مناجاتی با امام حسین(ع) ...


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة

مناجاتی با امام حسین(ع) ...
منبع (ادامه مطلب ...):
http://panahian.ir/post/6520#gsc.tab=0
وبلاگ:
http://qaem14.blog.ir/

استفاده از کلیه مطالب با ذکر صلوات آزاد است
سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها، ائمه اطهار علیهم السلام، امام خامنه ای حفظه الله تعالی و ارواح طیبه شهداء صلوات
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

#امام_خامنه_ای #شهید_مدافع_حرم #شهدا #شهید #شهادت #شهیدان


+ 
6

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • فتنه انگیزان میان امم ادیان باید با جرم خیانت محکوم شوند
  ---
  سرکردگان فتنه انگیزی و تفرقه افکنی میان مذاهب امت اسلام و سایر ادیان که در تاریک خانه های صهیونیسم و استعمار پیر انگلیس آموزش و پرورش می یابند و پیروان مذاهب دینی این امت مرحومه و سایر ادیان را به جان هم می اندازند و کشتار و ویرانی و فجایع زیان بار می آفرینند باید محاکمه شوند و به جرم مزدوری و جنایت و خیانت علیه دین خدا محکوم گردند و به اشد مجازات عادلانه قانونی لازم برسند.
  محاکمه ی بی محابای علنی و مجازات قانونی شدید سرکردگان خائن و مزدور محلی این فتنه انگیزان در ملأ عام برای همه ی فتنه گران شیاد جهان که با ابزار قرار دادن دین و مذهب دسیسه های اربابان صهیونیستی و مستکبر خود را پیاده می کنند و وحدت و هم دلی امت اسلام وسایر ادیان را قربانی اهداف پلید این اربابان می سازند درس عبرت خواهد شد.
  چنین محاکمه و مجازاتی اگر قانونی و ضابطه مند و عالمانه به فراخور جرم خیانت بزرگ علیه وحدت و هم دلی امت اسلام وادیان دیگر ؛ بصورت عالمانه و عادلانه و علنی انجام گیرد ریشه های سرکردگان و این فرقه های مزدور صهیونیسم و استکبار را رسوا خواهد ساخت و خشکاند و پیروان جاهل آنان را به خیانت آنان آگاه خواهد ساخت.
  باید حقایق کثیف توطئه های این سرکردگان مزدور که در تاریک خانه های صهیونیسم و استکبار طراحی می شوند واز پوشش روحانیت و دین شناسی برای فتنه انگیزی میان امت اسلامی و سایر ادیان و فریب توده های نا آگاه مردم بد ترین سوء استفاده ها را می کنند با محاکمه علنی آنان با اسناد و مدارک عینی در مقابل چشمان جهانیان همیشه در همه ی رسانه های همگانی جهان رسوا شوند.

 • « لا یطاع الله من حیث یعصی »
  ---
  رفتار عبادی آلوده به معصیت هرگز اطاعت از خدا به شمار نمی آید.
  اظهار مودت به عترت طاهره ی پیامبر اکرم با پیروی از من در آوردیها و خرافات غیر قابل اثبات که حاصل تخیل بی پایه ی ذهن بشراند ؛ باطل گرایی و ضد قرآن و عقل و تصرف در دین خدا و دشمنی با پیامبر و اهل بیت آن حضرت به شمار می آید و گناه کبیره ای است ، که خداوند با وجود این همه هشدار در قرآن مبنی بر منع دخالت در دین خدا ، هرگز آن را نمی بخشد.
  نمی توان با پیروی از باطل ضد قرآن و عقل که نزد خداوند منفور است رضایت خدا را کسب کرد.

 • « لا یطاع الله من حیث یعصسی »
  ---
  رفتار آلوده به معصیت هرگز اطاعت از خدا نیست
  اظهار مودت به عترت طاهره ی پیامبر اکرم با پیروی از من در آوردیها و خرافات غیر قابل اثبات که حاصل تخیل بی پایه ی ذهن بشراند ؛ باطل گرایی و ضد قرآن و عقل و تصرف در دین خدا و دشمنی با پیامبر و اهل بیت آن حضرت به شمار می آید و گناه کبیره ای است ، که خداوند با وجود این همه هشدار در قرآن مبنی بر منع دخالت در دین خدا ، هرگز آن را نمی بخشد.
  نمی توان با پیروی از باطل ضد قرآن و عقل که نزد خداوند منفور است رضایت خدا را کسب کرد.

 • سازماندهی و روشمندی علمی ضرورت نخست آموزش و تبلیغ درست دین و مذهب است
  ---
  « وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » ﴿ آیه ۱۲۲ سوره توبه﴾
  خداوند که جهان با عظمت هستی را با نظم و سازماندهی بی نقص طراحی و ساخته است انجام پنج فعل را در آیه قرآنی فوق برای آموزش و تبلیغ دین خود از مؤمنان خواسته است.
  این پنج فعل در حالی درست و خدا پسندانه و مؤثر و منتج و مثبت و سازنده انجام می شوند و به آگاهی درست و با ثبات مردم به دین و مذهب منجر می گردند و به سر انجام خوب می رسند که آموزش و تبلیغ دین و مذهب به سازماندهی و روشمندی علمی قرآنی و عقلی با تکیه به شناختهای فرهنگ اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی و به هشدارها و نویدها و حد و مرزها و ملاکها و معیارهای این فرهنگ و به دوری از هرچه که بااین فرهنگ در تضاد و تعارض است مقید و پایبند باشند.
  نتیجه ی پایانی بی توجهی به شرایط علمی قرآنی و عقلی آموزش و تبلیغ دین و مذهب بجز گمراهی و بی دین و لامذهب ساختن مردم وبیزاری از دین و هدر دادن تمام هزینه ها در این زمینه چیز دیگری نخواهد بود و بحکم شرع و قانون وعرف پیامدهای شوم تحمل ناپذیری را به دوش مسببان این نتیجه در دنیا و آخرت خواهد گذاشت.

