می کند و خود داری قوای سه گانه ی حاکم بر کشور از قانون مند و ضابطه مند کردن قرآنی و عقلی آموزش دین و مذهب هیچ توجیه علمی و اصولی ندارد و دینی و مذهبی بودن حکومت را زیر سئوال می برد.
  فاجعه بار ترین پیامد شوم و دین زدای رواج چنین رویه ای قرآن ستیز و خرد گریز در آموزش دین و مذهب این است که این رویه زمینه را ، برای دخالت دین فروشان و مذهب فروشان خرافه گستر سود جو در دین و مذهب و برای تفرقه و فتنه افکنی و دسیسه چینی دشمنان ارزشهای الهی علیه امت اسلامی ، فراخ باز می گذارد.
  حکومت اسلامی ایران باید با ضابطه مند و قانون مند ساختن قرآنی و عقلی آموزش دین و مذهب و نهادینه کردن علمی ارزیابی و نقل احادیث و روایاتی که به پیامبر و اهل بیت مطهر آن حضرت نسبت داده می شوند و با مبارزه ی علمی بی آمان علیه انبوه من در آوردیها و خرافاتی که بنام دین و مذهب ترویج می شوند ؛ اصالت انتساب خود به تنها جوهر و اصل وجود خود که دین قرآنی خداوند و مکتب توحیدی مذهب تشیع علوی است و همچنان وفاداری خویش به این ارزشها را با کمک معارف اعتقادی قرآن و نهج البلاغه و صحیفه ی سجادیه و اصول متین استدلال عقلی در محضر خداوند و مردم خود و جهان اسلام به اثبات برساند.

 • سرکردگان مزدور تشیع لندنی چه ها که با دین و مذهب که نکرده اند؟؟؟!!!
  ---
  از زمانی که سرکردگان دین فروش تشیع لندنی مزدور صهیونیسم و استکبار معارف قرآن را با انگهای عمری و خوارج و اموی و یزیدی و وهابی در میان ما شیعیان بیگانه کردند از آن وقت این دین فروشان از خدا بی خبر هر من در آوردی و خرافه ی ضد قرآن و عقل را که خواستند بنام دین و مذهب به ذهن ما که به اصول معارف قرآنی و عقلی دین داری و مذهب داری آگاه نیست تزریق کردند و با باز کردن راه گمراهی به روی ما دین خدا و مذهب توحیدی تشیع علوی را از ما گرفتند و نابود کردند و با ترفندهای دغل بازانه ی خود با کمک جعل و تزویر بنام اهل بیت مظلوم پیامبر تشخیص سره از ناسره ی اعتقادات منسوب به دین و مذهب را نا ممکن ساختند.