خاطره عجیب حجت الاسلام امینی خواه از یکی از بزرگان درمورد آینده دولت روحانی!!


پدری از این کشور در می آورد و سپس..

به همراه یک بشارت از آیت الله سید جواد حیدری در مورد نزدیکی #ظهور

این سخنرانی بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی ضبط شده است


+ 
97

- 
6

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام
  ۱- حرف زدن لهجه یزدی حاج آقا خیلی افتضاح بود.
  ۲- داستان گروگان و امام زمانشون هم ساختگی بود.
  ۳- علاقه عوام به سیدجوادحیدری به این خاطر بود که ایشان در امر دین بسیار ساده می گرفتند مثلا در بحث خمس خیلی طرفدار داشت و تخفیفای آنچنانی میداد.
  ۴- هیچ سند مکتوبی از آسیدجوادحیدری جهت دفاع از انقلاب، امام خمینی و حضرت آقا وجود ندارد.
  ۵- ...

 • اللهم عجل لولیک الفرج

 • هیچ نظری ندارم

 • به حاج آقا بفرمایید همه حرفهایتان همینطور است؟ آسید جواد حیدری نه کسی بود که مردم با دیدنش بیست دقیقه گریه کنند نه آیت الله بود نه با انقلاب و امام رابطه ای داشت وبعضی ازپسرانش ضد ولایتند. اگر باقی حرفهایتان هم اینطور باشد بیچاره مردم!!!
  مردم یزد خوب میدانند که ایشان ملجاء ضد انقلاب بود.... یک بار از امام و انقلاب دفاع نکرد....
  ایشان و اتباعشان اعتقادی به جمهوری اسلامی نداشته و ندارند، اساسا اعتقادی به اقامه دین و اصلاح جامعه و امر به معروف و... ندارند، بلکه میگویند کاری از دست کسی بر نمیاد، باید بشینیم تا امام زمان ظهور کنند... این هم که گفتندسنگ روی سنگ بند نیست و ظهور نزدیک است دقیقا ناظر به همین مطلب است....
  کافی است یک روز به نماز جماعت مسجد برخوردار یزد بروید تا صحت ادعای بنده را تصدیق کنید...

 • برای سید جایگاه دنیایی و دولتی و مناصب حکومتی ارزش نداشت؛ آنقدر به این مسائل بی توجه بود که شایع کرده بودند با انقلاب مشکل دارد و این حرف ها؛ خودش یکبار بالاخره خونش به جوش می آید و بعد از اینکه تعریف و تمجید از نظام جمهوری اسلامی، نقل عجیبی می کند؛ «من رفتم پیش آقای خمینی وکالت گرفتم برای گرفتن خمس و سهم امام. گفتن وکیلی که یک سوم را در راه خدا خرج کنی، گفتم من وکالت تام میخوام نه یک سوم. مرحوم خمینی خندید و گفتن: تا حالا به کسی وکالت اینجوری ندادم،ولی به شما میدم»

  سند این حرف سید در صحیفه امام (ره) وجود دارد؛ جالب است که امام در نامه شان برای وکالت به آیت الله حیدری جمله بخصوصی را نوشته اند که درهیچ کدام از اجازه های ایشان به هیچ یک از علما وجود ندارد؛ «ایشان لفظا اجازه وسیع دارد»؛ سید سال ها تهمت ها را شنید ولی حاضر نشد به کسی بگوید که بالاترین شخصیت نظام اسلامی به او تام و تمام ترین اجازه شرعی را داده است.

 • این بزرگان اهل دل اسم ندارند؟ من هم می توانم از هزار تا شخص خیالی نقل قول کنم. می خواهند بگویند ما با حواریون حضرت مهدی و رجال الغیب مرتبطیم و خیلی مهم هستیم! آن هم باز آن خواب دیدن یک افغانستانی مجهول الهویه که نوعی اهانت به حضرت حجت علیه السلام است که تمام ما سوا الله در دست او است.

  چرا به جای استدلال و منطق دنبال خیالپردازی می روید؟ مگر دلیل و برهان برای کوبیدن روحانی کم داریم که شما داستان سازی می کنید؟

  چرا به جای اعلام مسوولیت و برنامه مبارزه دایم امیدهای واهی می دهید؟ حرفهای امام خمینی را یادتان رفته؟ خدا با ما عقد اخوت ندارد.

  متاسفانه یک جریان خطرناک تخدبری راه افتاده است. امام خمینی خودش اگر اعتقادی به این یاوه ها داشت هشدار نمی داد که خدا با کسی عقد اخوت ندارد. نمی گفت بترسید روزی یوم الله جدیدی ایجاد شود. و یا نمی گفت اگر این نظام ضربه بخورد اسلام چنان سیلی می خورد که از جا بلند نشود. یا بند میم را در وصیتش نمی گذاشت. تمام این آخر الزمان بازیها برای خواب کردن ما بود که نسبت به انحرافات بی تفاوت بشویم و خیال کنیم هر چه هم بشود بالاخر ه حکومت سرجایش هست و به امام زمان می رسد. والله دروغ است. چون حتی اگر حکومتی بماند که درون پوسیده و سکولار شده در مقابل امام زمان می ایستد چنانچه یهود مدینه منتظر پیغمبر بودند در مقابل او ایستادند.
  این حرفها را زدند تا ما این لالایی بخوابیم و نفهمیم دارد چه فاجعه ای رخ می دهد.
  درست شبیه همان حرامزادگان که گفتند خدا گفته انا له لحافظون پس بی خیال شوید! خدا دینش را محافظت می کند. اما خدا چنین کاری را نکرد. نشست و نابودی دین خود را تماشا کرد. چه در مورد پیامبر قبلی و چه اسلام.


  تمسخر لهجه یزدی هم به نوعی میزان تقوای این روحانی را نشان می دهد.