 • مهم ترین لازمه ی دین داری که در آموزش و تبلیغ دین ومذهب نادیده گرفته می شود چبست؟
  ---
  تنها راه نجات بشریت از هر اوضاع نابسامان پایبندی و اجرای بی کاستی و بی فزونی اندک احکام و اعتقادات انسان ساز قرآنی ساده و رسا و سرشت نشین و قابل اثبات دین و خود داری از افزودن من در آوردیها و خرافات بیگانه و متضاد با قرآن و عقل به دین خدا است.
  مهم ترین و نخستین مسئولیت دین شناسان این است که مردم را به اصول و ملاکها و معیارهای دین داری و مذهب داری معارف یا شناختهای قرآنی و حد و مرزها و هشدارها و نویدهای قرآن در این زمینه آگاه سازند.
  غفلت مردم از این شناختها آنان را در دین داری و مذهب داری به بیراهه می کشاند و گمراه می کند و بحکم خداوند در قرآن حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری مردم را تباه و نابود می کند.
  نبود روشمندی و سازمان یافتگی علمی قرآنی و عقلی در دین و مذهب آموزی و در تبلیغ دین و مذهب تمام تلاش و زحمات دین آموزان و مبلغان دین و مذهب و دارییهای هزینه شده در این زمینه را هدر می دهد و بجز گمراهی و سوق یافتن مردم به بی دینی و لامذهبی و بیزار شدن از دین و مذهب حاصل و فرایند دیگری نمی تواند داشته باشد.

 • نادیده گرفتن قرآن و عقل دین داری را تباه می کند
  ---
  « قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا.أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا. ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آيَاتِي وَرُسُلِي هُزُوًا » ﴿ آیات ۱۰۳ تا ۱۰۶ سوره کهف ﴾.
  اصرار و لجاجت خرد ستیز بر پخش و ترویج من در آوردیها و خرافات تخیلی ذهن بشر و اصرار بر پیروی از این تخیلات ضد قرآن و عقل بنام دین و مذهب ؛ اعلام جنگ آشکار علیه خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت و اصرار بر دشمنی با حد و مرزهای دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی وپایمال کردن حدود الهی دین داری و مذهب داری است.
  این اصرار و لجاجت بحکم قرآن یک عمر دین داری بشر را تباه و نابود می کند و اصرار ورزان بر پیروی از من در آوردیها و خرافات را در قیامت در جمع زیان کار ترینان قرار می دهد و به عذاب ابدی و پایان ناپذیر الهی دچار می سازد.
  نسبت دادن احادیث و روایاتی به پیامبر و اهل بیت آن حضرت که با حد و مرزهای دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی در تضاد و تعارض اند و یا با این حد و مرزها منسجم و هماهنگ نیستند نسبت دروغ به پیامبر و اهل بیت و گناه کبیره ی نا بخشودنی است .
  نسبت دادن دروغ به پیامبر بنام دین و مذهب بشر را از مسیر و اهداف دینی قرآنی پیامبر و اهل بیت آن حضرت بیرون می آورد و در جمع دشمنان خدا و پیامبر و دشمنان اهل بیت قرار می دهد و اصرار ورزان بر این رویه ی دین زدا را به جهنم می فرستد.

 • دین فروشان با جعلیات خرد گریز قرآن را منفور کرده اند
  ---
  بد بختی اینجا است که دین فروشان پلید تشیع لندنی که من در آوردی پروری و خرافه گستری و تحریف قرآن تنها حرفه ای است که انگلیس به آنان اجازه پیروی از آن را داده است قرآن ساده و رسا و سرشت نشین و خرد گرای خدا را آن قدر میان ملت بدنام کرده و بغرنج نشان داده اند که هرگاه نام این کتاب رحمت آسمانی می آید از اکثریت ملت ما که با احکام و اعتقادات ساده و آسان و پیشرفته و خرد گرای فرآن را نمی شناسند صدای اعتراض شدید بر می خیزد که آی وای میخواهند ما را به قرون وسطی بر گردانند.
  دین فروشان دنیا پرست قرنها است با کمک پولهای طاغوتان و دشمنان بیگانه ی دین خدا ؛ قرآن را که کتاب اسمانی رحمت برای بشریت است با انبوهی از احادیث جعلی صهیونیستها که بنام اهل بیت مظلوم پیامبر برای قبضه کردن اذهان مردم در چنگالهای کاسبی حرام دین فروشی خود و برای به دنبال خود انداختن اکثریت نا آگاه عوام الناس به خورد آنان می دهند ، آن قدر با من در آوردیها و خرافات قرآن را وارونه تفسیر کرده و تفسیر می کنند که هر خرد گرایی این تفسیرها را بخواند تنفر از دین و از قرآن وجود او را فرا می گیرد.

 • تزریق یک سویه اعتقادات بنام دین ؛ ارزشها را لوث می کند
  ---
  هر اعتقادی را بنام دین و مذهب و بندگان مقرب بی پرس و جو ونقد اگر یک سویه به اذهان مردم تزریق کنیم شبهه ی جعل و دروغ بستن به دین و مذهب و به بندگان مقرب را رواج می بخشد و ارزشهای دین اصیل را نیز با خود لوث و بدنام می کند و زمینه ی شیادی و فریب مردم را به روی دین فروشان در جامعه فراخ باز می گذارد.